Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dzetson

dzetson

Dołączył 15 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3329
  • Znaleziska 382
  • Mikroblog 2947
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 27
dzetson
dzetson 31.07.2022, 10:24:20
  • 0
co może być przyczyną że dźwięk mam a obrazu brak na kanałach 4k?
#cccam #enigma2 #oscam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson
Autor
31.07.2022, 10:27:29
  • 0
@pansamolocik: nie pomogło
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson
Autor
31.07.2022, 10:31:24
  • 0
@pansamolocik: Wszystkie na Hotbird i Astra
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson
Autor
31.07.2022, 10:36:57
  • 0
@sberatel: zaraz chyba sprawdzę na Octagonie. Teraz mam podłączone Vu+ Solo se bo mam 2 głowice a w Octagonie mam tylko jedną. Przepne i sprawdzę
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson
Autor
31.07.2022, 10:49:42
  • 0
@sberatel: @pansamolocik: Jednak muszę dokupić nową głowicę do Octagona bo na nim chodzi bez problemu
  • Odpowiedz
honda2137
honda2137
28.05.2022, 10:43:21
  • 0
po aktualizacji openpli, wchodzac po sieci lan na dekoder mam takie cos
co trzeba zrobic aby bylo ok
#cccam
honda2137 - po aktualizacji openpli, wchodzac po sieci lan na dekoder mam takie cos
...

źródło: comment_1653734599RQ3pSDKnYWHSMgQ0uFEx8X.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson 31.07.2022, 09:25:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@honda2137: pewnie rozwiązane ale w ustawieniach dekodera masz dostęp do webif wyłączony. Włącz i będzie śmigać, miałem tak ostatnio po opkg upggrade
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 31.07.2022, 09:14:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Miałem problem z C+ sport bo ciągle rwało. Trafiłem na wpis żeby dodać do skip CWS w config 1884:000000;0B01:000000;1813:000068

Problem rozwiązany, wszystko chodzi super ale teraz nie mam Eleven 4k ani w sumie żadnego. Coś jeszcze dodać?

#oscam #cccam #enigma2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson 10.07.2022, 13:04:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jakiś czas temu maluch na niemieckich blachach i autostradzie wywalił w gorące.

A jak poradzi sobie ten wariat? Udało mi się go ustrzelić w centrum Hessen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #ciekawostki
dzetson - Jakiś czas temu maluch na niemieckich blachach i autostradzie wywalił w gor...

źródło: comment_1657458273Ed3Zzcrn9TtWz8VsTx6W5M.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson
Autor
10.07.2022, 13:05:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
​​​​​
dzetson - ​​​​​

źródło: comment_1657458311gA6yG8J0XZhHRBsNBOdsKG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 08.07.2022, 22:07:25
  • 0
sTANOWSKI, pAN TO JEDNAK JESTEŚ GŁĄB
#pilkanozna #internetexplorer
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson 27.06.2022, 20:52:18
  • 1
Mirki macie namiar na jakiegoś sprawdzonego i dobrego dj/wodzireja? Tyle tego na rynku, że ciężko coś wybrać.
#wesele #slask #kiciochpyta
dzetson - Mirki macie namiar na jakiegoś sprawdzonego i dobrego dj/wodzireja? Tyle te...

źródło: comment_165636313660rJb6Dw4Q3JGfVDRal7Vz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....s
M.....s
konto usunięte 27.06.2022, 21:16:29
  • 1
@TroskliwyDziad: Nie może być w życiu zbyt prosto i przyjemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lyone
lyone
04.07.2022, 07:40:18
  • 0
@dzetson: polecam bardzo BrosArt
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 14.06.2022, 20:46:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chce zamówić pizke ale ile cm ma dużą news yorker w #dominos #pizza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chcemisiespac
chcemisiespac
chcemisiespac
14.06.2022, 20:59:53 via iOS
  • 0
35 niezależnie od smaku XDD
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 12.06.2022, 20:58:48
  • 3
Bez zbędnych ceregieli.

Mało szczegółów ale rozpoznaje ktoś z jakiego szpitala położniczego jest ta fotka? Historia jak z Ukrytej Prawdy, pewnie wam później o tym opowiem ale teraz czas nagli. Bardzo proszę o pomoc.


#csiwykop
dzetson - Bez zbędnych ceregieli. 

Mało szczegółów ale rozpoznaje ktoś z jakiego s...

źródło: comment_1655067523RH0aJtDAIxRIKKhGYXvzwq.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson
Autor
12.06.2022, 21:04:59
  • 0
@malomaligno: podobno #krakow ale nie chciałem podsuwać sugestii
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson
Autor
12.06.2022, 21:06:52
  • 0
@malyyoda: sprawdzałem wyszukiwanie obrazem ale niestety zero efektów
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson
Autor
12.06.2022, 21:08:36
  • 0
@TroskliwyDziad: > ***Strzelam
Dzięki za chęci, ale potrzebuje pewności. Liczymy na przyłapanie kłamiącej
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson
Autor
12.06.2022, 21:57:58
  • 1
@mug3n: po lekkim poszukiwaniu wyszło mi że mógł być to szpital w Myślenicach. Przeglądając zdjęcia natrafiłem na coś takiego. Wygląda podobnie tylko że po remoncie. Pierwotne zdjęcie śmierdzi mi fakem z przed kilku lat, czyli wtedy kiedy pierwszy raz rodziła
dzetson - @mug3n: po lekkim poszukiwaniu wyszło mi że mógł być to szpital w Myślenica...

źródło: comment_1655070996jGFrUTDzfQAGfXCti2mHyE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 29.05.2022, 09:15:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 418
Trevor faktycznie się nudzi xDDDD
dzetson - Trevor faktycznie się nudzi xDDDD

źródło: comment_1653815732dkxv1tbBGEZ8dPmsdxou2r.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
29.05.2022, 09:19:24 via Android
  • 188

Komentarz usunięty przez autora

bazinga-row
bazinga-row
29.05.2022, 09:20:42 via iOS
  • 250
Wygląda jak Trevor z GTA5
  • Odpowiedz
K.....t
konto usunięte 28.05.2022, 13:04:56
  • 2369
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson 29.05.2022, 09:14:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KingFight: xDDD
dzetson - @KingFight: xDDD

źródło: comment_1653815684dPnwZcB02ZGHMVNXy0s5dN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 21.05.2022, 13:33:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki telewizor polecicie do 1100€?
75 cali, 120mhz to jedyne wymagania. Będą oglądane głównie mecze i filmy
#telewizory #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Notakaprawda
Notakaprawda
21.05.2022, 14:00:01
  • 0
QE75Q77A
  • Odpowiedz

5173

Obywatele o inflacji i drożyźnie: "Co to jest 30%, to jest nic!"

Pokaż treści 18+

Obywatele o inflacji i drożyźnie: "Co to jest 30%, to jest nic!"

Sonda uliczna dot. inflacji i wzrostu cen. Jeden z mężczyzn komentuje, że może być nawet i dziesięć razy drożej, a on i tak wybaczy rządowi! "Co to jest 30%, to jest nic proszę Pana. Młodzi zarabiają po 5000". "Ja mięsa nie jem, jestem cukrzkiem. Nie muszę się wyżerać, mnie wystarczy mleko i chleb"

Szewczenko
z
streamable.com
dodany: 20.05.2022, 08:59:17
  • 886
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    inflacja
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
dzetson
dzetson 20.05.2022, 10:31:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale mi się to przykro oglądało. Czasem myślę, że świadomość Polaków rośnie i otwierają im się oczy a tu nagle taki materiał ( ͡° ʖ̯ ͡°) "Reporter" świadomie moim zdaniem chciał na starcie oczerniać PiS więc średnio obiektywnie ale reakcja ludzi to jest istny dramat! Czasem myślałem, że najnowsze słupki są kupione i manipulowane przez kaczora ale widać, że wygrają i 3 następne wybory. Będą wygrywać póki ci
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzetson
dzetson 20.05.2022, 10:45:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@midpoint: nie zamierzam głosować inaczej. Nigdy nie głosowałem na nich i nigdy nie zagłosuje
dzetson
dzetson 20.05.2022, 11:02:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@midpoint: czytaj ze zrozumieniem
dzetson
dzetson 15.05.2022, 16:35:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma ktoś pomysł na freez c+ sport 1? Wszystkie kanały bez problemu, reszta C+ też, tylko ten jeden ciągle zawiesza się po 10 sek. Mam Octagona SF8008 z OpenATV 6.4, oscam r11703
#oscam #enigma2 #cccam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson
Autor
15.05.2022, 17:23:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fred_z_zambrowa: spróbuję na nowym i zobaczymy. Mam już próbuje z piątym dostawcą i wszędzie to samo. Chyba że masz sprawdzonego?
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson
Autor
15.05.2022, 17:25:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fred_z_zambrowa: jaka jest różnica między oscam trunku a trunku ipv4only?
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 11.05.2022, 14:35:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No to nurkujemy
#kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RozowaWkolorachTeczy
RozowaWkolorachTeczy
11.05.2022, 14:44:41
  • 1
@dzetson: póki co wynurzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Distri_guy
Distri_guy
01.05.2022, 06:36:09
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzetson
dzetson 11.05.2022, 13:11:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Distri_guy: też inwestuje głownie w xrp. Teraz ładny spadek dzięki lunie i zastanawiam się czy kupić za kilka tys jeszcze. Co myślisz?
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 11.05.2022, 14:10:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Distri_guy: o widzisz, przydatna wskazówka. Wstrzymam się w takim razie i obserwuje
  • Odpowiedz
dzetson
dzetson 11.05.2022, 13:18:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Warto teraz w xrp? Ładnie spadło i się waham. 95% mam w tej walucie i chętnie bym jeszcze dołożył ale trochę teraz strach
#kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7ucasino
7ucasino
7ucasino
11.05.2022, 15:34:24 via iOS
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

dzetson
dzetson 14.04.2022, 17:59:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Macie sprawdzoną wersję #netflix na #android tv box? Instaluje różne wersje ale nie mogę przewijać w dół szukając czegoś dla siebie. Stara wersja już nie działa a w nowych mam problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2

Gracz uratowany przed śmiercią dzięki headsetowi. Szef Razera reaguje

Gracz o pseudonimie Enough_Dance_956 nie musi już brać udziału w żadnej loterii, gdyż możemy podejrzewać, że kilka dni temu wyczerpał limit swojego szczęścia. Podczas jednej z porannych sesji w jego domu znalazła się zbłąkana kula, która...

dzetson
z
ppe.pl
dodany: 05.04.2022, 17:34:20
  • 1
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.12.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.07.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia