Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
AdekJadek
- 3
- 6
Przy okazji święta niepodległości warto przypomnieć tę historię.
#polska #historia #11listopada #iiwojnaswiatowa
#polska #historia #11listopada #iiwojnaswiatowa


Laliqu
- 1
@Kristof7: Polecam film dokumentalny "Honor Generała". Jest na YT
- 10
- 5
@marmola: Rok temu pochód był tak słaby, że aż w tym roku oszczędziłam swoim oczom tego widoku. :)
- 6
Seba i Mati i inne patusy właśnie zajechali do Warszawy na centralny
#seba #mati #11listopada #warszawa
#seba #mati #11listopada #warszawa
źródło: comment_xurCoVroFQVLlurtHQDjZ0QvpGlHLWED.jpg
Pobierz- 1
@Solitary_Man: czyli jednak nie. Inna szerokość niebieskich pasów i logo całkowicie na niebieskim tle, a nie tak jak u nas pół na pół.
- 16
#polska #11listopada
Podpalili już tą tęcze czy może czekają do wieczora dla lepszego efektu wizualnego?
Podpalili już tą tęcze czy może czekają do wieczora dla lepszego efektu wizualnego?
- 1
- 0
@HIIP: wo dzięki nie wiedziałem że tak można :D
- 10

@Felonious_Gru: widziałam w subskrypcjach na youtube :D ale dobrze, że czuwasz
- 3
- 2

@szalet: Taguj #wtfcontent
- 5
Mirki, abstrahując od całej atmosfery zamieszek i podziałów, to ta pieśń jest piękna. Aż się łzy do oczu cisną. Fajnie być Polakiem.
#patriotyzm #spiewajzwykopem #11listopada #polska
#patriotyzm #spiewajzwykopem #11listopada #polska

- 2
#warszawa #marszniepodleglosci #11listopada Robi się tłoczno http://oognet.pl/content/details/276 W sumie, to chyba jedyna kamera, na której będzie widać marsz.
szkoda, że Święto Niepodległości jest dla środowisk narodowych i prawicowych tylko okazją do kampanii wizerunkowej i wyborczej :/
Mamy bardzo fajny marsz organizowany przez Prezydenta (jakikolwiek by on nie był), bez żadnego nachalnego promowania "kolorowych niepodległych", to nie, i tak trzeba organizować Marsz firmowany przez ONR żeby jak co roku był pretekst dla sebixów do p-------------a się z innymi sebixami z jeszcze innego debilnego marszu. Żałosne
#marszniepodleglosci #11listopada
Mamy bardzo fajny marsz organizowany przez Prezydenta (jakikolwiek by on nie był), bez żadnego nachalnego promowania "kolorowych niepodległych", to nie, i tak trzeba organizować Marsz firmowany przez ONR żeby jak co roku był pretekst dla sebixów do p-------------a się z innymi sebixami z jeszcze innego debilnego marszu. Żałosne
#marszniepodleglosci #11listopada
- 419
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 82
@LibertyPrime: jaki to jest debil
- 189
@LibertyPrime: Nie ma innej możliwości. On MUSI BYĆ prawicowym agentem ośmieszającym lewicę. Nie ma przecież aż takich impotentów umysłowych, prawda?
Media polaryzują społeczeństwo, a tutaj taka zgoda na wykopie. To pewnie ta magia #11listopada i wzniosłość zbliżającego się Marszu narodowców, że nawet taki zawzięty lewak jak @Espo odnajduje prawdę.
#4konserwy
#4konserwy
źródło: comment_370uXTA0i8sLiL3Qv0WKRRcIJFAsLFWX.jpg
Pobierz- 3
Ok czas się zbierać na marsz:) #marszniepodleglosci #11listopada























