Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dk7pl

dk7pl

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6138
  • Znaleziska 622
  • Mikroblog 5516
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
kodecss
kodecss
03.07.2022, 20:25:56
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.07.2022, 20:34:25
  • 74
@kodecss: W krasnale też wierzysz?
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl 03.07.2022, 20:39:16
  • 585
@kodecss: oj wydaje mi się że ta Twoja znajoma grubo koloryzuje, co miesiąc 600 osób musiałoby zapłacić ta dyszke co przy 7k na FP jest praktycznie niemożliwe wg. Mnie
  • Odpowiedz
przodowyryl
przodowyryl
03.07.2022, 19:06:38
  • 27
Stałem się posiadaczem Fiat Seicento 1.1. (0.9 wbite w dowód), brakuje mu wnętrza (dosłownie), ma dużo przeróbek bo miało być pod turbo (będę przerabiać to pod normalne 1.1 bez turbo), jest zakonserwowane od dołu, ma alufelgi i fajne opony, wydech nie jest przytwierdzony i odpadł w czasie holowania xD nie ma układu chłodzenia tylko chłodnica jest, nie świecą kierunkowskazy, pod maską wiszą jakieś luźne kabelki, ale odpala. Dostałem też nowy pasek klinowy
przodowyryl - Stałem się posiadaczem Fiat Seicento 1.1. (0.9 wbite w dowód), brakuje ...

źródło: comment_1656875197q69VdxXvwi1KVlXXTCeNwv.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.07.2022, 19:09:53
  • 1
@przodowyryl: Dostałeś to za darmo?
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl 03.07.2022, 18:23:53
  • 5
No piękne gorące na tym wykopie xd

#wykop
dk7pl - No piękne gorące na tym wykopie xd

#wykop

źródło: comment_1656872625pTWopKn2dGFZaPzYJQ5jzH.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl
Autor
03.07.2022, 18:34:11
  • 0
@NuclearBlast: Na 100% formuła 1
  • Odpowiedz
Arturrow
Arturrow
03.07.2022, 16:07:03 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 25
498 103 + 49 = 498 152

Tęsknię za latem gdzie temperatura oscylowała pomiędzy 25-27 stopniami.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
Arturrow - 498 103 + 49 = 498 152

Tęsknię za latem gdzie temperatura oscylowała po...

źródło: comment_1656864422qyDutKTgE02vkLjHzxpRVL.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.07.2022, 18:20:44
  • 0
@Arturrow: Dlatego polecam w weekendy jeździć jak ja, wyjazd 6-7 rano i parę godzin bez upału może pedałować.
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl 29.06.2022, 17:09:26
  • 0
Jakie były wasze pierwsze wrażenia z jazdy w SPD na #szosa ? Bolały was inne partie mięśni? Jak z kolanami? Mam wrażenie że albo muszę się przyzwyczaić albo mam je poprostu ujowo ustawione...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl
Autor
29.06.2022, 17:46:39
  • 0
@Shinyz0: No właśnie ja z kolanami mam problem, oglądałem poradniki i wg. Nich ustawiłem, jednak u mnie naturalnie prawa noga ucieka na zewnątrz i tutaj mam największy problem
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl
Autor
29.06.2022, 18:55:31
  • 1
@shymeck: Kombinuje właśnie z ustawieniem bloku, trochę go przekręciłem tak jak naturalnie układa się moja noga, wydaje mi się że jest ciut lepiej ale pojeżdżę więcej to się przekonam
  • Odpowiedz
N.....o
konto usunięte 27.06.2022, 17:05:22
  • 4
#wykoptribanclub

W końcu jest i sora - późnym wieczorem testowanko :)
N.....o - #wykoptribanclub

W końcu jest i sora - późnym wieczorem testowanko :)

źródło: comment_1656349394mpzxtpLkbpdJqBUlkzVYYa.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 28.06.2022, 10:43:00
  • 0
@Nimaskalisto: Takie bajery montuje się p&p czy trzeba coś przerabiać?
  • Odpowiedz
warsheep
warsheep
12.06.2022, 10:51:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Przedpołudniowe niedzielne pedałowanie
#wykoptribanclub #rower #szosa
warsheep - Przedpołudniowe niedzielne pedałowanie 
#wykoptribanclub #rower #szosa

źródło: comment_1655031063KVNOm4V5kOMd1Ylt2upnLR.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 12.06.2022, 12:53:47
  • 0
Ależ mi się podoba malowanie tych RC500
  • Odpowiedz
fan_comy
fan_comy
08.05.2022, 03:44:30 via Android
  • 615
Kto ma 3 dni wolne od pracy? No ja.
Kto jedzie na wycieczkę rowerową? No ja.
Kto znowu się nie wyspał i drzemał ledwo 3 h? No ja.
Kto znowu zabrał ze sobą do sakw pół wyposażenia domowego na te kilka dni? No ja.
Kto jara się wyjazdem i będzie postować wpisy na Mirko? No ja ( ͡° ͜ʖ
fan_comy - Kto ma 3 dni wolne od pracy? No ja.
Kto jedzie na wycieczkę rowerową? No j...

źródło: comment_1651981469D55iRrz3rNYDdeLKaZfwE7.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 08.05.2022, 08:33:00
  • 0
@fan_comy: A co to za fajny pociąg?
  • Odpowiedz
Znasz_tego_Andrzeja
Znasz_tego_Andrzeja
03.05.2022, 16:17:08 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 52
209 749 + 113 = 209 862

Majowe Gran Fondo - pierwsza #100km w tym roku. Po trzech godzinach snu i szybkim ogarnięciu postanowiłem w końcu zrobić jedną z zaplanowanych tras. Padło na Łańcut. Było warto, bo pogoda piękna, chociaż przez około 20 minut padało, ale przeczekałem to pod dachem.
Po deszczu pogoda zrobiła się jeszcze lepsza niż przed. Ciepło i słoneczko tylko zachęcały do kręcenia kilometrów. Trochę obawiałem się, że mi
ZnasztegoAndrzeja - 209 749 + 113 = 209 862

Majowe Gran Fondo - pierwsza #100km w ty...

źródło: comment_1651594628r0fmTrLTaIGeaQEZNLh6qm.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.05.2022, 16:32:50
  • 1
Nie masz trochę za nisko tej kierownicy?
  • Odpowiedz
chrusto
chrusto
03.05.2022, 16:06:32 via Android
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.05.2022, 16:16:37
  • 0
@chrusto: Piłem i nie polecam, okropne.
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl 16.04.2022, 10:59:37
  • 0
Coraz bardziej skłaniam się do przejścia na SPD w moim Tribanku, jaki zestaw będzie dobry na początek pasujący oczywiście do RC120? Chodzi oczywiście o buty + pedały.

#szosa #spd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl
Autor
16.04.2022, 11:57:55
  • 0
@i-marszi: Praktycznie nie zsiadam z roweru jak już wystartuje.
  • Odpowiedz
Noiser13
Noiser13
Noiser13
03.04.2022, 17:56:47
  • 0
Pierwszy raz wyjeżdzam do niemiec busem. Wiem, że kontrola woła 28 dni wstecz z tachobooka ale ja tego nie mam bo nigdy nie jezdziłem. Czy w takiej sytuacji powinienem to potwierdzić jakimś dokumentem?
#bekaztransa
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.04.2022, 18:15:32
  • 0
@Noiser13: Zależy na kogo trafisz, będziesz pisał tylko u Niemca to się dowalą i przybija mandat. Bardziej niż o tachobooka obawialbym się masowych kontroli co do wagi. Nie raz ściągają wszystko do 3,5 tony na parking i masowa kontrola. Oni dobrze wiedzą że tachbook i waga 3,5 ton na busie to fikcja. Także pisz jak uważasz, ostatecznie i tak zależy na kogo trafisz.
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl 03.04.2022, 18:17:13
  • 0
@Noiser13: A i pamiętaj że pauzy w tachbooku nie pokrywały się z paragonami ze stacji paliw, tankwoanie musi być oznaczone jako praca.
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl 03.04.2022, 19:25:33
  • 0
@Noiser13: Jesteś pewny? Z tego co ja się orientuje mandat leci na kierowcę i na przewoźnika, no i u Niemca chyba mandat musisz opłacić odrazu.
  • Odpowiedz
dk7pl
dk7pl 03.04.2022, 19:27:28
  • 0
@Noiser13: A no to zmienia postać rzeczy. Ja jeździłem u dziada który próbował mi wmówić że kierowca nie płaci mandatu za przeładowanie xd
  • Odpowiedz
koniarz
koniarz
03.04.2022, 12:42:35
  • 2
Na flightradarze nic nie ma więc nie p--------e że f16. Wojna idzie. Chować się do piwnicy
#opole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.04.2022, 12:44:18
  • 6
@koniarz: F16 na flightradarze xd
  • Odpowiedz
mistalowa
mistalowa
03.04.2022, 12:33:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czy ktos z #opole lub okolic słyszał ok 14:30 coś jakby podwójną eksplozję?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 03.04.2022, 12:43:53
  • 1
@Tobiaszzzz: Kto już nawet podał model samolotu? Wybiegłem ale nic nie było widać :(
  • Odpowiedz
IwanDestruktor
IwanDestruktor
01.04.2022, 15:13:53 via Android
  • 0
Siema mirki, jutro będę jechał ze Śląska do Zagłębia Ruhry w #niemcy, będę głównie poruszał sie autostradami, jest to pierwsza tego typu trasa przez niemcy, jakieś porady co robić, czego nie robić podczas jazdy? Bo wiadomo wszędzie się jedzie tak samo ale co kraj to obyczaj. #pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dk7pl
dk7pl 01.04.2022, 16:53:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 17
  • Strona 6 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.02.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking