Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elec

Elec

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81758
  • Znaleziska 15147
  • Mikroblog 66611
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 278
Elec
Elec 16 godz. i 38 min temu
  • 1
Elec

źródło: image0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 17 godz. i 55 min temu
  • 3
#wordziel

Wordziel.pl #341 4/7
⬜⬜🟩⬜⬜
⬜🟩🟩🟨⬜
🟨🟩🟩⬜🟨
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec wczoraj, 00:45:35
  • 3
#wordziel znowu wymyślajo słowa ヽ( ͠°෴ °)ノ


Wordziel.pl #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
przedwczoraj, 02:08:36
  • 0
Zamówiłem właśnie na Ali taką szmatę na okno która ma zasłonić w całości okno, żeby nie przepuszczalo światła. Może lepiej będzie się spało po nockach kołchoźniczych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 02:27:41 via Wykop
  • 0
@iquiet: nie będzie ci ciemno?
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
przedwczoraj, 01:01:43
  • 0
Jaki telefon można kupić do najlepiej 3 tysięcy ale z limitem do 4?
Zastanawiam się nad kupnem czegoś dla kogoś z rodziny, samsungi odpadają bo tak i koniec.
Obecnie ta osoba używa huawei p30. Chciałbym czegoś lepszego dla tej osoby. Przez pewien czas myślałem o nothing 4 pro bo można go dostać za 2400, niby ok, nic wybitnego ale ta osoba lubi trzymać telefon długo a tam są tylko 3 lata wsparcia aktualizacjami.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec przedwczoraj, 01:09:08 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: ja rok temu z hujaweja p20 przeniosłem się na szajsunga a56 no i poza tym to faktycznie zostaje tylko nothing albo chińczyk bo pixel raczej nie na ten budżet
  • Odpowiedz
Elec
Elec przedwczoraj, 01:35:51 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: kurde racja przecież za 3k to można we flagowce celować, przeczytałem budżet ale zupełnie nie ogarnąłem że praktycznie nieograniczony, trochę też przez to że człowiek rzadko używa złotówek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
20.06.2026, 19:55:40
  • 0
W jakie aktualnie myszy warto inwestować? Na co dzień do neta używam taniego i cichego logitecha M330. Ostatnia "lepsza" myszka to był SS Rival 100. Po dwóch latach zeszła z niej powłoka i zaczęły się problemy z lewym przyciskiem. Ten logitech nie nadaję się pod gry bo ma dużego input laga, czuć to pływanie i gumowe ruchy.
Może być nawet coś kińskiego z ali. Budżet 200-300.

#pcmasterrace #komputery
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 20.06.2026, 20:04:44 via Wykop
  • 2
@Gawith_Apricot: jak coś to nie polecam logitecha g305, w ręce fajne ale wyklikałem już trzy xD
  • Odpowiedz
Elec
Elec 21.06.2026, 08:00:52 via Wykop
  • 0
@Suseuropejski: wzruszajonca historia bracie, nie zmienia to faktu że przełączniki są ocenione na 10 milionów klików a realnie padają nawet szybciej i przy ostrym używaniu dwa lata to jest maks zanim zacznie występować dwuklik albo samoistne puszczanie przycisku

biorąc pod uwagę cenę tej myszki to można ją po prostu traktować jako część eksploatacyjną ale mimo wszystko logi mógłby się bardziej postarać
  • Odpowiedz
Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
20.06.2026, 22:52:24
  • 0
cos mi sie z komputerem stało czy wszyscy mają czarne nicki? czy żałoba jakaś narodowa?
Ksemidesdelos - cos mi sie z komputerem stało czy wszyscy mają czarne nicki? czy żało...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 20.06.2026, 22:54:14 via Wykop
  • 2
@Ksemidesdelos: już bardzo dawno tak nie miałem ale bywało, spróbuj ctrl+F5
  • Odpowiedz
Elec
Elec 20.06.2026, 22:23:11
  • 4
#wordziel musiałem po kolei bruteforcować czwartą literę xD co to kurła jest ლ(ಠ_ಠ ლ)

Wordziel.pl #338 3/7
🟨🟨🟩⬜🟩
🟩🟩🟩⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Menel-san
Menel-san
20.06.2026, 19:35:22
  • 4
dajcie jeszcze tak ze dwa stopnie więcej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 20.06.2026, 19:36:48 via Wykop
  • 1
tutaj minusy
  • Odpowiedz
sforce
sforce
20.06.2026, 19:28:20
  • 1
#tinder przez 5 lat zrobiłem mgtow, co udało mi się osiągnąć:
- grubo ponad bańka na koncie dzięki giełda
- spoko forma dzięki siłce
- kupiona nieruchomość za cash

Chcę teraz wrócić na rynek matrymonialny, jak to wszystko rozegrać?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 20.06.2026, 19:29:19 via Wykop
  • 6
@sforce: na początek to chyba wypadałoby zmienić płeć #falszywyrozowypasek
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
19.06.2026, 22:24:04
  • 1
Pragmata: klasa czy obciach? #pragmata #gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 19.06.2026, 22:34:04 via Wykop
  • 2
@Hole_to_another_universe: gra jak gra, problem jest taki że niektórym włącza się instynkt rodzicielski gdzie ta relacja z gry wcale nie oddaje rzeczywistości, dziecko to nie słodka zabawka i jak kogoś ta gra skłoni do podjęcia decyzji o rodzicielstwie to i rodzice i to dziecko będą mieli p--------e bo maks czym powinni się opiekować to pies xd
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
19.06.2026, 22:19:48
  • 8
Gorący kubek czy amino
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 19.06.2026, 22:22:10 via Wykop
  • 0
@PanTuNieMieszkasz: tak
  • Odpowiedz
Elec
Elec 19.06.2026, 22:13:11
  • 4
#wordziel

Wordziel.pl #337 3/7
⬜⬜⬜🟨🟩
🟨🟨⬜🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
19.06.2026, 21:56:22
  • 4
skasowałem konto na wykopie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec 19.06.2026, 22:11:16 via Wykop
  • 1
@onepnch: jak nie swoje to się nie liczy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Kamil

  • Usuwacze wpisów to podludzie.
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.11.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 21.03.2012

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking