Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grett
grett

grett

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12153
  • Znaleziska 888
  • Mikroblog 11265
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
Referentdsniezgodnosci
Referentdsniezgodnosci
15.03.2026, 18:39:56
  • 3
Z tego co rozumiem to największym problemem tego sezonu jest brak jakiegoś holendra na p1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 15.03.2026, 18:43:48 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: podium może się zmienić jak się mercedesy r---------ą :D
  • Odpowiedz
wykopowicz71
wykopowicz71
wykopowicz71
15.03.2026, 17:29:17
  • 2
#f1 Powiem tak: nawet to się całkiem przyjemnie ogląda. Ale to nie ma nic wspólnego z F1.

PS.
Ferrari w formie. Gdyby współpracowali zamiast walczyć ze sobą byłoby podwójne podium.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 15.03.2026, 17:30:24 via Wykop
  • 6
@wykopowicz71: jak by mieli mieć podwójne podium? to nie DRS, tu się nie da zrobić pociągu i zatrzymywać za sobą tego potwora mercedesowego
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 15.03.2026, 17:05:09
  • 5
#f1 jak eklerek coś mieszał pokrętłem w zakręcie to kubica by nie dał rady
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

el_loco_crooliko
el_loco_crooliko
el_loco_crooliko
15.03.2026, 17:09:26 via Wykop
  • 19
@grett: Pan Kubica by ustawił dobrze jeszcze przed wyścigiem
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
15.03.2026, 17:48:26 via Wykop
  • 5
@el_loco_crooliko: w stymulatorze by przygotował takie ustawienia że nie ma c---a we wsi
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 15.03.2026, 13:55:30
  • 5
#f1 mam wrażenie że czarek to jest dużo lepszy od czarnego pana ale dziś jakoś tak wyszło
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
15.03.2026, 13:57:10 via Wykop
  • 4
@grett: Leclerc nie umie w Szanghaj
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
15.03.2026, 14:06:05 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: będzie "to nie jego tor"
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
15.03.2026, 10:37:42
  • 12
#f1 #f1spam
Czyli teraz mamy w wyścigach taki scenariusz - w kwalifikacjach w czołówce Mercedes, Ferrari, McLaren. Potem F1,5 czyli oba Redbulle, Haasy z okazjonalnym występem Alpine.

Wyścig startuje - euforia Ferrari (to jest ten sezon) bo rakietowy start, Hamilton, Lec na P1 i P2. Mercedes spada na niższe lokaty. Ale zaraz, co się dzieje?! Mija kilka zakrętów i nagle niemiecka rakieta łyka włoskich ogierów i tak już
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 15.03.2026, 10:47:44 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: No tak to będzie. Jak za czasów dominacji 2014-2020
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 15.03.2026, 11:22:37 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: co? :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 15.03.2026, 11:28:18 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: Mercedes się z nimi bawił :P tak jak teraz się bawi
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 14.03.2026, 19:21:48
  • 5
#f1 jak już merc dominuje to dajcie przynajmniej wojnę jak z 2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel
14.03.2026, 19:17:38
  • 2
#f1 Co jak co ale starty Ferrari w tym sezonie dają mi masę satysfakcji. Mam nadzieję ,że silniczek Merca jutro sie popsuje jak na kwali.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 14.03.2026, 19:20:00 via Wykop
  • 2
@DonCastel: jest na to duża szansa
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
14.03.2026, 09:41:45
  • 11
#f1 roznica miedzy Leclerciem, a Hamiltonem jest taka, ze gdy Ludwig jest za rywalem to walczy 3 okrazenia, Russell mu odjezdza, a on walczy pozniej z Czarkiem i obaj tracą, pod koniec moze tam go jeszcze postraszyc. Jak Charles jest przed Lulu i za Gekonem to tasuje sie z nim rowno i do pit stopow nawet jest wstanie utrzymac przewage plus walka trwa duzo dluzej. Mimo ulubionego toru Lewisa przewaga
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 14.03.2026, 09:49:52 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: skąd takie wnioski? bo chyba nie po tym sezonie
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 14.03.2026, 10:05:47 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: poprzednia generacja była faktycznie przykra dla Ham, w tej generacji żeby wyciągać takie wnioski to bym się wstrzymał jak objadą z 5 wyścigów.
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 14.03.2026, 08:53:16
  • 2
#f1 Ferrari tak odstaje przez to male turbo? Daje im to przewagę na starcie i na wyjściach z wolnych zakrętów ale na prostych tracą za dużo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helvetica
helvetica
13.03.2026, 20:09:34
  • 13
Ja to się zastanawiam czy ogóle wstawać w niedzielę na "wyścig" a tu mireczki chcą nockę zarywać żeby posłuchać hymnu UK poprzedzonego 30 minutowym festiwalem żenady (╥﹏╥)
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 13.03.2026, 20:11:00 via Wykop
  • 2
@helvetica: taki z ciebie fan
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 13.03.2026, 19:39:26
  • 3
#f1 wstawac na sprint?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett
Autor
13.03.2026, 19:42:30 via Wykop
  • 2
@Najtwardszy_Verstappeniarz: chyba jednak wypada
  • Odpowiedz
grett
grett
grett
Autor
13.03.2026, 19:51:20 via Wykop
  • 1
@Najtwardszy_Verstappeniarz: a jak się okaże że luis jednak to wygra?
  • Odpowiedz
grett
grett
grett
Autor
13.03.2026, 19:53:03 via Wykop
  • 1
@Najtwardszy_Verstappeniarz: 40 minut i dalej do wyra do 8 :P
  • Odpowiedz
grett
grett
grett
Autor
13.03.2026, 20:01:52 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: no zobaczymy jak będzie w tych nowych przepisach
  • Odpowiedz
grett
grett
grett
Autor
13.03.2026, 20:09:53 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: ja też idę zaraz spać, dobranoc
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
13.03.2026, 20:05:58
  • 11
#f1 #f1spam Wy się tu zastanawiacie czy wstać na sprint o 4 rano, potem pewnie kwale o 8 obejrzycie, a ja żałośnie będę nadrabiać i sprint i kwale jak wstanę po 11 xD Naprawdę Was podziwiam, należy Wam się za to coś więcej niż easy P1 Gekona (ʘ‿ʘ)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 13.03.2026, 20:07:38 via Wykop
  • 1
@iselilja: dzięki
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 12.03.2026, 19:58:37
  • 15
#f1 Jeśli ktoś myśli że Geakon zdobędzie mistrzostwo to nie zna pełnej mocy klątwy Roberta.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett
Autor
13.03.2026, 17:20:02 via Wykop
  • 1
@dtmo50: p--------e tak ze poleja sie lzy
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
11.03.2026, 17:46:48
  • 3
Ile może trwać sprint w Chinach? Nie wiem o ile wcześniej wstać przed kwalifikacjami w celu nadrobienia.
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 11.03.2026, 17:49:48 via Wykop
  • 4
@Finesta: z 30-40minut
  • Odpowiedz
Dziobak250
Dziobak250
Dziobak250
10.03.2026, 19:34:09
  • 6
#f1 coś mi się wydaje że szybko zatęsknimy za poprzednim sezonem. Jak sobie pomyślę o tym gekonie wygrywającym wyścig za wyścigiem to wcale ten mclaren taki zły nie był
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 10.03.2026, 19:40:56 via Wykop
  • 7
@Dziobak250: spokojnie jerzyk zaraz zacznie rozbić jerzykowe rzeczy, to nie jest verstapen.
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 10.03.2026, 06:31:13
  • 5
#f1 jak Ferrari z tym skrzydłem wygra to toteusz sie lekko w---w.... i poleci na skargę. I za dwa wyścigi skrzydło bedzie banned.
Jest tez druga opcja, po dwóch okrążeniach im te skrzydła poodpadają.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

disinherited
disinherited
disinherited
10.03.2026, 06:49:07 via Wykop
  • 5
@grett: I trzeci wariant najbardziej prawdopodobny - GRANDE STRATEGIA. Oni nawet jakby ruszali 2 okrążenia szybciej niż reszta stawki, to i tak by coś namieszali, dlatego Sainz czasem miał tam przebłyski, bo miał w dupie inżyniera wyścigowego i sam sobie decydował co i jak xD
  • Odpowiedz
Branco_Amigo
Branco_Amigo
10.03.2026, 07:34:18 via Wykop
  • 0
@grett: Strategia załatwi sprawę.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
09.03.2026, 15:50:15
  • 12
#f1 a co jeżeli LM specjalnie zwalnia F1 aby baby dały rade jechać bo w normalnych warunkach jest dla nich za szybko ?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 09.03.2026, 17:10:43 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: a są w f1 baby? po za strollem nie zauważyłem
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 09.03.2026, 17:16:25 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: nie no nie ma szans, to tak jak by chciały grać w piłkę z facetami...
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 09.03.2026, 17:20:07 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: pamiętam jak na żużlu taka jedna chciała się ścigać :D Klaudia Szmaj, no to się pościgała.
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 09.03.2026, 17:23:41 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: do tego weź w taką przez przypadek uderz. :D obrażona na dwa lata bo akurat była na 18 miejscu :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 20:48:22
  • 3
#f1 Red Flag Red Flag RED RED RED...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
08.03.2026, 19:50:54
  • 39
FIA TY K... ZMARNOWAŁAŚ CHECOWI I VALTTERIEMU ROK POWRUTA
#f1
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 08.03.2026, 19:51:30 via Wykop
  • 27
@winsxspl: w ogóle że oni ich zatrudnili to jest hit :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 20:09:52 via Wykop
  • 11
@JuzefCynamon: kogokolwiek a nie stare psy :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 20:14:42 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: ale z nimi nie ma żadnych perspektyw, odcinają kupony. mogli już zatrudnić tego pereza jako doświadczonego ale na drugi fotel to już kogoś kto będzie chciał się rozwijać i coś dać z siebie
a tak mają duet starych pierdzieli, którzy jedyne co osiągnęli to bycie najlepszymi psami w F1 bez żadnych ambicji
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 20:20:42 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: a nie ma teraz jakiś młodych z F2? Czy kogoś z Indi? Już magnusen świr byłby lepszy. W tamtym roku w F2 jakiś amerykaniec był 2. mogli dać mu szanse
  • Odpowiedz
Szary_Anon
Szary_Anon
08.03.2026, 19:18:53
  • 7
Gdyby Lewis nie zamienił Mercedesa na Ferrari, to świętowałby w tym sezonie 8. tytuł.

Swoją drogą, to nie dziwię się, że kierowcy tak narzekają na przepisy. Zamiast wyprzedzać dzięki opóźnionemu hamowaniu, wyprzedzają dzięki bardzo wczesnemu, oszczędzającmu baterię. To wbrew wyścigowym instynktom. Rola kierowcy została umniejszona do zarządzania akumulatorem.
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 08.03.2026, 19:32:03 via Wykop
  • 2
@Szary_Anon: taa słynie, zobaczysz jak go eklerek zezłomuje :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.03.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking