Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi w tagu #zagrubo2021 ? Jestem 3 miesiąc na redukcji, czy to miejsce, gdzie się wspieramy żeby nie obżerać się pizzą? :D
Mireczki spod tagu #bieganie #butydobiegania doradźcie co do 200 PLN najlepiej wybrać na start dla osoby 102 kg biegającej kilka razy w miesiącu głównie po twardym chodniku oszałamiające dystanse 5-10 km?
@jezus_cameltoe: @oSsStanMarsh: Na Asicsy to poluj na Zalando Lounge, te Pulsy 11 ostatnio widziałem za 175pln własnie. Mam takie, waga 95/183cm i są całkiem miękkie ale nie jakoś tak cudownie ( ͡°͜ʖ͡°)
Mireczki dostałem na urodzinki zestaw lego i wspomnienia wróciły (lvl 33 here), bawiłem się świetnie składając. Pamiętam, że jako dziecko ojciec kupił mi taki wielki statek kosmiczny z elementami pokrytymi jakimś przewodnikiem, co by kilka światełek świeciło. Całość zniknęła gdy pewnego razu młodszy brat wyszedł z nim do piaskownicy, a wrócił bez... Chcę odkupić ten zestaw, ale nie mogę znaleźć co to było, może pomożecie? Zdjęcie zestawu urodzinowego dla atencji.
@zirytowana_plaszczka: Mechanik powiedział, że skrzynia na 5 biegu była zepsuta, więc zaspawano możliwość wrzucenia 5tki, żeby na pozostałych 4 dało się jeździć.
Nadszedł ten dzień, w którym zapadła decyzja o wymianie samochodu. Szukam SUV-a do 25 tys. i w takim budżecie jest zaskakująco spory wybór, Honda CR-V, Hyundai Tuscon, Opel Antara, Nissan Qashqai, Dacia Duster, Mitsubishi Outlander, Subaru Forester, Fiat Sedici, Chevrolet Captiwa, itd.
Nie znam się na autach i nie bardzo mam kogokolwiek, kto się zna (pomijając wujka, co zna się najlepiej na wszystkim). Zależałoby mi na tym, żeby auto nie spalało jak
Jak byłem młodszy zbierałem monety, kupiłem sobie nawet klaser na wycieczce i pieczałowicie czyściłem każdą z monet, zanim do niego trafiła. Miałem ich z 200 najróżniejszych, wśród nich sporo medali z Papieżem, jakieś 5 zł z rybakiem itp. Jak miałem 12 lat mamę zwolnili, a tato też był na bezrobociu, sprzedałem więc wszystko koledze i dałem ten hajs rodzicom. Nigdy nie czułem lepiej człowiek. Dziś, 18 lat później, kupiłem mieszkanie, rodzice przeprowadzili
W pracbazie stwierdzili, że mogą mnie wysłać na kurs/podyplomówkę w 2019 roku, jednak bardzo szybko sobie o tym przypomnieli, gdyż w poniedziałek mija termin składania wniosków. Jestem analitykiem, ale pojawiła się szansa na przejście na programistę, jednak cały system projektowany jest w Delphi, którego niewiele kursów jest dostępnych (w sumie żadnego nie znalazłem). Mireczki z #programowanie i #programista15k może podpowiecie?
@oSsStanMarsh: no to moim zdaniem jest to dobra opcja. To nie jest tak jeśli dobrze czuje, że ty się chcesz przekwalifikowywać i pytasz czy Delphi jest ok, żeby to robić (nie jest). Ale jako coś extra do nauki jako dodatek do tego co robisz to może być ciekawe i rozwijające, a jak się okaże, że cię to wciągnie to zmienisz język na inny i będziesz prywatnie kontynuował naukę w czymś
Waga startowa grudzień 2020 - 108 kg
Waga na dzień 28.02.2021 - 104 kg
Waga na dzień 31.03.2021 - 99,9 kg
#zagrubo2021
źródło: comment_1617342999WUFfeoRwWI2l4s8L5miufo.jpg
Pobierz