Wpis z mikrobloga

#epln #rozdajo
#kryptowaluty #amelcionews #polskibitcoin

Witajcie. Ok Panowie. Fakt nie przemyślałem sprawy emisji ePLN i zostały zakupione zaledwie 2 sztuki ePLN.

W związku z powyższym:

Ustalam nowe zasady DARMOWEJ Emisji ePLN

Łącznie jest 25 mln ePLN

21 mln ePLN podlega emisji darmowej

250 pierwszych osób które wyślą pod tym wątkiem swój adres ETH otrzyma dokładnie

21 mln ePLN/250 = 84000 ePLN zupełnie za darmo.

Pozostałe 4 mln ePLN -- stanowi moją własność i może być rozdysponowane dowolnie min na bounty marketing grafikę strony www i inne usługi, może być tak że część będzie wystawiona na sprzedaż jednak za sporo wyższą cenę na giełde etherdelta.

Konkurs ogłoszony odnośnie wpłat 0.005 eth odwołany i nastąpi zwrot tej kwoty do 2 osób które dokonały wpłaty.

Także Panowie macie szansę otrzymać za darmo 84000 ePLN

Trochę potrwa wysyłka bo to jednak 250 osób. Będę używał małego fee ze względu na koszty.

w My EtherWallet należy dodać niestandardowy token wg danych:

Address: 0x4783b23E5C708e77820282E6E7C593eAB1a38D7e
Name: ePLN
Decimals: 8

Po otrzymaniu darmowego ePLN - możecie promować ePLN ponieważ będziecie mieli ku temu powód bo otrzymacie darmowe 84000 ePLN !

GIEŁDA z ePLN: https://etherdelta.com/#0x4783b23e5c708e77820282e6e7c593eab1a38d7e-ETH

A więc start Panowie: Czekam poniżej na 250 adresów ETH. I tylko i wyłącznie liczy się ten wątek tutaj i wpisy pod wątkiem ( nie wysyłać mi adresów na PW )

DODATKOWO fajna sprawa bo całość ePLN pozostanie w POLSKICH a nie zagranicznych rękach
  • 383
@Arathron: no i proszę o cierpliwość sukcesywnie będę rozsyłał ! narazie czekam na 250 adresów w tym wątku. Korzyść z tego taka że ePLN się rozbuja w końcu bo każdemu będzie na tym zależało bo aż 250 osób będzie posiadało darmowe ePLN który będzie praktycznie w 100 procentach w Polskich rękach i o to właśnie chodzi. Potem będziemy to promowali za granicą i na bitcointalk i sprzedawali obcokrajowcom :) ale drożej