Większość zdjęć wykonanych na krótko przed samobójstwem ukazuje ich jako uśmiechniętych, szczęśliwych. Chcą odebrać sobie życie, a na pozór udają, że wszystko jest w porządku.
@Bielas: Ja byłem już kiedyś na etapie rozdawania rzeczy, miałem przygotowany nawet list pożegnalny żeby się wytłumaczyć, ale popierdzieliłem to w cholerę. Nie mam zamiaru niczego się pozbywać. Najwyżej niech sobie rodzina sprzeda żeby mieć jakąś kasę po śmierci. Z listu pożegnalnego również zrezygnowałem, bo po co przypominać ludziom o sobie i pisać swoje ostatnie zdanie. W końcu za życia oni wiedzieli lepiej co mi jest, więc niech tak dalej
Mireczki. Mam zestaw słuchawkowy Sennheiser Momentum In-Ear G Same słuchawki cicho grają podczas słuchania muzyki ze #spotify na #lg G5, dlatego chciałbym ten dźwięk nieco podgłośnić. Doradźcie proszę jaki wzmacniacz słuchawkowy kupić do nich, ale taki żeby przepuszczał sygnał z mikrofonu. #sluchawki
Mireczki, szukam najlepszej oferty internetu mobilnego na kartę. Tak żeby sobie od czasu do czasu skorzystać z laptopa w podróży. Co polecacie? #internet #lte #orange #plus #tmobile #play
@MichaelT128: właśnie kończę umowę na internet mobilny od Orange, ale może ciekawą mają ofertę na kartę. Szkoda tylko, że w dwóch dosyć ważnych dla mnie miejscach mają baaardzo słaby zasięg.
@funthomas: zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty Orange Free na kartę, gdzie za doładowanie konta otrzymujesz dodatkowy pakiet danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://oran.ge/1QKDoOG
Mireczki. Mam pytanie. Otóż doszła do mnie paczka z #banggood uszkodzonymi wyłącznikami SONOFF. Zgłosiłem do nich reklamację i napisałem żeby mi zwrócili pieniądze. Oni chcą mi wysłać ponownie wyłączniki. Zgadzać się czy jednak upierać przy zwrocie kasy? Nie wiem czy jak będą zwlekać z przesyłką to mi przepadnie reklamacja z Paypal. Spór mam na stronie, a nie na paypal
Stoi facet na dworcu i patrzy, a tam lokomotywa jeździ luzem tam i z powrotem, tam i z powrotem. W końcu się zatrzymała, więc facet podchodzi do maszynisty i zdziwiony pyta. - Panie, a co pan tak jeździ na pusto tam i z powrotem? Na to maszynista - Panie, jest taki z-------l, że nie mam kiedy wagonów podczepić. ( ͡°͜ʖ͡°)
Aż boję się otworzyć...
#jedzenie #lisner
źródło: comment_bjvaLIijjGi72EL5bmKYSP5G9HqZiY5T.jpg
Pobierz