Youtube chyba zaczął spowalniać buforowanie filmów jeżeli korzysta się z adblocka. Z włączonym adblockiem film się buforuje z 30 sekund żeby w ogóle ruszyć i jakość przeskakuje na 240p. Z wyłączonym adblockiem fullHD od razu wskakuje i film normalnie się ładuje. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?
@kowal1121 Ok, mam to. Ludzie, którzy nie akceptują rodzynek w serniku to ludzie, którzy nie wyszli mentalnie z umysłu dziecka, które widząc pierwszy raz rodzynki twierdzi, że ich nie lubi, tylko dlatego, że skojarzyły mu się z robakiem.
To samo ludzie niewyobrażający sobie ananasa w połączeniu z szynką parmeńską i serem żółtym. To jest po prostu brak umiejętności abstrakcyjnego myślenia. Mózg ma poważny problem z wytworzeniem nowej ścieżki neuronowej.
Rada Polityki Pieniężnej podjęła w środę decyzję o podniesieniu o 50 punktów bazowych stopy referencyjnej - do 1,75 procent. To najwyższy poziom od lutego 2015 r.
Poznaliśmy szczegóły projektu umowy dla górnictwa. Znajdują się w niej: gwarancje zatrudnienia, osłony socjalne dla górników, budżetowe dopłaty do redukcji mocy produkcyjnych, indeksacja wynagrodzeń powyżej inflacji, jednorazowe odprawy pieniężne w kwocie 120 tysięcy złotych.
@kowal1121: Przesuwając wrześniową premierę pieprzyli, że zdążą wszystko ogarnąć do listopada. Mam uwierzyć, że teraz pozbierają grę do kupy przez dodatkowe 3 tygodnie?
Mam uBlock na Firefoxie.
#youtube #ublock #adblock