Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vanderwill

Vanderwill

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7218
  • Znaleziska 216
  • Mikroblog 7002
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 14

thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1496
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 14.05.2026, 16:01:42 via iOS
  • 1
@thorgoth: Fajnie zaczęła piszczeć XD MIÓD NA USZY.
  • Odpowiedz

Vanderwill
Vanderwill 14.05.2026, 08:02:16
  • 5
XD XD XD

#bekazpisu #bekazprawakow #pis #republika #polityka #wiadomosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
14.05.2026, 08:15:33 via iOS
  • 1
@Krs90: Narazie jest temat obrony grubasa.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 14.05.2026, 07:36:22
  • 6
Mocne g mam dla was z rana. Czy naprawdę nie da się jakoś prawnie tego ogarnąć? Czy można bezprawnie siać propagandę i wymyślać rzeczy które nie istnieją, zniesławiać itd? #republika #tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #matrix #kaczynski #polityka #tusk #wiadomosci #telewizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dankazwroclawskiej
dankazwroclawskiej
dankazwroclawskiej
14.05.2026, 07:40:17 via Wykop
  • 1
@Vanderwill: nie można i siedź cicho
  • Odpowiedz
Wszebor
Wszebor
14.05.2026, 07:40:25 via Wykop
  • 2
@Vanderwill:

Niektórzy mówią, że nie można wymyślać rzeczy które nie istnieją i pomawiać, ale to nieprawda.
Można, ale trzeba mieć swojego prezydenta. Na tym polega (polska) solidarność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 13.05.2026, 13:58:07
  • 0
Haha bilet na płytę Metallica1000 zł, XDDDDDD #koncerty #polska #metallica
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
13.05.2026, 08:26:01
  • 728
#polityka
Nacpany czy chory psychicznie?
fidelio-fidelio - #polityka 
Nacpany czy chory psychicznie?

źródło: 1000143729

Pobierz
fidelio-fidelio - #polityka 
Nacpany czy chory psychicznie?
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 13.05.2026, 10:20:05 via iOS
  • 2
@fidelio-fidelio: Wrzucałem nie tak dawno post i pytałem co właśnie zrobił dobrego taki Berkowicz, Braun, Matecki.
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
12.05.2026, 12:21:27
  • 59
#heheszki #polityka #tusk
4pietrowydrapaczchmur - #heheszki #polityka #tusk

źródło: 692926043_4271221329799574_7597457020102227997_n

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 12.05.2026, 17:15:23 via iOS
  • 0
@4pietrowydrapaczchmur: Ale wy nisko upadacie ale przynajmniej wiem kogo na czarną dodawać.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 12.05.2026, 15:57:45
  • 14
Niezbyt przychylny film na temat Ziobry pojawił się na #kanalzero. Polecam sprawdzić sekcje komentarzy, śmietanka intelektualna, czytaj. Wyborcy PiS, nie są w stanie przełknąć smaku porażki, bronią dalej zaciekle, używając argumentów przez które skóra cierpnie na plecach. Nie da się też oprzeć wrażeniu, że poszedł przykaz i PiS już postawił krzyżyk na Ziobrze i będą się od niego odcinać, oczywiście stopniowo, nie 0/1, to byłoby zbyt obv, oczywiście nie
Vanderwill - Niezbyt przychylny film na temat Ziobry pojawił się na #kanalzero. Polec...

źródło: IMG_2772

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
12.05.2026, 16:29:15 via iOS
  • 2
@RandomNetUser: No ale pojawiają się nieprzychylne komentarze nawet w “ich” mediach, więc trzeba będzie coś podziałać.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 12.05.2026, 08:14:49
  • 10
Patusy już niedługo wyjdą na płytę rynku w Krakowie, świętować awans kopaczy do ekstraklasy, która na świecie ma poziom okregówki. Ciekaw jestem jakie będą szkody, bo będą napewno. Zawsze będę powtarzał, że te wszystkie kluby w Krakowie to wylęgarnia patologii i dresów z maczetami, dodatkowo dług dla miasta bo wiecznie to jest dotowane z naszych pieniędzy. Te kluby i stadiony nie przyniosły żadnego pożytku. #krakow #polska #pilkanozna
Vanderwill - Patusy już niedługo wyjdą na płytę rynku w Krakowie, świętować awans kop...

źródło: IMG_2768

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
12.05.2026, 08:35:28 via iOS
  • 9
@varres: Widziałem mnóstwo patoli którą wygenerowały te kluby, wrzód na d tego miasta. Ilość ludzi pokrzywdzonych przez patusów jest ogromna.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
12.05.2026, 08:38:10 via iOS
  • 2
@varres: Jeszcze jak się popatrzy na ten poziom gry to XD. Dorosłe chłopy drą mordę za kopaczy co się kopią po czołach i przyjąć piłki nie potrafią.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
12.05.2026, 08:39:46 via iOS
  • 0
@duszan_z_kapitana_d--y: ^^^
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 11.05.2026, 21:07:50
  • 13
#bekazpisu #pis #polityka #bekazprawakow #kanalzero #stanowski #humorobrazkowy #kryptowaluty
Vanderwill - #bekazpisu #pis #polityka #bekazprawakow #kanalzero #stanowski #humorobr...

źródło: IMG_2767

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
11.05.2026, 22:46:20 via Wykop
  • 1
@Vanderwill: The Pelicans - żaden pisowski ani ruski fejk nie zostanie przez nich niezauważony.
  • Odpowiedz

Vanderwill
Vanderwill 11.05.2026, 12:34:51
  • 106
Zioberek jeszcze nie dawno się śmiał w TV, że słyszał że do USA już poleciał, śmiał się na wizji i robił szopkę, “Drodzy Państwo, właśnie lecę, zobaczcie, jestem w samolocie”. A tu patrz, myk i jednak jest w USA. Pisowcy wyją z zachwytów, matrix. #bekazpisu #ziobro #pis #polityka #bekazprawakow #usa #trump
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
11.05.2026, 13:30:19 via Android
  • 46
@Vanderwill: "Uciekam przed Tuskiem bo tego właśnie Tusk się boi" - normalnie Papkin z Zemsty Fredry xd
  • Odpowiedz
HedonistycznyEremita
HedonistycznyEremita
11.05.2026, 13:48:54 via Wykop
  • 3
Zioberek jeszcze nie dawno się śmiał w TV, że słyszał że do USA już poleciał, śmiał się na wizji i robił szopkę, “Drodzy Państwo, właśnie lecę, zobaczcie, jestem w samolocie”. A tu patrz, myk i jednak jest w USA.


@Vanderwill: 'Widzisz przedstawienie, a nie widzisz rzeczy' zwykł mawiać pewien szuler. #pdk
  • Odpowiedz

codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
11.05.2026, 06:41:29
  • 1161
Proszę was, zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się do jakiego poziomu absurdu dotarła nasza polityka i jaki jest poziom sprania mózgów psychoprawaków.

Najdłużej sprawujący funkcję po 89', były minister sprawiedliwości ma 26 zarzutów prokuratorskich. Najpierw ucieka na Węgry, a potem do USA przed polskim wymiarem sprawiedliwości, a jego koledzy z partii i psychofani klaszczą uszami, że HEHE TO JEST CWANY KOZAK, JAK ON OSZUKAŁ POLSKI NIEUDACZNY RZĄD I ZBIEGŁ DO USA HEHEHE.
codziennaKasia - Proszę was, zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się do jakiego ...

źródło: image

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 11.05.2026, 08:01:53 via iOS
  • 14
@galicjanin: Dobry komentarz, PiS świetnie pokazuje jak można sprać ludziom mózgi, tak jak robiono to kiedyś. Dla mnie to Partia Komunistyczna, plan działania taki sam.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
08.05.2026, 11:36:08
  • 665
<cries in Russian>

#polityka #tvrepublika
josedra52 - <cries in Russian>

#polityka #tvrepublika

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 08.05.2026, 13:17:28 via iOS
  • 132
@josedra52: Słychać wycie? Znakomicie.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 29.04.2026, 20:50:55
  • 9
Kupiłem FGN Strata Neo Classic 200, ta gitara niszczy jaja, Fendery US to mogą possać a kilka ich miałem w rękach. Ta gitarka to spełnienie marzeń ❤️ #gitara #gitaraelektryczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
29.04.2026, 21:01:08 via iOS
  • 4
@lajsta77: Dzięki! Zwykły czarny strat :p
Vanderwill - @lajsta77: Dzięki!  Zwykły czarny strat :p

źródło: IMG_2447

Pobierz
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
30.04.2026, 05:07:11 via iOS
  • 1
@7uras: dzięki 😅 musisz spełniać marzenia!
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
30.04.2026, 08:38:10 via iOS
  • 0
@xGrahir: No dziwi mnie, że FGN czy Tokai są u nas tak mało „znane” bo naprawdę to półka top.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 28.04.2026, 17:16:02
  • 3
Macie mireczki, bardzo fajny kanał. #rozowepaski #gownowpis #polecam #polecajka #masaz #ladnapani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vanderwill - Macie mireczki, bardzo fajny kanał. #rozowepaski #gownowpis #polecam #po...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 28.04.2026, 12:44:25
  • 5
Poszedł odgórny jedyny słuszny przykaz, wszystkie pieski wrzucają na sociale te same wpisy. Pomoc? Jaka pomoc, liczy się polaryzacja, żeby się kłócili. Wszystko zawsze sprowadzić do jednego. Jakie to są mendy. #pis #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #polska #wiadomosci #akcjacharytatywna
Vanderwill - Poszedł odgórny jedyny słuszny przykaz, wszystkie pieski wrzucają na soc...

źródło: IMG_2490

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
28.04.2026, 13:27:42 via iOS
  • 0
@Gieekaa: Ich to nie obchodzi ich obchodzi nienawiść ludzi do siebie, trzeba to podkręcać.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 28.04.2026, 12:59:53
  • 1
Czy PiS ma jakąś siatkę wywiadowczą, która monitoruje działania gejów w Polsce? Nie wiadomo, czy podziemie gejowskie czego nie szykuje. Przecież PiS zapowiadał, że geje zniszczą Polskę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pis #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #polska #wiadomosci #gownowpis #kiciochpyta #niebieskiepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
28.04.2026, 13:04:08 via Android
  • 2
@Vanderwill: aż się przypomina akcja Hiacynt Kiszczaka, dzisiejsi prawacy by go propsowali, zresztą pewnie Kiszczak byłby dla nich przez to czy dzięki temu dobrym komuchem jak Miller.
  • Odpowiedz
radek-kosiecki
radek-kosiecki
radek-kosiecki
28.04.2026, 13:20:21 via Wykop
  • 1
@Vanderwill: Obcy wywiad wie, że Jarosław Kaczyński jest gejem.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 27.04.2026, 12:01:56
  • 4
Jaki ten Czarnek to jest łeb xd Wyborcy klaszczą.
#polityka #bekazpisu #wiadomosci #kaczynski #bekazprawakow

Tu cała wypowiedź. https://x.com/patrykmichalski/status/2048417283089879338
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
27.04.2026, 13:50:40 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: po to tam ich zwozi żeby klaskali
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 26.04.2026, 14:28:51
  • 0
#latwogang

Kroją cebulę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
26.04.2026, 09:29:28
  • 0
Ale ta jego baba irytująca, drze się, skrzeczy, chaos wprowadza.

O jakimś piciu gada, o pierdołach
#konfitura
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 26.04.2026, 10:02:38 via iOS
  • 5
@Zartos_Larpiarz: Dobrali się idealnie, jeszcze się ubierają specjalnie tak żeby w------ć, xd jaskrawe kolory, kilka różnych żeby wyglądać jak duże dzieci, brakuje wiatraczka na czapce.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia