Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko209
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blvck

blvck

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4807
  • Znaleziska 1910
  • Mikroblog 2897
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 53
kontonapotrzebyjednegowpisu
kontonapotrzebyjednegowpisu
kontonapotrzebyjednegowpisu
25.03.2016, 08:11:30
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 25.03.2016, 08:26:27
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
blvck
blvck 25.03.2016, 08:54:48
  • 1
@sebawo: w dodatku będzie utrudniała każde spotkanie z córką
  • Odpowiedz
blvck
blvck 25.03.2016, 08:59:53
  • 0
@kontonapotrzebyjednegowpisu: no nic, w każdym razie musisz coś z tym zrobić bo to nie jest normalne. Powodzenia, trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
akustycznie
akustycznie
akustycznie
24.03.2016, 22:11:20
  • 1
#aliexpress #inteligo #mastercard

Mireczki, gdzie sprawdzić po jakim kursie poleci płatność w USD na Aliexpress gdy zapłacę kartą płatniczą z Inteligo?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 24.03.2016, 22:14:00
  • 0
@akustycznie: na stronie banku sprawdź kurs
  • Odpowiedz

472

Zbieramy zainteresowanych pozwem zbiorowym przeciwko Adweb (2be.pl)

Zbieramy zainteresowanych pozwem zbiorowym przeciwko Adweb (2be.pl)

Nasi prawnicy przygotowują pozew zbiorowy przeciwko AdWeb, właścicielowi hostingu 2be.pl. Jesteś w gronie poszkodowanych?

Bezprawnik
z
bezprawnik.pl
dodany: 16.03.2016, 18:35:07
  • 196
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    hosting
  • #
    serwery
  • #
    informatyka
blvck
blvck 16.03.2016, 22:24:11
  • 12
A co tam pozywać, kasy nie odzyskacie


@megawatt: z drugiej strony chodzi też o zasadę. Trzeba tępić takie działania. Osoba, która robi takie przekręty nie może pozostać bezkarna. To, że nie otrzymają żadnych pieniędzy nie oznacza, że kolesiowi ma to ujść na sucho.
cnros
cnros
09.03.2016, 19:57:42
  • 570
Zdecydowałem, jestem rok po studiach, przerobiłem 6 lat w #korposwiat i kupiłem bilet w jedną stronę na Maltę.
Mam już apartament opłacony na pół roku, teraz szukam roboty (zdalnie mam już jedną nagraną) :)

CZAS NA ZMIANY MIRKI ! lvl27

dajcie trochę plusów na odwagę #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 09.03.2016, 22:07:34
  • 0
@cnros: powodzenia :) co z tym tagiem?
  • Odpowiedz
Godric
Godric
04.03.2016, 19:13:31
  • 253
#csgo #morgen #virtuspro #iem
Godric - #csgo #morgen #virtuspro #iem

źródło: comment_Hh9ZILjAXWo9CsZN00NAirJKQj4aHGry.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 05.03.2016, 13:52:09
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Djabloo2
Djabloo2
26.02.2016, 16:52:04
  • 139
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy
Djabloo2 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_EwnxGJYHoTM4hMxhZ9E6LzH39Rp4VSg8.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 27.02.2016, 00:20:44
  • 0
@Djabloo2: a jak jeszcze zatrzyma się na 10 sekund, to już coś podejrzanego ( ͡° ͜ʖ ͡°) koniecznie wtedy trzeba zapamiętać rejestracje
  • Odpowiedz
nihil_novi
nihil_novi
24.02.2016, 18:00:06
  • 27
#kursyudemy #elearning

Dla przypomnienia:
1) Po zapisaniu się na jakiś kurs jest on na koncie dożywotnio czyli do czasu usunięcia Udemy.com
2) Kupony mają ograniczenie czasowe i/lub ilościowe. Chcesz mieć jakiś kurs, to zapisuj się jak najszybciej. Smęty typu "a teraz jest płatne" ignoruję. Widocznie byłeś/byłaś za wolny/wolna.
3) Tak, śpię. Czasem nawet za dużo!
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 24.02.2016, 19:46:26
  • 1
@jeronimo_martini: jeśli interesujesz się webdev to polecam od siebie "Bootstrap to Wordpress", autor Brad Hussey. Super prowadzący, nie zamula, mówi czysto i wyraźnie, czasami rzuci jakimś żarcikiem, ogólnie śmieszny jest. Ma jeszcze kurs z PHP darmowy na udemy.

Z androida polecam natomiast "Become an Android Developer from Scratch", również ciekawie prowadzony kurs. Nie ma nudy, dość wymagające zadania jak dla początkujących.
  • Odpowiedz
Gnojowisko3000
Gnojowisko3000
21.02.2016, 20:26:21
  • 48
Murki,
mam oszczędzone około 100k zł i szukam pomysłu w co zainwestować te pieniądze. Myślałem żeby się trochę dokredytować z banku (mam zdolność na kolejne 100k), kupić działkę blisko osiedli i postawić garaże ale znaleźć coś ciekawego jest naprawdę ciężko.

Zwrot z inwestycji przewiduję w 6-7 lat. Interesuje mnie inwestycja, w której nie będę musiał za dużo przebywać oraz poświęcać czasu.

Jakieś pomysły? Z góry mówię, że komentarze typu "zainwestuj w siebie" albo "kup tone
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 21.02.2016, 20:36:47
  • 0
@Gnojowisko3000: może kup mieszkanie, wyremontuj i wynajmuj? Może studenciakom? Po dwóch w pokoju dają radę.
  • Odpowiedz
mates21
mates21
21.02.2016, 15:26:51
  • 1
Mireczki, czy ktos widzial te buty klik w jakims bardziej 'zaufanym' sklepie na ali, ewentualnie czy ktos ma i moze sie wypowiedziec o jakosci?

#aliexpress #zakupy #pytanie #zakupyzchin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 21.02.2016, 20:09:38
  • 0
@mates21: raz majfrend wysłał mi real foto. Na zdjęciach na aukcji buty miały podwójny znaczek nike. Niby p------a, ale w rzeczywistości w większości przypadków wysyłają z normalnym znaczkiem nike. Poniżej dwa zdjęcia, moim zdaniem są strasznie zniekształcone i nieproporcjonalne te buty.
blvck - @mates21: raz majfrend wysłał mi real foto. Na zdjęciach na aukcji buty miały...

źródło: comment_rPVTXUSEfFLpqOabncAPYd8mxbBscqs7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
blvck
blvck 21.02.2016, 20:09:02
  • 0
@mates21: nie oczekiwałbym cudów jeśli chodzi o wygodę. Polecam oryginalne roshe run.
blvck - @mates21: nie oczekiwałbym cudów jeśli chodzi o wygodę. Polecam oryginalne ro...

źródło: comment_Dh56QBTMnrFFX4zRVuKrzAk6sM7wxScU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a.....s
a.....s
konto usunięte 20.02.2016, 13:47:00
  • 336
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 20.02.2016, 23:21:24
  • 0
@audiokoks: miałem przed chwilą podobną sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°) telefon wystawiony za 1100, koleś napisał, że 700 i już po niego jedzie XD
  • Odpowiedz
henorek
henorek
20.02.2016, 19:25:23
  • 1
Ktoś kupował kable USB->MicroUSB i poleci jakieś dobre? Boje się trochę, że kupie jakiś syf na którym się nie da nic zrobić, mój ostatni kabel z chin był tak gówniany, że przez całą noc naładowało mi się tylko 10% telefonu, http://pl.aliexpress.com/item/Colorful-1-2M-magnet-Micro-USB-Cable-2-0-Data-sync-cable-For-Nokia-HTC-Samsung/1839845628.html?ws_ab_test=searchweb201556_3,searchweb201644_4_505_506_503_504_502_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10004_10009_10008,searchweb201560_2,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6450&btsid=319c3878-f895-4adf-ba61-6d32e96e4701 te beda git? #aliexpress
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 20.02.2016, 19:27:58
  • 2
@henorek: BlitzWolf na banggood.com, polecam
  • Odpowiedz
blvck
blvck 20.02.2016, 20:02:39
  • 0
@kodijak: ?
  • Odpowiedz
Piotr_z_Wykopu
Piotr_z_Wykopu
20.02.2016, 01:57:04
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 20.02.2016, 19:26:47
  • 0
@Piotr_z_Wykopu: też ostatnio widziałem, że znajoma sprzedaje zegarki z adidasa damskie za 50 zł XD a na ali za parę cebulionów
  • Odpowiedz
D.....w
D.....w
konto usunięte 20.02.2016, 11:57:07 via iOS
  • 1
za ile sprzedam iPhone 5 32 GB z zbita szybka ? #ios #apple #bojowkaios
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvck
blvck 20.02.2016, 12:00:44
  • 0
@Drclaw: wymiana szybki od 150 do 250 zł
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking