Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
db95
db95

db95

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24102
  • Znaleziska 396
  • Mikroblog 23706
  • Obserwujący 68
  • Obserwowane 250
db95
db95
db95 17.10.2021, 12:51:41
  • 2
Squid Game bardzo przypomina mi w wielu elementach La Casa De Papel.

#squidgame #lacasadepapel #seriale #netflix
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 14.10.2021, 17:22:34
  • 3
Zapewne The Office PL ma trafić do osób które nie znają oryginału.

Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić że w naszej wersji pojawi się chociażby scena w stylu Prison Mike.
Pewnie większość kultowych scen zostanie przerobiona pod naszą widownie i zaserwują nam teksty w stylu "Ale urwał"
Ale trzymam kciuki aby tak nie było, ponieważ sam koncept serialu ma potencjał.

#theoffice #seriale #filmnawieczor
db95 - Zapewne The Office PL ma trafić do osób które nie znają oryginału.

Nie jest...

źródło: comment_1634231563w9tA5zajhFtweB9nPirDmJ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95
Autor
14.10.2021, 17:30:52
  • 4
@scriptkitty: @stefan_pmp: fakt, zapomniałem o tym. Natomiast i tak większość osób kojarzy tylko jedną wersję.
  • Odpowiedz
CHVRCH_OF_RA
CHVRCH_OF_RA
14.10.2021, 17:13:26
  • 0
ej kurde #iphone #apple #telefony

czy gniazda ładowania i do słuchawek w waszych telefonach, też po czasie "nie stykają" i musie kombinować z ładowarką, a każdy ruch przy słuchaniu muzyki (bez airpodsów) to jest "cięcie"? Ale mnie to wkurza...

planuję powrót na androida, jakie marki mają solidne gniazda?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 14.10.2021, 17:28:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 11.10.2021, 20:25:20
  • 0
Pytanie do ekspertów z #pcmasterrace
Zauważyłem że mój procesor cały czas pracuje na maksymalnej prędkości oraz częściej jego zużycie wynosi 100%.

Czy to znaczący problem, jeżeli tak to jak go mogę naprawić/zweryfikować co jest nie tak?

#komputery
db95 - Pytanie do ekspertów z #pcmasterrace
Zauważyłem że mój procesor cały czas pra...

źródło: comment_16339839197qjNrqLJZOgvUMEhgMlZ2j.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95
Autor
11.10.2021, 20:29:08
  • 0
@maniek50005: tak
  • Odpowiedz
db95
db95
db95
Autor
11.10.2021, 20:30:04
  • 0
@MiQ27: @oneciabatta: On na praktycznie zerowym wykorzystaniu ma taką szybkość. Jak mogę wyszukać procesu który wymusza taką prędkość?
  • Odpowiedz
db95
db95
db95
Autor
11.10.2021, 20:33:52
  • 0
@skawina: @oneciabatta: @MiQ27: Tak to wygląda. Cały czas 100 procent maksymalnej częstotliwości.
db95 - @skawina: @oneciabatta: @MiQ27: Tak to wygląda. Cały czas 100 procent maksymal...

źródło: comment_1633984428lrogo4FZaOO21UHFKIgoa1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
db95
db95
db95
Autor
11.10.2021, 21:52:34
  • 2
Kolega @starterX8 pomógł, dziękuje wielkie.

Temat do zamknięcia.
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 10.10.2021, 10:30:27
  • 4
Czemu Ted Lasso jest aż tak mało popularny na wykopie?

#tedlasso #seriale #film #appletv
db95 - Czemu Ted Lasso jest aż tak mało popularny na wykopie?


#tedlasso #seriale...

źródło: comment_16338617694TDBKRBaQBqWHQwrJlV5GT.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95
Autor
10.10.2021, 10:38:49
  • 0
@ZmutowanaFrytkownica: Racja z tymi platformami, sporo tego a zapowiada się jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
przemek-kosmalski
przemek-kosmalski
przemek-kosmalski
07.10.2021, 18:01:57 via iOS
  • 0
Mirki z tagu #iphone . 12 Pro Max, 11 miesięcy a tu bateria na takim poziomie? Mój iPhone X po 3 latach miał 87%. Czy jest szansa na jakaś gwarancje? #apple #kiciochpyta
przemek-kosmalski - Mirki z tagu #iphone . 12 Pro Max, 11 miesięcy a tu bateria na ta...

źródło: comment_1633629717ZaklGHp92JyEnNnJqVSoGu.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 07.10.2021, 22:25:43
  • 0
@przemek-kosmalski: Sprawdź programem 3utools ilość cykli baterii, jest on darmowy.
Generalnie szansa na to że Ci wymienią na gwarancji jest nikła.
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 03.10.2021, 12:54:27
  • 2
Drużyna napakowana gwiazdami ma problemy?

#mecz
db95 - Drużyna napakowana gwiazdami ma problemy? 

#mecz

źródło: comment_16332656564mRfivK7BBzMIruhywVo2b.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatiLBN
MatiLBN
MatiLBN
03.10.2021, 13:02:28
  • 0
@db95: jaki mecz
  • Odpowiedz
bartekpolska
bartekpolska
bartekpolska
29.09.2021, 21:19:33 via iOS
  • 0
https://xgsm.pl/product-pol-202026-DEVIA-Ladowarka-Kabel-Type-C-Lightning-3A-20W.html

Czy ta ładowarka będzie dobra do iphona 12? #iphone #apple
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 29.09.2021, 21:43:21
  • 0
@bartekpolska: @fxarts: @stryxh: @ojrzan88: Będzie dobra, nawet gdybyś kupił znacznie mocniejszą to i tak sam iOS zadecydują z jaką mocą ładować.
  • Odpowiedz
Gwendeith
Gwendeith
27.09.2021, 17:10:45
  • 0
Jabłkoni, 91% kondycji baterii po 2 latach. Martwić się, wymieniać baterię? Też nie wiem bo czasem te wartości się zmieniały że jest 95% potem 97, to jest miarodajne i ważne? #apple #iphone
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 27.09.2021, 20:32:39
  • 0
@Gwendeith: Nie sugeruj się tym co podaje iPhone. Po prostu gdy poczujesz że bateria rozładowuje się zbyt szybko to wtedy pomyśl o wymianie.
  • Odpowiedz
future_taylor
future_taylor
future_taylor
27.09.2021, 14:13:06 via iOS
  • 0
Przy ilu % wymieniacie baterie?
#iphone #apple
future_taylor - Przy ilu % wymieniacie baterie?
#iphone #apple

źródło: comment_1632751986NcdE1bqqOA33lunhSXKCJE.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 27.09.2021, 16:54:40
  • 0
@future_taylor: @adrekw13: Informuje tylko o stanie "awaryjnym". Generalnie tak jak kolega wyżej, zależy od Ciebie. Do mnie do serwisu wpadaja osoby które wymieniają przy 80, niektórzy przy 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adamuspz11
adamuspz11
26.09.2021, 17:07:43
  • 5
X-kom zrobił mnie w jajco, zamówiłem u nich 13 pro max dosłownie 2/3 min po rozpoczęciu przedsprzedaży. Najpierw dostałem wiadomość, że w połowie października odbiór, więc napisałem to x-komu, żeby anulować zamówienie, bo nie chce mi się czekać do 18 października, konsultant odpisał mi, że nie ma co się martwić, bo daty są tylko orientacyjnie podane i zamówienie na pewno dotrze wcześniej, powiedziano mi też, że jestem w kolejce w pierwszej piątce,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 26.09.2021, 17:26:37
  • 0
@adamuspz11: U mnie odwrotna sytuacja. Też miałem na połowę października, w piątek napisałem do nich czy otrzymam w najbliższych dniach i napisali mi że do mojego zamówienia nie jest przypisany żaden egzemplarz. W sobotę rano dostałem SMS że zamówienie czeka na mnie w salonie, co mnie mocno zdziwiło bo przecież dzień wcześniej pisali że nie ma szans.
Wygląda mi na to że mają jakiś bałagan w zamówieniach.
Napisz do nich
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 26.09.2021, 17:34:49
  • 0
@adamuspz11: 13 pro w czarnym kolorze, także podejrzewam że zapotrzebowanie mogło być nawet większe niż na Twój,
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 26.09.2021, 17:38:57
  • 0
@adamuspz11: Możliwe że jutro będziesz mieć. Napisz z rana na ich czat i podpytaj który jesteś w kolejce oczekujących. W czwartek byłem 90/100 miejscem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 27.09.2021, 16:50:56
  • 0
@adamuspz11: I jak tam, udało się?
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 26.09.2021, 19:24:32
  • 20
Wątek Ruby totalnie opluty przez twórców, a miał potencjał..
Świetny pomysł na jej ojca, mogli poświęcić chociaż jeszcze jeden odcinek na ich relacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Według mnie najlepszy sezon.

#sexeducation #netflix #seriale
db95 - Wątek Ruby totalnie opluty przez twórców, a miał potencjał..
Świetny pomysł n...

źródło: comment_163268415697yze1GXAY5wm7t5IbOydc.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

metamorphogenesis
metamorphogenesis
26.09.2021, 20:26:01
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
butelkowazielen
butelkowazielen
26.09.2021, 15:31:30 via iOS
  • 0
Jaki iPad spokojnie wystarczy, by udźwignąć Procreate i ew. YouTube?
#apple #tablet #procreate #rysujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 26.09.2021, 15:48:23
  • 0
@butelkowazielen: Myślę że każdy udźwignie bez problemu aktualny w sprzedaży, pytanie na ilu calach będzie Ci się komfortowo pracować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 26.09.2021, 12:39:39
  • 2
Od wczoraj mam #iphone 13 i te 120hz to coś pięknego...
Swoją drogą x-kom mnie zaskoczył i wczoraj miałem odbiór, a początkowo na połowę października xD

#apple
db95 - Od wczoraj mam #iphone 13 i te 120hz to coś pięknego...
Swoją drogą x-kom mni...

źródło: comment_1632659977MP0GJA5ofKFEh7MNXztH3C.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95
Autor
26.09.2021, 13:19:40
  • 0
@elon_w_zbozu: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
M.....4
M.....4
konto usunięte 23.09.2021, 21:54:39 via Android
  • 0
#apple #ipad Pierwszy zakup, więc mało doświadczony, wybaczcie. Wysylka od 18 do 25 października... To realny czas dostawy?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 23.09.2021, 22:00:26
  • 0
@Martinez04: Zakup bezpośrednio ze strony Apple?
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 23.09.2021, 22:03:04
  • 0
@Martinez04: To w tym przypadku podali realny.
  • Odpowiedz
db95
db95
db95 23.09.2021, 22:04:34
  • 1
@Martinez04: Generalnie jest kolejka na urządzenia i czasami zdarzy się że szybciej niż podają, ale to przeważnie w sklepach typu mediamarkt czy innych.
  • Odpowiedz
Kosiek30
Kosiek30
Kosiek30
23.09.2021, 21:40:26
  • 0
Hejka - podobno z powodu 3D Secure, Apple Watche bez eSIM nie mogą już dodać karty do Apple Pay. Znaczy mogą, ale nie zweryfikuje się ich, bo do weryfikacji trzeba numeru telefonu, a Watch bez eSima...mieć go nie może. Tak twierdzi Santander. Czyli co - WSZYSTKIE Watche bez eSIM nagle są pozbawione Apple Pay? Oczywiście dotyczy to próby ustawienia karty od nowa, obecnie dodane działają. #apple #applewatch #
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

db95
db95
db95 23.09.2021, 21:52:54
  • 1
@Kosiek30: Ja mam bez eSIM i normalnie płacę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24
  • Strona 9 z 24
  • >

(╭☞ ͡ ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°)╭☞ ʕっ•ᴥ•ʔっ

  • A co tu mówić
  • Wybrzeże Klatki Schodowej

Osiągnięcia

  • VIP
    od 10.03.2016

    VIP
  • Farciarz
    od 18.01.2019

    Farciarz
  • Rocznica
    od 22.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking