Wpis z mikrobloga

Mam małe pytanie do posiadaczy zmywarek pod zabudowę, bo nie wiem czy moja jest uszkodzona czy poprostu tak ma, otóż chodzi mi o to że po otwarciu drzwi od zmywarki opadają one bezwładnie odrazu do takiego momentu jak na zdjęciu, zauważyłem że szwagierka ma zmywarkę i ona sobie może ją otworzyć np i lekko uchylić np żeby się tam wietrzylo, i drzwi w jej zmywarce zatrzymują się w takim momencie w którym ona je zostawi, możecie mi powiedzieć jak u was to wygląda w waszych zmywarkach #zmywarka #amica
Bakardi - Mam małe pytanie do posiadaczy zmywarek pod zabudowę, bo nie wiem czy moja ...

źródło: comment_1624603144L0PAzY7icM10ipRf1ojaHO.jpg

Pobierz
  • 41
@Bakardi: on się same otwierają po zakończeniu programu i się tak uchylają jak u Ciebie mniej więcej. Z tej perspektywy trochę dziwnie widać, zrób tak do boku, no ale jest to duży uchyl. Bo jak program się kończy i to sie otwiera to uchodzi trochę pary wodnej i myślę, że dlatego ten uchyl taki duży, żeby nie moczyć szafek - to już tylko taka moja prywatna rozkmkmina.
@Bakardi u mnie zmywarke da sie ichylic praktycznie na kazda szerokosc. Co wiecej, zmywarka ma tryb dodatkowego suszenia, ze pod koniec programu sie sama otwiera i cale goraco i para ucieka przez uchylona szczeline. Mi sie wyjdaje, ze nie powinna miec miejsca taka sytuacja jak u Ciebie