Mirasy skąd mam wiedzieć jaki płyn chłodniczy wlać do auta? peugeot 308 1.6hdi 110km, nie wiem jaki wlewał poprzedni mechanik, i czy sa do tego jakieś oznaczenia czy tylko kolory? i od czego zależy kolor? można je mieszać? #pytanie #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa #peugeot
@AB47: Niestety najprostsza wersja silnikowa. 1.6 HDI bez hydro. Ale w porównaniu do znajomego kombi 2.0 136KM nie ma tragedii. Tym autem nie chce się jeździć szybko, a toczyć się spokojnie :)
@Kry00: Był kiedyś w rodzine XM z hydro. W kwestii komfortu był rzeczywiście nie do pobicia. @wykopczykowski_: Na takich felgach był kupiony. Może w przyszłości wpadnie coś innego :)
@v-tec: Może z początku ta kierownica wydaje się dziwna, ale po chwili obcowania z tym autem da się przyzwyczaić. Nie przeszkadza to w niczym. I cały czas przyciski na kierownicy są w jednym miejscu co dla mnie jest na +.
Nie wszystkie mają hydro. Najłatwiej poznać po zdjęciu wnętrza pojazdu: - wersja bez hydro ma mechaniczny ręczny, tak jak moja - wszystkie wersje z hydro mają elektryczny ręczny oraz obok
@v-tec: Ponadto znajomy długi czas użytkował Mazdę 6. Spodobało mu się C5, również obawiał się tej kierownicy. Ale już po zakupie bardzo szybko się przyzwyczaił i nie stwarza to dla niego żadnych problemów.
@Chris_Cornell: @denykg: Samochód kupiłem z lekko uszkodzonym lewym bokiem. Wymienione zostały drzwi, błotnik, halogen z kierunkowskazem i jakieś inne drobnostki. Łącznie z kosztem zakupu, częściami, naprawy, rejestracją i ubezpieczeniem wyszło coś około 24 tyś. Samochód z 2010 roku.
@appleWoW: Po 20tyś. przebiegu jedyne co wymieniałem to świece żarowe (spalone były już przy zakupie) oraz gumowe osłony przegubów. Oprócz tego oleje, filtry. Ogólnie w domu użytkujemy Citroeny
Robię pierwsze #pokazauto ( ͡°͜ʖ͡°) Trochę #chwalesie bo to #pierwszeauto, ale ogólnie jestem jak na razie bardzo zadowolony z wyboru. Jeśli spytacie gdzie tak ładnie odpowiadam za wczasu - #bieszczady (⌐͡■͜ʖ͡■)
Może dokładnie nie było to bum, ale od razu po podłączeniu baterii pojawił się ogień i dym, który ustał dopiero po przepaleniu druta łączącego 2 baterie. Próbowałem później jeszcze na kilku innych ogniwach i było tak samo.
Wygląda jakby chińczyk coś s--------ł przy produkcji i gdzieś w układzie było zwarcie...
Bet At Home przyniósł mi garść kopert z bonami 5zl na zakłady bukmacherskie. Jest ich dokładnie 14 szt. Kody wyślę priv wiadomością. Ktoś chętny? :) #bukmacherka #euro2016 #pilkanozna
Istnieje klubowy kawałek który leci jakoś "I don't wanna 'break your heart' (chyba)" i zaraz po tym jest "I don't wanna hmhm agaaain". To takie typowe brzmienie klubsów z lat 00, około 2005-2007, Sunrise i tak dalej. Myślę, że czasami się może to przewijać nadal na Esce/RMF Maxx. Tak mi się wydaje. Co to za kawałek? Wiem, że mało pamiętam.
@podbrodek: Mam od prawie roku Rometa K125. W zeszłym roku zrobiłem nim 1500km, może mało bo raczej nie jest używany na codzienne dojazdy. Na razie spisuje się ok. Do prędkości 80km/h spokojnie się rozpędza. Większe prędkości również bez problemu można osiągnąć, ale wymaga to troszkę czasu, zwłaszcza jadąc w 2 osoby :)
Do spokojnego przemieszczania się jest jak najbardziej ok :) Raczej do szaleństwa się nie nada, ale to przecież
@podbrodek: kupiłem go w tym samym celu :) Jak dla mnie w zupełności wystarczy. Do weekendowych przejażdęek w 1 lub 2 osoby jak najbardziej ok. Spokojnie osiągniesz taką prędkość, że dotrzymasz kroku samochodom jadącym przed Tobą :) Nie ma strachu, że inni będą się na "chama" cisnąć żeby Cię wyprzedzić bo jedziesz za wolno.
Z początku troszkę upierdliwe są wibracje motorku, jednak po dotarciu jest o wiele lepiej.
Mireczki, moja mamełe ma LG Smart TV, gdy chcę odtworzyć film u niej na telewizorze to wszystko działa, ale nie ma napisów. Czy jest jakaś możliwość żeby je dodać? Chodzi mi oczywiście o strumieniowanie #lg #smarttv #kiciochpyta #pcmasterrace #komputery
Chciałbym zacząć naukę programowania aplikacji na androida. Rozumiem, że na początek musiałbym nauczyć się Javy i dopiero później męczyć coś pod androida?
Jestem kompletnie zielony z programowania. Liznąłem tylko podstawy podstaw C++ i C#. Czy w moim przypadku jest sens łapać
#pytanie #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa #peugeot