Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bumelante

Bumelante

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 88968
  • Znaleziska 824
  • Mikroblog 88144
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 14
mateusz-bazylak
mateusz-bazylak
12 godz. i 16 min temu
  • 6
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw
mateusz-bazylak - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw

źródło: 1000005563

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 6 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@mateusz-bazylak: odgaduję hasło: hui
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
17 godz. i 37 min temu
  • 16
No i miasta top5 przez ultra drogie mieszkania zniechęcają i uniemożliwiają młodych Polaków do zakładania rodzin i posiadania dzieci

mamy wiele powiatów nie perspektywicznych gdzie praca to za minimalną i brak wybory
- kilka dużych miast z miarę ok rynkiem pracy ale koszmarnym rynkiem mieszkaniowym, gdzie 75-85m mieszkanie odpowiednie dla rodziny 2+2 kosztuje ponad 1mln złoty.

Trzeba czekać aż zacznie spadać liczba polaków i może będzie lepiej koło 2045, gdy ubędzie z 3,5-4mln ludzi
Lukardio - No i miasta top5 przez ultra drogie mieszkania zniechęcają i uniemożliwiaj...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 13 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
75-85m mieszkanie odpowiednie dla rodziny 2+2


@Lukardio: widzę co tu zrobiłeś
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
15 godz. i 11 min temu
  • 186
chyba to właściwa pora aby zmienić opony na letnie
#przemyslenia #pogoda #motoryzacja #wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 13 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 6
@Rad-X: już dni coraz krótsze, ja bym odpuścił
  • Odpowiedz
mikelson22
mikelson22
30.05.2026, 09:18:43
  • 2
tak jakby nie bylo jutra
#muzyka #meskiegranie
mikelson22 - tak jakby nie bylo jutra 
#muzyka #meskiegranie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante przedwczoraj, 11:33:33 via Wykop
  • 0
@mikelson22: babskie smęty
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
08.06.2026, 20:10:15
  • 6
Męskie granie tylko że mało męsko bo kobieco to jest aż nadto. #przegryw #meskiegranie
PrawnydoRadca - Męskie granie tylko że mało męsko bo kobieco to jest aż nadto. #przeg...

źródło: IMG_7805

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante przedwczoraj, 11:31:22 via Wykop
  • 1
@Coco_jumbo_i_do_przodu: dla Marzeny i Kamili z HRu żeby mogły na insta pokazać jakie są "szalone"
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante 24.06.2026, 13:22:54
  • 5
#pogoda
Bumelante - #pogoda

źródło: comment_Q49dayVPTEueClmM8DgEqXoJExdTJqP9

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 23.06.2026, 18:36:32
  • 0
WRUCIŁ
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
22.06.2026, 15:07:11
  • 0
#wroclaw #heheszki
KrowkaAtomowka - #wroclaw #heheszki

źródło: 1000025884

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 23.06.2026, 07:54:29 via Wykop
  • 0
@KrowkaAtomowka: będziemy mieli tańsze Ajfony?
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante 20.06.2026, 17:32:44
  • 5
To mogliśmy być my
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
10.06.2026, 09:42:27
  • 2
Popisałem pare dni z tinderówką 26lvl i żartowaliśmy sporo, nawet w opisie miała, że „fajnie jakbyś znał się na żartach”.
No i będę niedługo w mieście w którym mieszka i zapytałem czy je fastfoody. Odpisała

Czasami, a dlaczego pytasz?

Odpisałem

Bo

Przegiąłem?

  • Tak 56.3% (107)
  • Nie 43.7% (83)

Oddanych głosów: 190

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 19.06.2026, 15:47:40 via Wykop
  • 0
@iquiet: przegrałeś od razu pisząc że to żart. Trzeba bylo trzymać so końca
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
19.06.2026, 10:21:04
  • 15
Czy ktoś w końcu skończy z tą patologią związaną z konserwatorem zabytków? Chłop po historii sztuki decyduje o infrastrukturze która remontowana jest raz na 20 lat i później ludzie muszą się użerać z konsekwencjami tego że hurr durr historyczna kostka albo układ ulicy xD Typu teraz nie mogli zaplanować poprawnie przebiegu ulicy i torowiska, zabrakło 30cm żeby były oddzielone od siebie ale pan konserwator powiedział że krawężnik musi być w tym konkretnym
Reepo - Czy ktoś w końcu skończy z tą patologią związaną z konserwatorem zabytków? Ch...

źródło: 490c2fc3a889713ce782e4e31fa79907

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 19.06.2026, 14:29:51 via Wykop
  • 0
@Reepo: paranoja że nie ma żadnego trybu odwoławczego od decyzji tej parówy. Przecież to jest podstawa
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante 17.06.2026, 18:48:53
  • 8
Ale cycate te Kongijki
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
17.06.2026, 04:33:03
  • 62
#dziendobry #heheszki #wroclaw #bekazpodludzi

Narodziła się nam nowa świecka tradycja. Smarowanie ryja śmietaną w geście solidarności z prezydentem Poznania. Kto następny? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Afrobiker - #dziendobry #heheszki #wroclaw #bekazpodludzi

Narodziła się nam nowa świ...

źródło: 1000006916

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 17.06.2026, 17:56:40 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: jprdl
  • Odpowiedz
tumiwisizm
tumiwisizm
tumiwisizm
17.06.2026, 09:26:41
  • 6
Lecimy, przed lotem trzeba się nawodnić.

#lotnisko #wroclaw #wakacje
tumiwisizm - Lecimy, przed lotem trzeba się nawodnić.

#lotnisko #wroclaw #wakacje

źródło: 21490

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 17.06.2026, 17:56:03 via Wykop
  • 0
@tumiwisizm: można wziąć na wynos?
  • Odpowiedz
mirage50
mirage50
17.06.2026, 17:44:54
  • 0
Najgorszy mecz chyba do tej pory
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 17.06.2026, 17:47:01 via Wykop
  • 0
@mirage50: najgorsze mistrzostwa do tej pory
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante 17.06.2026, 17:46:06
  • 0
Serio ktoś uważał Portugalię za faworyta, z oldboyem blokujacym jedno miejsce w składzie?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 17.06.2026, 17:24:48
  • 0
Ronaldo to taki twój stary który chciałby się popisać przed młodzieżą na rodzinnym grillu, ale lata już nie te
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
15.06.2026, 07:05:31
  • 2
#mecz a taki p0lak husarz ? ochlał by sie ,obsrał ,obrzygał sie jakąś tanią parówką ala kiełbasą i jeszcze zeszczał na koniec
polskipolakz_polski - #mecz  a taki p0lak husarz ? ochlał by sie ,obsrał ,obrzygał si...

źródło: 40e120b18d2ab89b66a79ac8ac80cc792d4ea9fb32affab58ca2dca3298b65bf

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 15.06.2026, 07:39:48 via Wykop
  • 0
@polski_polak_z_polski: ojkofob śmierdzący
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante 14.06.2026, 18:09:47
  • 5
Kurski jaki był taki był, ale mecze w 4K dał
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante
Autor
14.06.2026, 18:27:15 via Wykop
  • 0
@Canis___Majoris: co ty za herezje kocopoły pierdzielisz

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,32853523,zamiast-mundialu-4k-jest-kompromitacja-tvp-zafundowala-nam.html
  • Odpowiedz
trez
trez
09.06.2026, 07:38:09
  • 1
Dokładnie 20 lat temu, 9 czerwca 2006 roku Polska przegrała mecz otwarcia mundialu z Ekwadorem tracąc pierwszego gola po wrzucie piłki z autu przez rywali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/CV9Huq3cBmA?is=QYOKvg1qY-Xxjhi3

#retrofutbol
#mecz

Twój najbardziej traumatyczny mecz kadry na dużym turnieju w XXI wieku

  • 0-4 z Portugalią na Mundialu 2002 13.2% (10)
  • 0-2 z Ekwadorem na Mundialu 2006 6.6% (5)
  • 0-1 z Czechami na Euro 2012 10.5% (8)
  • 1-2 z Senegalem na Mundialu 2018 27.6% (21)
  • 0-0 z Meksykiem na Mundialu 2022 0% (0)
  • 0-3 z Kolumbią na Mundialu 2018 13.2% (10)
  • O-2 z Koreą Płd na Mundialu 2002 10.5% (8)
  • Wszystkie 18.4% (14)

Oddanych głosów: 76

trez - Dokładnie 20 lat temu, 9 czerwca 2006 roku Polska przegrała mecz otwarcia mund...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante 09.06.2026, 12:01:45 via Wykop
  • 0
@trez: ja się po Senegalu załamałem i już nie umiem się reprezentacją ekscytować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking