Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
windows95

windows95

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15310
  • Znaleziska 2236
  • Mikroblog 13074
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 13

638

23 tony niemieckich śmieci przechwycone na autostradzie w Polsce.

23 tony niemieckich śmieci przechwycone na autostradzie w Polsce.

Na autostradzie A4 w pobliżu Jędrzychowic funkcjonariusze dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali ciężarówkę przewożącą 23 tony odpadów z Niemiec. Okazało się, że przewóz śmieci był nielegalny. Transport został natychmiast zawrócony do nadawcy.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 18.02.2026, 07:41:37
  • 75
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    smieci
  • #
    afera
  • #
    informacje
windows95
windows95 18.02.2026, 17:57:32 via Wypiek
  • 6
@KingaM Zarówno spedytor załatwiający frachty odpadów z Niemiec do Polski, jak i firma te odpady transportująca są z Polski. Zazwyczaj kierowca nic nie wie, a niemieckich zleceniodawców (którzy zazwyczaj okazują się jakimiś tureckimi, gruzińskimi czy bułgarskimi grupami przestępczymi) mało obchodzi czy te śmieci lądują w Polsce, Czechach czy w Iranie.
windows95
windows95 18.02.2026, 17:42:19
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 18.02.2026, 10:44:23
  • 311
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95
Autor
18.02.2026, 14:53:18 via Wypiek
  • 1
@spyypl Oho, konfokacapski ścierwojad xD wypad z mojego wpisu, darek
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
16.02.2026, 18:48:18
  • 10
#mecz ci co zapostowali to ja nawet nie
heremorie - #mecz ci co zapostowali to ja nawet nie

źródło: IMG_0457

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 16.02.2026, 21:00:33 via Wypiek
  • 1
@heremorie i wrzucili zdjęcie kibica legii, gdy za każdym razem patrzy w tabele
  • Odpowiedz
windows95
windows95 16.02.2026, 20:59:13
  • 712
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_tomek
hot_tomek
16.02.2026, 21:13:40 via Wykop
  • 498
@windows95: to jest wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
16.02.2026, 22:33:16 via Wykop
  • 205
@windows95: JEMU SIĘ NALEŻY LEWAGUU SUPER PREZYDENT!!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
16.02.2026, 17:05:10
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 16.02.2026, 19:00:04 via Wypiek
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
16.02.2026, 16:40:43
  • 91
Człowiek kulturalnie z siateczką kaucyjnych a w Lidlu zbieracze xdd
#kaucja #systemkaucyjny #lidl
LukaszTV - Człowiek kulturalnie z siateczką kaucyjnych a w Lidlu zbieracze xdd
#kaucj...

źródło: temp_file4994446354815122779

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
windows95
windows95 16.02.2026, 18:19:38 via Wypiek
  • 1
@LukaszTV nie wiem jak to w Polsce wygląda, ale w Niemczech wożę raz na miesiąc do Netto i mam ok. 20 ojro i mi to odpowiada bardzo :)
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
16.02.2026, 16:51:08
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 16.02.2026, 17:48:57 via Wypiek
  • 0
@aleksc To podobnie jak w Berlinie, mam wrażenie że wokoło tylko muslimy i Polacy
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
15.02.2026, 18:23:23
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 15.02.2026, 19:09:40 via Wypiek
  • 0
@serniczekwiedensky boczne siodło
  • Odpowiedz
ForestDruid
ForestDruid
ForestDruid
11.02.2026, 13:27:50
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 11.02.2026, 15:36:42 via Wypiek
  • 0
@ForestDruid Mieszkałem kiedyś na węgrzech. Nie polecam nikomu kontaktu z tamtejszym zaściankiem.
  • Odpowiedz
windows95
windows95 14.02.2026, 14:08:29 via Wypiek
  • 0
@ForestDruid ludzie którzy mentalnie utknęli w XIX wieku i leniwe baby, które najchętniej siedziałyby w domu, zamiast iść do roboty
  • Odpowiedz

462

Oszustwo metodą na Starlink? Ukraincy wydymali zdesperowanych rosjan

Pokaż treści 18+

Oszustwo metodą na Starlink? Ukraincy wydymali zdesperowanych rosjan

Ukraińscy żołnierze przewidzieli, że strona rosyjska będzie desperacko poszukiwać możliwości aktywowania wyłączonych starlinków. Wystawili fałszywe ogłoszenia i zgarneli nawet kilka tysięcy dolarów metodą "na starlinka". Dodatkowo wyłapali 31 ogłoszeń zdjarców po swojej stronie.

dict
z
geekweek.interia.pl
dodany: 13.02.2026, 07:41:41
  • 117
  • #
    oszustwo
  • #
    scam
  • #
    ukraina
  • #
    heheszki
  • #
    starlink
  • #
    militaria
windows95
windows95 13.02.2026, 11:53:54 via Wypiek
  • 3
@dict znając intelekt ruskich neandertalczyków to prędzej ukraińskie drony przeniosą ich w kosmos, niż sami podumają
windows95
windows95 13.02.2026, 11:55:49 via Wypiek
  • 7
@brokenik Oczywiście wania. Może jeszcze powiesz, że nie sracie do dziury i nie macie radioaktywnej wody w blokach xD
windows95
windows95 13.02.2026, 14:25:53 via Wypiek
  • -2
Tak tak. Wszyscy są teraz rosyjskimi agentami i waniami jak sugerujesz.


@brokenik Niczego takiego nie sugeruję, ruski pasożycie.
windows95
windows95 13.02.2026, 14:42:18 via Wypiek
  • -3
@brokenik wania, co ty robisz na polskim wykopie? Nie mieliście mieć tam u siebie swojego superszybkiego runetu?
windows95
windows95 14.02.2026, 04:29:06 via Wypiek
  • -3
Obecnie ruskie drony działają na zasadzie sieci mesh. Posiadają urządzenia nadawczo odbiorcze dzięki czemu mogą ustalać pozycję dokładniej niż przy użyciu gpsu. I to jest problem z którym mierzą się obecnie Ukraińcy.


@Marco_Inaros Skoro ruscy mają jak to mówisz tzw. "sieć mesh", to po co im były starlinki? Wychodzi na to że mają o wiele bardziej zaawansowaną technologię, zatem nie rozumiem dlaczego musieli piracić starlinki by móc operować dronami xD
windows95
windows95 13.02.2026, 17:19:35
  • 11
nebula fuck you

#astronomia #kosmos
windows95 - nebula fuck you

#astronomia #kosmos

źródło: 1000030688

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Antybristler
Antybristler
13.02.2026, 17:48:08 via Wykop
  • 3
@windows95: to dosłownie nazywa się mgławica palec boży xD
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
14.02.2026, 10:24:06 via Wykop
  • 6
@windows95: "Czekam, aż Wszechświat da mi jakiś znak."
Wszechświat: ╭∩╮
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
13.02.2026, 10:06:25
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 13.02.2026, 11:49:18 via Wypiek
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
11.02.2026, 23:05:12
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 12.02.2026, 00:44:52 via Wypiek
  • 3
Zrobię to samo, jeżeli będzie trzeba i o ile się uda.


@Tywin_Lannister ziobro zdziwienia. Nikt po konfokacapach i pisdzielcach nie oczekuje patriotyzmu. Patriotami to wy jesteście jak trzeba Ukraińca zwyzywać w internecie od banderowców 😂💩
  • Odpowiedz
windows95
windows95 12.02.2026, 08:50:56 via Wypiek
  • 1
@Desire22 kompletnie nie rozumiem tego wysrywu jaki mi napisałeś, to chyba jakieś pokręcone tłumaczenie z ruskiego. Ty w szczególności powinieneś zamknąć klapioche w takich tematach, bo pamiętam jak płakałeś że Polacy robią zrzutkę na agregaty do Kijowa. Żałosne to było xd
  • Odpowiedz
windows95
windows95 12.02.2026, 22:02:29 via Wypiek
  • 0
@Desire22 nic nie rozumiem z tego co piszesz, ruska małpo. Spróbuj po polsku.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
11.02.2026, 13:30:50
  • 5
Pod znakiem zapytania stoją także występy Juergena Elitima i Artura Jędrzejczyka. Teoretycznie mogą wejść i zagrać, ale istnieje też ryzyko odnowienia urazów

#legia #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
tomwick55 - Pod znakiem zapytania stoją także występy Juergena Elitima i Artura Jędrz...

źródło: 1000027572

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 11.02.2026, 15:34:29 via Wypiek
  • 1
@MrFryteczka papszun chce po prostu wrócić do betclic 1.ligi z czystego sentymentu. On tam czuje sie najlepiej
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
11.02.2026, 13:55:25
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 11.02.2026, 15:32:56 via Wypiek
  • 20
@Vanderwill Niech kontynuuje, chociaż może być ciężko z temperowaniem małpolactwa
  • Odpowiedz
fejka
fejka
11.02.2026, 12:14:28
  • 1264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 11.02.2026, 13:29:17 via Wypiek
  • 8
@fejka jezuuuu, prosze spraw by to sie wydarzyło
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
10.02.2026, 18:19:20
  • 341
#mediolan2026
Chciałbym tylko przypomnieć, że za sukcesem Kacpra Tomasiaka nie stoi żaden Małysz, Maciusiak tylko Pan trener WOJCIECH TOPÓR.
PLUSIKI dla szkoleniowca który wyszkolił nam wicemistrza olimpijskiego.
wiktor-wkpl - #mediolan2026 
Chciałbym tylko przypomnieć, że za sukcesem Kacpra Tomas...

źródło: 5028

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 10.02.2026, 19:24:12 via Wypiek
  • 79
@wiktor-wkpl szarą eminencją kryjącą się za sukcesem tego młodego chłopaka jest Dominika Tajner i jej były mąż Michał Wiśniewski
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 26
  • Strona 7 z 26
  • >

Windows "95 SP1

  • "32-bitowy system operacyjny, wymagający tylko 50 MB wolnego miejsca na dysku. The future is now." - Paolo Coelho

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.12.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking