Mircy i Mirabelki z #lego #bricklink #legostudio. Jestem nowy w temacie tej appki z bricklinka do projektowania budowli (Studio). Czy jest tam opcja żeby dodać zestawy które się posiada i żeby w appce widoczne były tylko te klocki które posiadam faktycznie? Chciałbym poprojektować najpierw coś z tego co mam. Dziękuję za odpowiedzi i za każdą płacę plusem ʕ•ᴥ•ʔ
Cześć Mirki i Mirabelki ( ͡º͜ʖ͡º) W najbliższym czasie planuję założyć aparat ortodontyczny na dwa łuki. Związku z tym mam pytanie, ponieważ nie znam nikogo, kto mógłby mi polecić dobrego ortodontę, gdzie mogłabym taki aparat założyć i chodzić na wizyty kontrolne.
Jeśli ktoś zna sprawdzone, ale też w miarę rozsądne cenowo miejsce w Łodzi, to prosiłabym o napisanie go w komentarzu lub na priv :) Jak
@kasia1993: Kamila i Piotr Haus z http://mojdentysta24.pl/ są ok. Moja dziewczyna zakładała tam aparat na dwa łuki, chodzi też do nich na wizyty kontrolne. Muszę podpytać jak to cenowo wyglądało bo szczerze mówiąc nie pamiętam. Ale jeżeli chodzi o jakość usługi i ogólne odczucia co do znajomości tematu przez Panią Kamilę to bardzo pozytywnie.
Mirasy z #lodz, jakiś dobry #dermatolog żeby mi gębę ogarnął? Pojawił mi się jakiś punkt który ciągle 'wysychał' w okolicy brwi, taka sucha skórka można było zdrapać, może 5mm x 5mm. Teraz się zaczęło roznosić dalej i jakieś zaczerwienienia. Najlepiej po południu, oczywiście prywatnie i możliwie sensowna lokalizacja gdzieś w centrum ewentualnie retkinia.
Hans Roslin, światowej sławy profesor zdrowia międzynarodowego i statystyk, zwraca uwagę, że niemal mimochodem zaczęliśmy pokonywać problemy związane z szybkim wzrostem populacji i skrajnego ubóstwa.
Pytanie do tagu #lodz , będę na mecz jechał na stadion Widzewa U20 polski i może być sporo ludzi, jak tam z parkingami jest, jest jakieś dobre miejsce na zaparkowanie auta tam ? Bezpieczne i blisko?
Kurła jaki Pasaż Łódzki xD. Przecież to na Jana Pawła jest - wyślecie tam biednego @Croudflup i każecie mu iść pieszo. Chyba chodziło Wam o CH Tulipan ( ͡º͜ʖ͡º)
Znacie jakiegoś dobrego dermatologa (rzucił mi się straszny trądzik w ciągu ostatnich kilku dni, a już buzię miałem bardzo ładną) w #lodz ? Najlepiej w południowej części.
Konstruktorzy samochodów od wielu lat walczą o prymat w najtrudniejszym teście dla zawieszenia. Test łosia spędza im sen z powiek, jest bowiem tak trudny, że nawet nowe auta go po prostu nie przechodzą, wywracając się. Spektakularne wpadki w...
@Czytelnik30 zgadzam się. Sam jeździłem kilka lat C5 z 2002, teraz C5 z 2007 i następna pewnie będzie ostatnia generacja C5 - potem sam nie wiem. Również nie miałem problemów z hydro.