Michał Białek to najlepszy spec od zabezpieczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam @HaSSaN
#wykop #moderacjacontent
Pozdrawiam @HaSSaN
#wykop #moderacjacontent
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1587417358BVO7kupf1jzoL7rsquJpSh.jpg
Pobierz
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_vJ1NzmQZCfDSGkpRNH03GsINwkK9Iyxt.jpg
Pobierz
źródło: comment_lBpuUT1skW4Xnh8JzsByqJceaQmuFyxu.jpg
Pobierz
źródło: comment_g13gIlGAwq6TmwpkBKdd9VNQlsiYHnuR.jpg
Pobierz
źródło: comment_WCHeo82fJbuBySzf0NQiyRVIjupZZEn0.jpg
PobierzRocznica
od 10.04.2026
Gadżeciarz
od 25.08.2013
Mikroblogger
od 19.04.2016
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Zastanawialiscie sie dlaczego po otworzeniu paczki jest napis NIE ZAPALAJ oraz czemu nie ma banderoli?
Poczuwajac sie do odpowiedzialnosci jednej z najwazniejszych cech naszego narodu "nikt nie bedzie mi mowil co mam robic" rozprulem wklad i podpalilem.
Wniosek: to gowno to nasaczony papier smakiem tytoniu z domieszka nikotyny. Smierdzi i gryzie jak papier toaletowy, a w dodatku mija sie z tym co napisane jest na ich stronie "Zaprojektowane