Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aab13
aab13

aab13

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1359
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 1356
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21
  • Dodane (2)
  • Komentowane (14)
  • Plusowane (1340)
Davos87
Davos87
20.05.2026, 08:24:21
  • 1158
Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #glupiewykopowezabawy #humorobrazkowy #kiedystobylo #lata90
Davos87 - Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cic...

źródło: 1000029009

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87
Autor
20.05.2026, 08:28:18 via Wykop
  • 518
Davos87

źródło: 1000029011

Pobierz
  • Odpowiedz
Altar
Altar
20.05.2026, 08:31:09 via Android
  • 154
@Davos87: 1996 - ostatnia dobra książka telefoniczna.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
18.05.2026, 08:03:58
  • 325
Dwa lata starań o drugie dziecko. Los długo mieszał karty, ale finalnie wszystko ułożyło się idealnie. Termin porodu taki, że urlop ojcowski wypadnie tuż po premierze GTA VI.
Nie mówię, że wszechświat ma plan. Ale ewidentnie ktoś tam na górze gra po mojej stronie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zonabijealewolnobiega #tatacontent #gry #gtavi
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
18.05.2026, 08:07:07 via Wypiek
  • 77
@Wojciech_Skupien będziesz mógł powiedzieć partnerce, żonie, czy kogo tam masz, że to dla dziecka.

Sprytnie.
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
18.05.2026, 08:11:20 via Wypiek
  • 283
@Wojciech_Skupien spokojnie, premierę przełożą jeszcze 2 razy
  • Odpowiedz
rni-1381
rni-1381
rni-1381
16.05.2026, 07:20:01
  • 406
#motoryzacja #samochody #peugeot #stellantis #wykop @francuskie

Jest pewien portal motoryzacyjny Francuskie.pl. Niestety panuje tam cenzura w komentarzach. Wszystkie negatywne wpisy są usuwane.

Ostatnio napisałem komentarz pod artykułem na temat DS Automobiles w Polsce. Nawet się nie pojawił. Napisałem tylko, że Stellantis zmarnował potencjał tej marki, bo jej początki były naprawdę obiecujące.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
16.05.2026, 07:23:54 via Android
  • 196
@rni-1381: a ci naczelni spamerzy są męczący z daleka wali propagandą na ich profilu za każdym razem zakopuje ich spam zrobiła się dla mnie z tego codzienna rutyna. Daje plusa by Twój wpis trafił w gorące, każda ich kompromitacja jest dobra! @francuskie tlumaczcie się dzbany!
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
16.05.2026, 07:32:06 via Wykop
  • 174
Czy to prawda @francuskie, że w swoich artykułach unikacie słów "PureTech" jak francuskie silniki niezawodności?
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
15.05.2026, 06:43:31
  • 1093
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.

Przed atakami też byli pozbawieni ale fakt to fakt

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
15.05.2026, 07:24:47 via Wykop
  • 137
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.


@Grzesiok: po co kacapom woda? Brak wódy wstrząsnąłby posadami imperium, ale wody?
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
15.05.2026, 08:28:55 via Wykop
  • 161
@Grzesiok: już niedługo statystyka się będzie poprawiać,

  • Odpowiedz
pawelJG
pawelJG
14.05.2026, 07:45:26
  • 4
#czarneblachy #samochody
pawelJG - #czarneblachy #samochody

źródło: 4301

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
12.05.2026, 11:09:25
  • 519
Siemanko. #chwalesie regałem na książki lub jak kto woli biblioteczką - prawie 3m dębowego mebla na przechowywanie książek. Całość klejona, żadnych oczywiście wkrętów, gwoździ etc. Wnosiliśmy to na 1p w pięciu a i tak sufit trochę ucierpiał :D luzu do sufitu jest dosłownie kilka mm, więc najtrudniejsze we wnoszeniu było ustawienie regału poziomo w celu dosunięcia do ściany.

#stolarstwo #meble #krakow #wieliczka
OrzechowyDzem - Siemanko. #chwalesie regałem na książki lub jak kto woli biblioteczką...

źródło: obraz

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
Autor
12.05.2026, 11:10:12 via Wykop
  • 414
OrzechowyDzem

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
mikens
mikens
12.05.2026, 11:13:37 via Wykop
  • 335
@OrzechowyDzem: fajny, rozumiem że można się po nim wspinać żeby dostać się do pozycji z górnej półki ?
  • Odpowiedz
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
12.05.2026, 06:20:25
  • 1250
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux
12.05.2026, 06:27:09 via Wykop
  • 758
@dr_minorek: Myślałem, że to jakaś pasta ;) Fajnie się czyta, napisz więcej. Co było po okresie pracy u Andrzeja?
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
12.05.2026, 06:37:05 via Wykop
  • 335
za rynkiem pracy raczej nikt nie teskni, nie bez powodu gen x bardzo szanuje stabilnosc i nie wykonywal regularnych roszad zawodowych jak millenialsi czy zetki

tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
  • Odpowiedz
Tevix0r
Tevix0r
Tevix0r
08.05.2026, 15:47:57
  • 319
Kurde, jak ten czas leci i wszystko się zmienia. W lutym 2022 zastanawialiśmy się w ciągu ilu dni upadnie Ukraina i czy ruskie g---o wejdzie do Polski. W maju 2026 zastanawiamy się, czy Ukraińcy zgruzują paradę - z okazji dnia zwycięstwa - w samym sercu Moskwy. xD

#wojna #ukraina #rosja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psychodeliczny_jezus
psychodeliczny_jezus
08.05.2026, 16:00:43 via Wykop
  • 133
@Tevix0r:

jak ten czas leci i wszystko się zmienia

coś jest, a później tego nie ma
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
08.05.2026, 17:13:00 via Wykop
  • 86
jak ten czas leci i wszystko się zmienia


coś jest, a później tego nie ma


@psychodeliczny_jezus: Człowiek jest tylko sumą oddechów
  • Odpowiedz
otonavauni
otonavauni
otonavauni
08.05.2026, 08:44:59
  • 1557
W Rosji nie ma żadnych ataków na rafinerie ani żadnej wojny. Widziałem filmiki Rosjan którzy tańczą w moskiewskich klubach i grillują na swoich daczach. Normalnie życie płynie. Te ataki na rafinerie to fake, propaganda. Czy w kraju w którym trwa wojna ludzie by normalnie tańczyli i się śmiali? Bzdura.
#rosja #ukraina #wojna #bekazonuc
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
08.05.2026, 09:07:22 via Wykop
  • 630
@otonavauni: Mongolski putin specjalnie wywołał te wojnę, żeby zabić rodzimych rosjan, a na to miejsce mają przyjść Mongołowie i stworzyć Wielką Mongolię.
  • Odpowiedz
varres
varres
08.05.2026, 09:21:59 via Wykop
  • 358
@KolegaCzlowieka: operacja NIEBIAŃSKIE UŁAN-BATOR.
otworzcie oczy
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 940
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6186
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
innych
innych
25.04.2026, 21:38:53
  • 1890
ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawołam jak się okaże z tego afera za jakiś czas

#latwogang
innych - ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawoła...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 233633

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moonman
Moonman
Moonman
25.04.2026, 21:39:12 via Wykop
  • 753
@innych: też czuje gdzieś aferę w powietrzu ale wołaj
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
25.04.2026, 22:15:52 via Wykop
  • 596
@innych: mnie nie musisz wołać, bo wkrótce będzie o tym wiadomo z każdego zasranego medium xD

Oczywiście zapewne nie ucieknie z całymi 100 milionami. Ot tak "uczciwie" weźmie sobie z 70, z 20 na promocję kolejnych wydarzeń, bo czemu nie kuć póki gorące i z 10 żeby nie było i aby było się czym chwalić.

Niby wygląd nie świadczy, a jednak świadczy. Botoksowe i cwaniackie ryje mówią tyle samo co
  • Odpowiedz
grzebeta
grzebeta
24.04.2026, 07:52:47
  • 968
Wychodzę ostatnio z Żabki. Za drzwiami chcę skręcić w prawo i wrócić do domu, gdy słyszę za sobą:

– “Poratujcie złotóweczką, synu. Mam chorą córkę. Każda pomoc się przyda”.

Odwracam się i mierzę menela wzrokiem. Wygląd od razu zdradza, z kim mam do czynienia: zapach spirytusu i czerwony (jak u jakiegoś renifera) nos nie zostawiają wątpliwości, że jeśli ktoś tu potrzebuje pomocy, to na pewno nie jego córka.

–
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
24.04.2026, 08:26:20 via Android
  • 273
@grzebeta: xd
  • Odpowiedz
borsiu
borsiu
24.04.2026, 08:45:05 via Wykop
  • 209
@grzebeta: xD
  • Odpowiedz
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie
22.04.2026, 15:02:46
  • 12
Długo pracowałem na swój sukces
#pokazauto
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie - Długo pracowałem na swój sukces
#pokazauto

źródło: 1000012081

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
22.04.2026, 15:34:20 via Wykop
  • 2
@ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie: Aż poczułem ten specyficzny zapach fiatowskich plastików i w sumie to nie jest coś, co mi się źle kojarzyło.
  • Odpowiedz
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie
Autor
22.04.2026, 20:19:59 via Wykop
  • 1
@f9JXBEArQ2H4TKl: Cinquecento 900, 70k przebiegu tylko ᕙ⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠ᕗ
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
21.04.2026, 09:22:27
  • 647
#inpost #polska #antykapitalizm #heheszki
huopisko - #inpost #polska #antykapitalizm #heheszki

źródło: 1000005851

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
21.04.2026, 11:29:01 via Wykop
  • 214
@huopisko: lewagu! Jak śmiesz obrażać wielki kapitał lewagu?! Oczerniać polską firmę, zarejestrowaną w Luksemburgu, notowaną w Amsterdamie i obecnie należącą do funduszów z Holandii i USA, kto to widzioł!!! Teraz umowy o pracę, a potem co, komunizm?! Mówię Ci lewagu, paróweczkowy kapitalizm tym razem się uda, tak mówił będący na utrzymaniu państwa od dekad starszy pan w muszce!!!
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
21.04.2026, 13:02:52 via Wykop
  • 77
@huopisko @czerwonykomuch: Mogło być jak w innych firmach - podatków nie, a UoPu też nie XD
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
21.04.2026, 08:59:17
  • 710
O matko co mi się wyświetliło #nostalgia #kiedystobylo #lata90 #dziecinstwo #humorobrazkowy #wspomnienia
Vanderwill - O matko co mi się wyświetliło #nostalgia #kiedystobylo #lata90 #dziecins...

źródło: IMG_2422

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
21.04.2026, 09:01:30 via Wykop
  • 280
@brazowooka_eM patrz co znalazł @Vanderwill
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli - @brazowooka_eM patrz co znalazł @Vanderwill

źródło: old-man

Pobierz
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
21.04.2026, 09:02:00 via iOS
  • 20
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: ;(
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
21.04.2026, 02:31:35
  • 467
#heheszki #niebieskiepaski Tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) i piłka nożna
KukiScotland - #heheszki #niebieskiepaski Tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) i piłka nożna

źródło: comment_16689330263SpLZjhRo2xAkHvbUBOXJ9

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bystry91ldz
bystry91ldz
21.04.2026, 02:48:22 via Wykop
  • 95
@KukiScotland: brakuje motocykli
  • Odpowiedz
Ministro
Ministro
21.04.2026, 03:38:11 via Android
  • 917
@bystry91ldz: motocykle nie rozwijają osobowości.
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
21.04.2026, 00:36:17
  • 1557
Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpisu #nawrocki #heheszki #tusk #takaprawda #polityka
BArtus - Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpi...

źródło: 20260421_023220

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silklash
Silklash
21.04.2026, 04:59:49 via Wypiek
  • 125
@BArtus mimo iż o Nawrockim mam jak najgorsze zdanie, to nie wiem z czego się cieszyć. Jak na tacy wyszła prostacka polityka europejskiego Bantustanu, gdzie wewnętrzne rozgrywki partyjne wykorzystuje się w do uprawiania polityki międzynarodowej.

Wy wykopki jak klaszczecie do tego dupą, pokazujecie że jesteście na tym samym poziomie co alfons-czyściciel mieszkań.
  • Odpowiedz
konto_dla_trybu_nocnego
konto_dla_trybu_nocnego
21.04.2026, 05:09:45 via Wykop
  • 1234
@Silklash: ale zablokowanie udziału Tuska w spotkaniu z Trumpem to był szczyt dyplomacji, nie?
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
21.04.2026, 06:05:28
  • 1807
W trakcie sprawdzania biznesów Lewandowskiego natrafiłem na Rafała Collinsa i jego tajemnicze zniknięcie z kilku firm. Zapraszam na analizę biznesów Braci Collins, którzy występowali w TVN Turbo, dawali pracę Tomaszowi Komendzie, pokazywali się na balu charytatywnym swojej fundacji z Lechem Wałęsą i grali z WOŚP dając do licytacji rzekomo luksusowe zegarki stworzonej przez siebie marki Tismo Geneve.
Co jest w tle tych historii? Kilkanaście spółek w Polsce i Wielkiej Brytanii, wyrok karny, egzekucje
LaudatorLibertatis - W trakcie sprawdzania biznesów Lewandowskiego natrafiłem na Rafa...

źródło: posp2 20260406

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
21.04.2026, 06:17:33 via Wykop
  • 409
@zdjecie_z_wenszem: Obstawiam że musiał wiedzieć. Niestety w naszej kulturze dalej zakorzenione jest to że taki model operacyjny to symbol zaradności i cwaniactwa co jawi się jako pozytywna cecha. Chyba zaszłość z czasów okupacji, bo z oszustwa organów okupacyjnych można było być dumnym.
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
21.04.2026, 06:19:24 via Wykop
  • 402
@Tagliacozzo: A to mądra uwaga. Stąd np. wyzywanie od kapusiów przez prawilniaków, gdy ktoś zwraca uwagę na naruszenie prawa.
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
20.04.2026, 04:48:53
  • 2243
Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy na temat zadłużonej agencji marketingowej Roberta Lewandowskiego (STOR9) przyjrzałem się 30 spółkom naszego narodowego czempiona no i znalazłem więcej niż się spodziewałem.
Poniżej opisuję temat skrótowo, ale nagrałem się też i wrzucam znalezisko z prośbą o wykopanie (link), bo są to zupełnie nowe tematy nieopisywane dotychczas przez media.

SPRAWOZDZANIA FINANSOWE
Szereg spółek bardzo luźno traktuje swoje obowiązki w zakresie składania sprawozdań finansowych. Kluczowa w
LaudatorLibertatis - Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy...

źródło: fb1-2026-03-22-1

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
20.04.2026, 04:55:53 via Wykop
  • 1606
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
20.04.2026, 05:17:57 via Android
  • 454
@LaudatorLibertatis:

Spółka ta ostatnie sprawozdanie finansowe złożyła za 2021 r. Nieterminowe składanie sprawozdań jest zagrożone grzywną lub ograniczeniem wolności.


Afera Amber Gold niczego nie zmieniła w tej kwestii, jak widać. Przykre, bo to jest mierzalne zero-jedynkowo, łatwo to sprawdzać i łatwo egzekwować.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 67
  • Strona 1 z 67
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia