Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
helloWisconsin

helloWisconsin

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20682
  • Znaleziska 422
  • Mikroblog 20260
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 38
helloWisconsin
helloWisconsin 20.06.2022, 13:27:10
  • 0
Trwałe perfumy na mega upały do 500zł/100ml? Mam aktualnie D&G Light Blue Intense, Dior Eau Sauvage Cologne oraz Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme, ale szukam czegoś trwalszego na wakacje. Znajdzie się coś w ogóle w tej cenie?
#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygryw_z_wyboru
Wygryw_z_wyboru
20.06.2022, 13:46:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@helloWisconsin: beach hut
  • Odpowiedz
Wygryw_z_wyboru
Wygryw_z_wyboru
20.06.2022, 19:37:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@duzyalf: ja tam go przy 30 stopniowych upałach zarzucam bez problemu tylko tak ze 2 strzały
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 08.06.2022, 08:25:54
  • 0
Zakupiłem sobie ostatnio Narciso Rodriguez Bleu Noir EDP i parametry trochę rozczarowują. Zapodałem dzisiaj globala i zapach bardzo bliskoskórny od razu po aplikacji. Czy ktoś ma te perfumy i mógłby się wypowiedzieć na ten temat ich parametrów? Kupowałem z eoutletkosmetyki na allegro więc wg perfumehub powinno być legit.
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....n
konto usunięte 08.06.2022, 08:55:30
  • 2
@helloWisconsin: Niestety cała seria Bleu Noir ma bardzo słabe parametry, a szkoda bo zapachy dobre.
  • Odpowiedz
mingan
mingan
08.06.2022, 13:42:46
  • 1
@helloWisconsin: Niestety, ale ten typ tak ma. EDT to jeden z moich ulubionych zapachów, ale parametry są takie, że nawet przenajświętszy kościół oversprayingu nie daje sobie z nimi rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 07.06.2022, 11:39:07
  • 0
Jestem chętny na Boisa z promki jeśli ktoś ma wolne miejsce :)
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yayami_o_Mate
Yayami_o_Mate
07.06.2022, 11:44:39 via Android
  • 1
@helloWisconsin Podpinam się, chętny na jedną sztukę
  • Odpowiedz
epsilon_eridani
epsilon_eridani
07.06.2022, 12:42:05
  • 0
@helloWisconsin: ja też chętnie, sam bym zamówił ale mam za chwilę urlop( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 07.06.2022, 09:26:50
  • 0
Jakie słuchawki bezprzewodowe do 600 zł? Głównie zależy mi na tym żeby były nauszne i się składały. Będą używane w podróżach oraz w domu przed telewizorem. Na razie zastanawiam się nad Audio-Technica ATH-ANC700BT, ale może jest coś lepszego na rynku.
#sluchawki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bi4ly_
bi4ly_
bi4ly_
07.06.2022, 17:53:45
  • 0
@helloWisconsin: za 600 zł to kupisz ath 900bt
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 02.06.2022, 12:13:13
  • 0
Które zapachy do 1000zł/100ml są wg Was warte uwagi? Robię sobie listę odlewek droższych zapachów i zastanawiam się czego spróbować. Fajnie jakby projekcja i trwałość były przyzwoite. Na razie mam na liście Xerjoff 1861 Renaissance oraz Profumum Roma Acqua Viva.
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaroslaw_Keller
Jaroslaw_Keller
02.06.2022, 12:19:20
  • 4
@helloWisconsin: Ganymede
  • Odpowiedz
nihilistyczna_paruwka
nihilistyczna_paruwka
02.06.2022, 12:45:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@helloWisconsin:

Chciałbym mieć na pewno jeden zapach na lato z zajebistymi parametrami

Amouage Beach Hut ;)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 27.05.2022, 15:57:22
  • 0
Jak z trwałością obecnych wypustów Acqua di Gio Profumo? Widzę że jest promka na 125 ml i się zastanawiam czy brać. A może lepszy nowy Dior Homme Sport?
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isgorath
isgorath
isgorath
27.05.2022, 16:18:38
  • 2
@helloWisconsin: jest dobrze, bierz
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
27.05.2022, 17:06:21
  • 0
@helloWisconsin: wszystko do 4 stówek wyczyszczone, mam nadzieję, że się załapałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena za ml faktycznie dużo lepsza niż pojemność 180
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 18.05.2022, 16:04:17
  • 0
Cześć Mireczki, jakie aktualnie gry multiplayer polecacie na PS4? Co jest teraz najbardziej grywalne? Interesuje mnie wszystko oprócz gier sportowych i wyścigów. Najlepiej jakieś FPSy, ale nie jest to warunek konieczny.
#ps4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 18.05.2022, 14:35:54
  • 0
Hej, jaka aplikacja na iOS pozwala na wybranie trasy tak żeby poruszać się głównie ścieżkami rowerowymi? Mam BikeMap, ale nie wiem czy opcja "Zrównoważona" jest wybierana na podstawie dostępności scieżek.
#rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paczek_w_masle
Paczek_w_masle
18.05.2022, 14:48:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@helloWisconsin: ja używam Naviki. Całkiem dobrze radzi sobie w jeździe miejskiej.
  • Odpowiedz
Ogau
Ogau
Ogau
18.05.2022, 17:56:52
  • 0
@helloWisconsin: na komoocie masz zaznaczone ścieżki. Możesz ręcznie sobie ustawić trasę tak, żeby nimi szła
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 16.05.2022, 10:08:23
  • 0
Gdzie można kupić Bohemian Lime Goldfield & Banks? Nie widzę tego na perfumehub. Czyżby wycofany?
#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
16.05.2022, 11:24:48
  • 1
@helloWisconsin: a jakich cytrusów szukasz, konkretnych czy jakichkolwiek które trzymają?
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
16.05.2022, 11:55:47
  • 1
@helloWisconsin: na mnie DHC całkiem dobrze siedzi
ESC jeszcze nie sprawdzałem na globalu
Turathi blue Afnana całkiem dobrze siedzi, bo i 8h siedziało na mnie ostatnio
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 11.05.2022, 16:47:11
  • 0
Hej Mireczki, jakieś kody na flaconi kurde ten?
#perfumy #flaconi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wisemansaid
wisemansaid
wisemansaid
11.05.2022, 18:37:57
  • 2
@helloWisconsin: MLF25CPI4P-AyDoO
25% nieprzecenione albo 5% przecenione
  • Odpowiedz
wisemansaid
wisemansaid
wisemansaid
15.08.2022, 12:43:21
  • 0
@MaTuNiO: na perfumy nie mam, tylko na produkty do pielegnacji jakies zele kremy peelingi
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 07.05.2022, 10:30:52
  • 0
Dior Homme 2020 vs Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême. Co ma lepsze parametry? Szukam czegoś pół eleganckiego na wiosnę i letnie wieczory. A może coś innego w podobnym klimacie? Wiem Aqua di gio Profumo ma najlepsze parametry z takich zapachów, ale może znajdzie się jakaś alternatywa.
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_love
dr_love
07.05.2022, 10:34:14
  • 11
@helloWisconsin: prawie wszystko ma dobre parametry jak psikniesz wystarczająco dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
dr_love
dr_love
07.05.2022, 12:14:55
  • 2
@ZIELONAMISZCZYNI: dla wyjątków 40 jak mówi @pionas1337 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 05.05.2022, 14:32:21
  • 0
Jakieś kody aktualne na NOTINO? Dziękuję z góry.
#perfumy #notino
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reevder
Reevder
05.05.2022, 14:36:35
  • 2
@helloWisconsin: curad, kompe3pl22ga
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 05.05.2022, 13:41:58
  • 2
Parametry Cedrat Boise są żenujące i szukam zamiennika, nie da się tego nosić. Wczoraj zapodałem globala 13 psików i po godzinie się ulatniał. Co będzie lepsze Armaf Club De Nuit Intense Man Limited czy Afnan Perfumes Supremacy Not Only Intense? Jakie są różnice między nimi?
#perfumy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weah
weah
05.05.2022, 13:54:49
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

perfumowyswir
perfumowyswir
05.05.2022, 13:59:12 via iOS
  • 2
@helloWisconsin: No to afnan
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 04.05.2022, 13:46:57
  • 0
Zapodałem dzisiaj Cedrat Boise i zapach super, ale parametry mam wrażenie niezbyt. Po kilku godzinach na nadgarstku bliskoskórnie tylko da się wyczuć. Eh, może to Intense jak już się da kupić normalnie będzie miało lepsze parametry. No chyba że mi się zapach wymaceruje przez kilka tygodni i będzie petarda :) A u Was jak z nowymi wypustami Cedrat Boise?
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minaret
minaret
04.05.2022, 13:47:57 via Android
  • 2
@helloWisconsin Testowałem kilka miesięcy temu i niestety podobne wrażenia
  • Odpowiedz
minaret
minaret
04.05.2022, 14:04:07 via Android
  • 2
@bydgoszczvx Tak myślałem bo odlewkę miałem od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 28.04.2022, 12:54:10
  • 12
Zapodałem wczoraj 4 psiknięcia Mancera Aoud Lemon Mint i jakie to jest mocne chryste. Byliśmy z dziewczyną w Lidlu i mówiła że na pół sklepu było czuć. Jestem w stanie uwierzyć, bo w samochodzie jak jechaliśmy to lekko się dusiłem. Kiedyś już tu na tagu polecałem, ale jak ktoś chce mocarza na wiosnę to jest to dobry kierunek. Minusem jest lekka chemiczność i wyczuwalna nuta migdałowa. Jak ktoś lubi serię Guerlain L'homme
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
28.04.2022, 13:16:52
  • 3
@helloWisconsin:

It's mostly just a toilet cleaner style citrus with almond.
  • Odpowiedz
Heezy
Heezy
28.04.2022, 15:27:38
  • 1
@helloWisconsin: święta racja panie Mirku, obydwa to moje są, haters gona hate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 27.04.2022, 07:51:11
  • 0
Gdzie w Warszawie można powąchać czegoś innego niż standardowo w Douglas, Sephora, Notino? Najlepiej żeby były jakieś araby, Mancera, Montale i jakieś mniej oczywiste perfumy.
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiedzwiedzBilly
NiedzwiedzBilly
27.04.2022, 07:54:32
  • 3
@helloWisconsin: moodscentbar, galilu, quality missala, sense dubai, moncredo, house of merlo.
  • Odpowiedz
NiedzwiedzBilly
NiedzwiedzBilly
27.04.2022, 08:59:28
  • 2
@pablosik: to właśnie Missala
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 26.04.2022, 13:13:57
  • 0
Jakie polecacie uniwersalne perfumy na nadchodzący sezon wiosenno-letni? Coś co można zabrać na weekend majowy, wakacje, wyjścia ze znajomymi. Cena do 500zl/100ml. Fajnie jakby zapach długo się utrzymywał. Na razie zastanawiam się nad: Cedrat Boise, Acqua Di Gio Profumo i Bleu De Chanel Parfum. A może coś innego? Bardziej zależy mi na trwałości niż projekcji.
#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
26.04.2022, 13:47:16
  • 2
@si-senior: A może YSL Y EDP? Albo w ogóle coś innego jeszcze.
  • Odpowiedz
w.....n
konto usunięte 26.04.2022, 14:10:02
  • 2
@si-senior: @helloWisconsin: imo profumo to dziad trochę, jak masz mniej niż 40 lat, to mogą Ci nie siąść
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 25.04.2022, 20:32:31
  • 1
Issey Miyake Shade Of Lagoon Day 2 VS Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Fraiche. Co lepsze wg mireczków na wiosnę/lato? Nie mam gdzie tego za bardzo powąchać. Mam Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme oryginalne i uwielbiam ten zapach. Szukam czegoś innego ze stajni Issey Miyake.
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milburn
Milburn
25.04.2022, 22:31:30
  • 0
@helloWisconsin: Nie wiem czy testowałeś L'Eau Bleue. Jeśli tak to Fraiche to dla mnie zapach jakby zabrać z niego cyprysy, przyciąć mocno rozmaryn te trudniejsze w odbiorze nuty ziołowe i dostajemy Fraiche. Taka znacznie lżejsza wersja, ale mimo wszystko nie do końca polecam na blind buy. Jak cos to Issey Miyake kojarzę, że dość często były lub SuperPharmach (i przy okazji w bardzo dobrych cenach).

Shade of Lagoon niestety nie
  • Odpowiedz
WujekAtom
WujekAtom
26.04.2022, 08:28:04
  • 0
@helloWisconsin:
Shade of lagoon ma mocno wyczuwalny ambroksan, trochę tak jakbyś do klasycznego Isseya Pour Homme dolał Dylana Blue. Bardzo fajnym męski zapach na lato i świetnych parametrach. Niestety, nie za bardzo czuć tam naturalne owoce, tylko właśnie taki ambroksanowo-cytrusowy mix. Nosiło mi się bardzo dobrze, komplement też za niego wpadł.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 15.04.2022, 13:30:44
  • 0
Opłaca się kupować ps5 do grania głównie w gry z ps4? Mam masę gier jeszcze do ogrania, posiadam ps4 slim i zastanawiam się czy warto dopłacić żeby mieć lepszy komfort grania. Mam zamiar zagrać m.in. w Bloodborne, RDR2 i Death Stranding i ciekawi mnie czy na ps5 będą faktycznie te gry płynniej chodziły.
#ps4 #ps5
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....r
r.....r
konto usunięte 15.04.2022, 23:42:00
  • 1
@helloWisconsin: Oczywiście, że się opłaca, ale musisz sobie zrobić listę gier, w które chciałbyś zagrać i wygooglować czy faktycznie doczekały się jakichś usprawnień.
  • Odpowiedz
Luccek
Luccek
16.04.2022, 08:00:44 via iOS
  • 2
@helloWisconsin: Jeszcze jak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 14.04.2022, 12:50:38
  • 0
Coś w miarę chillowego możecie polecić na ps4? Chłop chory i pograłby w coś. Miałem zacząć Bloodborne, ale w takim stanie to chyba nie dam rady przejść pierwszego bossa. Ograłem Life is Strange do końca, może Death Stranding? Podobno dużo chillowego łażenia jako kurier.
#ps4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drzolem89
Drzolem89
14.04.2022, 13:19:34
  • 2
@helloWisconsin: persona 5 jak dla mnie mega przyjemnie się gra. Tylko to taka typowa japońszczyzna więc nie wiem czy ci podejdzie
  • Odpowiedz
dwiestronyhistorii
dwiestronyhistorii
14.04.2022, 15:32:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@helloWisconsin: ja w ds grałem gdy miałem złamana rękę i polecam jako spokojna gierkę nastawiana wolne tempo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 14 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking