Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
memory
memory

memory

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5776
  • Znaleziska 1124
  • Mikroblog 4652
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
  • Dodane (201)
  • Komentowane (3956)
  • Plusowane (495)
memory
memory
memory przedwczoraj, 17:20:14
  • 2
Nikt nie będzie pluł nam w twarz. No chyba że to kraj, któremu nie wysyłamy pomocy albo nie nazywamy go naszym przyjacielem (czytaj: Rosja) wtedy jest OK.

#bekazpisu #polityka
memory - Nikt nie będzie pluł nam w twarz. No chyba że to kraj, któremu nie wysyłamy ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
przedwczoraj, 17:26:56 via Wykop
  • 1
gdzie nie wysyłamy pomoc albo nie nazwymamy ich przyjecialami


@memory: w jakim to języku jest napisane?
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
przedwczoraj, 17:48:23 via Wykop
  • 1
@memory: Nie rozumiem. Co w tym dziwnego, że nie chcemy być poniżani akurat przez tych z którymi chcemy mieć dobre relacje a wrogów mamy w dupie?
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 20.06.2026, 16:59:52
  • 1
Planeta płonie czy jeszcze za wcześnie
#ekologia #klimat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gargantel
gargantel
20.06.2026, 17:07:57 via Wykop
  • 0
@memory: u mnie płonie
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 15.06.2026, 15:34:08
  • 1
W sumie ten lekarz zarabia tyle co rachon kiedys tvp
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 09.06.2026, 17:30:53
  • 4
Co tak słabo
#kanalzero
memory - Co tak słabo
#kanalzero

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 27.05.2026, 14:44:40
  • 1
Czyli musze mieć
- status artysty zawodowego
- muszę wejść do systemu składkowego, czyli zlecenie, faktura. Umowa o dzieło się nie liczy.
- średni roczny dochód z 3 lat nie może przekraczać 125% minimalnej na 1 stycznia danego roku.
- Dopłata jest przez 12 miesięcy (realnie 11–10) tylko, gdy jestem w systemie składkowym. Potem odnowa trzeba składac papiery i spełniać warunki
- kasa zostaje w ZUS
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alylayl23
alylayl23
alylayl23
27.05.2026, 14:46:20 via Wykop
  • 5
@memory: nie ma co nawet tym sobie zaprzątać głowy, prezydentem nie jest przecież tęczowy odklejeniec, Nawrocki zrobi to co należy i zawetuje ten syf
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 23.05.2026, 14:21:47
  • 0
W jakim mieście srał na orlenie?
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy
23.05.2026, 14:25:01 via Wykop
  • 4
@memory: A co? Po suwenira do kibla jedziesz?
  • Odpowiedz
memory
memory
memory
Autor
23.05.2026, 14:29:07 via Android
  • 0
@AstroBoy: Tak na serio to koło Lidla były dzieciaki i zastanawiam się czy był u mnie w mieście.
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 23.05.2026, 11:01:16
  • 0
jutro 27 stopni, a trzeba dojechać trabantem
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
23.05.2026, 11:07:12 via Wypiek
  • 2
@memory to teraz p0lak umiera przy 27 stopniach? Ja jeździłem maluchem z rodzicami w upały >30 nad morze i się żyło
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
23.05.2026, 11:09:17 via Android
  • 4
@berlinale: się w dupach od tej klimatyzacji poprzewracało (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) wbrew pozorom trabant dzięki duroplastom nie nagrzewa się tak szybko jak Warszawa, Trabantami jeżdżę od 9 lat, Warszawą jeździłem rok temu 5 min jazdy i piekarnik, w trabancie zdecydowanie chłodniej
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 21.05.2026, 10:03:45
  • 0
Kanał Zero TV, telewizyjna odsłona internetowego Kanału Zero Krzysztofa Stanowskiego, w pierwszym w dniu emisji, 20 maja, miał średnio 1,38 tys. widzów.

To wskaźnik AMR (średnia oglądalność minutowa) dla grupy ogólnej 4+. Średni udział stacji w tej grupie wyniósł 0,03 proc. Z kolei w grupie komercyjnej 16-59 miała ona AMR 964 widzów i 0,05 proc. udziału.

RCH (osoby, które oglądały choć przez minutę) dla grupy ogólnej 4+ to 9,57 tys. widzów, a w 16-59
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
21.05.2026, 10:07:10 via Wykop
  • 2
Kanał Zero TV jest dostępny m.in. w Polsat Box, Netii (na większości dekoderów na pozycji 0 na liście) czy Orange Polska. Reklamy w stacji sprzedaje Polsat Media.


@memory: i to jest powód, dlaczego aż tak mało osób ogląda. Mnóstwo ludzi ma TV z anteny, inni mają w Vectrze, jeszcze inni w jakimś UPC
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
21.05.2026, 10:10:22 via Android
  • 5
@memory: bo większość widzów ma z YT, Mariusze "wyłączyli telewizor i włączyli myślenie", a starsi mają już Republikę.
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 15.05.2026, 13:36:26
  • 13
Teraz będzie latał po redakcji i pytał, co gorsze. Walenie konia czy skuta asystentka
#polityka #tvrepublika #republika #kanalzero
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 09.05.2026, 17:38:14
  • 0
leclerc znowu dodał mi 1 zł kaucji za butelkę szklaną, chociaż w Polsce nie ma takich
#systemkaucyjny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
09.05.2026, 17:42:38 via Android
  • 2
@memory Na butelki szklane wielokrotnego użytku jest 1 zł kaucji.
red7000 - @memory Na butelki szklane wielokrotnego użytku jest 1 zł kaucji.

źródło: temp_file6028274277193863521

Pobierz
  • Odpowiedz
memory
memory
memory
Autor
09.05.2026, 18:33:19 via Wykop
  • 0
@wkto: to wiele wyjaśnia
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 26.04.2026, 19:21:42
  • 2
kto to?
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
26.04.2026, 19:22:55 via Wykop
  • 0
gawronek


@Endorfinek: czyli?
  • Odpowiedz
Endorfinek
Endorfinek
26.04.2026, 19:24:13 via Wykop
  • 1
@MLeko29: no jeden z tych youtuberów jakich wielu na tym streamie. Ty go nie znasz, ale jak widać dzieciaki tak
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 26.04.2026, 18:21:08
  • 0
jr na czacie

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 12.04.2026, 20:07:35
  • 0
Spadło
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 12.04.2026, 20:04:35
  • 0
Jarek się wypowiedział
https://www.youtube.com/watch?v=gysW-puPgxI
#polityka
memory - Jarek się wypowiedział 
https://www.youtube.com/watch?v=gysW-puPgxI
#polityk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 12.04.2026, 19:21:51
  • 3
— Premier Viktor Orban właśnie zadzwonił do mnie, żeby pogratulować nam zwycięstwa — przekazał po godz. 21 lider opozycyjnej TISZY Peter Magyar.

#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 12.04.2026, 19:07:31
  • 2
#polityka
memory - #polityka

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 12.04.2026, 19:01:08
  • 0
w tvn impreza
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 12.04.2026, 18:13:00
  • 2
#polityka
memory - #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
12.04.2026, 18:19:42 via Wykop
  • 0
@memory: co to za strona?
  • Odpowiedz
memory
memory
memory
Autor
12.04.2026, 18:20:52 via Wykop
  • 1
@TenXen47: https://vtr.valasztas.hu/ogy2026
  • Odpowiedz
memory
memory
memory 12.04.2026, 18:05:42
  • 1
Pojawiły się pierwsze cząstkowe wyniki wyborów z 3,64 proc. okręgów wyborczych. Fidesz zdobył 53,18 proc. głosów, a TISZA - 38,68 proc.
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory 26.03.2026, 13:45:45
  • 3
Od tej ostatniej afery inaczej patrzę na to zdjęcie
#polityka
memory - Od tej ostatniej afery inaczej patrzę na to zdjęcie
#polityka

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Desire22
Desire22
26.03.2026, 13:49:53 via Android
  • 0
@memory: Ja tam zawsze tak samo, jak go przekonali do takiego cringe pozowania
  • Odpowiedz
k.....y
konto usunięte 26.03.2026, 14:36:29 via Wykop
  • 0
@memory:
k.....y - @memory:

źródło: 1000011504

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.12.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.04.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.06.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking