Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tempus_fugit

tempus_fugit

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 501
  • Znaleziska 118
  • Mikroblog 383
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 26
tempus_fugit
tempus_fugit 17.03.2015, 21:48:49
  • 2
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ze spółką ZEC - Service sp. z o.o. z Wrocławia - rozważam podjęcie pracy i szukam opinii - zaznaczam że chodzi o pracę w biurze, nie "techniczną" ?

#wroclaw #praca #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit
Autor
17.03.2015, 22:01:29
  • 1
@PanDyrektor: próbuję zasięgnąć opinii - coś nie tak ?
  • Odpowiedz
tempus_fugit
tempus_fugit
Autor
17.03.2015, 22:07:32
  • 3
@PanDyrektor: i w czym problem? jeżeli mirki napiszą, że polecają to tylko lepiej dla firmy, jeżeli żeby sobie odpuścić to równieź z pożytkiem dla ludzi
  • Odpowiedz
tempus_fugit
tempus_fugit
Autor
18.03.2015, 09:43:10
  • 0
@Sandman: łowiecka
  • Odpowiedz
krisip
krisip
17.03.2015, 21:02:46 via Android
  • 1
#wroclaw #korbank ma ktoś z was tv i internet z korbanku i może mi powiedzieć co to warte?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 17.03.2015, 21:21:46
  • 1
@krisip: mam internet, mieszkam na nadodrzu - 49 zł / 50 mbs - od 1,5 roku żadnego problemu, transfer spoko, chociaż nie obciążam za bardzo.
  • Odpowiedz
S.....k
S.....k
konto usunięte 25.02.2015, 15:04:46
  • 3
Mirki, poleca ktoś jakiś fajny (i tani) #basen we #wroclaw? Pomijając te na Psim Polu, bo - abstrahując od samego faktu, że to nie Wrocław ( ͡° ͜ʖ ͡°) - godzina jazdy w jedną stronę to słaba opcja.
#plywanie i wybaczcie że zaspamuję tagiem, ale najwięcej obserwujących :v #plywajzwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 25.02.2015, 15:43:40
  • 1
@Stunek: basen "olimpijski" AWF: http://www.awf.wroc.pl/pl/article/1002/133/Kryta_plywalnia, Aquapark: http://www.aquapark.wroc.pl/basen-sportowy, Zakłady Kąpielowe Teatralna: http://www.spa.wroc.pl/plywalnia/ , baeny NEPTUN: http://www.neptunsport.pl/strona-glowna.html
  • Odpowiedz
piornik_z_sarenka
piornik_z_sarenka
24.02.2015, 15:51:45
  • 4
Drogie Mirkówny i Mircy!
czy możecie polecić mi we #wroclaw dobrego densystę lub/i przychodnię, gdzie mogę wykonać pantomogram oraz usunąć ósemki?
Muszę się przygotować do wstawienia aparatu.
Jestem w Waszym mieście od niedawna, nikogo tu nie znam. Liczę na dobre rekomendacje i pomoc!
#dentysta #ortodoncja #ortodonta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 24.02.2015, 16:22:18
  • 0
@piornik_z_sarenka: świetni specjaliści z każdej dziedziny stomatologii są w Dentinie - http://dentin.pl/ - robiłem skomplikowane zabiegi i wszystko było jak trzeba, jedyny problem to że tani nie są, ale zawsze można zapytać ocenę wcześniej. Mimo to polecam.
  • Odpowiedz
japer
japer
19.02.2015, 21:41:26 via iOS
  • 7
Herbatniki nie są wykonane z herbaty.
#ciekawostki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 19.02.2015, 21:53:01
  • 0
@japer: za to rum z rumakiem mają tyle wspólnego co koń z koniakiem :)
  • Odpowiedz
Mglisty
Mglisty
18.02.2015, 19:37:17
  • 3
#fotymglistego #fotografia
Mglisty - #fotymglistego #fotografia

źródło: comment_Uk3Xr740eXr2FV3pXBq9cwSX5cNyUjnl.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 18.02.2015, 20:53:39
  • 0
@Mglisty: skoro już @krdewra się popastwił to napiszę że miejsce ma potencjał... może jakieś światło ciekawsze i chociaż jakąś flaszkę tam postawić, albo coś, żeby byłjakiś temat. no i warto pomyśleć o kadrowaniu - zdjęcie wypoziomować i w miarę możliwości zrobić bez tej fatalnej ściany po lewej - niefajnie zamyka kadr.
  • Odpowiedz
tempus_fugit
tempus_fugit 18.02.2015, 20:58:59
  • 0
@Mglisty: w sumie to mi się nudzi... mogę obrobić fotkę po swojemu? wrzucę i pokażę co wyszło :)
  • Odpowiedz
tempus_fugit
tempus_fugit 18.02.2015, 21:09:49
  • 1
@Mglisty @krdewra
tempus_fugit - @Mglisty @krdewra

źródło: comment_ogCjsYitWTsfU5E1SFZOpGuFTf8pG5t4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
tangerine_
tangerine_
17.02.2015, 22:51:34
  • 6
Mirki, komu przekazujecie 1% podatku?
#pit
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 17.02.2015, 22:54:28
  • 2
@tangerine_: GOPR
  • Odpowiedz
Stsm
Stsm
Stsm
17.02.2015, 14:49:06
  • 1
#pytanie #prawo Mirki jak obliczyć ile pieniedzy skarbowka ma mi oddac? PIT11 Zarabiaj ponizej minimalnej kwoty podatku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 17.02.2015, 14:59:58
  • 0
@Stsm: trochę niejasno napisałeś. jeżeli nie przeroczyłeś kwoty wolnej od podatku to otrzymasz pełny zwrot wpłaconych zaliczek na podatek dochodowy.
  • Odpowiedz
tempus_fugit
tempus_fugit 17.02.2015, 15:04:08
  • 1
@Stsm: tak
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 17.02.2015, 11:41:57
  • 4
"Wezwanie w charakterze świadka/podejrzanego." Co to ma znaczyć? Ogólnie wiem o co chodzi i że ktoś bardzo chce mnie udupić. Pytanie tylko czego mogę się spodziewać po wezwaniu o takim charakterze. #prawo
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 17.02.2015, 12:01:03
  • 1
@smieszekpozakontrolo: może to dziwne, ale tak jest procedura. Dopóki prokurator, ew. policjant nie ogłosi ci zarzutu (jest pan podejrzany o pepełnienie czynu z art...) to jesteś świadkiem. Często jest tak że osoba jest wzywana w charakterze świadka, przesłuchuje się ją, ogłasza zarzut i wychodzi już jako podejrzany.
  • Odpowiedz
mulen
mulen
16.02.2015, 11:42:10
  • 1
Kiedyś tu na wykopie czytałem o fajnej metodzie robienia zdjęć gwiazdom. Był cały poradnik jak to zrobić. Wydawało mi się, że gdzieś to sobie zapisałem, ale teraz nie mogę znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podobno działało super nawet w ciężkich warunkach świetlnych. Polegało to na zrobieniu zdjęcia RAW i wyciąganiu gwiazd w programach na komputerze. Ktoś coś?

#fotografia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 16.02.2015, 12:07:08
  • 1
@mulen: może tutaj: http://www.spidersweb.pl/2014/05/jak-zrobic-zdjecia-nocnego-nieba.html ?
  • Odpowiedz
M....._
M....._
konto usunięte 14.02.2015, 22:28:07
  • 4
gdzie poza home&you można kupić jakieś ładne kolorowe kieliszki do wina?

#kiciochpyta #wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 15.02.2015, 00:58:32
  • 0
@Madlen_: może w feniksie ?
  • Odpowiedz
Ciuliczek
Ciuliczek
13.02.2015, 18:04:49
  • 1
Mirki kompletuję sobie playlistę na płytkę do auta w trasę.
Szukam najlepszych POLSKICH kawałków z lat '70-'95.

Wstawiajcie swoje typy. Każdą piosenkę nagradzam plusem!

Ja zaczynam.
Ciuliczek - Mirki kompletuję sobie playlistę na płytkę do auta w trasę.
Szukam najle...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 13.02.2015, 18:29:43
  • 0
@Ciuliczek: Polecam :)

https://www.youtube.com/watch?v=TAd4uNzf550
  • Odpowiedz
kruger92
kruger92
08.02.2015, 19:15:01
  • 1
Polećcie mi jakieś filmy o gangsterach/zabójcach/mafii itp. Tylko nie jakieś klasyki i oklepane filmy, bo te już na pewno widziałem.
#film #filmy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 08.02.2015, 19:19:58
  • 2
@kruger92: Eastern Promises/ Wschodnie obietnice - o ruskiej mafii w UK - dla mnie świetny
  • Odpowiedz
uosiu
uosiu
05.02.2015, 12:41:33
  • 4
Gdzie mogę kupić kartony do nadania paczki o wymiarach 20*55*45cm w okolicach Grunwaldu? #wroclaw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 05.02.2015, 12:52:24
  • 0
@uosiu: w każdym urzędzie pocztowym mają dużo róźnych wymiarów
  • Odpowiedz
okim
okim
04.02.2015, 15:00:50
  • 2
Mirki z #wroclaw, znacie jakiegoś godnego polecenia introligatora? Mam księgę do naprawienia i nie wiem komu mógłbym ją powierzyć.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 04.02.2015, 16:16:42
  • 0
@okim: nigdy nic tam nie robiłem, ale na więziennej jest introligator, nazywa się chyba Harasym, z tego co pamiętam to ma wywieszkę że zakład działa od 30 lat... może to żadna gwarancja jakości, ale jest od czego zacząć.
  • Odpowiedz
A.....l
A.....l
konto usunięte 04.02.2015, 10:54:44
  • 1
Hej Mireczki z #wroclaw i i #wykopsmokersclub: w których knajpach na rynku można palić przy stoliku? Poza igłami i literatką?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 04.02.2015, 13:11:19
  • 1
@Ashtraygirl: w Salvadorze przy Szajnochy
  • Odpowiedz
Wassimir
Wassimir
27.01.2015, 11:11:08 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tempus_fugit
tempus_fugit 27.01.2015, 19:19:04
  • 1
@Wassimir: do powyższych argumentów dorzucę tylko kwestię formy zjawiskowej przestępstwa - przy tym co opisałeś to by było pomocnictwo do posiadania/wprowadzenia do obrotu... a karę za pomocnictwo wymierza się w granicach przewidzianych dla sprawstwa :)
  • Odpowiedz

4

Śliczna dziewczyna wpatruje się w przypadkowe osoby...

Pokaż treści 18+

Śliczna dziewczyna wpatruje się w przypadkowe osoby...

jak Ty byś zareagował ?

tempus_fugit
z
aplus.com
dodany: 14.01.2015, 21:29:10
  • 5
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    ladnapani
tempus_fugit
tempus_fugit
Autor
14.01.2015, 21:29:54
  • 1
w sumie trochę to stare, jeżeli było to zakop
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 8 z 9
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.11.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking