Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cabeiu
cabeiu

cabeiu

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5232
  • Znaleziska 862
  • Mikroblog 4370
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30
nowywinternetach
nowywinternetach
26.09.2024, 12:40:30
  • 0
Czy kupując gry na kluczykowniach producent dostaje kasę za grę, czy portal który sprzedaje klucze?

#gry #pc #pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 26.09.2024, 12:41:42 via Wykop
  • 0
@nowywinternetach: portal.
  • Odpowiedz
estess
estess
23.09.2024, 17:11:44
  • 2
Wzięło mnie ostatnio na HL2, w nic nowego nie chce mi się grać, i mnie natchnęło do nagrania filmu o starych grach!
Lubicie wracać do starszych tytułów?

#gry
estess - Wzięło mnie ostatnio na HL2, w nic nowego nie chce mi się grać, i mnie natch...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 23.09.2024, 17:47:46 via Wykop
  • 2
@estess: "stare gry powoli przeżywają swoją drugą młodość" - słysze o tym trendzie od 10 lat, więc nie takie powoli.
Odpowiadając na pytanie z miniaturki - nie, to że coś jest starsze nie od razu znaczy że jest lepsze.
Po prostu ludzie teraz sie uczepili starych gier, bo przy tak długich cyklach deweloperskich nowe gry AAA wychodzą rzadziej, a i może też ten segment gier trochę zalicza spadek faktycznie solidnych
  • Odpowiedz
majkelunio
majkelunio
18.09.2024, 10:40:22
  • 3
Czy tylko ja przestałem umieć grać w gry, które mają jakąkolwiek fabułę i trzeba "to na spokojnie usiąść" i przedumać.
Jakiś szybki mecz w fife, jakieś zbudowanie paru budynków w cities skylines, jakaś szybka runda w heroes 3 .... i już mi się dalej nie chce.
Kiedyś potrafiłem odpłynąć w grę, zapomnieć o świecie i najnormalniej dać się wciągnąć. Dzisiaj patrzę na to wszystko i mi się najzwyczajniej nie chce. W dodatku
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 18.09.2024, 10:46:49 via Wykop
  • 6
@majkelunio: tak, tylko ty. nikt inny nie gra w onlajny ani krótkie gry.
cabeiu - @majkelunio: tak, tylko ty. nikt inny nie gra w onlajny ani krótkie gry.

źródło: 1595201-oh_look_its_this_thread_again_super

Pobierz
  • Odpowiedz
youmimicanski
youmimicanski
18.09.2024, 04:16:01
  • 0
Piekło dla mnie zamarzło. Obok #intel i7 13th gen postawiłem #amd 9950X. Dało to 32% skok wydajności w obliczeniach. Pewnie da się jeszcze to polepszyć, bo nie jestem obcykany z terminologią czerwonych. Ile się naszukałem hyperthreadingu, żeby to wyłączyć (-‸ლ). Procesory są dla mnie porównywalne, bo program, z którego korzystam obsługuje do 16 rdzeniufff. Samo to, że w amd nie ma jakichś okrojonych wersji
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 18.09.2024, 06:17:28 via Wykop
  • 0
13400f


@Czapelek: przeciez to i5
  • Odpowiedz
Howdyy
Howdyy
17.09.2024, 16:52:33
  • 0
Cześć Panowie,

Przymierzam się od dłuższego czasu do wymiany mojego antycznego już sprzętu. Nie siedzę za głęboko w świecie hardware’u ale po obejrzeniu dziesiątek testów i poczytaniu dyskusji złożyłem coś takiego:

Link

Komputer
Howdyy - Cześć Panowie,

Przymierzam się od dłuższego czasu do wymiany mojego antyczn...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-09-17 18-47-43

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 17.09.2024, 17:19:32 via Wykop
  • 0
@Howdyy:

Chłodzenie CPU:


da
  • Odpowiedz
EOS
EOS
17.09.2024, 11:59:02
  • 0
Chciałbym powrócić do karcianek kolekcjonerskich / gier karcianych online typu Gwint, HS.
Możecie polecić coś, co nie znudzi się po tygodniu ? ;)
Będę grał głównie na tablecie, więc #android jest poniekąd wymogiem.

Dzięki za polecajki ! ;)

#gry #karcianki #gryonline
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 17.09.2024, 12:04:46 via Wykop
  • 0
@EOS: mtg arena
  • Odpowiedz
pawcio
pawcio
13.09.2024, 17:38:48
  • 0
Koledzy, powiedzcie mi skąd na allegro tak podejrzanie tanie klucze do FC 24? Ktoś w kometnarzu napisał że konto chińskie - tyle wiem. Czy to w ogóle legalne? Można śmiało kupować?

#fc24 #gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 13.09.2024, 17:52:46 via Wykop
  • 2
@pawcio: czlowieku, za tydzien wychodzi fc25, wiec to fc24 jest warte cale nic, teraz to juz wszedzie tanio bedzie
  • Odpowiedz
R4zziell
R4zziell
10.09.2024, 17:44:51
  • 0
Gra ktoś w Space Marine 2?
#gry #warhammer40k
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 10.09.2024, 17:45:52 via Wykop
  • 7
@R4zziell: no jakieś 175 tysięcy ludzi
cabeiu - @R4zziell: no jakieś 175 tysięcy ludzi

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Draakul
Draakul
09.09.2024, 20:09:00
  • 0
Oto wprowadzenie, które ma nakreślić konspekt sytuacyjny:


Zatem po tym krótkim wprowadzeniu:

Gram sporadycznie, przeważnie CS, ale lubię od czasu do czasu strzelanki czy jakiegoś RPG'a. Niekiedy obrabiam zdjęcia z aparatu, często neta przeglądam. Nie chcę też milionów monet wydawać, chociaż jeżeli miałbym dołożyć to mógłbym.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 09.09.2024, 20:14:14 via Wykop
  • 1
Nie chcę też milionów monet wydawać, chociaż jeżeli miałbym dołożyć to mógłbym.


@Draakul: możesz sobie kupić r5 3600 po taniości a możesz kupić r9 7950x3d, skąd mamy wiedzieć ile chcesz wydać, co masz teraz żebyś odczuł różnicę, jaka rozdzielczość monitora i jakie odświeżanie, kula nic nie mówi.
  • Odpowiedz
cabeiu
cabeiu
cabeiu 09.09.2024, 20:34:17 via Wykop
  • 2
@Draakul: z takim budżetem to nic, tylko 7800x3d brać, do tego RAM typu 6000MHz@CL30, lub widzę, że są 7000@CL32, do tego jakaś płyta i w okolicach 3k się zmieścisz. a i jeszcze jakieś chłodzenie na procesor
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
09.09.2024, 09:22:06
  • 95
Podoba mi się jak pokolenie wychowane na shortsach, z przetyranymi mózgami od efekciarskich gier opartych na szybkich rundowych rozgrywkach, odebrało, za darmo z Epic Store, Football Managera 2024 i poddaje się po 10 minutach rozgrywki.

My, ludzie starej daty, doceniamy kunszt wielogodzinnych poszukiwań sztabu trenerskiego, skrupulatne ustawianie treningu indywidualnego zespołu U-19, efektywne zarządzanie finansami, czy dodawanie face i logopacków do gry, by pogłębić immersję w grze.

Dzieciaczki wracajcie do Fortnite'a i FIFY
Wojciech_Skupien - Podoba mi się jak pokolenie wychowane na shortsach, z przetyranymi...

źródło: temp_file8633031895295599050

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 09.09.2024, 10:04:51 via Wykop
  • 1
Ludzie lubią fify i pesy ze względu na to, że jest jakiś skill celling i nie chodzi o efekciarstwo, a kompetycje.


@ZuluScout: tak, w fife zwlaszcza ze wzgledu na to, ze wygrywasz jak wydajesz kase na paczki UT
  • Odpowiedz
R.....a
konto usunięte 05.09.2024, 10:59:00
  • 0
Mogę przenieść jakoś wygodnie wszystkie dane z jednego pc na drugi? Obydwa widnows 10. Wiecie, aplikacje, hasła itp. Czy muszę wszystko ręcznie przerzucać?
#windows10 #pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 05.09.2024, 11:01:14 via Wykop
  • 2
@Retiarius_oma: sklonuj dysk
  • Odpowiedz
TheNarf
TheNarf
02.09.2024, 11:09:32
  • 0
Mirki szukam firmy we Wrocławiu która składa komputery na zamówienie, konkretnie potrzebuję profesjonalisty i pasjonata, który pomoże skonfigurować kompa (już mam coś na oku), złoży i przetestuje. Raczej nie chodzi mi o sieciówki typu komputronik albo x-kom tylko o profesjonalistów, którzy sprowadzą konkretnie części zamiast wciskać to co jest na magazynie.

#wroclaw #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 02.09.2024, 11:30:03 via Wykop
  • 3
@TheNarf: zagadaj do @majk3l , a stacjonarnie to nie wiem
  • Odpowiedz
youknowthisxd
youknowthisxd
02.09.2024, 11:26:01
  • 1
Kingdom Come Deliverance warte jest ogrania?Bo widzę że jest teraz w promce na steam i się tak zastanawiam(nie wiem jeszcze którą edycję, ta z dodatkami czy bez) btw jak z graniem w to na steam decku? Wszystko jest czytelne?
#steamdeck #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 02.09.2024, 11:26:55 via Wykop
  • 11
@youknowthisxd: tak
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
29.08.2024, 15:46:42
  • 0
Hej, posiadam PC o takiej konfiguracji, której chciałbym zrobić upgrade:

MOBO: MSI B450 Gaming Plus Max
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D
GPU: RX6600
RAM: 32 GB, 3200MHz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 29.08.2024, 16:02:03 via Wykop
  • 1
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D


@choosewisely: tak, b650 to już AM5, więc wymiana i procka, więc jak nie śpisz na kasie to nie ma co zmieniać. ten proc jeszcze sporo posłuży
  • Odpowiedz
cabeiu
cabeiu
cabeiu 29.08.2024, 16:48:28 via Wykop
  • 0
@choosewisely: https://www.x-kom.pl/p/572282-plyta-glowna-socket-am4-msi-mpg-b550-gaming-plus.html takie cos?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 9 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 31.12.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking