Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dreadingit
dreadingit

dreadingit

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6525
  • Znaleziska 2754
  • Mikroblog 3771
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 276
dreadingit
dreadingit
dreadingit 04.03.2026, 13:10:04
  • 1
#wojna #ukraina

1
sprzed chyba ok roku -doniesienia że rosja buduje spore siły lądowe, które mogą zostać zaangażowane w innym regionie

2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit
Autor
04.03.2026, 13:14:11 via Android
  • 0
@Rakky

wniosków nie ma, zobaczy się za parę tygodni, nie?

ale ogólnie to xD
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 04.03.2026, 12:30:49
  • 3
#wojna #trump

Zaczyna wylaniać się obraz jak to hiszpania konsekwentnie sprzeciwia się postępowaniu izraela i stanów. Dla przypomnienia - chcieli wywalić z eurowizji państwo które leży tam gdzie chce, dość szybko i publicznie wystąpili przeciwko ludobójstwu w strefie, teraz nie udostępnili baz wojskowych amerykanom i potępiają wojnę z iranem.

Wczoraj trump wygłosił tyradę o tym jaka to hiszpania jest zła... żeby za chwilę namawiać niemieckiego premiera (merz) do bilateralnej umowy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit
Autor
04.03.2026, 12:38:26 via Android
  • 0
@Nacr00xx

a kim jestes że twoj głos sie ma liczyć?

tzn, gdzie siedzisz że masz mieć coś do powiedzenia?
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
04.03.2026, 12:42:11 via iOS
  • 0
@dreadingit: niekoniecznie USA nie zależy - nie zależy Trumpowi. Przypominam, że za Bidena jeszcze się angażowali i to na zdrowym poziomie.
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 01.03.2026, 16:24:46
  • 1
#iran #wojna

na reddicie na tagu polityka pojawił sie post prowadzący do kanalu msbc i wideo tłumaczącym kto stoi za atakiem na iran....


Ludzie w komentarzach, zarówno na rdr jak i yt, w większości wyśmiali taką interpretację.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WaveCreator
WaveCreator
01.03.2026, 16:36:15 via Wykop
  • 3
@dreadingit: Ludzie szukają jednej konkretnej teorii zamiast przyjąć do wiadomości, że pewnie chodziło o wszystko po trochu - próba ratowania wizerunku przez Trumpa, któremu nie wyszło z Rosją + naciski ze strony Izraela żeby w końcu uwalić władze Iranu + ograniczenie podaży ropy z Bliskiego Wschodu by USA więcej zarabiało na swojej (a przy okazji inne państwa Arabskie też korzystają, więc nie będą przeszkadzać).

Możliwe tylko, że nie przewidzieli, że
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit
Autor
02.03.2026, 05:42:17 via Android
  • 0
@WaveCreator

Na moje to w komentarzach przeważają opinie że trump jest prezydentem na zydowskim sznurku a za atakiem stoją zydzi.

Sporo ludzi pamięta jak kilka lat temu pojawiła się lista z krajami jakie izrael chce zaatakować w swojej okolicy i praktycznie kazdy prezydent usa musi się z tym proboemem zmierzyć, sporo ludzi również pamięta jak izrael chwalił się niesamowitą akcją wyeliminowania członków hezbollahu w przerobionych krotkofalowkach przez swoje służby, czy jak nagle zbombardowali
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 28.02.2026, 08:00:31
  • 0
#uk

na guardianie (uk dość poważna aczkolwiek lewicująca gazeta) jest opisana historia babki ktora została zatrzymana w us za nielegalny pobyt. Glowna bohaterka to emerytka ktora pojechala ze swoim mezem, również emerytem, do stsnow na objazd od polidnia do granicy z kanada gdzie zostali zgarnięci po tym jak kanada ich ie wpuscila bo brakowało papierka na samochód ktorym jechali...

Morał hiatorii - nie jedzcie tueystycznie do stanów bo nawet jako
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
28.02.2026, 08:05:14 via Wykop
  • 1
@dreadingit: to będą bardzo puste mistrzostwa
  • Odpowiedz
john-mose
john-mose
john-mose
28.02.2026, 08:31:40 via Android
  • 0
@paliwoda jedziesz z nim
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 25.02.2026, 15:45:20
  • 3
#geopilityka #uk

Ponoć wyniki gospodarcze w uk takie jak inflacja, koszty energii, kolejki do lekarzy, napływ imigracji i inne takie które wpływają na codzienne życie ludzi - wszystkie się polepszają pod laburzystami. To jest jedna strona obecnej uk.
Druga jest dobrze znana wszystkim tu żyjącym - bezustanna jazda i pranie mózgów w mediach ściekowych oraz w internecie a nawet w niektórych stacjach telewizyjnych jak sky news. W sumie ten
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
25.02.2026, 16:14:52 via Wykop
  • 1
@dreadingit: Mam wrażenie, że obecny rząd powinien w końcu zacząć wydawać publiczne pieniądze na to, żeby w prasie, social mediach itd. normalnie pokazywać swoje realne osiągnięcia. Dzisiaj, jeśli coś nie jest promowane profesjonalnie i odpłatnie, to algorytmy – zwłaszcza na dużych, amerykańskich platformach – wypychają głównie rzeczy negatywne, uproszczone albo zwyczajnie fałszywe.

Przeciętny „John” widzi więc głównie krytykę i afery, więc dochodzi do wniosku: „a co za różnica, czy będzie Reform
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
01.03.2026, 21:33:35 via Wykop
  • 1
@dreadingit: labour pod przywództwem Stramera bardzo się miota - chcieli swoimi ruchami ukraść wyborców Reform (którzy nie zagłosują na nich pod żadnym względem) a jedynie tracą ich na rzecz Green.
Rozgrywka staje się coraz trudniejsza
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 21.02.2026, 10:57:06
  • 0
#geopolityka #wszechnicafww

ktoś oglada live-y na Wszechnica FFW gdzie co tydzień rozmawiają sobie dwaj seniorzy o sytuacji na świecie?

Trochę mnie wkurza w ostatnim odcinku, że były ambasador nie zauważa o co chodzi z wystąpieniem rubio do europejczykow w monachuim. Część polityków europejskich zdaje sie cieszyć że usa zdaje sie załagadzac stanowisko po wrednym zachowaniu trumpa przed monachium (żądanie oddania grenlandii, poniżanie zasług żołnierzy europejskich walczących w afganistanie), pan ambasador
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit
Autor
22.02.2026, 17:34:53 via Android
  • 0
@dreadingit

okazuje się ze nie tylko wkurzyło zachowanie ludzi po przemówień rubio, w jednym z ostatnich programów the rest is politics, prowadzący również zauważyli że oklaski na koniec przemowy rubio wydawały sie dziwne i doszli do wniosku, że wielu z tych klaszczących musiało się potem dziwnie poczuć kiedy zdali sobie sprawę o czym było to przemówienie....
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 18.02.2026, 21:43:42
  • 2
#geopolityka #uk

Polecam dzisiejszy odcinek rozmowy z angielskim geopolitykiem (prof michael clarke, to jest regularny program btw) na temat sytuacji w ukrainie. Jest na sky news na yt. 30 minut ale najgęstsze mówi w pierwszej połowie.

W końcu ktoś mówi anglikom jak wygląda rozgrywka usa-rosja-europa, jak rosja chce podzielić europe jesli usa wycofa się z nato, że stanom chodzi o rozgrywke z chinami i o rosje w amerykańskim obozie, a
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malyburtownik
Malyburtownik
18.02.2026, 23:37:51 via Wykop
  • 1
(prof michael clarke


@dreadingit: Chodzi o ten material ?

Nie dales linku https://www.youtube.com/watch?v=-3b6VJUrpjI
Malyburtownik - >(prof michael clarke

@dreadingit: Chodzi o ten material ? 

Nie dal...
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 17.02.2026, 00:36:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
17.02.2026, 09:57:50 via Wykop
  • 1
Restore


@dreadingit: To jakis klon Reform? Widze, ze maja takie same propozycje czyli wilkie deportacje, obnizki podatkow, obnizka VAT dla pubow tec - nie pisza jednak skad na to wszytsko bedzie kasa - bo jak nizsze podatki to nizsze wplywy czyli bedzie mniej policji, mniej wydatkow na juz stara infrastrukture? Pozniej wyjdzie ze to byly aspiracje i sie nie da bo poprzedni rzad itp!

Jedyne dobre co z tego wyjdzie,
  • Odpowiedz
Gorylwemgle26
Gorylwemgle26
Gorylwemgle26
17.02.2026, 22:43:20 via Wykop
  • 0
@DrGreen_2: Zero zdziwienia, po akcji z namawianiem do Brexitu. Mnie dziwi, że ktokolwiek mu wierzy, i że takie wyniki w sondażach wykręca. Ludzie mają krótką pamięć...
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 14.02.2026, 16:36:15
  • 0
#dino

jakoś ci wszyscy krytykujący dino, nie podają gdzie lepiej kupować, szkoda.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

genocidegeneral
genocidegeneral
14.02.2026, 16:43:03 via Wykop
  • 4
@dreadingit: Żebyś mnie w tym swoim żółtonapisowym mózgu uznał za biedronkowego czy tam lidlowego szpiona XD Ja mam w------e na to Dino, po prostu wyśmiałem ten twój wysryw.
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
14.02.2026, 16:45:05 via Wykop
  • 3
@dreadingit: dla pracowników to chyba wszędzie u konkurencji jest lepiej
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 11.02.2026, 00:54:45
  • 0
Do jakich smaków zalicza się chrzan, nie ani jest kwaśny, ani gorzki ani słony, ani slodki. To chyba wyczerpuje zasób smaków w naszym języku?

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Tempe
Marek_Tempe
11.02.2026, 00:55:53 via Wykop
  • 2
. To chyba wyczerpuje zasób smaków w naszym języku?


@dreadingit: Ostry?
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
11.02.2026, 06:28:33 via Android
  • 1
@Marek_Tempe: ostry to nie jest smak tylko efekt poparzeń chemicznych.

@dreadingit: istnieje almanach smaków. Chrzan nie ma jednego smaku.
A umami... Sos sojowy ma smak umami, albo parmezan. Albo płatki drożdżowe. Umami wywołuje istnienie kwasu glutaminowego.
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 11.02.2026, 00:49:37
  • 0
ciekawe ile śladu węglowego zaoszczędziłem planecie przez to że zrezygnowałem z używania drukarek hp i innych firm które wliczają klientom ślad węglowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 30.01.2026, 15:36:24
  • 2
#ai #programowanie

Właśnie wyszedł raport z badania naukowego nad tym jak ai przyspiesza naukę programowania.

Jest dostępny artykul o tym badaniu na stronie anthropic research - How ai assistance impacts the formation of coding skills oraz omówienie na yt na kanale emergent minds.

Okazuje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
30.01.2026, 15:51:52 via Wykop
  • 2
@ZuckerUndZitrone: najszybciej to nauczy języka. Zrozumienie tekstu i wnioski są po stronie trenera mózgu.
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit
Autor
30.01.2026, 15:53:14 via Android
  • 2
@ZuckerUndZitrone

nie ma jak zmusić kogoś żeby myślał nad tym co robi, przetwarzał informację i łączył kropki w glowie, zwłaszcza tak jakby tego chcieli wytwórcy ai, x razy szybciej, efektywniej, oszczedniej, wydajniej i inne slowa ktore firmy ai chcialbyby wykorzystać do sprzedawania swojego produktu.

Można ogarnąć kodowanie relatywnie szybko ale umiejętności myślenia logicznego czy algorytmicznego nie da się.
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 28.01.2026, 12:48:27
  • 2
Gdzieś czytałem, że w uk w latach 2ws praktycznie nie było żymian w społeczeństwie.

W #uk wczoraj uroczyście i oficjalnie obchodzono dzień pamiętania o holo cauście. W tym roku okrągła rocznica 81 lat. Divali tak nie celebrują a z indiami uk ma połączenie od czasów commonwealth.
Fajnie jakby się to dało jakoś racjonalnie wytłumaczyć, inaczej to przygnębia, praktycznie to samo co w us.

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nasi-lemak
nasi-lemak
28.01.2026, 12:51:21 via Wykop
  • 3
@dreadingit: bzdury. Nawet na głupiej wikipedii masz podane ilu Żydów mieszkało w UK w tamtych czasach.

During the Second World War, approximately 60,000—70,000 British Jews (of a total population of approximately 370,000) served in the British Army, representing a higher proportion than the general population
  • Odpowiedz
zomowiec
zomowiec
28.01.2026, 12:52:49 via Android
  • 6
@dreadingit: nie daj się przygnębiać sprawami które w żaden sposób nie wpływają na twoje codzienne życie
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 21.01.2026, 19:34:28
  • 0
#geopolityka #grenlandia

a grenlandią ponoć niedawno amerykanie i dunczycy ogromne złoża gazu ziemnego do wydobycia, w dwoch miejscach, jedno (większe) złoże zaspokoiłoby potrzeby europy na kilkanaście lat

hmm, trump trzyma łapę na ropie, europa nie kuouje gazu od rosji i się jednocześnie szybko rozwija i nadgania technologicznie stany -ma to sens w wojnie z rosją. Tylko ciekawe dlaczego trump naciska na przejęcie grenlandii?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 21.01.2026, 15:26:47
  • 0
#geopolityka

Kto jeszcze nie oglądał niech zobaczy wczorajsze wystąpienie Marka Carney-a w Davos, bodajże associated press ma na swoim kanale na yt.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 07.01.2026, 18:14:49
  • 0
#uk ma głosować nad możliwością wysłania wojsk do ukrainy, ale zero szczegółów na jakich zasadach. Francja chyba idzie podobną ścieżką.

a co do nato spending w uk to 3.5% gdp do 2035, 2.5% mają dobić do 2027 ale nie wiadomo jak jeśli chodzi o pochodzenie pieniędzy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.01.2026, 18:17:01 via Wykop
  • 0
@dreadingit: ale weź to taguj
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 29.12.2025, 00:31:36
  • 1
jak rozwiązać konflikt rosji z ukrainą?

przenieść stolicę rosji do kijowa, dosłownie tylko tyle.

nie będzie konfliktu jak będzie jedno wspólne państwo, ukraina.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjungst
kjungst
29.12.2025, 00:42:07 via Wykop
  • 0
@dreadingit: chyba Cie porąbało, chcesz żeby ukraińcy kolonizowali Polskę? Jak to Dmowski mówił w swoich pamiętnikach, jeśli rosja będzie prowadzić wojnę z ukrainą to w Polskim interesie jest wspierać przegrywającego. aby żaden sąsiad nie stał się zbyt potężny. To się nazywa równowaga europejska - coś co zapobiegło wielu wojnom, do momentu paktu ribentrop-molotov, kiedy całe równoważenie się państw europejskich legło jak domek z kart, dalszą historię już znamy.
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit
Autor
29.12.2025, 00:48:55 via Android
  • 0
@kjungst

równowaga europejska


Zapominamy o państwach zachodu które lubią decydować o wszystkim?

Rosja powinna zostać rozparcelowana na działki jak dziki zachód i zagospodarowana przez państwa europejskie, azjatyckie i usa. Voila
  • Odpowiedz
dreadingit
dreadingit
dreadingit 28.12.2025, 17:12:29
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 28.12.2025, 09:39:23
  • 0
#kapitalizm #geopolityka #stomatologia #marketing

ale tagi :)

takie dziwne zjawisko od paru lat w uk, niektóre pasty do zębów (chyba te produkowane w niemczech czy innych krajach eu) mają zaporowe ceny, np 10£ za tubkę, po czym, po paru tygodniach, cena jest obniżana o połowę i choć dalej jest wysoka (zwykłą pastę można kupić po 1£) to ta pasta powoli znika z półek. Później znowu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit 06.12.2025, 15:35:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....s
M.....s
konto usunięte 06.12.2025, 15:47:01 via Wykop
  • 0
@dreadingit: Zełenski miał dużo szczęścia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 20
  • Strona 14 z 20
  • >

Dreading every single day

  • London

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.02.2021

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 28.08.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 31.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking