#321685 już po korpokołchozie. Teraz huop będzie mógł odbyć posiłek pokołchoźniczy i regenerację pokołchoźniczą w postaci drzemki/leżenia na pryczy w barłogu i tak zleci dzień na doomscroolingu. Oby j----z 2000 aka prostyhuop przestał jak moczymyrda pić te pifska to ciśnienie huopskie mu się unormuje.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Milanek93
- 4

Milanek93
- 3
@D00M666: powinniśmy wspierać go w rzuceniu niszczącego go nałogu a nie kultuwować alkoholizm!

D00M666
via Wypiek- 4
@Milanek93 to cofam to co powiedziałem, nie wypiję za jego zdrowie. W ogóle nie wypije, dziś nic żeby dać przykład dla houpa
- 4
#321685 elegancko tutaj, czysto i jakie szerokie wejscia
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@D00M666: i niech tak pozostanie.
konto usunięte via Wykop
- 3
@na_pierwszej_linii_kas: to są oszczerwstwa
@na_pierwszej_linii_kas: jeszcze ibum rano na ból głowy
- 1
@dzikikowal: Rel
- 31
- 11
- 9
konto usunięte via Android
- 2
@na_pierwszej_linii_kas: Plan B to sama czysta, te "puste kalorie" organizm przerobi na ciepło w większości
@na_pierwszej_linii_kas przestac jesc
@na_pierwszej_linii_kas: ja tak od roku mowie a bebech coraz większy. trzeba przestać pić p--o i jeść tłuste. tylko skąd dostarczać dopaminę?
konto usunięte via Wykop
- 2
@na_pierwszej_linii_kas: rel, ja tylko już tyje, nie da rady zejść chociaż pół kg w wadzę
@na_pierwszej_linii_kas: ehhhh, ja na 6 rozpoczynam katusze. A Ty?
konto usunięte via Wykop
- 3
@na_pierwszej_linii_kas: ołwer
konto usunięte via Wykop
- 5
@huop_robotniczy: ja nie baba ani ja nie gej
prosty a skromny
- 3
Witam, chciałbym dowiedzieć się czy jest planowany jakiś zlot fanów tagu #321685 ?







