Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
podprace321

podprace321

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1258
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1256
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 6
  • Dodane (494)
  • Komentowane (530)
  • Plusowane (232)
podprace321
podprace321 25.05.2026, 06:43:49
  • 2
#przegryw
Witam, dziś cieciowska wypłata. Przewidywana godzina dostawy na konto bankowe - 10/11
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boss86
Boss86
25.05.2026, 06:45:16 via Wykop
  • 0
@podprace321: ja dopiero 9-10ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 25.05.2026, 08:06:55 via Wykop
  • 0
@podprace321: taka wypłata to jak wygrać 2 renty
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 22.05.2026, 19:58:01
  • 4
#przegryw
Za minut pięć zażywam trittico i idę spać do godziny 6 rano na cieciuwie, a pracodawca nawet w weekend nie będzie miał wytchnienia i będzie musiał być zazdrosny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 19.05.2026, 19:55:16
  • 6
#przegryw
Zaraz trittico i do spania na cieciuwie na 7h, a w tym czasie pracodawca zazdrosny i będzie musiał za to zapłacić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 18.05.2026, 08:32:09
  • 4
#przegryw
Kupiłem gre za prawie 300 zl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczekRecords
PaczekRecords
18.05.2026, 08:38:46 via Android
  • 1
@podprace321: jaką
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321
Autor
18.05.2026, 08:54:14 via Wykop
  • 1
@PaczekRecords: forza horizon
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 16.05.2026, 08:07:57
  • 3
#przegryw
siedze na cieciuwe i zaraz robie sobie drzemke
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dinkozaur30
Dinkozaur30
16.05.2026, 08:15:10 via Wykop
  • 1
@podprace321: Na która godzinę masz cieciówe?
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321
Autor
16.05.2026, 08:45:33 via Wykop
  • 1
@Dinkozaur30: 7
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 14.05.2026, 04:56:13
  • 4
#przegryw
Za kilka min koncze zmiane na cieciuwie i jak wroce to wchodze na komputer czyli tak jak na cieciuwie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
14.05.2026, 04:57:21 via Wykop
  • 9
@podprace321: Chuop typu skomputeryzowanego
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice
14.05.2026, 05:15:44 via Wykop
  • 2
@podprace321: Czyli chuop ma pracę biurową - zazdro.
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 13.05.2026, 19:51:23
  • 4
#przegryw
zaraz zazywam trittico i klade sie spac na cieciuwie do 6 rano
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....a
K.....a
konto usunięte 13.05.2026, 19:54:48 via Wykop
  • 2
@podprace321: dobrze że przypomniałeś, biorę trittico i do spania anon
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 13.05.2026, 20:04:54 via Wykop
  • 2
@bartlomiej_rakowski: nie, z olanzapiną na schizofrenię zaraz usnę
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 07.05.2026, 14:35:36
  • 3
#przegryw
Siedzę na cieciuwie i zaraz bede pil kawe
W tym miesiacu kasa za L4 i normalna wypłata potem
Życie jak w Madrycie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 07.05.2026, 11:49:56
  • 1
#przegryw
Dziś Kamil sporo tądra na tagu. Chyba było spotkanie z wujkiem lub napad wielu myśli z nim.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 06.05.2026, 07:22:48
  • 2
#przegryw
Spałem 10,5h przez zmęczenie po wczorajszej jeździe na rowerze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 04.05.2026, 19:20:48
  • 4
#przegryw
o 22 gasimy swiatlo na cieciuwie, bo noc
a noc jest od spania, wiec o tej bede sie kladl spac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 04.05.2026, 14:11:08
  • 4
#przegryw
Siedze na cieciuwie i zaraz będę pił kawę i co oglądał no bo co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 01.05.2026, 19:40:20
  • 5
#przegryw
siedze na cieciuwie, ogladam mecz legia widzew i po nim ide spac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 29.04.2026, 17:22:34
  • 8
ogladam i jem lody koral krowka kukulka
#przegryw
podprace321 - ogladam i jem lody koral krowka kukulka
#przegryw

źródło: wired_placeholder_dummy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 28.04.2026, 20:01:04
  • 4
#przegryw
ogladam lige mistrzow na cieciuwie i po niej ide spac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 27.04.2026, 18:20:27
  • 2
#przegryw
byłem u psychiatry i dał leki na 3 miesiące, wydałem w aptece 108 zł i mam z głowy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....a
K.....a
konto usunięte 27.04.2026, 18:28:05 via Wykop
  • 0
@podprace321: moje leki na 3 miesiące to 1500zł
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 25.04.2026, 16:58:08
  • 7
#przegryw
Huop dziś dostał na cieciuwie czekoladę za drobną pomoc na poprzedniej zmianie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkel_scofield
majkel_scofield
25.04.2026, 17:06:15 via Wykop
  • 2
@podprace321: przepchałeś rurę jakieś Grażynie? xd
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321
Autor
25.04.2026, 17:23:56 via Wykop
  • 3
@majkel_scofield: pomogłem jej na laptopie wysłać maila xD
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 24.04.2026, 06:31:38
  • 2
#przegryw
Dziś wypłata z cieciuwy, pewnie koło 4k tylko, bo chłop był 2 tygodnie na L4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 23.04.2026, 14:01:43
  • 2
#przegryw
W sumie bardzo dobrze wspominam ten teleturniej.
Zawsze bekowo było z tych spermiarskich pytań. Chyba niedługo sobie pooglądam wszystkie odcinki od zera.
podprace321 - #przegryw 
W sumie bardzo dobrze wspominam ten teleturniej.
Zawsze beko...

źródło: 1000001092

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
23.04.2026, 14:04:34 via Wykop
  • 3
@podprace321: Gra w ciemno najlepsza ( ͡° ᴥ ͡°)
Mechamaru - @podprace321: Gra w ciemno najlepsza ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: 1000156541

Pobierz
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 19.04.2026, 18:22:37
  • 1
#przegryw
W piątek wypłata na cieciuwie ok. 6k na rękę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
19.04.2026, 18:27:10 via Wykop
  • 0
@na_pierwszej_linii_kas: Ja trukel. Podstawa wynosi 3605 zł jest dodatek nocny który muszą zapłacić i wychodzi coś między 3605-4000. Zależy ile godzin nocnych
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan
19.04.2026, 18:27:42 via Wykop
  • 0
@podprace321: a ja zazdrosny prosty ochroniarz na pół etatu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking