#footballmanager ciekawe kiedy zaimlementują AI zawodnikom, żeby dało się z nimi rozmawiać i np. przekonywac do transferu. Uważam, ze to byłby gamechanger.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomazzo69: Ta, znalazłem do tego narzędzie i dodaje całkiem przyzwoite mordy. Wciąż, trzeba się o to postarać, a nie jest natywnie dostępne nawet jako opcjonalny, lokalny silnik LLM do generowania mord
  • Odpowiedz
Gracie naszymi patałachami w #fm26? Ja zacząłem i 6:0 z Maltą, 1:0 z Holandią (wygrana xD) i przegrałem na wyjeździe jak Probierz z Finlandią 1:2. Będą repasaże o Mundial jak nic. Oprócz tego pokonałem Nową Zelandię 4:1 w towarzyskim spotkaniu.

#footballmanager
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
przegrałem na wyjeździe jak Probierz z Finlandią 1:2


@Vanlid: a do krytykowania polskiego Guardioli pewnie pierwszy byłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pograłbym w Football Managera - bo jakos naszlo mnie na wspomnienia - a przygodę z serią zaczynałem za gówniaka od CM 97/98. Szacuję, że nie grałem już dobre 10 lat.
W związku z tym pytanko - czy Football Managera można odpalić na MacOS?
Czy ze starszych wersji jest coś z aktualnymi składami etc? Wersja nie musi być najnowsza, ważne, żeby działało na MacOS.
#footballmanager
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@JoeGlodomor: bo może ktoś mi odpisze, że tak, działa, ale nie warto iść w wersję X, bo z moich doświadczeń wynika ABCD, a w wersji Y to 1234. Myślę, że na tagu są osoby, które wniosą mi bardziej wartościowe porady niż z randomowych stron w internecie.
  • Odpowiedz
Za niedługo zamierzam zagrać naszą kadrą w #fm26. Najpierw jednak muszę poprawić albo zepsuć paru naszych kopaczy i zawodników z naszej ligi.

Na pewno upgrade: Bergier, Mońka, Kozubal, Bartosz Nowak, Czubak. Downgrade: Kacper Urbański, Bukari.
Jakieś inne propozycje macie?

#footballmanager
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się Wam podobają reprezentacje i możliwość zagrania samego Mundialu w #fm26? Ja łatwo zdobyłem puchar Portugalią. Za niedługo zamierzam przejąć naszych i awansować na Mundial.

#footballmanager
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje dwie propozycje rozgrywek w #fm26 lub #fm24 z zaktualizowanymi składami:

- Henryk Kasperczak Challenge - bądź jak Pan Henryk i poprowadź kilka afrykańskich kadr na przestrzeni kilkunastu/kilkudziesięciu lat. Zdobądź medale na Pucharze Narodów Afryki. Zmieniaj kadry co 3/4/5 lat. Propozycje kadr na początek: Ghana, Wybrzeże Kości Słoniowej, Tunezja, Republika Zielonego Przylądka, Burkina Faso.
- Polski Moneyball - odbuduj Widzew Łódź i spróbuj udobruchać ich bogatego właściciela. Rób
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@bocznica: Ten FM w ogóle jest dość prosty. Można też zrobić bardziej hard i Stal Rzeszów objąć i grać samymi U-21 praktycznie, bo Oni tak grają w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Mamy tu jakichś weteranów serii #footballmanager? Jak gameplayowo wypada 26? Jak zwykle widzę największy ból d--y o to UI, co osobiście mam trochę gdzieś, bo spędzając kilkaset godzin w grze jest to coś do czego i tak się przyzwyczaję. Faktycznie można teraz bardziej bawić się taktyką i coś ugrać grając defensywnie? Jak wygląda sprawa z kontraktami i kaprysami naszych zawodników? W 24 już absolutnie mnie to odrzuca, bo mam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poziom FM 26, to juz Poziom przedszkola dla mnie. Transfery łatwe, taktyki na pressingu dają rade, az za łatwo. Mało kłótni właśnie, treningi sa takie, ze asysten robi je na dobrym poziomie. Ja mam przegrane +- 100h i dla mnie zawodzi
  • Odpowiedz
#footballmanager Zdecydowanie najlepszy mecz ligi mistrzów to ChujWieKto 1:1 Rengers. Ta gra jest w wielu miejscach dosłownie żałosna, OD lat widze jakies mecze z d--y w tym podsumowaniu.

Rizzo - #footballmanager Zdecydowanie najlepszy mecz ligi mistrzów to ChujWieKto 1:1 ...

źródło: INTERRR

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#footballmanager
FM ty k---o
ja - lider w połowie sezonu, komplet zwycięstw u siebie, seria 6-2-0
przeciwnik - zespół z dołu tabeli, który nie wygrał w ostatnich 10 meczach, 5 punktów na 30 zdobytych
wynik - przegrana 1-2.
Im not even suprised
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vanlid: Fantastyczny sukces, po ponad pół roku przywracają coś co w grze było od zawsze, zanim nie zaczęli robić (dwa razy dłużej niż zwykle) swojej przełomowej edycji. Ale coś ostatnio widziałem, że Jacobsonowi rura zmiękła, zamiast buńczucznych gadek przebąkiwał coś, że ma świadomość, że FM26 jest słaby.
  • Odpowiedz
  • 1
@19karol90: Ta, teraz to zgrywa niewiniątko.
Ogólnie ten FM pod kątem gameplayu i symulacji spotkań jest bardzo spoko. Największy minus to wiadomo co - interfejs, tona bezsensownego przeklikiwania i zmniejszony dostęp do danych.
  • Odpowiedz
#footballmanager ja czegoś niedowidzę czy nie da się ustawić instrukcji dla piłkarzy rywala którzy w trakcie meczu weszli z ławki? Wiem, że można ogolnie ustawić dla pozycji, ale sam zawodnik? Oczywiscie edycja FM 26.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach