Dobra Juki Tsubaso robisz tak. Walisz w Norrisa na starcie a dzieki temu Max zdobywa tytul a ty zostajesz na kolejny rok w RBR. Deal kitajcu rozumiem, ze klepniety? xD #f1
#f1 Co McLaren zyskiwał, a raczej mógł zyskać, nie zjeżdżając na pit stop podczas SC?
Z całym szacunkiem dla Maxa, ale o ile Lando mógł lepiej pojechać wyścig, to Oscar zrobił wszystko jak najlepiej i spokojnie mógł wygrać. Finalnie decyzja zespołu doprowadziła do spadku pozycji obu kierowców, co może mieć duży wpływ na tytuł mistrzowski.
Max jest bardzo dobrym kierowcą, ale szczęścia też nie można mu odmówić, i to nie
#f1 te 12 pktów daje norrisowi miastrza bo kto niby miałbym pomóc maxowi? mercedes? a może ferrari? chyba że mclaren znów o-----e ze strategią albo silnik jebnie.