Cześć
Czy do samej aktualizacji miui 14 która jest oparta na androidzie 12 muszę odblokować bootloader? Chciałbym zainstalować lineageos 22.2 (redmi note 9 pro 4g)
https://wiki.lineageos.org/devices/miatoll/install/variant3/

I najpierw muszę zrobić update miui, potem dopiero ten custom rom.
Te komendy zaznaczone na pomarańczowo na screenie wklepuje wszystkie razem w jednej linijce do konsoli Windows 10(cmd)?
Cinek93 - Cześć
Czy do samej aktualizacji miui 14 która jest oparta na androidzie 12 ...

źródło: IMG_20260622_131024

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony do odbioru w salonie kilkaset zł taniej.
Xiaomi 17t 5g 12/512 za 2699 zamiast 3399 (z hulajnoga/odkurzaczem o wartości 1599 zł gratis).
Motorola Razr 60 5g za 1350 zamiast 2000.
lubie_placki777 - #rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony d...

źródło: 1000030887

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chińskie znaczki naklejki


@eSUBA94: To wygląda jak autonomiczna taksówka albo jakiś odpowiednik tych samochodów google. Google z tego co pamiętam oplami astra wcześniej jeździło
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Chińskie znaczki to po prostu "zachowaj odstęp", ale napis po chińsku na europejskich drogach trochę mija się z celem moim zdaniem
  • Odpowiedz
Kupiłem se oryginalną ładowarkę xiaomi do mego telefonu xiaomi 17, po tym gdy po wielu latach zrezygnowałem z samsungów galaxy. Patrzcie - jak się na nią położy telefon to wysuwają się szczęki jak w obcym i ładuje 50W bezprzewodowo a nie jakieś śmieszne 15 czy 25W.

#xiaomi #samsung #iphone #smartfon
aleksc - Kupiłem se oryginalną ładowarkę xiaomi do mego telefonu xiaomi 17, po tym gd...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ile toto kosztuje i dlaczego tak drogo, no i gdzie to można zanabyć droga kupna.


@Wiskoler_double: oryginalna ładowarka indukcyjna xiaomi 270 zł + oryginalny zasilacz 120W z kablem (musi być oryginał, testowałem na innych i nie ładowało wówczas z pełną mocą) 100 zł, razem całość 370 zł, można kupić na stronie xiaomi albo allegro
  • Odpowiedz
Hej. Poszukuję zastępstwa dla mojego robota sprzątającego. Miałam Xiaomi Vaccum Mop, który właśnie dziś się poddał.. myślę nad nowym i fajnie by było jakby miał stacje (woda + śmieci), rozpoznawał dywan, potrafił przejechać przez progi oraz funkcję mopowania (w Xiaomi to dość średnia ta funkcja była). Nie wiem na ile roboty się teraz rozwinęły, czy są inne funkcje, które mogą się przydać. Czy polecacie jakieś modele? Budżet do 2k.
#xiaomi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu na allegro można kupić w autoryzowanym sklepie xiaomi ładowarkę indukcyjna Xiaomi 80w za 267 zł a na oficjalnej stronie Xiaomi ona kosztuje 449 zł?
#allegro #xiaomi
aleksc - Czemu na allegro można kupić w autoryzowanym sklepie xiaomi ładowarkę indukc...

źródło: 818

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aleksc: jakakolwiek oficjalna strona producenta ma ceny z d--y. Dzięki temu jak ktoś chce być świętszy od papieża i kupić na pewno oryginał od producenta, to ma taką możliwość, a producent dostaje dodatkową ekstra pajdę za to że musi sobie zawracać dupę sprzedażą detaliczną, zamiast klasycznie pchać wszystko przez hurtownie i nara. Wgle ciekawostka, koleżanka pracuje jako programistka u jednego z dużych producentów elektronarzędzi no i ma jakąś tam zniżkę
  • Odpowiedz
Cześć. Zastanawiam się nad zakupem Roomba plus 450 combo. Polecacie ten model? Czy lepiej coś innego szukać? Jak Roomba radzi sobie z progami? Będzie mył dywan czy wykryje, że tu się tylko odkurza?
Aktualnie mam Xiaomi Vaccum Mop, który już jest zniszczony życiem i nie ma aż tyle funkcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#irobot #roomba #xiaomi #sprzatajzwykopem #sprzatanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
zastanawiam się nad zakupem Xiaomi 15 lub POCO F8 Pro. Zależmy mi głównie na dobrej pracy na baterii, płynnym działaniu, spoko ekranie i też niezłym aparacie (zdjęcia raczej sporadycznie, czasem na jakiś wakacjach) i schludnym designie. Telefon 90% służy mi do przeglądania social mediów, jakas apka sportowa, sklepowa i tyle, czasem fotka. Byłem zdecydowany na Xiaomi ale to POCO na papierze wygląda solidnie, a jest troche tańszy. Co o tym myślicie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam na sprzedaż Xiaomi Poco F7 wersja europejska 12GB+512GB, kupionego w firmowym sklepie Xiaomi na Ali.
Telefon kupiłem końcem roku, odpaliłem gdzieś końcem lutego, ekran od razu zabezpieczyłem szkłem 3mk HardGlass i ubrałem w zamknięty futerał. Telefon sprawdzony jako oryginalny i zgodny z deklarowanymi parametrami. Używany sporadycznie raczej do dzwonienia, rzadziej do przeglądania neta. Łącznie użytkowany mało intensywnie przez ok. 2 miesiące. Stan jak nowy. Aktualna cena w sklepie na AliExpress 1617
TheInquisitive4Ever - Hej, mam na sprzedaż Xiaomi Poco F7 wersja europejska 12GB+512G...

źródło: a9f7af472d79150230b142976273be47b7a9a5060e22902787a98c476d2a746f,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony
Niedawno zmieniłem telefon z #samsung s20 fe na #xiaomi #pocophone f8 ultra. W leciwym już samsungu, zdjęcia po przybliżeniu były normalnie rozpikselowane, natomiast w poco wyglądają jak na tripie LSD. Dodałem zdjęcie porównawcze jak wygląda normalnie i po przybliżeniu. Czy to normalne w nowych telefonach czy po prostu chińczyk tak ma?
Kampinos - #telefony
Niedawno zmieniłem telefon z #samsung s20 fe na #xiaomi #pocopho...

źródło: trip

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r5678: xDDD idz tam ładować lepiej swoją baterie 4 mAh ładowarką 20w pecie, bo ch+j się znasz na smartfonach. Przecież ten hyper os wciąga d--a to co oferuje Samsung. Wy się kur+a wszyscy z ch+ami na łby zamieniliscie i lubicie być dymani przez korpo typu Apple, Samsung czy google
  • Odpowiedz
Po prawie 6 latach razem, mój leciwy redmi note 8pro sobie wziął i umar :( całkiem udany telefon, jedynym minusem dla mnie był ekran i właśnie dlatego nie bedę go naprawiał
#telefony #xiaomi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach