Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abaac

abaac

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24003
  • Znaleziska 1237
  • Mikroblog 22766
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 71
emerytowany_emeryt
emerytowany_emeryt
18.11.2024, 23:36:16
  • 1
komu komu selekcjonera bo idę do domu

emerytowany_emeryt - komu komu selekcjonera bo idę do domu
SPOILER

źródło: 467610763_8765034183588710_5594963284339375579_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 23:47:06 via Wykop
  • 0
@emerytowany_emeryt: powiedziałbym że Herve Renard, ale wrócił do arabów. To proponuję pana z doświadczeniem w Polsce - Albert Rude ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.11.2024, 23:27:50
  • 0
Herbata to już serio się kompromituje. Szczerze to wolałbym żeby Iga sama grała xD

#tenis #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 23:29:04 via Wykop
  • 2
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: równie dobrze mogłaby grać z psem
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.11.2024, 23:25:27
  • 1
Co za KOMPROMITACJA. WYPAD Z KORTU HERBACIARA!!!

#tenis #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 23:27:41 via Wykop
  • 3
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ZABRAĆ TENISISTKOM I DAĆ NA WYKOPKÓW. DAJMY SOBIE SPOKÓJ Z TYMI SPORTAMI, SKUPMY SIĘ NA KOMENTOWANIU W INTERNECIE. JAK PAN JEZUS POWIEDZIAŁ
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
18.11.2024, 23:22:52
  • 9
Polska #reprezentacja to jedyna taka na świecie, która podczas jednej akcji zaatakowała dwie bramki i po asyście straciła gola...¯\(ツ)/¯
Im strzelać nie kazano...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozpisałem Wam 2 (druga w komentarzu) akcje naszych orłów niczym Jacek Gmoch na MŚ w Korei i Japonii.
Dałem z siebie 120%. Docencie to...
Korzystając z okazji, to jeżeli jest tu ktoś z telewizji sportowych, to akurat mam wolne i mogę podjąć współpracę biznesową po uzgodnieniu
ZionOfel - Polska #reprezentacja to jedyna taka na świecie, która podczas jednej akcj...

źródło: obraz_2024-11-18_230505999

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 23:24:22 via Wykop
  • 8
@ZionOfel: to "wybicie" Walukiewicza to powinna być dyscyplinarka na kadrę na ament. Nie wiem jakim cudem taki cudak łapie się do gry w serie a
  • Odpowiedz
jacas
jacas
18.11.2024, 23:10:12
  • 7
W #kanalsportowy wytoczyli najcięższe działo

#mecz
jacas - W #kanalsportowy wytoczyli najcięższe działo 

#mecz

źródło: 1000032829

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 23:10:52 via Wykop
  • 11
@jacas: DER KONIG
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.11.2024, 22:25:22
  • 1
Mamy to, teraz łamiemy 6:4 i holimy makaroniarzy.

#tenis #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 22:30:18 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: czyli jednak zabieramy piłkarzom i dajemy na tenis?
  • Odpowiedz
abaac
abaac 18.11.2024, 22:31:28 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bvrvn
bvrvn
18.11.2024, 21:58:48
  • 85
Przecież to widać jak na dłoni, Zalewski nie potrafi bronić. Gość fantastycznym atakującym, jest kluczową postacią Reprezentacji, możliwe że wlasnie uwalnia swój największy potencjał w ataku w karierze i marny pr0bierz zamiast grać nim jako tylko skrzydłowym i układać skład pod niego, żeby jak najbardziej wykorzystać jego potencjał, nie ma mózgu i robi mu taką samą krzywdę jaką ktoś mu kiedyś zrobił w Romie i zrobił go wahadłowym #mecz
bvrvn - Przecież to widać jak na dłoni, Zalewski nie potrafi bronić. Gość fantastyczn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 22:02:16 via Wykop
  • 0
@bvrvn: ta jego fantastyczna gra z przodu to też zajebiście przereklamowana, bo to jeden trick - piłka blisko nogi na 20 metrze i zejście do środka. I tu się robi problem bo zazwyczaj oddaje słabiutki strzał, a jak nie to strata i jesteśmy rozwaleni kompletnie formacją

Fajnie że se pokiwa 10 gości w meczu, jak korzyści z tego niewiele
  • Odpowiedz
abaac
abaac 18.11.2024, 22:26:51 via Wykop
  • 0
@bvrvn: echhh, zupełnie nie o tym mowa, dryg piłkarski ma, ale jego decyzyjność to jest jak gra w rosyjska ruletkę z jednym nabojem. Chyba jego sytuacja w Rzymie wiele tłumaczy.

Dzisiaj wystarczyło że Szkoci poszli po rozum do głowy po kompromitacji w pierwszym spotkaniu i zwyczajnie skupiali się wyłącznie na tym, żeby Nicola zbiegał do środka. Bo zbiega do środka i jest jeźdźcem bez głowy - se strzeli raz obok
  • Odpowiedz
xarfo
xarfo
18.11.2024, 22:04:46
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 22:07:14 via Wykop
  • 0
@xarfo: bo na prawą literalnie nie było już kogo wrzucić - frankowski, kaminski, bereszynski kontuzja. Tyle i aż tyle
  • Odpowiedz
jacas
jacas
18.11.2024, 21:45:55
  • 322
Zmiana Kamińskiego który był naszym najlepszym ofensywnym zawodnikiem na Puchacza przez którego Zalewski musiał przejść na prawą to kwintesencja probierzyzmu. Ten człowiek po raz kolejny wkłada sobie sam kija w szprychy, a później będzie chodził po wszystkich mediach i opowiadał jak to jest "bezpodstawnie hejtowany" i robił k---ę z logiki.

#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 21:48:27 via Wykop
  • 22
@jacas: tylko że kamiński chciał sam zejść, co pokazywał już przy bramce Piątkowskiego, nawet się nie cieszył

no ale populizmami niemającymi żadnego przełożenia na rzeczywistość to najłatwiej walić XD
  • Odpowiedz
abaac
abaac 18.11.2024, 21:57:27 via Wykop
  • 0
@jacas: to że jest za słaby to jedno, ale na zgrupowanie przyjechał ze złamanym palcem i biegał z gipsem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby nie kontuzja Beresia to by zaliczył góra parę minut na tym zgrupowaniu
  • Odpowiedz
lepaq
lepaq
18.11.2024, 21:51:12
  • 443
Zaorał dziś Samuel

edit: jeszcze z Albanią wygraliśmy rok temu
#mecz
lepaq - Zaorał dziś Samuel

edit: jeszcze z Albanią wygraliśmy rok temu
#mecz

źródło: 1000025307

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 21:56:26 via Wykop
  • 589
@lepaq: risercz godny reprezentacji
abaac - @lepaq: risercz godny reprezentacji

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.11.2024, 21:26:17
  • 14
Tymek kuhwwaaa wszystko ma swoje granice!!!

#mecz
KRZYSZTOFDZONGUN - Tymek kuhwwaaa wszystko ma swoje granice!!!



#mecz

źródło: temp_file3085558304247792980

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 21:27:45 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: tymek obecnie nie może wyjść z labiryntu na trzecim piętrze w instytucie lorenca
  • Odpowiedz
abaac
abaac 18.11.2024, 21:26:05
  • 2
niech ktoś gifa puchacza (。◕‿‿◕。)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.11.2024, 21:15:22
  • 2
Nie no ale tak obiektywnie to gramy najlepszy mecz w historii, nigdy tak walczącej i biegającej reprezentacji nie widziałem, a oglądam każdy mecz od igrzysk w 1992 roku.

#mecz
KRZYSZTOFDZONGUN - Nie no ale tak obiektywnie to gramy najlepszy mecz w historii, nig...

źródło: temp_file4898240835162986092

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 21:16:43 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ament. zabrać siatkarzom pieniądze i dać piłkarzom!
  • Odpowiedz
jacas
jacas
18.11.2024, 21:04:43
  • 13
Piątkowski już w pierwszej połowie był blisko po podobnym strzale, nasz najlepszy obrońca na przestrzeni ostatnich trzech meczów.

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 21:05:21 via Wykop
  • 1
@jacas: taki z niego obrońca że się potyka nonstop w polu karnym i wykopuje do przeciwnika na 10 metrze
  • Odpowiedz
Bnkpl
Bnkpl
18.11.2024, 20:43:20
  • 3
#mecz
Co my chcemy osiągnąć z Buksą zawodnikiem Midtjylland i Świderskim zawodnikiem Charlotte.

Przecież my mamy skład na poziomie przeciętności, porażka że Szkocja jest konsekwencją
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 20:45:48 via Wykop
  • 2
@Bnkpl: dlateog śmieszy mnie to jak pada argument, że nasi zawodnicy grają przecież w porządnych klubach - takie to porządne kluby że 4 chłopa z MLS przylatuje XD
  • Odpowiedz
ahlo
ahlo
18.11.2024, 20:15:55
  • 3
Buksa gra? Na jakiej pozycji? #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 20:16:47 via Wykop
  • 0
@ahlo: silny skrzydłowy
  • Odpowiedz
Pucuss
Pucuss
18.11.2024, 19:52:17
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 19:53:42 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
18.11.2024, 19:48:11
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.11.2024, 19:48:56 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: żeby tylko w kadrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lepaq
lepaq
16.11.2024, 17:37:40
  • 1
Taras wypada z gry. Narzeka na kolano. Informuje Staszewski na X. Kolejne problemy naszych orłów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #reprezentacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 16.11.2024, 19:04:12 via Wykop
  • 1
@lepaq: j--------e, teraz zmuszeni będziemy do oglądania tego beztalencia slisza. Nie ma lepszego przykladu "piłkarza" oddającego idealnie słowo nijaki.
  • Odpowiedz
kryspin_69
kryspin_69
kryspin_69
16.11.2024, 13:12:19
  • 440
Równy rok po przeszczepie włosów u Pana dr Serkana, koszt 3350Euro metodą DHI #zakola #finasteryd #lysienie #przeszczepwlosow
kryspin_69 - Równy rok po przeszczepie włosów u Pana dr Serkana, koszt 3350Euro metod...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 16.11.2024, 18:45:45 via Wykop
  • 4
@kryspin_69: no i zajebiście zrobiona robota, wyglądasz teraz jak prawowity oskarek deweloperski - warto było wydać każde ojro. Długo taki zabieg trwa? Bolesne to?

Czekam na update za jakiś rok, ciekaw jestem czy po czasie nie będzie jakichś komplikacji. Ale odpukać! A nawet jak będą. to warto było!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19
  • Strona 11 z 19
  • >
  • This is the way the world ends Not with a bang but a whimper

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia