Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomala92

tomala92

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5544
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 5529
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 26
tomala92
tomala92 06.02.2023, 17:49:20
  • 0
Posiadam mesh Halo 50g Mercusys.
Kostka główna podpięta od routera INEA , druga Kostka po wifi i trzecia najdalej oddalona podpięta po kablu ( mam na piętro pociągnięty ethernet) - jednak Kostka i tak łapie internet po wifi a nie kablu.
Ktoś może zajmuje się tymi kostkam i zna odpowiedź co robić?

#siecikomputerowe #mesh
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92
Autor
07.02.2023, 15:22:45 via Android
  • 0
@DaneOsobowe
zawiozłem to na reklamacje do media expert, przyznali mi nowy sprzęt.

Kabel sprawny , bo mam podpięte od tej kostki PS4 ,które działało lecz przez słabą prędkość miałem wysoki ping.
Od nowości ta kostka łapała sygnał z kabla , a od kilku dni łapała wifi z innej kostki , i tutaj był problem
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 11.01.2023, 05:28:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kupiłem na #aliexpress kartę SanDisk sd 128gb za jakieś śmieszne pieniądze, około 10zl.
Oto rezultat testu, rozumiem , że wsyzstko ok? Rzuci ktoś okiem na wynik?
#komputery
tomala92 - Kupiłem na #aliexpress kartę SanDisk sd 128gb za jakieś śmieszne pieniądze...

źródło: comment_1673414907PzIlDfxnAq5RAUmhgLMNzf.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92
Autor
11.01.2023, 05:47:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sisal: @hu-nows: @m_ba:
Jedyne o czym myślałem z tą kartą to wrzucić ją w rejestrator do drugiego awaryjnego auta , nic więcej :P w dzisiejszych czasach już nawet MP3 się nie ściąga, żeby słuchać na telefonie
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
11.01.2023, 06:40:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hu-nows: rozumiem wsyzstko, na allegro kupując takiego SanDiska za 80zl też nie masz pewności czy jest legit.

@wypokowy_expert:
Jakie karty polecasz do rejestratora ? Bo w swoim aucie mam od kilku lat SanDiska ( kupiony w X-kom), lecz zdaje sobie sprawę, że za jakiś czas będzie trzeba kupić nowy rejestrator i sd
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
11.01.2023, 14:12:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paniczhrabi:
Spróbuję ją wsadzić , zobaczymy czy będzie śmigać.

@vulcanitu:
Ja to wiem i Ty to wiesz, ale dużo osób kupuje na allegro bo są nauczeni żeby tam kupować.
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
11.01.2023, 16:35:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paniczhrabi:
Też mam starego lapka z opcją podpięcia karty sd i na nim testowałem :) bardziej testowałem czy ta pojemność jest faktyczną
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 09.01.2023, 19:04:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nawet fajna ikona nie chce wypaść :(

#fut
tomala92 - Nawet fajna ikona nie chce wypaść :( 

#fut

źródło: comment_1673291040iYKqvu23HFNERLZQ6Qr38v.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92
Autor
09.01.2023, 19:19:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@khej1696:
Całe 90k na rynku PS4 xD
  • Odpowiedz
ambitny_wydawca
ambitny_wydawca
07.01.2023, 20:32:58
  • 0
Co lepiej: Google Pixel 6a (6 / 128) czy Motorola Edge 30 (8 / 128)? Cena i oceny podobne - pytanie o wady i zalety... Ktoś coś? Szczególnie info o aparatach by było przydatne. Telefon dla różowej, więc ta lekkość Motoroli (tylko 155 g) i dizajn zachęca jakoś...
#android #smartfon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 08.01.2023, 10:01:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miauczar:
Nawet 6a wygrywa? Bo to okrojona lekko wersja i mniejsza 6 czy 6 pro.

Sam mam 4a i czekam na 7a, ale jeśli '6a' cyka dobre foty to przy cenie 1300zl chyba ten fon wybiorę, a 4a odeśle na gwarancję z baterią bo wiem, że ludzie tak robią.
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 08.01.2023, 10:26:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miauczar:
Tak jak pisałem ,aktualnie mam 4a i dla mnie aparat jest super. Nawet żona mówi, że robi lepsze foty od jej p30 pro.
W 7a ma być dość duży skok jakościowy, ogólnie w pixelach na + jest to , że cykasz foto i nie czekasz
  • Odpowiedz
Miroslav2005
Miroslav2005
07.01.2023, 20:52:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Przynajmniej nagroda za draft oddała
#fut
Miroslav2005 - Przynajmniej nagroda za draft oddała 
#fut

źródło: comment_1673124728keu5K3VXhJpJInGRarFkEV.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 07.01.2023, 23:58:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Samowski
Samowski
07.01.2023, 23:09:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 07.01.2023, 23:57:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Samowski:
Żałuję, że robiłem. Nie warto
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 06.01.2023, 21:05:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zalando #zalandolounge

Posiada ktoś jakiś lodzik rabatowy na lounge, może jest jakiś stały kod na darmową wysyłkę? Czy nic z tych rzeczy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 06.01.2023, 15:12:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co to za dziewczyna?
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 05.01.2023, 20:22:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ciekawe czy ktoś zaplusuje te 135g przyjemności.

Czekolada produkowana w Polsce ale niestety nie jest przeznaczona na nasz rynek.
#slodycze #czekolada
tomala92 - Ciekawe czy ktoś zaplusuje te 135g przyjemności.

Czekolada produkowana w ...

źródło: comment_1672950151Q3aY5KmGbE83jGDUDacLTb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 21.11.2022, 08:24:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Korzysta ktoś z #disneyplus z Turcjii? Interesuje mnie rodzinka tam, opłaca się ?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92
Autor
21.11.2022, 09:13:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@giganoob:
Czyli już wszystko wiem, zakładam normalne konto i 4 profile.

Dzięki wielkie.
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
02.01.2023, 18:58:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@forest23:
Do momentu płatności wszystko działało, ale robiłem na Argentynę, musiałbym mieć czysty android najlepiej do tego z kontem na Turcję / Argentynę.
Ogólnie olałem temat, bo różowa powiedziała , że nie chce tego nawet za darmo, bo pewnie przy 4 osobach tyle by nas to wyszło :)
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
02.01.2023, 19:45:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@forest23:
Revoult ?
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
02.01.2023, 19:49:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@forest23:
Nie no , ja miałem inny błąd. Masz od podstaw konto Google Play założone w Turcji? Najlepiej aby na tele nie było żadnych innych konto.

Można też próbować cinkciarz, do PS4 tylko z tego mi przechodzi.
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
02.01.2023, 20:01:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@forest23:

Musiałbym przysiąść do tego ale to działa, ja miałem inny błąd. Ale według mnie to działa, jak będę miał chwilę to zerknę i spróbuję na miesiąc wykupić, odezwę się ewentualnie. Może w czw podejdę do tematu
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
02.01.2023, 20:08:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@forest23:
Już wiem gdzie miałem błąd, robiłem na Argentynę a tam był problem z D+, na Turcję podobno siada, na pepperze są świeże komentarze.
  • Odpowiedz
Buenoo
Buenoo
02.01.2023, 19:45:16
  • 1
Ile kosztuję teraz dobra bluza z kapturem?
#bluzy #streetwear #pytanie #ubrania #pytaniedoeksperta #modameska
Buenoo - Ile kosztuję teraz dobra bluza z kapturem? 
#bluzy #streetwear #pytanie #ub...

źródło: comment_16726887139PJuV03S7WHAA1wfka6PCp.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 02.01.2023, 20:02:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buenoo:
Co masz na myśli dobra bluza? Jakaś konrketna marka Cię interesuje?
Ja ostatnio kupowałem Champion na lounge za 109 - 140zl.

Nike też w podobnych cenach, ale problematyczną rozmiarowka mają i nie mogłem nic trafić na siebie.
  • Odpowiedz
D.....s
D.....s
konto usunięte 27.12.2022, 22:18:04
  • 0
Szanowne Państwo,

ktoś doradzi gdzie szukać teraz ciuchów? Zazwyczaj robię większe zakupy co parę lat i przyszła pora na kolejne.
Podoba mi się dużo ciuchów z #shein (o styl chodzi), ale naczytałem się, że to są bardzo słabe jakościowo rzeczy. Są jakieś alternatywy? Przeglądam te podstawowe sieciówki typu HM, Reserved, House i jakoś nie wpada nic w oko, wszędzie basic itemy. Help

#modameska #moda #ubierajsiezwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 02.01.2023, 17:53:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzazesOrozes:
Jeśli spodnie masz na myśli jeansy to polecam Bershka / pull & bear, jak dla mnie najlepsze jakościowo i do 100zl kupisz parę.
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 01.01.2023, 11:56:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Zapach tej maści zawsze kojarzy mi się z szatnią klubu piłkarskiego. Od A klasy do IV ligi ta maść była niezastąpiona.

Ciekawe ilu z was robiło sobie wcierkę przed meczem Bengayem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna
tomala92 - Zapach tej maści zawsze kojarzy mi się z szatnią klubu piłkarskiego. Od A ...

źródło: comment_1672574210gxDV2QTMf1FUoNC6RtFphf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wezwoguleicstont
Wezwoguleicstont
01.01.2023, 12:01:17
  • 1
@tomala92: Ja robię wcierkę gdy złapie mnie jakaś mała kontuzja po siłowym, niezawodna maść.
  • Odpowiedz
przemu321
przemu321
01.01.2023, 13:15:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomala92: założę się, że nie posmarujesz sobię pachwiny tym bengayem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
buddookan
buddookan
buddookan
31.12.2022, 10:05:41
  • 1
W #pgg jest limit 2 ton, a w #tauron ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92 31.12.2022, 10:23:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@63274682374:
Ale ten limit wchodzi od jutra, więc kto kupił to ma wyzerowany licznik.

Podobno na tauronie teraz jest łatwiej, ktoś próbował?
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 31.12.2022, 11:14:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@63274682374:

Dzięki ,sam sobie zamówie, bo trochę olałem temat ale chcę sobie zamówić te 3 palety na kolejny sezon i na pgg jak wróci mi limit dokupić resztę :P

Mam żółty z taurona ale jakiegoś szału nie ma.

Kupujesz tylko dla ludzi czy sam palisz eko?
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 31.12.2022, 10:19:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mrugnely mi rano zarobki Ronaldo z podziałem na sekundy godziny itd.
Nie mogę tego odnaleźć, może ktoś ma skrina tego?
#mecz #pilkanozna
#ronaldo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92
Autor
31.12.2022, 10:50:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mariano-95: super dzięki !
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92 23.12.2022, 15:12:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fut #fifa23

Da radę ta karta na spo ?
tomala92 - #fut #fifa23

Da radę ta karta na spo ?

źródło: comment_16718083673x7qj63VWHcX7FjXPLvZxe.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92
Autor
23.12.2022, 15:39:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Redminek:
Akurat mam serie a / bundeslige :)
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
23.12.2022, 16:17:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TWinters:
Wstawiasz go do składu na full zgrania ,ustawiasz formacje i przestawiasz sobie podczas meczu taktykę.
  • Odpowiedz
tomala92
tomala92
Autor
24.12.2022, 07:21:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Flutter_M_Shydale:
Grałem nim ligę weekendowa, ustawiłem go na spo i poprostu wymiata.
tomala92 - @FlutterMShydale: 
Grałem nim ligę weekendowa, ustawiłem go na spo i popro...

źródło: comment_16718664956J38tBeYt8WTpWTo67aTVk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16
  • Strona 7 z 16
  • >

Przemek

  • Kępno
  • www.wykop.pl
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 27.10.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 12.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking