Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grett
grett

grett

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12153
  • Znaleziska 888
  • Mikroblog 11265
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
CzatownikzCzatowni
CzatownikzCzatowni
06.12.2025, 14:45:14
  • 57
#f1 1. VER 2. RUS 3. ALO - o nic więcej nie proszę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 06.12.2025, 14:46:01 via Wykop
  • 0
@CzatownikzCzatowni: bedzie nor pia ver
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 02.12.2025, 18:50:32
  • 1
#f1 w którym wyścigu Lindblad za Hadjara? :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HannahSchmitz
HannahSchmitz
30.11.2025, 21:13:11
  • 4
Myślicie, że mogę poprosić Laurenta o podwyżkę?

#f1
HannahSchmitz - Myślicie, że mogę poprosić Laurenta o podwyżkę?

#f1

źródło: embed

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 21:14:37 via Wykop
  • 6
@HannahSchmitz: 90% zespołów pojechało tą samą strategią :D także utkaj tam :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 21:29:42 via Wykop
  • 1
@HannahSchmitz: pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 01.12.2025, 19:05:52 via Wykop
  • 0
@Goatifi: prawda
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
30.11.2025, 18:19:42
  • 0
#f1 czyli co jak Norris będzie minimum 3 za tydzień to ma mistrza?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 18:23:20 via Wykop
  • 1
@mirasKo-Kalwario: umiesz liczyć? :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 22:20:34 via Wykop
  • 0
@mirasKo-Kalwario: nic się nie da zrobić
  • Odpowiedz
diwanin100
diwanin100
diwanin100
30.11.2025, 21:35:39
  • 13
Dobra Juki Tsubaso robisz tak. Walisz w Norrisa na starcie a dzieki temu Max zdobywa tytul a ty zostajesz na kolejny rok w RBR. Deal kitajcu rozumiem, ze klepniety? xD
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 21:46:05 via Wykop
  • 18
@diwanin100: na starcie ciężko będzie, przy dublowaniu ewentualnie
  • Odpowiedz
Bernardi
Bernardi
Bernardi
30.11.2025, 18:22:45
  • 6
#f1 Co McLaren zyskiwał, a raczej mógł zyskać, nie zjeżdżając na pit stop podczas SC?

Z całym szacunkiem dla Maxa, ale o ile Lando mógł lepiej pojechać wyścig, to Oscar zrobił wszystko jak najlepiej i spokojnie mógł wygrać. Finalnie decyzja zespołu doprowadziła do spadku pozycji obu kierowców, co może mieć duży wpływ na tytuł mistrzowski.

Max jest bardzo dobrym kierowcą, ale szczęścia też nie można mu odmówić, i to nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 18:24:00 via Wykop
  • 0
@Bernardi: to nie jest szczęście...
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 18:08:34
  • 5
#f1 te 12 pktów daje norrisowi miastrza bo kto niby miałbym pomóc maxowi? mercedes? a może ferrari? chyba że mclaren znów o-----e ze strategią albo silnik jebnie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
30.11.2025, 18:09:09 via Wykop
  • 2
@grett: Otóż to
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon
30.11.2025, 18:10:23 via Wykop
  • 3
@grett: Sprawa rozstrzygnięta, gdyby Lando był dzisiaj 5, to musiałby być na drugim miejscu w Abu Zabi.
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
30.11.2025, 18:02:01
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 18:03:18 via Wykop
  • 0
@Tywin_Lannister: następny co liczyć do 15 nie potrafi...
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 17:44:42
  • 3
#f1 Ludzie P1 daje 25pkt a P3 daje 15pkt, aktualna różnica to 12pkt... Norris musi być P4 lub niżej żeby max mu odebrał P1...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrth
wrth
30.11.2025, 17:45:55 via Wypiek
  • 3
@grett wymagasz od fanów redbulla ogarniania matematyki w obrębie 100?
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 17:36:28
  • 3
#f1 Bubu dubu Max jedzie 1, Piastri 3 a Norris 4. Co się dzieje wtedy? :D
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett
Autor
30.11.2025, 17:37:48 via Wykop
  • 0
@Szary_Anon: myslisz? :D Piastri jaki ma w tym interes? :P
  • Odpowiedz
grett
grett
grett
Autor
30.11.2025, 17:39:21 via Wykop
  • 0
@winsxspl: @BasTajpan @MyScooter @zona_komornika @miki4ever @Szary_Anon @kamil-talaga-18 a jak piastri nie przepuści to go wywalą? :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 17:34:33
  • 14
#f1 Max w konstruktorach będzie drugi? :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 17:33:14
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 17:24:52
  • 2
#f1 gdyby ferrari miało jakąś formę to norrsi by dziś z 10 wypadł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 17:17:02
  • 38
#f1 Sainz taczką zaraz kolejne podium a czarny pan? :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
30.11.2025, 17:17:47 via iOS
  • 7
@grett: a dobrze
  • Odpowiedz
MojHonorToWiernosc
MojHonorToWiernosc
30.11.2025, 17:18:28 via Wykop
  • 1
@grett: Ja zapomniałem że Hamilton Jeszcze dziś jedzie xDD
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 17:05:49
  • 5
#f1 ja bym sprawdził znów deski mclarenów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
30.11.2025, 17:06:45 via Wykop
  • 0
@grett: Ja nie wiem czy pierwszej 10 nie sprawdzają zawsze
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 30.11.2025, 17:03:42
  • 1
#f1 Piastri to może wygrać, a norris to będzie 5 :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 16:28:59
  • 15
#f1 McLareny po picie wyjadą w mega tłoku :D to będzie hammer time dla maxa :P
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 30.11.2025, 16:25:08
  • 2
#f1 McLareny muszą zjechać jeszcze dwa razy jakby co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 25
  • Strona 6 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.03.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking