Wpis z mikrobloga

#mw2 #callofduty
Nie wiem kto wpadł na pomysł blokowania M13 za DMZ (choć samo DMZ jak dla mnie super zabawa solo, tylko brakuje większej głębi w tym wszystkim), ale to sroga durnota. Rozumiem jeszcze blueprinty, ale sama broń? Przed chwilą to cholerstwo zdobyłem, rozwalając run jakiejś grupie ludzi. Zrespiłem się bez niczego, złapałem co blisko mnie, trochę armora ze sklepu, do LTV, do strefy, przejechałem chemika pod ostrzałem od innych graczy, ukradłem broń, i dalej LTV prosto do ewakuacji przy obserwatorium, gdzie od zrypania sprawy uratował mnie zestaw samoreanimacji bo NPC mnie dopadły.
Co za wariactwo....
  • 2
@XanderPLXE: Przynajmniej jest jakieś wyzwanie a nie podane wszystko na tacy. Z jednej strony stekacie ze gry sa prostoliniowe a jak dadza cos ze trzeba sie jakos wykazac to stekacie w druga strone
@Norbiss: No tak, ja jestem wszyscy i ty już wiesz o co ja stękam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu sporo osób nie ma szans na odblokowanie tej broni, bo wymaga skilla i szczęścia. I najlepiej zgranego zespołu, albo właśnie cheesowania w taktykach. Zwyczajnie nie lubię blokowania contentu. Ludzie zapłacili za grę i mogą nie ogarnąć sobie tej broni, bo ktoś wpadł na genialny pomysł.