Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fakundo
fakundo

fakundo

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1628
  • Znaleziska 470
  • Mikroblog 1158
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
maszy666
maszy666
27.07.2023, 06:52:13
  • 0
#north.pl #agd #kuchnia #dom #mieszkanie #allegro #ceneo
szukam półki do chłodziarki lodówki i szuflady do zamrażarki wpisałem w google model lodówki i wyskoczyła mi strona north.pl gdzie można zamówić sobie części do sprzętu, czy ktoś może korzystał z tej strony i jakie ma doświadczenie? #klinikaagd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 27.07.2023, 07:51:48 via Wykop
  • 1
@maszy666: korzystałem. Sprężynki i linki do zmywareczki idealne przyszły.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 25.07.2023, 06:01:58
  • 0
#mirkoanonim
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manedhel
manedhel
23.07.2023, 08:10:26
  • 52
510 371 + 40 + 71 = 510 482

Trzydniowa wycieczka rowerowo wędrówkowa z dziećmi w Alpach Bernenskich z noclegiem w Cabane de Fenestral na 2500 m.
Pierwszego dnia start ze Sion, wjazd przez Ovronnaz do Jorasse i wejście z rowerami do przełęczy Col du Fenestal.
Drugiego dnia całodniowa wędrówka na Grande Dent de Morcles (2969 m)
Trzeciego dnia zjazd z chatki przez kolejną przełęcz Portail de Fully do Dorenaz i potem powrót doliną do Sion.
manedhel - 510 371 + 40 + 71 = 510 482

Trzydniowa wycieczka rowerowo wędrówkowa z dz...

źródło: IMG_2837

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 24.07.2023, 07:19:32 via Wykop
  • 1
@manedhel: byłem w twoim pięknym kraju dwa tygodnie w lipcu...ech...przestrzeń Alp to przestrzeń Alp...Tydzień temu weekend w Tatrach i coś nie mogłem się przestawić na mniejszą przestrzeń i inny stosunek turystów na m2.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 25.07.2023, 05:39:10 via Wykop
  • 0
@manedhel: ano...i tak większość okupuje bliskie otoczenie kolejek czy wyciągów :).
  • Odpowiedz

621

Środowisko kibiców Lecha Poznań przeprowadza "rozmowy wychowawcze" z Ukraińcami.

Pokaż treści 18+

Środowisko kibiców Lecha Poznań przeprowadza "rozmowy wychowawcze" z Ukraińcami.
fakundo
z
epoznan.pl
dodany: 24.07.2023, 11:07:32
  • 279
  • #
    poznan
  • #
    ukraina
  • #
    kibice
fakundo
fakundo
fakundo 24.07.2023, 07:11:59
  • 0
Drodzy państwo, jaką najszerszą oponę da się założyć na obręcz Bontrager Connection w Treku Dual Sport? Żona ma założone hybrydowe opony Bontrager LT2, 700 x 38c. Tyle że na piachu na rajdzie na orientację ja na swoich szerokich oponach w starym Krossie jadę a ona się zakopuje. Zastanawiam się czy jest opcja dorzucenia szerszej opony na czas takich zawodów gdzie piach czasem po kostki ;(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh
24.07.2023, 07:52:30 via Wykop
  • 1
@fakundo: raczej ramą bym się przejmował a nie obręczami. Tak na szybko zerknąłem i w DS2 jest max 700x45, dużej różnicy nie będzie.
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
21.07.2023, 07:10:05
  • 0
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło pod koniec ostatniego odcinka serialu Silos?


#seriale #silo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 21.07.2023, 07:36:46 via Wykop
  • 0
@pepepanpatryk: czytałem wszystkie 3...w sumie 1 najfajniesza...potem to jakieś takie ciut gorsze...W sumie polecam zanim nakręcą kolejne sezony. Ale i tak ekranizacja naprawdę spoko.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 18.07.2023, 09:14:15
  • 0
Do Redmi Note 8 jaką baterię polecicie? Przejmę żony telefon, wymienię rozwalony ekran to i baterię bym wymienił. Dobrze kombinuję że to ma być BM4J? Szukać czegoś na Ali? #xiaomi #aliexpress #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
18.07.2023, 09:30:57 via Wykop
  • 0
@fakundo: tylko dragon-tt.com
Jeali tam nie ma to szukaj nohon do tego nodelu.

Wszystko poza tym co znajdzieszz to gowniane chinskie zamienniki, beda trzymac krocej niz stary oryginalny.
  • Odpowiedz
Miecz12
Miecz12
18.07.2023, 12:11:28 via Wykop
  • 0
@fakundo: za cenę baterii ekranu + koszt spędzony na naprawie, kupisz sobie redmi note 11, albo 12
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 13.07.2023, 08:00:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
13.07.2023, 08:02:52 via Wykop
  • 2
@fakundo: młotem z dłutem
  • Odpowiedz
B.....f
B.....f
konto usunięte 13.07.2023, 08:28:22 via Wykop
  • 2
@fakundo: zamów gościa z wiertnicą, w 20 min cyknie ci potrzebny równiutki otwór jaki sobie życzysz.

Płyta która to przykrywa ma jakieś 2 cm.


@fakundo: czy 20 ? Bo na dwóch centymetrach to bałbym się stanąć.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 12.07.2023, 11:22:21
  • 1
Państwo w #szwajcaria, jak jesteście trochę usportowieni i mieszkacie tam na "wschodzie" to zaczynają się mistrzostwa świata w lataniu z mapą i kompasem #bno w Flims/Laax https://woc2023.app, można pokibicować naszym. Ale zaczyna się też jednocześnie impreza dla amatorów Swiss-O-Week i tego wam zazdroszczę. Trochę w tym roku za wcześnie opuściłem wasz piękny kraj po 2 tygodniach małego zwiedzania. A można by choć "liznąć" takiej imprezy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tumurochir
Tumurochir
15.06.2023, 04:04:45
  • 316
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 15.06.2023, 05:52:08 via Wykop
  • 0
@Tumurochir: trwa wojna w końcu. To muszę być szkody i straty
  • Odpowiedz
Serylek
Serylek
12.06.2023, 22:37:14
  • 27
I jest pięknie

#emigracja #szwajcaria #podroze #podrozujzwykopem
Serylek - I jest pięknie 

#emigracja #szwajcaria #podroze #podrozujzwykopem

źródło: 1000011271

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 13.06.2023, 05:50:37 via Wykop
  • 0
@Serylek: gdzie to konkretnie?
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 15.06.2023, 05:47:02 via Wykop
  • 0
@Serylek: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak
16.05.2023, 10:17:07
  • 1
Mirki, muszę sprawdzić co jest nie tak z czujnikami parkowania z moim Citroenie (raz działają, a raz nie). Auto było już w jednym warsztacie, ale jak twierdzą komputer nic nie pokazał i pomogą mi tylko w ASO. Ma ktoś jakieś doświadczenia z serwisem u Szpota w Swarzędzu lub Auto Clubem (Złotniki lub Opłotki)? A może są jakieś inne opcje?
#poznan #naprawasamochodow #samochody #motoryzacja #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 16.05.2023, 10:21:15 via Wykop
  • 0
@poznaniak: somsiad z C4 dobrze się wypowiada o Piotrex na Podolanach. A
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 11.05.2023, 08:06:28
  • 0
Państwo w #szwajcaria. Jako że wakacje coraz bliżej, ogarniam sobie powoli plan na krótkie jednodniowe wycieczki z Zurichu. Trochę używam portalu swissfamily i tam już trochę rzeczy wykorzystaliśmy (jesteśmy heh trochę fanami Alp Glarneńskich ;) ). Zastanawiam się nad kanionem Renu za Chur. Jest to w zasięgu auta, kolejek ;) w górę nie trzeba więc i koszty niższe. Zdjęcia nie powiem wyglądają imponująco, zastanawiam się ile tam zależy od
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo
Autor
11.05.2023, 08:30:16 via Wykop
  • 0
@krzyzakp: dzięki kolego ;) kopalnią dobrych jesteś. My już bezwózkowi ;) więc 12-15 km z córką z buta bez problemu zrobimy.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo
Autor
11.05.2023, 09:01:12 via Wykop
  • 0
@krzyzakp: Myślałem zeby dojechać do Reichenau autem. I stamtąd połazić. Tak to tydzień siedzimy tradycyjnie pod Zurychem więc Glarus i wschód to nasze najczęstsze jednodniowe wycieczki. Ale kiedyś chcemy tydzień gdzieś w Gryzoni posiedzieć na miejscu na jakimś campigu albo kwaterze z airbnb.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo
Autor
11.05.2023, 11:04:46 via Wykop
  • 0
@krzyzakp: fajna mapka. Miód na moje oczy. Akurat jakimś trafem z niej nie korzystałem
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 09.05.2023, 10:12:55
  • 0
Panowie i panie z #ogrodnictwo. Co sypnąć za nawóz na mało reprezentacyjny trawnik na RODosie. Jest tam dużo cienia, trochę mchu wyłazi i innych takich chwastów. Wiadomo Wimbledonu z tego nie zrobię ale może coś polepszę? Są jakieś 3w1 oglądałem w Leroy czy innych budowlanych sklepach.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo
Autor
09.05.2023, 10:22:51 via Wykop
  • 1
@Czerwony_Pomidor: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo
Autor
09.05.2023, 11:06:48 via Wykop
  • 0
@Raa_V: są jakieś wady mikrokoniczyny?
  • Odpowiedz
Waskiii
Waskiii
Waskiii
08.05.2023, 06:47:25
  • 1
Szukam smartwatcha z kartą sim. Jesteście w stanie polecić coś taniego i działającego? Potrzebuje tylko sms/sygnałek o próbie kontaktu. Żadne bajery nie są mi potrzebne. W mojej pracy nie mogę wnieść telefonu ale zegarek już tak, a potrzebuje pewien kontakt ze światem.
#smartwatch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 08.05.2023, 06:50:31 via Wykop
  • 0
@Waskiii: zobacz może Garret ma coś co nie wygląda na dziecięce
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 04.05.2023, 08:36:20
  • 0
Panie i panowie w #szwajcaria. Zaliczyliście kiedyś szlak do Limmernsee? Myślę o przejściu przez schronisko Muttsee "górą" i potem powrót tunelem. widziałem w opisach że łańcuchy są itd. 9 letnia córka da radę sobie? To plan na połowę czerwca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo
Autor
04.05.2023, 09:16:59 via Wykop
  • 0
@krzyzakp: połowa czerwca. To nie będzie nasza pierwsza wizyta w CH, trochę ekspozycji i łańcuchów zaliczyliśmy już w Grindelwaldzie
  • Odpowiedz
K.....o
konto usunięte 22.04.2023, 06:39:17
  • 1
Gdzie w Poznaniu można postrzelać z łuku? Nigdy nie strzelałem i chciałbym spróbować.

W google mapsach znalazłem tylko Łuczniczy Klub Sportowy Leśnik Poznań, ale według jednej opinii "they don't have single visit options anymore. Membership only".

#poznan #lucznictwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakundo
fakundo
fakundo 24.04.2023, 12:11:18 via Wykop
  • 0
@Kliko: kurs 150 - polecam.

Potem członkostwo 100 na miesiąc i strzelasz codziennie aż ręka odpadnie.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 24.04.2023, 07:11:59
  • 0
Mirki w #poznan. Modyfikuję trochę sypialnię i mam do przycięcia dość dużą płytę wezgłowia łóżka. czy w Leroy czy Casto przycinają materiał z którym się przyjedzie? Czy tylko zakupiony u nich?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kozabonzo
kozabonzo
kozabonzo
24.04.2023, 07:14:28 via Android
  • 1
@fakundo w obi i w castoramie tylko ich materiał
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
24.04.2023, 07:21:14 via Wykop
  • 1
@fakundo: W Leroyu przycinałem parapet przywieziony z zewnątrz - cena oczywiście wyższa niż za zakupiony u nich. W Castoramie przycinałem blat kuchenny, rownież zakupiony gdzieś indziej i tu też cena wyższa niż za cięcie materiału zakupionego u nich. Ale to Szczecinie, niby sieci te same... Ale to rożnie bywa.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo 18.04.2023, 12:02:52
  • 0
Na moim ROD-os ;) w domku okna są już mocno sfatygowane. Stwierdziliśmy że może samemu wymienimy je sobie na nowe. Wziąłem i pomierzyłem otwory okienne i mam tak
- 2 okna - 85 cm szerokości a 115 cm wysokości (te dwa są w pierwszej kolejności)
- 1 okno - 115 na 115

Oglądałem sobie z grubsza okna w marketach budowlanych. I w takim Leroy okno pasujące to to 865x1135 mm. Czy mi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rinter
Rinter
18.04.2023, 12:39:47 via Wykop
  • 0
@fakundo: my też nie wiemy co Ty tam dokładnie masz i jak to mierzyłeś, mój ojciec wymieniał w tamtym roku okna w garażu i gospodarczym to skuł tynk dookoła okna - boki, góra, dół do gołego muru i dopiero wtedy mierzył
  • Odpowiedz
tomaszk158
tomaszk158
tomaszk158
18.04.2023, 13:29:17 via Wykop
  • 0
@fakundo: z grubsza mierzy się tak, że mierzysz światło otworu na ZEWNĄTRZ i dodajesz ok 6cm na szerokości (po 3cm na stronę schowa się rama) i ok 3cm na wysokości (górą schowa się rama, na dole będzie parapet).
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22
  • Strona 4 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking