Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dyrmac

dyrmac

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2880
  • Znaleziska 296
  • Mikroblog 2584
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 25
dyrmac
dyrmac 07.08.2017, 16:35:38
  • 3
Opcja najlepszej karty kredytowej do płatności na wakacjach - Węgry. Jaki bank? Macie jakieś doświadczenia? Mam konto w Mbank , ale ich oferta to porażka. #banki #bankowosc #podroze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emerjot
emerjot
07.08.2017, 16:39:10
  • 1
@dyrmac: sa karty gdzie nie ma oplat za przewalutowania z eur i usd ale z forintami bedzie chyba ciezko
  • Odpowiedz
s_t_u_l_e_j
s_t_u_l_e_j
07.08.2017, 16:41:35
  • 1
@dyrmac: Pocztowy i getin mają visy rozliczane bezpośrednio po kursie visy bez podwójnych przewalutowań i prowizji.
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
17.07.2017, 10:57:35 via Android
  • 318
Coś dla TFWNOGF. Dalsza część w komentarzu.


#metaxynarowerze #heheszki
metaxy - Coś dla TFWNOGF. Dalsza część w komentarzu.

SPOILER

#metaxynarowerze #hehe...

źródło: comment_HYFbcmfcGerqwGa8eKbUlKKc207iJpKu.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyrmac
dyrmac 17.07.2017, 16:56:02 via Android
  • 2
@metaxy To zdjęcie przy tablicy Tumidaj jest 400m od mojego domu rodzinnego. Ale mi się morda cieszy ;)
  • Odpowiedz
dyrmac
dyrmac 17.07.2017, 17:56:30 via Android
  • 0
@metaxy żebym tylko był na miejscu... Po prawej to pole mojego ojca ;)
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
16.07.2017, 15:26:09
  • 284
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyrmac
dyrmac 16.07.2017, 20:33:08
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Cisz się, że wyszło to teraz. Ja tak skończyłem 5 letni związek 3 miesiące przed ślubem, a teraz patrząc z perspektywy czasu wiem, że to najlepsza decyzja życia!
  • Odpowiedz

661

Pająk Darwina - Pająk potrafiący wystrzelić nić na 25m oraz zbudować 2m sieć

Pająk Darwina - Pająk potrafiący wystrzelić nić na 25m oraz zbudować 2m sieć

Pająk Darwina – gatunek pająka z rodziny krzyżakowatych, który przędzie bardzo wytrzymałe nici, z których buduje największe na świecie sieci. Pająk został odkryty na Madagaskarze w Parku Narodowym Andasibe-Mantadia w 2009 roku.

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 27.06.2017, 08:12:20
  • 54
  • #
    pajaki
  • #
    zwierzeta
  • #
    natura
  • #
    przyroda
  • #
    swiat
  • #
    bbc
dyrmac
dyrmac 27.06.2017, 19:38:45
  • 61
dyrmac

źródło: comment_3Lb21vQrNGHfAIpwGs8FHpDSoTfZen1R.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dyrmac
dyrmac 23.06.2017, 21:56:26 via Android
  • 1
"Przybyli ułani pod okienko" i "Majteczki w kropeczki" to ta sama melodia... #rozkminy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....a
a.....a
konto usunięte 23.06.2017, 21:58:42
  • 0
@dyrmac: zupelnie inna melodia
  • Odpowiedz

533

Idiota utopił konia

Pokaż treści 18+

Idiota utopił konia

Postanowił wejść do wody, smutny wynik.

Edward_Kenway
z
youtube.com
dodany: 23.05.2017, 20:14:10
  • 88
  • #
    swiat
  • #
    zwierzaczki
  • #
    ciekawostki
  • #
    konie
  • #
    podludzie
dyrmac
dyrmac 24.05.2017, 04:13:36 via Android
  • 1
Jak Artax :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MangoZjem
MangoZjem
17.05.2017, 04:49:13
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyrmac
dyrmac 17.05.2017, 06:16:33
  • 2
@MangoZjem: To zaproszenie jest z 2014 roku przecież!

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dyrmac
dyrmac 15.05.2017, 10:39:27
  • 1
Ryszard Kalisz z pomalowanymi ustami - poszukuję tego zdjęcia z wykopu. Ktoś coś?
#pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l-da
l-da
15.05.2017, 10:44:32
  • 1
@dyrmac:
l-da - @dyrmac:

źródło: comment_I8xalwE6MDuv4l5FwRje9ET0ype96cYA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dyrmac
dyrmac 06.05.2017, 19:59:00 via Android
  • 1
Gdzie w okolicach Winograd jest jakaś miejska siłownia pod chmurką? Konkretnie taka z drązkami, nie same maszyny? #poznan
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....i
r.....i
konto usunięte 06.05.2017, 20:34:33
  • 0
@dyrmac: Jakaś jest w parku Gagarina, ale nie pamiętam, czy są jakiekolwiek drążki.
  • Odpowiedz
pwone
pwone
07.05.2017, 07:46:02
  • 0
@ralexi: @dyrmac: W Gagarinie nie ma drążków. Drążki są na siłowni przy ZS7 na os. Zwycięstwa.
  • Odpowiedz
Mangusta
Mangusta
01.05.2017, 08:35:48
  • 87
Hejka . Pijcie ze mną kompot właśnie zaparkowałem Mój nowy nabytek .Polski poczciwy Żuk A-156 B Pożarniczy z 1981r :) . OSP płakało jak sprzedawało . Pracy przy nim mnóstwo blacharka i generalny remont wnętrza ale silnik to jeszcze pachnie nowością całe 17 tyś przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Plan jest taki aby zrobić do tego jeszcze swap na 2.0 albo 2.5 z omegi i wywalczyć jakiś
Mangusta - Hejka . Pijcie ze mną kompot właśnie zaparkowałem Mój nowy nabytek .Polski...

źródło: comment_oabChYjB1nfy6y5tGSTFPIGKp5zQxBlE.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyrmac
dyrmac 01.05.2017, 10:38:46 via Android
  • 5
@Mangusta powodzenia. My już działamy;)
dyrmac - @Mangusta powodzenia. My już działamy;)

źródło: comment_YGycDZB27Tncjq0cjaJl25I2sCt2koD4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dyrmac
dyrmac 24.04.2017, 06:20:42
  • 2
Witajcie,
Mam do odsprzedania (wpłacona zaliczka) Mega wyprawę w góry Ałtaju na Syberii. 1-14 lipca. Całość mieści się w kwocie 8 tys zł. Gdyby nie zawirowania w życiu nie zrezygnowałbym za żadne skarby.
Film ukazujący formę podróży.
#podroze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyrmac
dyrmac
Autor
24.04.2017, 11:44:53
  • 1
@kidi1: Tydzień podróży konno po górach i tydzień spływu na pontonach. Przygoda życia.
  • Odpowiedz

633

Osierocony kangurek bardzo lubi swoją torbę

Osierocony kangurek bardzo lubi swoją torbę

No co zrobi mały, natury nie oszuka

Edward_Kenway
z
youtube.com
dodany: 20.04.2017, 15:49:24
  • 37
  • #
    swiat
  • #
    zwierzaczki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzeta
  • #
    australia
dyrmac
dyrmac 20.04.2017, 20:15:33 via Android
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dyrmac
dyrmac 15.04.2017, 06:29:15
  • 4
Nie jedz tego! To na Święta! :)
#polskiedomy #dziendobry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daaniel121
daaniel121
15.04.2017, 06:29:58 via Android
  • 0
@dyrmac spoko :D pizza jedzie
  • Odpowiedz

323

Pomoc żółwiowi morskiemu zaplątanemu w rybackie sieci.

Pomoc żółwiowi morskiemu zaplątanemu w rybackie sieci.

Żółw został złapany w sieci, które nazywają się "ghost net". Są to zagubione sieci rybackie, które dalej łowią, a złapane w nie ryby nigdy nie trafią na nasze stoły. Sieciowe „pułapki” są groźne nie tylko dla ryb, ale także dla użytkowników morza.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 30.03.2017, 19:20:04
  • 28
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    morze
  • #
    zainteresowania
  • #
    zolw
dyrmac
dyrmac 31.03.2017, 07:16:43
  • 12
Aż sam poczułem ulgę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kick_Ass
Kick_Ass
20.03.2017, 07:50:59 via Android
  • 482
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyrmac
dyrmac 20.03.2017, 09:05:32
  • 1
@Kick_Ass: Jak moi sąsiedzi wystawiali śmieci na korytarz, to po prostu do ich worków dokładałem swoje. 2-3 razy tak zrobiłem i był spokój.
  • Odpowiedz
i.....l
i.....l
konto usunięte 03.03.2017, 09:56:05
  • 122
Wpisujcie największe banały jakie znacie, dzienna edition, ja zacznę:

-Bądź sobą
-Rodzina jest najważniejsza

#glupiewykopowezabawy #takietam
i.....l - Wpisujcie największe banały jakie znacie, dzienna edition, ja zacznę:

-B...

źródło: comment_wmyxmGColGWN8zP1UHLocjA1RZdzlXAn.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dyrmac
dyrmac 03.03.2017, 12:01:49
  • 2
@indyferenthical: Nie można żyć bez miłości.

  • Odpowiedz

466

AMA - Polskim Żukiem przez Afrykę!

AMA - Polskim Żukiem przez Afrykę!

Przejechałem Żukiem prawie 20 tysięcy kilometrów w sześć tygodni. Wziąłem udział w najbardziej szalonym i najtrudniejszym rajdzie charytatywnym na świecie - Budapeszt-Bamako 2016. Chętnie odpowiem na wszystkie pytanie o przygotowania i o rajd. Razem z nami jechał jeszcze Polonez Truck!

heavenly
z
youtube.com
dodany: 05.02.2017, 21:44:15
  • 110
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    afryka
  • #
    rajdy
  • #
    rajd
dyrmac
dyrmac 06.02.2017, 09:24:06
  • 11
@heavenly A my miesiąc temu zaczęliśmy podobną zabawę. Rocznik 95, silnik benzynowy. Sporo pracy przed nami, ale plan ambitny - jesienią ruszamy!
dyrmac - @heavenly A my miesiąc temu zaczęliśmy podobną zabawę. Rocznik 95, silnik be...

źródło: comment_81NCvXv9OPw8O1qSi2mEsdWUOPgwU7as.jpg

Pobierz
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dyrmac
dyrmac 06.02.2017, 10:31:37
  • 0
@Losiuu: Remontujemy go i zostawiamy. Był nawet zagazowany i rozważamy też tą opcję.

3793

Robot vs captcha "I'm not a robot"

Robot vs captcha "I'm not a robot"

deal with it ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tejotte
z
youtu.be
dodany: 26.01.2017, 18:45:51
  • 124
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    komputery
  • #
    robotyka
dyrmac
dyrmac 26.01.2017, 21:54:29
  • 5
Aż sobie przypomniałem swoją matke jak się uczyła obsługiwać laptopa, podobnie jej to sżło jak temu robotowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Droper: A Twoja matka pamięta jak Ciebie uczyła posługiwać się sztućcami i podobnie Tobie szło :)
dyrmac
dyrmac 24.01.2017, 08:18:59
  • 288
Dziewczyna myśli, że jestem w pracy.
Szef myśli, że jestem chory.
Kaczki myślą, że jestem fajny, bo przyniosłem dużo chleba...
#dziendobry #rozkminy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RicoElectrico
RicoElectrico
24.01.2017, 10:19:25
  • 6
@dyrmac: kojarzy mi się z jakąś #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w.....e
w.....e
konto usunięte 24.01.2017, 11:47:45
  • 29

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking