
Vanderwill via Wykop
@ty_O: Wiesz dobrze jest mówić będąc w swojej Bańce, wyobraź sobie, że mieszkasz w takiej okolicy, masz tam własne mieszkanie i od lat wiesz, że na osiedlu są bandyci bo inaczej powiedzieć nie można i policja nic nie robi, żyjesz w strachu, fajnie nie?










