#north.pl #agd #kuchnia #dom #mieszkanie #allegro #ceneo szukam półki do chłodziarki lodówki i szuflady do zamrażarki wpisałem w google model lodówki i wyskoczyła mi strona north.pl gdzie można zamówić sobie części do sprzętu, czy ktoś może korzystał z tej strony i jakie ma doświadczenie? #klinikaagd
Trzydniowa wycieczka rowerowo wędrówkowa z dziećmi w Alpach Bernenskich z noclegiem w Cabane de Fenestral na 2500 m. Pierwszego dnia start ze Sion, wjazd przez Ovronnaz do Jorasse i wejście z rowerami do przełęczy Col du Fenestal. Drugiego dnia całodniowa wędrówka na Grande Dent de Morcles (2969 m) Trzeciego dnia zjazd z chatki przez kolejną przełęcz Portail de Fully do Dorenaz i potem powrót doliną do Sion.
@manedhel: byłem w twoim pięknym kraju dwa tygodnie w lipcu...ech...przestrzeń Alp to przestrzeń Alp...Tydzień temu weekend w Tatrach i coś nie mogłem się przestawić na mniejszą przestrzeń i inny stosunek turystów na m2.
Drodzy państwo, jaką najszerszą oponę da się założyć na obręcz Bontrager Connection w Treku Dual Sport? Żona ma założone hybrydowe opony Bontrager LT2, 700 x 38c. Tyle że na piachu na rajdzie na orientację ja na swoich szerokich oponach w starym Krossie jadę a ona się zakopuje. Zastanawiam się czy jest opcja dorzucenia szerszej opony na czas takich zawodów gdzie piach czasem po kostki ;(⌐͡■͜ʖ͡■
@pepepanpatryk: czytałem wszystkie 3...w sumie 1 najfajniesza...potem to jakieś takie ciut gorsze...W sumie polecam zanim nakręcą kolejne sezony. Ale i tak ekranizacja naprawdę spoko.
Do Redmi Note 8 jaką baterię polecicie? Przejmę żony telefon, wymienię rozwalony ekran to i baterię bym wymienił. Dobrze kombinuję że to ma być BM4J? Szukać czegoś na Ali? #xiaomi #aliexpress #telefony
Państwo w #szwajcaria, jak jesteście trochę usportowieni i mieszkacie tam na "wschodzie" to zaczynają się mistrzostwa świata w lataniu z mapą i kompasem #bno w Flims/Laax https://woc2023.app, można pokibicować naszym. Ale zaczyna się też jednocześnie impreza dla amatorów Swiss-O-Week i tego wam zazdroszczę. Trochę w tym roku za wcześnie opuściłem wasz piękny kraj po 2 tygodniach małego zwiedzania. A można by choć "liznąć" takiej imprezy
Mirki, muszę sprawdzić co jest nie tak z czujnikami parkowania z moim Citroenie (raz działają, a raz nie). Auto było już w jednym warsztacie, ale jak twierdzą komputer nic nie pokazał i pomogą mi tylko w ASO. Ma ktoś jakieś doświadczenia z serwisem u Szpota w Swarzędzu lub Auto Clubem (Złotniki lub Opłotki)? A może są jakieś inne opcje? #poznan #naprawasamochodow #samochody #motoryzacja #
Państwo w #szwajcaria. Jako że wakacje coraz bliżej, ogarniam sobie powoli plan na krótkie jednodniowe wycieczki z Zurichu. Trochę używam portalu swissfamily i tam już trochę rzeczy wykorzystaliśmy (jesteśmy heh trochę fanami Alp Glarneńskich ;) ). Zastanawiam się nad kanionem Renu za Chur. Jest to w zasięgu auta, kolejek ;) w górę nie trzeba więc i koszty niższe. Zdjęcia nie powiem wyglądają imponująco, zastanawiam się ile tam zależy od
@krzyzakp: Myślałem zeby dojechać do Reichenau autem. I stamtąd połazić. Tak to tydzień siedzimy tradycyjnie pod Zurychem więc Glarus i wschód to nasze najczęstsze jednodniowe wycieczki. Ale kiedyś chcemy tydzień gdzieś w Gryzoni posiedzieć na miejscu na jakimś campigu albo kwaterze z airbnb.
Panowie i panie z #ogrodnictwo. Co sypnąć za nawóz na mało reprezentacyjny trawnik na RODosie. Jest tam dużo cienia, trochę mchu wyłazi i innych takich chwastów. Wiadomo Wimbledonu z tego nie zrobię ale może coś polepszę? Są jakieś 3w1 oglądałem w Leroy czy innych budowlanych sklepach.
Szukam smartwatcha z kartą sim. Jesteście w stanie polecić coś taniego i działającego? Potrzebuje tylko sms/sygnałek o próbie kontaktu. Żadne bajery nie są mi potrzebne. W mojej pracy nie mogę wnieść telefonu ale zegarek już tak, a potrzebuje pewien kontakt ze światem. #smartwatch
Panie i panowie w #szwajcaria. Zaliczyliście kiedyś szlak do Limmernsee? Myślę o przejściu przez schronisko Muttsee "górą" i potem powrót tunelem. widziałem w opisach że łańcuchy są itd. 9 letnia córka da radę sobie? To plan na połowę czerwca
Gdzie w Poznaniu można postrzelać z łuku? Nigdy nie strzelałem i chciałbym spróbować.
W google mapsach znalazłem tylko Łuczniczy Klub Sportowy Leśnik Poznań, ale według jednej opinii "they don't have single visit options anymore. Membership only".
Mirki w #poznan. Modyfikuję trochę sypialnię i mam do przycięcia dość dużą płytę wezgłowia łóżka. czy w Leroy czy Casto przycinają materiał z którym się przyjedzie? Czy tylko zakupiony u nich?
@fakundo: W Leroyu przycinałem parapet przywieziony z zewnątrz - cena oczywiście wyższa niż za zakupiony u nich. W Castoramie przycinałem blat kuchenny, rownież zakupiony gdzieś indziej i tu też cena wyższa niż za cięcie materiału zakupionego u nich. Ale to Szczecinie, niby sieci te same... Ale to rożnie bywa.
Na moim ROD-os ;) w domku okna są już mocno sfatygowane. Stwierdziliśmy że może samemu wymienimy je sobie na nowe. Wziąłem i pomierzyłem otwory okienne i mam tak - 2 okna - 85 cm szerokości a 115 cm wysokości (te dwa są w pierwszej kolejności) - 1 okno - 115 na 115
Oglądałem sobie z grubsza okna w marketach budowlanych. I w takim Leroy okno pasujące to to 865x1135 mm. Czy mi
@fakundo: my też nie wiemy co Ty tam dokładnie masz i jak to mierzyłeś, mój ojciec wymieniał w tamtym roku okna w garażu i gospodarczym to skuł tynk dookoła okna - boki, góra, dół do gołego muru i dopiero wtedy mierzył
@fakundo: z grubsza mierzy się tak, że mierzysz światło otworu na ZEWNĄTRZ i dodajesz ok 6cm na szerokości (po 3cm na stronę schowa się rama) i ok 3cm na wysokości (górą schowa się rama, na dole będzie parapet).
szukam półki do chłodziarki lodówki i szuflady do zamrażarki wpisałem w google model lodówki i wyskoczyła mi strona north.pl gdzie można zamówić sobie części do sprzętu, czy ktoś może korzystał z tej strony i jakie ma doświadczenie? #klinikaagd