Gdyby Lewis nie zamienił Mercedesa na Ferrari, to świętowałby w tym sezonie 8. tytuł.
Swoją drogą, to nie dziwię się, że kierowcy tak narzekają na przepisy. Zamiast wyprzedzać dzięki opóźnionemu hamowaniu, wyprzedzają dzięki bardzo wczesnemu, oszczędzającmu baterię. To wbrew wyścigowym instynktom. Rola kierowcy została umniejszona do zarządzania akumulatorem. #f1
#f1 dopiero pierwszy wyścig za nami, a już jest wiele ciekawostek i przemyśleń. -Lawson do wyrzucenia. Młodzi są szybcy i maja potencjał Liam go nie ma. Mozna go zastąpić kolejnym juniorem bo w najgorszym wypadku nic to nie pogorszy. - Sainz mógł podjąć złą decyzje idąc do Williamsa nie do Audi. Tam miałby Binotto który go kocha oraz zespoł byłby budowany pod jego dyktando, w Williamsie to ciężko im sie
@iglakkkk: łatwiej? no nie wiem patrząc na norrisa i ver to się nie da wyprzedzać, no chyba że masz 2s przewagi. nawet jerzyk w bestii nie mógł sobie z eklerkiem poradzić
Czy Ferrari ma jednostkę MGU-H, czy to jakiś błąd w GP Confidential? Z tego co zrozumiałem, po zmianie przepisów miało nie być jednostek MGU-H. O co tu chodzi?
@grett: *zakladam foliową czapeczke* nie zdziwie się jak auto zacznie smigac, gdy dziad powie, że odchodzi. Honda ma ten problem, że maja tylko dwa samochody. Mogli sie dogadac z cadillaciem
Swoją drogą, to nie dziwię się, że kierowcy tak narzekają na przepisy. Zamiast wyprzedzać dzięki opóźnionemu hamowaniu, wyprzedzają dzięki bardzo wczesnemu, oszczędzającmu baterię. To wbrew wyścigowym instynktom. Rola kierowcy została umniejszona do zarządzania akumulatorem.
#f1