siema mam do #rozdajo karte sodexo załadowaną za 1000 zł (z tego co pamiętam to aktualnie jest 964 zł). Kartą tą można robić zwyczajnie zakupy w sklepach, płaci się nią jak normalną zbliżeniówką. W związku ze zmianami politycznymi wyjeżdżam szukać szczęścia za granice, rodziny nie mam więc może komuś z was sie przyda. Zasady są proste, zostawiasz plusa i rozlosowuje pewnie w przyszłym tygodniu. Proszę aby szury, sympatycy konfederacji i
@umtali: Szwecja, mam zamiar siedzieć tam 10-15 lat a potem wrócić do polski i już nic nie robić. Kupiłem w polsce ziemie, chciałem zacząć budować dom ale ceny materiałów to jakaś abstrakcja, sytuacja z kredytami tak samo.
Z dnia nauczycielki Właśnie dziewczynka mi się popłakała, bo chciała ode mnie kolorowankę, przepychała się, bo "dziewczynki mają pierwszeństwo", a ja odpowiedziałam "ale wszyscy jesteśmy równi" i chłopiec mógł wybrać pierwszy. Rozpacz i wzrok nienawiści.
@thority: niekoniecznie, codziennie staram się mówić dzieciom o tym i tak samo tłumaczę, że to nic dziwnego i nie można się śmiać z chłopaków, że bawią się lalkami czy kolorują księżniczki. Przecież dziewczynki bawią się też autami i kolorują roboty
Czołem Mirki, może ktoś z Was ma chore słuchawki i potrzebuje nowych. Jeśli do jutra do godziny 16 nikt nie kupi ode mnie tych słuchawek wylosuję spośród pulsujących nowego właściciela. Przesyłka na koszt plusującego bo jestem biednym studentem (może udałoby się zakombinować tak żeby wysłać przesyłką olx i wtedy na przykład wystawiam słuchawki za 1 zł + 5 zł przesyłka + 1.90 zł jakaś opłata serwisowa olx). Jeśli ktoś kupi to usuwam
Komentarz usunięty przez autora