Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mackbig

mackbig

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11728
  • Znaleziska 69
  • Mikroblog 11659
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 2
  • Dodane (2425)
  • Komentowane (4668)
  • Plusowane (4566)
mackbig
mackbig 20.06.2026, 20:34:37
  • 6
Zaraz eksperci wytlumacza ze europejczycy sa zmeczeni (chociaz graja w tych samych ligach co WKS) albo nie przystosowani do upalow (aktualnie 22 stopnie w Toronto)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 20.06.2026, 20:31:11
  • 5
Ja w szoku

#mecz
mackbig - Ja w szoku

#mecz

źródło: 3224

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
20.06.2026, 20:31:35 via Android
  • 1
@mackbig 8 czerwonych kartek
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 19.06.2026, 20:22:07
  • 6
Ciekawe ile razy jeszcze borek wymieni nba, nfl, nhl i nbp

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gruboklates
Gruboklates
Gruboklates
19.06.2026, 20:23:15 via Wykop
  • 1
@mackbig: PSL PZPN HWDP OSTR PIP NaCL H2O
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
19.06.2026, 20:25:13 via Wykop
  • 0
@mackbig: I inne pck.
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 19.06.2026, 19:38:16
  • 2
Ta Australia to niezłe placki

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 19.06.2026, 19:12:24
  • 0
Ten co wystawil tego kuśtyka

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 17.06.2026, 20:18:36
  • 11
Ludzie, chodzilo o tego co wbiega w pole karne w nie bramkarza

#mecz
mackbig - Ludzie, chodzilo o tego co wbiega w pole karne w nie bramkarza

#mecz

źródło: Screenshot_2026-06-17-22-18-04-863-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
17.06.2026, 20:19:16 via Wykop
  • 1
@mackbig: Dziękuję
  • Odpowiedz
NotReallyFunny
NotReallyFunny
17.06.2026, 20:19:34 via Wykop
  • 10
@mackbig: było goalkeeper offence xd
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 16.06.2026, 20:12:47
  • 1
Zrobilbym se nocke przy Argentyna - Algeria 0 : 1 po farfoclu z roznego ale rano do janusza ehhhh

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kontra12
kontra12
kontra12
16.06.2026, 20:13:56 via Wykop
  • 0
@mackbig: Przerąbane z tymi godzinami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 16.06.2026, 20:03:12
  • 11
Wielka Francja zmeczona. C--j ze Senegalczycy graja w tych samych ligach ale oni zmeczeni nie sa xD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LamajHarma
LamajHarma
16.06.2026, 20:03:55 via Wykop
  • 1
@mackbig: Mbappe od maja na wakacjach, ale wielce zmęczony xD
  • Odpowiedz
mainleblanc
mainleblanc
16.06.2026, 20:05:11 via Wykop
  • 0
@mackbig: bo dla europejczyka to jest kwestia metafizyczna, dla afrykanczyka zmęczenie to zwykła kwestia biologiczna
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 16.06.2026, 19:34:46
  • 3
Po tym jak pokazali te panie na trybunach to az se chyba odpale kategorie ebony w przerwie

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 16.06.2026, 19:28:17
  • 3
Z moich obliczen wynika ze paryz nie zaplonie tylko przy remisie

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
16.06.2026, 19:29:17 via Wykop
  • 0
@mackbig: rozpatrujesz tylko lokalne minimum. musisz rozszerzyć dziedzinę.
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 16.06.2026, 18:59:25
  • 2
Juz tak przywyklem do czarnych we francji ze az bialy jakos dziwnie w tej koszulce wyglada

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 15.06.2026, 19:45:39
  • 5
30 stopni w Seattle. Chlopaki z Egiptu pewnie zadowoleni, ze taki przyjemny chlodek i na upal nie trafili

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 15.06.2026, 19:20:46
  • 2
Te zdechlaki z uefa znowu sie kompromituja? Wiecej Bosni i Hercegowin mundial wytrzyma xD

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aik32fr45yd
Aik32fr45yd
15.06.2026, 19:21:20 via Wykop
  • 1
@mackbig: Włochy zagrałyby jeszcze gorzej w sumie, jak oni na euro 2024 dziadowali
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 15.06.2026, 15:59:57
  • 2
W Atlancie 12 godzina xD Chłopy do pracy jadą a tu korek bo mundial

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
15.06.2026, 16:00:34 via Wykop
  • 0
@mackbig: to nie polska, tam korków nie ma w takich miastach XD
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 14.06.2026, 17:29:44
  • 4
Zeby nie stracili zbyt szybko to sie zacznie robic niemcom cieplo. Jak im niemiaszki wturlaja to im psycha siadzie

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 14.06.2026, 17:24:30
  • 3
Lysy znowu zmoggowal wykopkow

#mecz
mackbig - Lysy znowu zmoggowal wykopkow 

#mecz

źródło: images (11)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aik32fr45yd
Aik32fr45yd
14.06.2026, 17:25:17 via Wykop
  • 0
@mackbig: Spoko, za 4 lata zmogguje bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 14.06.2026, 17:12:46
  • 0
Jak mozna dac dziecku na imie Dick

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ice-numero-cinq
ice-numero-cinq
14.06.2026, 17:14:22 via Wykop
  • 0
@mackbig: po ojcu
  • Odpowiedz
strikte
strikte
14.06.2026, 17:14:44 via Wypiek
  • 0
@mackbig słyszał Pan o kimś takim jak Dick Tracy, Panie Paździoch?
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig 14.06.2026, 17:05:59
  • 2
Mi nie przeszkadza ze lysy daje wiecej szans kadrom z poza europy. Wole poogladac druzyny z calego swiata a nie jakies Bosnie czy inne Irlandie

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 14.06.2026, 16:56:41
  • 2
Chlopy co hymn graja na fujarze xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig 14.06.2026, 16:55:32
  • 0
Patrzac na trybuny to bojkot mistrzostw podobnie jak w Katarze sie udal. Nikt nie przyszedl

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 74
  • Strona 1 z 74
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking