Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mPCs_pl
Profil firmowy

mPCs_pl

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 946
  • Znaleziska 423
  • Mikroblog 523
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 4

1639

K. Bosak: - debata sejmowa 26.03.2020 zmiana regulaminu. Niezła orka ;)

Pokaż treści 18+

K. Bosak: - debata sejmowa 26.03.2020 zmiana regulaminu. Niezła orka ;)

Bosak pięknie punktuje - zmiana regulaminu sejmu

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 26.03.2020, 21:35:06
  • 179
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    koronawirus
mPCs_pl
mPCs_pl 26.03.2020, 22:10:10
  • 140
I nie rozumiem czemu w czasach technologii nie można głosować online


@madnessmilo: bo by się nagle okazało, że nie ma nieważnych głosów.
wykopix
wykopix
26.03.2020, 21:34:10
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 26.03.2020, 21:46:15
  • 2
@wykopix: fajne chłopaki
  • Odpowiedz
h.....s
h.....s
konto usunięte 26.03.2020, 19:20:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mój stary ma na imię Gustaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 26.03.2020, 19:29:35
  • 1
@homo_depressus: Gustaw bity ustaw
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 26.03.2020, 20:28:20
  • 0
@homo_depressus: mój Tadeusz
  • Odpowiedz
LoneRanger
LoneRanger
26.03.2020, 19:28:07
  • 1
Mogę zamontować jakoś dysk 2,5 na takiej tacy czy potrzebuję jakiejś specjalnej "przejściówki"?

#komputery #pcmasterrace #hardware
LoneRanger - Mogę zamontować jakoś dysk 2,5 na takiej tacy czy potrzebuję jakiejś spe...

źródło: comment_1585250878TqxBhXl0xRJA5xwoEpmzOv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 26.03.2020, 19:34:25
  • 0
@LoneRanger: @gowooh: ma rację, w te dziurki od spodu przykręć
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 26.03.2020, 19:40:33
  • 0
@siema13: si
  • Odpowiedz
B.....a
B.....a
konto usunięte 26.03.2020, 08:04:56
  • 4
679

Zabawa polega na odgadnięciu 'miejsca'. Gdy podasz prawidłową odpowiedź, wrzuć kolejne 'miejsce' w oddzielnym wpisie. Przed dodaniem wpisu upewnij się, że zdjęcia nie da się znaleźć poprzez wyszukiwanie obrazem Google.
Jeśli jesteś tutaj nowy/a, przeczytaj regulamin: https://www.wykop.pl/wpis/28728085/

Co to za miejscowość?
B.....a - 679

Zabawa polega na odgadnięciu 'miejsca'. Gdy podasz prawidłową odpowi...

źródło: comment_1585209894x5w7VU0dHGU7qzHif9VZ30.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 26.03.2020, 08:06:57
  • 0
@BartoszBarSeba: RADOM
  • Odpowiedz
quercy
quercy
25.03.2020, 06:31:49
  • 2442
Kręcić Małysza?
#allegro
#pytanie
quercy - Kręcić Małysza? 
#allegro 
#pytanie

źródło: comment_1585117905Depvz4L0lhW2pZRhYpHDld.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 25.03.2020, 12:43:55
  • 0
wtf, po to chyba jest możliwość dodania opinii żeby wiedzieli co jest nie tak XD


@Lebensabschnittpartner: to zależy, czy opinia ma pokrycie w rzeczywistości, czy jest zemstą roszczeniowego konsumenta, bo nie udało się mu wydrzeć pieniędzy za rzekomą niezgodność z opisem, itp. różni są ludzie.
  • Odpowiedz
Ormion
Ormion
Ormion
24.03.2020, 16:33:37
  • 0
Hej, pomoże mi ktoś złożyć pc w budżecie 4-5k? Kompletnie nie mam pojęcia od czego zacząć. Przeznaczenie głównie gry + VR. Monitor + klawiatura + myszka jest, potrzebny sam PC :D
#komputery #pcmasterrace #skladamkomputer
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 24.03.2020, 16:40:11
  • 0
@Ormion: mordo mam fajnego ryża za ~5k, 12 rdzeniuff
  • Odpowiedz
Chodtok
Chodtok
24.03.2020, 02:08:55
  • 285
Chodtok

źródło: comment_1585015729CgRPNsrVaRS8NHhWh9nTjl.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 24.03.2020, 09:38:59
  • 0
ta a p0lacy i tak sie jaraja nieznaczaca juz zbyt duzo rodzina krolewska i przezywaja każde royalbaby xD


@mariuszmaniek: kto się jara ten się jara.
  • Odpowiedz
Matfju99
Matfju99
Matfju99
23.03.2020, 23:31:25 via Android
  • 0
Mirki, mam taki komputer, wydajnością już nie grzeszy, w związku z tym czy jest sens tutaj jeszcze coś zmieniać, czy raczej już nowy zestaw.

CPU - I5 4440
GPU - GTX 770
SSD - 120GB
HDD - 1TB
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 23.03.2020, 23:52:51
  • 0
@Matfju99: mordo sprzęt jeszcze pociągnie, kup sobie np xeon 1240 v3 ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo tańsze od i7 a różni się tylko brakiem integrowanej karty graficznej (której i tak nie użyjesz bo masz gtx'a)

całkiem przypadkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam taki na sprzedaż, https://allegro.pl/oferta/intel-xeon-e3-1240-v3-lga1150-4x-3-4ghz-i7-sr152-8963751747

ramu też mało, napisz jaki masz ten ram (sprawdzić możesz w cpu-z, zakładka spd) może coś
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 24.03.2020, 00:23:56
  • 0
może na Zen 3.


@Matfju99: tak się szczęśliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) składa, że mam fajnego RAJŻENA 3900x na sprzedaż

nie namawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://allegro.pl/oferta/amd-ryzen-9-3900x-12c-32gb-1tb-ssd-rx580-8gb-x570-9029955983
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 24.03.2020, 00:38:34
  • 1
@Matfju99: mój błąd. siedzę raczej w intelach, z amd nie jestem na bieżąco.
  • Odpowiedz
rakujp
rakujp
24.03.2020, 00:32:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co będzie lepsze od i5 2500k za niedużo cebulionów? Tak dajmy na to 600zl #pcmasterrace
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 24.03.2020, 00:34:55
  • 0
@rakujp: i7 3770 https://allegro.pl/oferta/intel-core-i7-3770-lga1155-4x3-4ghz-ivy-22nm-fv23-8987861456
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 24.03.2020, 00:37:44
  • 1
fajen reklama,


@rakujp: jak każda,

nowego pod tą podstawkę nie kupisz albo kupisz w cenie najnowszej i7. wiesz, że procki się nie zużywają? używka ma identyczną wydajność jak nówka.
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 19.11.2018, 14:03:13
  • 4
typowy użytkownik #apple jest typowy
mPCs_pl - typowy użytkownik #apple jest typowy

źródło: comment_dGyecJQ7lLfwLxSZHGyTpTNJmf8D3DJe.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
19.11.2018, 14:10:20
  • 0
@rybak17: Mac robi też stacjonarne ziomeczku, i zwykłe dimmy tam wchodzą.
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
19.11.2018, 14:25:24
  • 0
PC-12800 DDR3 1600MHz. Czego nie rozumiesz?


@rybak17: rozumiem, tylko nie wiem, czy dimm czy so-dimm
  • Odpowiedz

449

Dutki w euro, oscypek halal. Arabowie pokochali Zakopane - ze wzajemnością.

Dutki w euro, oscypek halal. Arabowie pokochali Zakopane - ze wzajemnością.

Nie jedzą wieprzowiny, nie piją piwa i nie chodzą w wysokie góry. Za to uwielbiają góralskie sery i klimat Krupówek. Turyści z Półwyspu Arabskiego pokochali polskie Zakopane. Z wzajemnością.

konto usunięte
z
finanse.wp.pl
dodany: 09.09.2018, 06:50:41
  • 128
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    zakopane
  • #
    gory
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
mPCs_pl
mPCs_pl 09.09.2018, 13:18:45
  • 28
Co tak złego jest w turystach z Bliskiego Wschodu że porównujesz ich do diabła?


@Neoplan: ubój rytualny. Mało?
mPCs_pl
mPCs_pl 09.09.2018, 16:34:18
  • -1
@Davidozz: tak, jest bardziej humanitarne.
mPCs_pl
mPCs_pl 09.09.2018, 13:19:53
  • 1
Mirky, jaka frezarka do 500zł? #majsterkowanie #stolarstwo #remontujzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiceCrafts
MiceCrafts
10.09.2018, 07:07:26
  • 0
@mPCs_pl: A do czego zamierzasz ją używać?
  • Odpowiedz

2759

Zatrzymano Rafalalę!

Zatrzymano Rafalalę!

Informację podało Radio ZET NEWS. 'Policjanci zatrzymali Rafalalę - informuje biuro prasowe komendy stołecznej. Prokuratura zajęła się sprawą ataku, jakiego performerka miała się dopuścić na 15-letnią dziewczynę' – podało konto Twitterowe stacji.

mateuszak
z
m.telewizjarepublika.pl
dodany: 17.04.2018, 13:00:44
  • 424
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    policja
mPCs_pl
mPCs_pl 17.04.2018, 14:27:41
  • 18
Gural - usunięcie ćwierć milionowego kanału na YT, materiały w telewizjach śniadaniowych pokazujące go w złym świetle, zarzuty prokuratorskie

- Rafonix - usunięcie pół milionowego kanału na YT


@pawelososo: niepokojąca jest ilość odbiorców tego typu treści.
isInteger
isInteger
17.04.2018, 13:33:21
  • 1
Zastanawiam się na upgradem kompa. Aktualnie posiadam I7 4770K 3.5GHz LGA1150, HyperX DDR3 4x8GB 1600MHz i ASUS Z87-A.
Muszę wymienić płytę główną i ramy. Macie jakieś sugestię ?
#komputery #pcmasterrace
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl 17.04.2018, 13:37:22
  • 0
@isInteger: hej, chętnie kupię tanio, drogo sprzedam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam i7 6700 plus płyta b250m pro v
ewentualnie i5 6600k
biorę sprzęty w rozliczeniu
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 17.04.2018, 13:47:30
  • 0
CPU zostaje, dobrze mi się na nim pracuje/gra.


@isInteger: weź sobie płytę z m.2 i dysk nvme, asus z97 chyba miał jakiś model z m.2, z97-k
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 17.04.2018, 13:54:16
  • 0
zmodowałem biosa i mam podłączony dysk z m.2, dało rade.


@isInteger: na przejściówce na sata? czy na PCIex?
  • Odpowiedz

429

Ludzie czytajcie opisy aukcji w Allegro !!! Bo będzie płacz.

Ludzie czytajcie opisy aukcji w Allegro !!! Bo będzie płacz.

Fałszywy GTX970 jest licytowany jakby był prawdziwym. Mimo że z oryginałem ma tylko wspólną nazwę, poprzez podrobiony bios. Parametry w opisie odbiegają sporo od oryginalnej specyfikacji. Takie podróbki sprzedają na ebay za około 40$. Są testy tego syfu na YT.

Tarriken77
z
allegro.pl
dodany: 23.02.2018, 08:59:49
  • 84
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    allegro
  • #
    kartygraficzne
  • #
    komputery
  • #
    elektronika
mPCs_pl
mPCs_pl 23.02.2018, 12:19:01
  • 37
miał kilogram koksu który wypadł mu z kieszeni.


@ten_login_jest_juz_zajety: cóż za zbieg okoliczności
mPCs_pl
mPCs_pl 22.02.2018, 20:45:05
  • 19
#olx
#januszeolx
mPCs_pl - #olx
#januszeolx

źródło: comment_64SHwJG1g2VpKkfIzpjlhudFHZlZEGmY.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
22.02.2018, 20:52:45
  • 0
@dudi-dudi: biale tło
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
22.02.2018, 20:53:44
  • 0
@piepsze: mam ponad 130 ogloszeń, setki odpowiedzi i telefonów. wybacz.
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
23.02.2018, 12:09:16
  • 1
. Opłatę uiszcza adresat i tylko czekasz na kasę.


@pan_fenestron: gorzej, jak nie odbierze, wtedy płacisz za wysyłkę w 2 strony. na olx pełno dzieciaków, zamawiają i nie odbierają, nauczyłem się na swoim błędzie.
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
23.02.2018, 12:10:06
  • 0
@KosmicznyPolityk: dlatego, że za wysyłkę musisz zapłacić z góry i nie masz żadnej pewności, że zamawiający odbierze. jak nie odbierze to płacisz za wysyłkę w 2 strony.
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 05.02.2018, 21:26:15
  • 8
#wykopefekt #oszukujo #vin #januszebiznesu

Mirky! Jakiś czas temu poproszono mnie o sprawdzenie samochodu z Kanady, wystawionego na #otomoto, że raport #carfax kosztuje sporo, to zdecydowałem się na alternatywny raport od rodzimego przedsiębiorcy, firmy autobaza.pl ( VIN-Info Sp. z o.o.)
Obiecywali zdjęcia, dane, itp, https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/WP1AB2A58GLB56010 za cenę 18zł
co dostałem po wpłaceniu? dostałem, KURŁA, zdjęcia z otomoto (liczyłem na zdjęcia z kanadyjskiej licytacji
mPCspl - #wykopefekt #oszukujo #vin #januszebiznesu

Mirky! Jakiś czas temu poprosz...

źródło: comment_RHUZKDZ0cyhsq7nVu2y4nKsjlUFlOyNK.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
05.02.2018, 21:31:30
  • 0
@mPCs_pl: nie usunęli nawet znaku wodnego otomoto
mPCspl - @mPCspl: nie usunęli nawet znaku wodnego otomoto

źródło: comment_NqTKksUsUgjUom5kwGFO4s3ojBfVpPCI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mPCs_pl
mPCs_pl 04.02.2018, 15:45:45
  • 4
#januszeolx #januszebiznesu #olx

co sądzicie Mircy? wysłać mu?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
mPCs_pl - #januszeolx #januszebiznesu #olx 

co sądzicie Mircy? wysłać mu? 
( ͡° ʖ...

źródło: comment_2gS9mKw9wMSE9r7p35hkWsD5zvcQ3Qc6.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mPCs_pl
mPCs_pl
Autor
04.02.2018, 15:54:45
  • 0
@6gcqG9nN58zhTK: za późno, napisałem już co o tym myślę... następnym razem...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Michał Podhorecki mPCs.pl

  • Serwis kompjuterovy mPCs.pl Miśkacy's PC Shack Miśkacy's PC service
  • Dębica, Kraków, Ciężkowice
  • http://mPCs.pl
  • alegria.krakow@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.01.2023

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 16.11.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking