Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sisal: @hu-nows: @m_ba:
Jedyne o czym myślałem z tą kartą to wrzucić ją w rejestrator do drugiego awaryjnego auta , nic więcej :P w dzisiejszych czasach już nawet MP3 się nie ściąga, żeby słuchać na telefonie
@tomala92: bedziesz mial niekompletne dane, te karty maja spreparowany system plikow, powiedzmy że tylko tabela partycji jest zdrowa, bloki pamieci fejkowe. Ale testuj, w rejestratorze byc moze nie bedzie potrzeby grzebac w nagraniach sprzed wielu dni a jedynke tych swiezych, tuz po wypadku

wykopki sie smialy, ze do iphone za 5k uzytkownicy zakladają etui za 10 zl.. ba, można do auta za 200k dac nosnik pamieci za 10 zl, nikt tego
@hu-nows: pojemność jest prawdziwa, chyba że chińczyk na karcie umieścił kompa poszukującego h2, bo ten program sprawdza co zapisał

@tomala92: tylko pamiętaj o jednej rzeczy, oryginalne sandiski w rejestratorach padają jak muchy po muchozolu. W gwarancji jest zapis, że nie obowiązuje po użyciu w rejestratorze. Za 10 to hiendurance na pewno nie będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hu-nows: rozumiem wsyzstko, na allegro kupując takiego SanDiska za 80zl też nie masz pewności czy jest legit.

@wypokowy_expert:
Jakie karty polecasz do rejestratora ? Bo w swoim aucie mam od kilku lat SanDiska ( kupiony w X-kom), lecz zdaje sobie sprawę, że za jakiś czas będzie trzeba kupić nowy rejestrator i sd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomala92: wyniki testu prędkości zaleza też od czytnika kart pamieci więc nie mozna sie nimi do konca sugerowac. SanDisk podaje ze karta Endurance ma odczyt okolo 100mb/s niestety czytnik w moim 10letnim lapku tyle nie pociagnie i wyniki sa zblizone do Twoich. Poprzednia kartę Samsung Evo zajezdzilem w 2 lata w rejestratorze 70mai Smart Dash Pro przy sporadycznym uzywaniu auta, mam nadzieje ze ten SanDisk wytrzyma dłużej.
@Norskee: nie znam funkcji kazdego programu ale znam zwyczaje Chinczykow handlarzy, przestroge zawsze warto napisać. Btw wynik jakiegos programu dla ktorego nie analizowalem kodu zrodlowego to nadal nie wyrocznia, ze z karta wszystko jest legit

a teraz biegnij kupowac na Ali dysk ssd za 20 zł..