Wpis z mikrobloga

Pytanie do tagu #lodz , będę na mecz jechał na stadion Widzewa U20 polski i może być sporo ludzi, jak tam z parkingami jest, jest jakieś dobre miejsce na zaparkowanie auta tam ? Bezpieczne i blisko?
  • 16
  • Odpowiedz
@Krisu_7: z Tahiti niestety bo data pasuje najbardziej, z Warszawy dojeżdżam ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecisz coś dobrego co spotkam obok gdzieś na przekąskę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croudflup: Z tego rejonu jest całkiem dobre chińskie Halong na Gorkiego,a co do czegoś ambitniejszego to nie mam pojęcia.
@Fristo: Patrząc po cenach biletów mecze Polaków mogą zejść dość szybko, 40zł i już mamy bilety na wszystkie mecze grupowe i ew. ten jeden po wyjściu xd
  • Odpowiedz
@Fristo: gdyby stadion Widzewa nie miał 20 tys miejsc nie martwił bym się o to. A warto zgrzytać zębami z dwóch powodów: właśnie przez liczbę miejsc i to, że mecze są na stadionie Widzewa, który zbierał przez całą rundę jesienną średnio 17 tysięcy osób na tym stadionie co tydzień.
Ja dmucham na zimne i czekam na rzut biletów bo spodziewam się godziny dwóch ale wcale tak nie musi być
  • Odpowiedz
@Croudflup: To prawda. Dla mnie najgorsze, że trzeba mieć kartę VISA w tej pierwszej turze sprzedaży. Będę musiał coś wykombinować. Meczu z Kolumbią nie odpuszczę:D
  • Odpowiedz
@Croudflup: Ja mam z Visy tylko starą, restauracyjną z korpo. Małe szanse, że przejdzie płatność. Chociaż znam kogoś, kto taką kartą kupił xboxa:D
Możemy się razem wybrać jeśli chcesz #nohomo.
  • Odpowiedz
@Fristo: Spróbuj sobie założyć Revoluta, można wygenerować wirtualną kartę Visa. Nie gwarantuję na 120% że zadziała, ale jest niezerowa szansa że się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croudflup: dużo miejsc parkingowych jest pod stadionem tak naprawde, poza tym na początku ulicy Niciarnianej (przy rondzie przy ul. Czechosłowackiej), ewentualnie tak jak wyzej - CH Tulipan (chyba najdalej z tych wszystkich bo pewnie z kilometr do przejścia, ale miejsca nie zabraknie na pewno).
Pasaż Łódzki to trochę drugi koniec Łodzi, ktoś się pomylił.
  • Odpowiedz