Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grett
grett

grett

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12154
  • Znaleziska 888
  • Mikroblog 11266
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
Szary_Anon
Szary_Anon
08.03.2026, 19:18:53
  • 7
Gdyby Lewis nie zamienił Mercedesa na Ferrari, to świętowałby w tym sezonie 8. tytuł.

Swoją drogą, to nie dziwię się, że kierowcy tak narzekają na przepisy. Zamiast wyprzedzać dzięki opóźnionemu hamowaniu, wyprzedzają dzięki bardzo wczesnemu, oszczędzającmu baterię. To wbrew wyścigowym instynktom. Rola kierowcy została umniejszona do zarządzania akumulatorem.
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 08.03.2026, 19:32:03 via Wykop
  • 2
@Szary_Anon: taa słynie, zobaczysz jak go eklerek zezłomuje :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 18:29:59
  • 2
#f1 jak się ferrari tłumaczyło z grande?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett
Autor
08.03.2026, 18:44:45 via Wykop
  • 9
@ppiasq: typowa mentalność przegrywów, z nimi chyba już nie ma nadziej. jeśli Robert nie zostanie tam szefem to nie zdobędą mistrza
  • Odpowiedz
kolegaBob
kolegaBob
08.03.2026, 13:55:38
  • 7
W chinach prawdopowodnie nie będą w stanie dojechać do końca tej długiej prostej #f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 08.03.2026, 18:28:53 via Wykop
  • 0
@kolegaBob: na luz wrzucą i się dotoczy
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
08.03.2026, 15:51:51
  • 39
#f1 dopiero pierwszy wyścig za nami, a już jest wiele ciekawostek i przemyśleń.
-Lawson do wyrzucenia. Młodzi są szybcy i maja potencjał Liam go nie ma. Mozna go zastąpić kolejnym juniorem bo w najgorszym wypadku nic to nie pogorszy.
- Sainz mógł podjąć złą decyzje idąc do Williamsa nie do Audi. Tam miałby Binotto który go kocha oraz zespoł byłby budowany pod jego dyktando, w Williamsie to ciężko im sie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 08.03.2026, 16:12:50 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: przecież max nie maił tempa do ferrari a co dopiero do merca, powyprzedzał ogóry a wolny norris to już była ściana
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 16:18:34 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: na 5 by starczyło, na dziś merc kawałek za ferrari i później rbr i mclaren tak mi się wydaje
  • Odpowiedz
iglakkkk
iglakkkk
08.03.2026, 12:04:13
  • 1
#f1 Hahahah zaspalem, fajnie się tam pościgali na początku, ważne że się wyprzedza łatwiej niż rok temu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 08.03.2026, 12:05:37 via Wykop
  • 5
@iglakkkk: łatwiej? no nie wiem patrząc na norrisa i ver to się nie da wyprzedzać, no chyba że masz 2s przewagi. nawet jerzyk w bestii nie mógł sobie z eklerkiem poradzić
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 12:49:35 via Wykop
  • 2
@Vinizius: no wiem a mimo to ver go nie wyprzedziła jadąc za nim 0,5s
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 08.03.2026, 12:07:41
  • 0
#f1 na torach z mocniejszymi hamowaniami mercedes osłabnie czy przyspieszy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett
Autor
08.03.2026, 12:22:37 via Wykop
  • 0
@some_ONE: kur... oby nie
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
07.03.2026, 18:46:39
  • 6
#f1 pije herbatke typu mięta #f1spam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 07.03.2026, 19:07:18 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: mięta pobudza? lepiej melisę wypić i iść spać
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 07.03.2026, 09:38:22
  • 2
#f1 jeśli przewaga mercedesa to tylko silnik to niezłe gówna zrobiły williams apline i mclaren :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
07.03.2026, 09:40:50 via Wykop
  • 8
@grett: Silniki nie są ruwne
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
07.03.2026, 09:43:12 via Wykop
  • 1
@grett: to bait?
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 07.03.2026, 08:49:22
  • 1
#f1 mercedes oszukuje swoich dostawców?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel
07.03.2026, 08:58:35 via Wykop
  • 1
@grett: No raczej, 1sekunda straty Norisa, nie do wyjaśnienia
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 06.03.2026, 18:16:11
  • 0
#f1 jakaś rozpiska od eleven?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett
Autor
06.03.2026, 19:12:41 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: @winsxspl :D
  • Odpowiedz
burns
burns
06.03.2026, 07:05:04
  • 0
Czy Ferrari ma jednostkę MGU-H, czy to jakiś błąd w GP Confidential? Z tego co zrozumiałem, po zmianie przepisów miało nie być jednostek MGU-H. O co tu chodzi?

#f1 #formula1 #elevensports #gpconfidential
burns - Czy Ferrari ma jednostkę MGU-H, czy to jakiś błąd w GP Confidential? Z tego c...

źródło: ferrari mgu-h

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 06.03.2026, 08:00:59 via Wykop
  • 4
@Hadolf_Itler: tylko nie wysyłajcie tego filmiku do FIA :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 24.02.2026, 21:59:29
  • 4
#f1 co jest z Danielem Białym? Nie będzie analizy taczek? :(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
13.02.2026, 20:00:35
  • 1
#f1 #nocnemyslidodiego

Jprdl, ludzie z liceum planują jakieś spotkanie klasowe. Muszę się wymigać jakoś z tego xD
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 13.02.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: po prostu nie idz? :D
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 13.02.2026, 19:49:13
  • 2
#f1 z tym Astonem chyba gorzej jak z Williamsem nie będzie co?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diamondhands
diamondhands
13.02.2026, 19:55:58 via Wykop
  • 4
@grett: stroll mowił ze są 4sek off, williams był mniej. strulowicz albo p------i glupoty albo cos jest na rzeczy
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle
13.02.2026, 20:00:58 via Wykop
  • 4
@diamondhands: Kubicki w q1 australii był 4s za P1, a do PP tracił chyba z 6s. No ale ciocia Kler dopiero bolida testowała u kangurów
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13.02.2026, 18:48:18
  • 5
#f1
wiem, że to srogie COPIUM, ale liczę, że Audi coś wyczaruje na ten sezon niczym niegdyś Brown GP i wygrają, fajnie by się złożyło xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 13.02.2026, 18:53:27 via Wykop
  • 2
@WscieklyIRozjuszonyManlet: już prędzej Ferrari coś wyczaruje
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 12.02.2026, 16:00:02
  • 4
#f1 oczy bolą od tych kierunkowskazów :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bnkpl
Bnkpl
11.02.2026, 16:50:38
  • 7
#f1
Odwróć tabele
Barman na czele
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bnkpl - #f1 
Odwróć tabele
Barman na czele
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003925

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett 11.02.2026, 19:37:01 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: ale porównujesz do testów czy wyścigu?
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 11.02.2026, 19:48:34 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 11.02.2026, 20:08:15 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: to będzie dziwny sezon, oby nie dominowała jedna ekipa
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 11.02.2026, 19:38:44
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
11.02.2026, 20:07:32 via Wykop
  • 5
@grett: *zakladam foliową czapeczke* nie zdziwie się jak auto zacznie smigac, gdy dziad powie, że odchodzi. Honda ma ten problem, że maja tylko dwa samochody. Mogli sie dogadac z cadillaciem
  • Odpowiedz
grett
grett
grett 10.02.2026, 18:54:57
  • 6
#f1 kto był mistrzem w 2025 bo już zapomniałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grett
grett
grett
Autor
10.02.2026, 19:00:16 via Wykop
  • 8
@SpongeBobertKanciastoRenki: a tak już sobie przypominam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 25
  • Strona 4 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.03.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking