
pandywan via Wykop
Co ciekawe jestem teraz na wakacjach w południowych krajach. Przez przeglądarkę nie mogę na glupiego instagrama wejść bo wykrywa inna lokalizacje. Każe mi podać pin z maila itp. Na xtb wchodzę w aplikacje xtb usunąłem na chwile 2fa i normalnie mnie loguje Przez prdrglsdarke hasłem. Mam teraz tam odsetki powitalne, ale chyba wypłacam kasę bo strach. #xtb
















