Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bgonzo

bgonzo

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6166
  • Znaleziska 448
  • Mikroblog 5718
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 70
bgonzo
bgonzo 01.12.2022, 16:18:28
  • 1
Hej, czy są wśród Mirkow uzytkownicy TOYOTA COROLLA XII SEDAN 1.6 VALVEMATIC 132 KM?

Przed zakupem mam kilka wątpliwości i kilka pytań które pojawiają się w mojej głowie:
1. Jakie jest spalanie w ujeciu miasto / trasa przy zalozeniu ze w trasie raczej spokojnie 130 km max. Zastanawiam sie czy takie auto jest sens gazować. Jeżdzę ok. 30.000 rocznie
2. Jakie sa najwieksze bolaczki tego auta poza tym, że jest k------o nudne?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
01.12.2022, 16:54:38
  • 0
@Legiatto: no dobra, ale moje pytanie bylo inne - jakie jest spalanie?
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo
Autor
01.12.2022, 18:16:20
  • 0
@LIBED: a jak spalanie benz?
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 29.10.2022, 10:30:42
  • 0
#mozilla #thunderbird #outlook #poczta #mail #sotfware #komputery #programpocztowy #gmail

Hej, czy ktoś orientuje się w jaki sposob ustawić Mozille Thunderbird aby maile w ogóle nie zapisywały się na dysku? Nie chciałbym w ogóle tracić miejsca, a obecnie na starym komputerze Mozilla zajmuje horrendalnie dużo.

Ewentualnie czy jest jakiś alternatywny program pocztowy który nie zajmie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketiv
ketiv
ketiv
29.10.2022, 10:42:09
  • 1
@bgonzo: każdy klient pocztowy musi coś pobrać, jak nic nie ma być pobierane to używać webmaila :)
w Thunderbirdzie dla kont POP3 możesz ustawić opcję "pobieraj tylko nagłówki", i ręcznie klikać pobierz wiadomość dla tych maili które cię interesują, ale nic więcej nie osiągniesz
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 22.09.2022, 09:39:45
  • 1
Mircy podpowiedzą #samochody #auto

Szukam fury, wymagania:
1. Ekonomiczne, małe spalanie - rozważam zakup benzy i zagazowanie, diesel całkowicie odpada
2. Max 3 - 4 latek bo #leasing
3. Od sedana w górę - nie interesują mnie mniejsze auta, kombi, crossovery i wyżej - jak najbardziej
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
22.09.2022, 09:45:28
  • 0
@kuraku: wiadomo, cudów nie oczekuje. Bardziej pytam w sumie czy jest jakieś auto które naprawde jezeli chodzi o poziom awaryjności, serwis, koszty utrzymania wybija się ponad pozostałe czy wszystkie mniej więcej ofertują to samo.
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo
Autor
22.09.2022, 12:07:17
  • 0
@buntowniczaczupakabra: zdecydowanie poza budżetem z tego co sie orientuję
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo
Autor
22.09.2022, 12:16:21
  • 0
@dac14: Jak wielki bak?
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 29.08.2022, 20:48:56
  • 0
#iphone #android #telefony #ios

nie daje rady już psychicznie

jak przenieść nie używając "przenies do iOS" dane z androida na iphone? apka co rusz wyrzuca błąd przeniesienia, a ja już chciałbym tylko przenieść wiadomości i kontakty, dramat
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
29.08.2022, 22:15:11
  • 0
@Dibhala: no to najmniejszy pryszcz,bardziej mi zalezy na wiadomosciach i na historii połączeń
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 19.02.2022, 18:47:10
  • 2
gdzie kupię naprawdę dobry jakościowo golf męski?

#modameska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mgns
mgns
mgns
19.02.2022, 20:47:39
  • 1
@bgonzo: Massimo Dutti (na promce do 150 zł), Mango Outlet (do 120zł na promce), merynos z Vistuli za 200 zł jest również w porządku. Jeśli to za niska półka to Zack Roman/Suitsupply (250-500zł).
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
22.02.2022, 06:47:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bgonzo: w salonie volkswagena
  • Odpowiedz
Pat6er
Pat6er
Pat6er
12.02.2022, 21:07:16
  • 2
Czas na małe porządki, więc wrzucam swój #stragan :)
Kilka damskich tanioszek dla różowych :)
Lalique Le Parfum 1,3zł/ml (maks 50ml)
Suki Weil Essence 0,7zł/ml (maks 60ml)
Lalique Amethyst 1,1zł/ml (maks 50ml)
Al Haramain Rawaa 1zł/ml (klon CH Good Girl)(maks 50ml)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo 13.02.2022, 07:59:32
  • 0
@Pat6er: nie wołej tylko pisz ile ci przelac hihi, btw mozesz tez odlac 15 ml ch good girl plus 15 ml tego klona mbtf na sprobowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
turzol
turzol
turzol
08.02.2022, 17:07:45 via iOS
  • 1
Sprzedam set dekanatów Loewe 7: Pour Homme, Anonimo, Natural

Natural zostało 2,5-3ml. Pozostałe bez psika testowego. Cena 40pln + wysylka cebulomatem. #perfumy
turzol - Sprzedam set dekanatów Loewe 7: Pour Homme, Anonimo, Natural 

Natural zosta...

źródło: comment_16443400644PBfDqHavkgAYhLwJUsfUV.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo 08.02.2022, 21:33:36
  • 0
@turzol: to sa po 5ml? biere jak cos
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 06.02.2022, 15:47:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
06.02.2022, 15:51:22
  • 3
@NaChuiMiTaCHata: a jak myslisz, na ile mi starcza 3 kg białka?
  • Odpowiedz
Pat6er
Pat6er
Pat6er
04.02.2022, 10:59:19
  • 6
Witam szanowne grono. Ostatni post @TetraHydroCanabinol zainspirował mnie do małej rozbiórki.
Czy byliby chętni na:
Bois Impérial Essential Parfums: Fragra, Parfumo
Divine Vanille Essential Parfums: Fragra, Parfumo
Rose Magnetic Essential Parfums, Parfumo
Póki co spróbujmy z pakietami 3x10ml za 115,5zł
Pat6er - Witam szanowne grono. Ostatni post @TetraHydroCanabinol zainspirował mnie do...

źródło: comment_1643972174U9Z8MtzqzZqavyJFpo6Dkz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo 04.02.2022, 22:59:38
  • 1
@Pat6er: ja pakiet nie, ale bois imperial chetnie wyprobuje
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 06.02.2022, 08:35:16
  • 0
@Pat6er: bd rozlewal tego boisa?
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 06.02.2022, 13:20:50
  • 0
@Pat6er: mordo ja wyzej zaklepalem :(
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 06.02.2022, 15:34:57
  • 0
@Pat6er: ok ok czekam cierpliwie
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 08.01.2022, 09:54:39
  • 1
loewe 7 i loewe 7 natural kupię caly flakon lub odlewke

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jascen
jascen
08.01.2022, 09:56:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bgonzo: podpinam się
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 03.01.2022, 08:09:58
  • 0
Korzystam z Senuto. Przez listopadową aktualizację algorytmów bardzo mocno poleciała mi strona jeżeli chodzi o frazy w top 3/10/50. W jaki sposób sprawdzić co było nie tak i jak powrócić do poprzednich wyników?

#seo #pozycjonowanie #wordpress
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
03.01.2022, 10:07:23
  • 0
@odysjestem: mordo, ja mam mocny spadek we frazach i to od konkretnej daty.

@kizimajaro: w jaki sposób ci to udostepnic?
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 25.12.2021, 14:30:45
  • 0
#perfumy

Dior Homme Intense
Ard Al Zaafaran Midnight Oud.

Odlewki - ktoś posiada?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
25.12.2021, 14:44:49
  • 1
@isgorath: soreczki, na razie chce tylko sprobować
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 20.02.2015, 17:24:35
  • 5
czy ktoś z was miał może coś takiego jak zespół przewlekłego spływania wydzieliny po tylnej ścianie gardła ?

#pytanie #medycyna
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
21.12.2021, 23:11:36
  • 0
@Judicator: patrz komentarz sprzed roku wyzej
  • Odpowiedz
bgonzo
bgonzo 14.12.2021, 18:56:37
  • 0
Ma ktoś loewe 7 albo loewe 7 natural na sprzedaż?
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo
Autor
14.12.2021, 19:06:23
  • 0
@Minishcap: zapodaj konkret na PW mordeczko
  • Odpowiedz
Odbuta
Odbuta
13.12.2021, 08:50:32
  • 0
Sprzedam
Dior sauvage EDT 2,3/ml
Valentino uomo Intense (2021) 3/ml
D&G light blue forever 2,3/ml
Dekanty:
Loewe 7 Plata 5ml 13 zł
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo 14.12.2021, 18:53:56
  • 0
@Odbuta: masz jeszcze loewe 7?
  • Odpowiedz
Tytanowy_Socjopata
Tytanowy_Socjopata
Tytanowy_Socjopata
29.11.2021, 10:11:33
  • 2
Odsprzedam butelkę Hermes Terre D’Hermes EDT. Butelka 100 ml, zostało myśle ponad 60 ml. 150 zł to chyba uczciwa cena.
#perfumy
Tytanowy_Socjopata - Odsprzedam butelkę Hermes Terre D’Hermes EDT. Butelka 100 ml, zo...

źródło: comment_1638180685KswiIKfJAe7kzTj6XSUt2H.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo 29.11.2021, 22:04:20
  • 0
@Tytanowy_Socjopata: aktualne?
  • Odpowiedz
Josephix
Josephix
11.11.2021, 14:16:04
  • 1
#perfumy Witam
Na sprzedaż idzie Flakon Prady Luna Rossa Carbon z ubytkiem.
Jeden z Mirków zważył że pełny flakon waży 358g bez plastikowej osłonki, mój z ubytkiem waży 322 (zdjęcie dołączam).
Na wysokości niewiele ponad pół (obstawiam pomiędzy 55 a 65 ml).
Flakon kupiony na profilu allegro Elnino, Batch 90201 pokazuje datę na Luty 2019.
Dołączam także odlewkę YSL L'Homme (Było 10ml, obstawiam że pozostało 7.5ml).
Josephix - #perfumy Witam
Na sprzedaż idzie Flakon Prady Luna Rossa Carbon z ubytkie...

źródło: comment_1636640161NZYtC3WDIsxuFzPqEarv3e.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo 12.11.2021, 07:54:53
  • 0
@Josephix: wezmę
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott
07.11.2021, 01:55:23
  • 14
Nikt się nie spodziewał straganu o tej porze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odlewam od 5 co 5. Szkła 10/20/50 2,5zł. osobisty w promieniu 2km od skytowera. Wysyłka cebulomat olx/nieolx13zł.

Dekanty: Kilauea Olympic Orchids 9,9ml 51,5zł
Olympic Rainforest Olympic Orchids 9,8ml 51zł
Givenchy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgonzo
bgonzo 07.11.2021, 14:07:56
  • 0
Serge Lutens Chergui 9,8ml 41,5zł


@why_nott: wezmę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia