Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ze spółką ZEC - Service sp. z o.o. z Wrocławia - rozważam podjęcie pracy i szukam opinii - zaznaczam że chodzi o pracę w biurze, nie "techniczną" ?
@PanDyrektor: i w czym problem? jeżeli mirki napiszą, że polecają to tylko lepiej dla firmy, jeżeli żeby sobie odpuścić to równieź z pożytkiem dla ludzi
Mirki, poleca ktoś jakiś fajny (i tani) #basen we #wroclaw? Pomijając te na Psim Polu, bo - abstrahując od samego faktu, że to nie Wrocław ( ͡°͜ʖ͡°) - godzina jazdy w jedną stronę to słaba opcja. #plywanie i wybaczcie że zaspamuję tagiem, ale najwięcej obserwujących :v #plywajzwykopem
Drogie Mirkówny i Mircy! czy możecie polecić mi we #wroclaw dobrego densystę lub/i przychodnię, gdzie mogę wykonać pantomogram oraz usunąć ósemki? Muszę się przygotować do wstawienia aparatu. Jestem w Waszym mieście od niedawna, nikogo tu nie znam. Liczę na dobre rekomendacje i pomoc! #dentysta #ortodoncja #ortodonta
@piornik_z_sarenka: świetni specjaliści z każdej dziedziny stomatologii są w Dentinie - http://dentin.pl/ - robiłem skomplikowane zabiegi i wszystko było jak trzeba, jedyny problem to że tani nie są, ale zawsze można zapytać ocenę wcześniej. Mimo to polecam.
@Mglisty: skoro już @krdewra się popastwił to napiszę że miejsce ma potencjał... może jakieś światło ciekawsze i chociaż jakąś flaszkę tam postawić, albo coś, żeby byłjakiś temat. no i warto pomyśleć o kadrowaniu - zdjęcie wypoziomować i w miarę możliwości zrobić bez tej fatalnej ściany po lewej - niefajnie zamyka kadr.
"Wezwanie w charakterze świadka/podejrzanego." Co to ma znaczyć? Ogólnie wiem o co chodzi i że ktoś bardzo chce mnie udupić. Pytanie tylko czego mogę się spodziewać po wezwaniu o takim charakterze. #prawo
@smieszekpozakontrolo: może to dziwne, ale tak jest procedura. Dopóki prokurator, ew. policjant nie ogłosi ci zarzutu (jest pan podejrzany o pepełnienie czynu z art...) to jesteś świadkiem. Często jest tak że osoba jest wzywana w charakterze świadka, przesłuchuje się ją, ogłasza zarzut i wychodzi już jako podejrzany.
Kiedyś tu na wykopie czytałem o fajnej metodzie robienia zdjęć gwiazdom. Był cały poradnik jak to zrobić. Wydawało mi się, że gdzieś to sobie zapisałem, ale teraz nie mogę znaleźć ( ͡°ʖ̯͡°) Podobno działało super nawet w ciężkich warunkach świetlnych. Polegało to na zrobieniu zdjęcia RAW i wyciąganiu gwiazd w programach na komputerze. Ktoś coś?
@okim: nigdy nic tam nie robiłem, ale na więziennej jest introligator, nazywa się chyba Harasym, z tego co pamiętam to ma wywieszkę że zakład działa od 30 lat... może to żadna gwarancja jakości, ale jest od czego zacząć.
@Wassimir: do powyższych argumentów dorzucę tylko kwestię formy zjawiskowej przestępstwa - przy tym co opisałeś to by było pomocnictwo do posiadania/wprowadzenia do obrotu... a karę za pomocnictwo wymierza się w granicach przewidzianych dla sprawstwa :)
#wroclaw #praca #pracbaza