Wpis z mikrobloga

Wiem, że ogólnie są nieciekawe czasy i pewnie zdarzają się opóźnienia, ale zapytam, bo może ktoś miał podobny problem. Otóż od wczoraj mam status "Doręczono", ale oczywiście paczki brak. Jednak najbardziej dziwi mnie, że jest tam podany "UP Tychy 1", a ja nie jestem z Tychów, tylko z miejscowości sąsiadującej z Tychami. Niby minęły dopiero dwa dni, ale to jednak paczka priorytetowa, no i ten status.. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Mam się pożegnać z paczuszką, czekać, czy reagować?
#pocztapolska #pytanie
źródło: comment_1588178669RwwnkJPSGc2eiFeYs2fV0F.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ango199169:
Zgłoś nadawcy, że nie otrzymałeś przesyłki.
UP Tychy 1, to nazwa placówki, która doręczyła daną przesyłkę (czyli miejsce gdzie zatrudniony jest kurier który dostarczył paczkę). Nie musi to być najbliższa placówka.
@pcela: Dałem znać, tylko nie wiem co to da, bo to było na zasadzie wymiany między nami. Do niego paka doszła na drugi dzień, a ja czekam :/ A jeśli chciałbym się skontaktować z pocztą to dzwonić do tej placówki, czy lepiej się pofatygować do swojej, najbliższej?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ango199169:
Reklamację zgłasza nadawca, dlatego go poinformuj i poproś o zgłoszenie reklamacji. Jak chcesz dzwonić, to do placówki doręczającej.
Ewentualnie poproś o przesłanie potwierdzenia nadania (może być skan lub czytelne zdjęcie) i samemu zgłoś reklamację.