#f1 Powiem tak: nawet to się całkiem przyjemnie ogląda. Ale to nie ma nic wspólnego z F1.
PS.
Ferrari w formie. Gdyby współpracowali zamiast walczyć ze sobą byłoby podwójne podium.
PS.
Ferrari w formie. Gdyby współpracowali zamiast walczyć ze sobą byłoby podwójne podium.












#f1