Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hellfirehe

hellfirehe

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23693
  • Znaleziska 14470
  • Mikroblog 9223
  • Obserwujący 114
  • Obserwowane 27
  • Dodane (590)
  • Komentowane (7882)
  • Plusowane (751)
hellfirehe
hellfirehe 20.04.2021, 09:21:01
  • 85
Sprzedam samochód marki Airbag, model SRS
Gratis komplet opon marki Outside M+S
Cena pisz priv

#heheszki #samochody
hellfirehe - Sprzedam samochód marki Airbag, model SRS
Gratis komplet opon marki Out...

źródło: comment_1618910358rX2rrfaPC0EWlfj9ewWevq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zales360
Zales360
20.04.2021, 09:22:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Krabowski: metallic
  • Odpowiedz
czach
czach
20.04.2021, 09:22:53 via iOS
  • 79
@hellfirehe: Nie warto. Pewnie duży przebieg bo to samochód kuriera - widać logo Poczty Polskiej.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 14.04.2021, 22:07:14
  • 0
Ma ktoś pomysł na przyczynę wysokich korekt dawki paliwa przy niewielkich obciążeniach?

Pacjent Citroen DS3 1.6THP - benzyna, 4 cylindy, bezpośredni wtrysk, turbo, sonda lambda bezpośrednio za turbiną.

Objaw jest taki że jadąc z niewielkim obciążeniem silnika (takie dosłownie muskanie gazu - np. jazda ze stałą prędkością 70km/h) STFT leci szybko w górę do +25% i utrzymuje się w granicach +20%;+25% odczyt na sondzie jest wtedy normalny (oscyluje).

Jeżeli
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....2
C.....2
konto usunięte 14.04.2021, 22:11:43
  • 5
@hellfirehe: Sprawdź szczelność dolotu.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
20.04.2021, 22:19:05
  • 1
@Crow7422: @PDCCH: @trzaichlac69:
No to pacjent wyleczony.
Wymiana sondy pomogła.

Geneza musiała być taka że lambda przed śmiercią zaczęła dawać coraz słabszy sygnał.
A że potencjał sygnału sondy bierze się z różnicy w ilości tlenu po stronie w wydechu i na zewnątrz, to tracąc siłę sygnału sonda po prostu coraz
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 14.04.2021, 12:24:07
  • 0
Zna ktoś katalog tarcz hamulcowych w którym można szukać po wymiarach?
Czyli po tych wymiarach A,B,D z ryskunku.

Znalazłem takie katalogi tylko dla ciężarówek, a mi chodzi o osobowe.
Bo tak to wszyscy mają katalogi po modelach samochodów, a w ten sposób coś znaleźć to mordęga

Chyba
hellfirehe - Zna ktoś katalog tarcz hamulcowych w którym można szukać po wymiarach?
...

źródło: comment_16184027941RsR1T45HFibuo96FKHVnD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....o
T.....o
konto usunięte 14.04.2021, 12:36:07
  • 1
@hellfirehe: na stronie mikoda jest takowy katalog.
  • Odpowiedz
TrocheSmieszne
TrocheSmieszne
TrocheSmieszne
14.04.2021, 16:12:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellfirehe: Jeśli chodzi o te tanie zaciski 4 tłokowe od Mercedesa (nie pamiętam jaki to był model XD), to poszukaj na grupach is200 bo u nich to bardzo popularny mod, rozstaw szpilek ten sam, a reszta wymiarów też może Ci podejdzie.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 04.04.2021, 21:37:21
  • 1
Ma ktoś działający mirror bazy która wyciekła z FB?

#facebook #hackingnews #wyciekdanych #internet
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fempter
Fempter
05.04.2021, 09:55:47
  • 2
@hellfirehe @wmw987 @RugFlipper

https://pastebin.com/VnScdwAC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
P4tryxus
P4tryxus
P4tryxus
17.04.2021, 02:18:39
  • 0
@Fempter: masz może jeszcze jakiś mirrorek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo kurcze przegapiłem :|
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 19.03.2021, 15:23:55
  • 0
https://www.wykop.pl/link/6013091/oswiadczenie-nszz-solidarnosc-pkn-orlen-w-sprawie-obajtka/

#polska #orlen #obajtek #pis #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 19.03.2021, 10:51:33
  • 1
Wczoraj szczepił się Nergal, dziś Figurski

No i takie pytanie - w jakim trybie oni się na te szczepionki łapią?
Bo chyba ani z nich seniorzy, ani nauczyciele, ani lekarze.

Serio pytam, a nie że "bolzga szlachta", bo to że się na lewo można szczepić to raczej jasne, tyle że on afery ze szczepieniem Jandy raczej nikt lewizny w mediach nie ogłasza.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortadelajestkluczem
Mortadelajestkluczem
19.03.2021, 10:53:25
  • 9
@hellfirehe: Jeden po ciężkim nowotworze, drugi bodaj cukrzyca
  • Odpowiedz
kaacha666
kaacha666
kaacha666
19.03.2021, 10:55:06
  • 8
@hellfirehe: No Nergal miał białaczkę, jest po przeszczepie szpiku, a Figurski wylew albo udar przeszedł
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 18.03.2021, 12:25:40
  • 6
Są już jakieś typowania u buków co ten "nowy wał" nam przyniesienie?

Moje typy:

- "podniżka podatków", czyli niby podniosą kwotę wolną, ale zlikwidują limit wpłat ZUS (czyli ci co wpadają dziś w drugi próg zarobią znacznie mniej netto niż dziś). Ewentualnie podniosą progresję podatkową. W efekcie zarabiający mało zapłacą troszkę mniej podatków, a zarabiający więcej zapłacą dużo więcej.
Niższy próg "daniny solidarnościowej".
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanacz2
lanacz2
18.03.2021, 15:02:04 via iOS
  • 1
@igik1234: Kastrat w każdej postaci jest z-----y. Co to w ogóle za pomysł płacić podatek od jakiejś wyimaginowanej kwoty? Jest jakiś taki inny przypadek? Swoją droga, jak wprowadza dla wszystkich to przynajmniej szansa (marna ale zawsze) ze elektorat pisu spojrzy krzywym okiem na swojego przywódcę. Z drugiej storny jak już go wprowadza to żadna inna ekipa go nie wycofa. Tak czy siak przesrane
  • Odpowiedz
k.....0
k.....0
konto usunięte 18.03.2021, 16:01:05
  • 1
@igik1234: a co z kilkoma milionami osób których nie stać na kataster w zdecydowanej większości emeryci?
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 18.03.2021, 11:27:51
  • 4
Co należy zrobić żeby pograć w takiego najlepszego RBRa?
Bo taki rzut oka w internet i widzę trochę różnych opisów, większość z przed wielu lat, kierujące do różnych zestawów mod-ów, tras jakiś jeszcze innych dodatków.

Jest jakiś taki zestaw, który społeczność w miarę ustaliła że to ten jeden, najlepszy, w który należy grać, w którym gra się online itp?

Najbardziej pasowałaby mi jakaś kompletna instalka żeby ściągnąć, rozpakować i żeby wszystko już było i działało
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Colovirus
Colovirus
Colovirus
18.03.2021, 12:15:58
  • 1
@hellfirehe: https://simrace.pl/forum/index.php/topic/2930-rbr-pro-instalacja-problemy-pytania/
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
18.03.2021, 16:34:30
  • 1
@hellfirehe: Trzeba wejść w sekcję downloads, pobrać instalkę, zainstalować i grać.

https://www.rbrpro.org/
StaryWedrowiec - @hellfirehe: Trzeba wejść w sekcję downloads, pobrać instalkę, zains...

źródło: comment_1616085308OgAkUTo4VHm1VoasXSnm3v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 08.03.2021, 12:29:17
  • 0
Jak wygląda procedura zwrotu z Aliexpress za przesyłkę która nie dotarła i sprzedający raczej nie jest uczciwy?

Kupiłem od jakiegoś oszusta który raczej nie wysłał towaru (do trackingu podał wygenerowany numer, który nigdy nie został wysłany, a w sklepie ma sporo komentarzy od innych którzy nie otrzymali towaru).

Czas na dostawę minął, założyłem "dispute", sprzedający w ostatni dzień przed końcem czasu na negocjacje zaoferował mi obniżkę ceny o $1, co odrzuciłem.
26 lutego minął czas
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galeon
galeon
galeon
08.03.2021, 12:36:11
  • 1
@hellfirehe: Czekaj, aż ali odpisze
  • Odpowiedz
a.....a
a.....a
konto usunięte 08.03.2021, 14:05:32
  • 2
@hellfirehe: czekać, obserwować. Pewnie dyskutują z tym delikwentem, możliwe że ma więcej spraw. Ogólnie jak zakładasz dispute to nie możesz dać się wmanewrować chińczykowi, bo będzie kombinował żebyś zakończył dispute.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 02.03.2021, 11:06:00
  • 1
Myślę że spoko ceny - gry może nieco podstarzałe, ale chyba nadal całkiem spoko.
Wersje Steam.

DIRT 4 za 0.89EUR: https://www.fanatical.com/en/game/dirt-4
Asseto Corsa za 3.29EUR: https://www.gamesload.eu/games/racing-sports/assetto-corsa-834213.html

#simracing
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe
Autor
02.03.2021, 11:12:34
  • 0
AC z CSP i SOL wygląda lepiej od niejednej współczesnej ścigałki, o fizyce nawet nie wspomnę.


@Endriu_: To wiadomo :) Miałem na myśli datę produkcji.
Ogólnie gry modowalne żyją dużo dłużej niż coś co firma raz wypuściła i zapomniała o produkcie.

Rekord świata w tej dziedzinie to będzie RBR :)
  • Odpowiedz
Endriu_
Endriu_
02.03.2021, 11:17:28
  • 0
Rekord świata w tej dziedzinie to będzie RBR :)


@hellfirehe: Paaaanie, ludzie DOOMa dalej modują :D
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 09.02.2021, 13:09:09
  • 0
Używa ktoś może takiej karty pozawalającej używać karty SD jako dysku ATA w laptopie?
https://allegro.pl/oferta/adapter-przejsciowka-micro-sd-do-ide-44-pin-7502098173
Jakie to jest w stanie uzyskać prędkości odczytu z karty SD?
Chciałbym tym ożywić starego laptopa do okazjonalnego używania (więc zadeptanie SD ciągłymi zapisami chyba nie nie grozi)

#retrocomputing #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Colek
Colek
09.02.2021, 13:16:11
  • 1
@hellfirehe: zależy od tego jakie DMA twój BIOS obsługuje. Według opisu z aukcji, adapter działa z Ultra DMA.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ultra-DMA
  • Odpowiedz
Colek
Colek
09.02.2021, 13:17:28
  • 1
@hellfirehe: zazwyczaj używa się tych adapterów w retromaszynach z tego co widziałem - https://allegro.pl/oferta/adapter-cf-na-ide-pata-40-pin-3-5-hdd-ssd-6106899276

Do tego adapter SD/MicroSD -> CF albo sama karta CF.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 07.02.2021, 23:08:05
  • 9
Coś dla nocoinerów, proof-of-stakerów i graczy ;)

#kryptowaluty #gpu #kartygraficzne #gry #nocoiner #proofofstake
hellfirehe - Coś dla nocoinerów, proof-of-stakerów i graczy ;)

#kryptowaluty #gpu ...

źródło: comment_1612739169mvQ79pUg1te9Djc9omYRDk.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....o
A.....o
konto usunięte 07.02.2021, 23:10:02
  • 14
@hellfirehe: Nie będziesz mi mówił co mam robić z moim GPU
  • Odpowiedz
dzikdzikdzik
dzikdzikdzik
07.02.2021, 23:11:37
  • 3
@hellfirehe: Zakazać kryptowalut i tyle. Hakerzy nie będą mieli powodów by tworzyć ransomware.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 04.02.2021, 00:46:27
  • 0
Czy da się nie mieszkając w USA legalnie założyć konto bankowe w amerykańskim banku, tak żeby mieć dolarową kartę (nie musi mieć limitu kredytowego) wydaną przez amerykański bank?
No i jeszcze żeby nie było drogo.

W internecie ciężko coś znaleźć, bo same szeptane reklamy jakiś mocno śmierdzących fraudem rzeczy.

#banki #kontabankowe
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JulioIglesiasSexualPredator
JulioIglesiasSexualPredator
04.02.2021, 00:47:41
  • 1
@hellfirehe: z czystej ciekawości. po co? może da się to zrobić inaczej.
  • Odpowiedz
J.....k
konto usunięte 04.02.2021, 01:18:53 via Android
  • 0
@LubiePieski owszem, zgadzam się z Tobą w pełni. Nic do dodania. Temat do zamknięcia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 02.02.2021, 15:00:33
  • 1
Możecie polecić jakiś robot sprzątający do mieszkania 70m?
Nie mam nawet pojęcia na jakie funkcje warto zwrócić uwagę.

Chciałbym żeby odkurzał, był w stanie przejechać 1cm próg na wjeździe do łazienki i wjechać na dywan o własnych siłach.
No i żeby jakąś mapę mieszkania sobie tworzył, z możliwością zaznaczenia gdzie ma jeździć, a gdzie nie.
Żeby też potrafił przejechać przez leżący przewód ethernetowy :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Longi
Longi
02.02.2021, 15:18:28
  • 1
@hellfirehe: poszukaj na Ukrainie model Ukrainka lvl 25
  • Odpowiedz
sailor_73
sailor_73
02.02.2021, 15:55:37
  • 0
@hellfirehe: to utknie i jak nie jesteś przegrywem to jej .......hmm pomożesz :)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 23.01.2021, 20:19:10
  • 2
Jaką polecacie grę żeby pojeździć F1 w jak najrealistyczniejszy sposób?
Może być trudna, żmudna i dużym progiem wejścia.
Zależ mi żeby była fajna fizyka, wyścigi na rzeczywistych torach w pełnej długości itp.
Do grania na kierownicy z FFB i dwoma pedałami.

Raczej interesuje mnie offline + opcja online taka żeby pojechać z kilkoma kolegami w wyścigu z albo bez AI.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z.....n
Z.....n
konto usunięte 23.01.2021, 20:24:21
  • 4
które wersje są "prawdziwą symulacją"


@hellfirehe: żadne. Na temat innych to nie wiem nic, ale F1 nie jest symulacją, dość arcade'owy model jazdy
  • Odpowiedz
hu2jec123
hu2jec123
24.01.2021, 00:31:57
  • 2
@hellfirehe: assetto corsa i mody z rss, do roku 2018 sa darmowe
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 15.01.2021, 10:17:40
  • 2
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

severh
severh
15.01.2021, 10:27:00
  • 0
@hellfirehe: nawet sie widze ktoś w pracy poobijać nie może legalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 11.01.2021, 17:41:31
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec
11.01.2021, 17:43:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
slapdash
slapdash
11.01.2021, 23:23:04
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 11.01.2021, 13:53:24
  • 0
Jak w #allegro usunąć wcześniej zapamiętaną kartę z opcji płatności?

Starej skończyła się ważność, dostałem nową (ten sam numer), dodałem ją do płatności i teraz wszędzie mam do wyboru dwie takie same, a domyślnie ciągle wybiera mi tą starą.

Nie mogę znaleźć gdzie jest lista z której można usunąć starą kartę żeby o niej w ogóle Allegro zapomniało.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Millionth_Visitor
Millionth_Visitor
11.01.2021, 14:57:41
  • 0
@hellfirehe: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze?action=list
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
11.01.2021, 15:00:49
  • 0
@Millionth_Visitor: Podziękować dobry człowieku.
Szukałem w tych menu po lewej, a to tam na środku było :)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 07.01.2021, 15:10:43
  • 3
Echo

#ciekawostki #fizyka #dzwiek #echo
hellfirehe - Echo

#ciekawostki #fizyka #dzwiek #echo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 06.01.2021, 03:02:50
  • 5
Kombinacja z "anonimizowaniem" tablicy imiennej może kopnąć z zupełnie niespodziewanej strony.

Niektórzy planując zachowania "niegodne" w ruchu drogowym po to żeby utrudnić identyfikację ich pojazdu, wybierają sobie imienne tablice w których np. przeplatają litery O i cyfry 0 (bądź litery I i cyfry 1).
Co prawda na algorytmy rozpoznawania tablic to raczej nie działa, ale faktycznie niewprawne oko może mieć problem z rozróżnieniem OOO00 od OO000.

I jest sobie film z panią, która kierując pojazdem
hellfirehe - Kombinacja z "anonimizowaniem" tablicy imiennej może kopnąć z zupełnie n...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe
Autor
06.01.2021, 10:37:37
  • 2
Swoją drogą to głupota ustawodawcy, że pozwolił używania 0 i O jednocześnie.


@janekplaskacz: No nasz ustawodawca jak zwykle nie miał za grosz wyobraźni tam gdzie powinien mieć.

Tyle wymyślił że w tablicy miały być polskie słowa (tyle że o, oo, ooo, i, ii czy iii to są słowa ze Słownika Języka Polskiego), do tego z czasem urzędnicy zaczęli pozwalać na rejestrację z dowolnym ciągiem znaków (bo na początku koledze odmówiono rejestracji która
  • Odpowiedz
janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
06.01.2021, 10:47:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hellfirehe:
Wątpię, aby przy zdjęciach, które mogą mieć jakieś wady nie było z tym problemu. Na pewno trzeba czasem porównywać kombinacje z bazą centralną.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 29
  • Strona 20 z 29
  • >

Tomasz

  • http://www.youtube.com/user/hellfirehe

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.07.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 19.10.2019

    Komentator
  • VIP
    od 27.01.2026

    VIP
  • Złotousty
    od 28.02.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.12.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking