Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vanderwill

Vanderwill

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7182
  • Znaleziska 216
  • Mikroblog 6966
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 14

426

Bystrzyca Kłodzka - Nowi świadkowie

Pokaż treści 18+

Bystrzyca Kłodzka - Nowi świadkowie

Grubo. W Bystrzycy Kłodzkiej odbył się pogrzeb 26-letniego Krzysztofa, który został zastrzelony przez Borysa B. 10 kwietnia 2026 r. Rzecznik Pindera pod gradobiciem pytań xD

pitu2pitu
z
youtube.com
dodany: 22.04.2026, 19:29:32
  • 103
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    kryminalne
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
Vanderwill
Vanderwill 23.04.2026, 11:57:47 via Wykop
  • 10
@ty_O: Wiesz dobrze jest mówić będąc w swojej Bańce, wyobraź sobie, że mieszkasz w takiej okolicy, masz tam własne mieszkanie i od lat wiesz, że na osiedlu są bandyci bo inaczej powiedzieć nie można i policja nic nie robi, żyjesz w strachu, fajnie nie?
Vanderwill
Vanderwill 21.04.2026, 08:59:17
  • 710
O matko co mi się wyświetliło #nostalgia #kiedystobylo #lata90 #dziecinstwo #humorobrazkowy #wspomnienia
Vanderwill - O matko co mi się wyświetliło #nostalgia #kiedystobylo #lata90 #dziecins...

źródło: IMG_2422

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
21.04.2026, 09:02:00 via iOS
  • 20
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: ;(
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
21.04.2026, 09:47:49 via iOS
  • 2
@murison: No mi też się odblokowało jak mi to wyskoczyło.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
21.04.2026, 19:09:19 via iOS
  • 0
@ma2002mi: zapach spoconych skarpet ojca po robocie
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 17.04.2026, 22:30:28
  • 1
Co to za obława na rynku? Masa policji na wylotach
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
17.04.2026, 22:35:15 via Wykop
  • 13
@Vanderwill: Ktoś wjechał Seicento do STC
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.04.2026, 06:35:15 via Android
  • 7
@Vanderwill: szykują barykady na maraton w końcu całe miasto trzeba zablokować. Trzeba troszkę utrudnić zwykłym mieszkańcom życie bo nie mają na pewno własnych potrzeb jak, wypad na miasto, do sklepu, do szpitala itp. ważne by znów uczestnicy z Afryki zajęli pierwsze 3 miejsca.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 17.04.2026, 10:59:50
  • 9
Mam pytanie, co do polityki dobrego wniosły takie typy jak Braun, Matecki, Berkowicz? Listę można by wydłużyć, co realnie zrobili dla tego kraju oprócz brania hajsu i zwracania na siebie uwagę za wszelką cenę? #polityka #pis #konfederacja #kaczynski #bekazpisu #bekazprawakow
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
17.04.2026, 11:07:47 via iOS
  • 0
@madero: ?
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
17.04.2026, 12:00:48 via iOS
  • 0
@Turin89: No właśnie widzę, że chłop coś z głową ma nie bardzo.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 15.04.2026, 07:26:35
  • 1
Ściągał ktoś z was z gitarę z Zen market? Bazok twierdzi, że bez przypału. #gitara #gitarzysci
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
17.04.2026, 11:58:38 via iOS
  • 0
@SzanownyPan: dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz

2

dNeuralAmp - symulator wzmacniaczy gitarowych

dNeuralAmp - symulator wzmacniaczy gitarowych

Stworzyłem plugin audio dNeuralAmp, symulator wzmacniaczy gitarowych bazujacy na sieciach neuronowych. Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia filmiku oraz na www.dkuzniar.com

dominik8054
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 11:41:28
  • 4
  • #
    dneuralamp
  • #
    neural
  • #
    networks
  • #
    audio
  • #
    gitara
Vanderwill
Vanderwill 15.04.2026, 14:03:28 via iOS
  • 0
@RomanKarburator: ile to kosztuje?
Vanderwill
Vanderwill 13.04.2026, 17:08:49
  • 13
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pis #polityka #kaczynski #usa #wojna #nato #bekazpisu #bekazprawakow #humorobrazkowy #heheszki
Vanderwill - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pis #polityka #kaczynski #usa #wojna #nato #bekazpisu #bek...

źródło: IMG_2369

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 09.04.2026, 15:43:14
  • 10
Ten cięciu już też u nich? Xd
#pis #polityka #kaczynski #usa #wojna #nato #bekazpisu #bekazprawakow
Vanderwill - Ten cięciu już też u nich? Xd 
#pis #polityka #kaczynski #usa #wojna #na...

źródło: IMG_2285

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
09.04.2026, 15:47:19 via iOS
  • 0
@KanJaweuDieZweite: jakoś mi umknęło
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 08.04.2026, 13:48:41
  • 830
Pisiory na socjalach gratulują pomarańczowemu, zaznaczając jak NATO jest słabe i beznadziejne. Komu to służy? Jaką partią jest PiS i pod kogo gra? No ale wiadomo TUSK na zdjęciu z Putinem podają sobie rękę 15 lat temu.
#pis #polityka #kaczynski #usa #wojna #nato #bekazpisu #bekazprawakow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
08.04.2026, 13:52:09 via Wykop
  • 474
Jaką partią jest PiS


@Vanderwill: Partią idiotów. PiS wychodzi przede wszystkim z jakiegoś takiego bardzo dziwnego założenia, że jeśli oni będą dobrzy dla Amerykanów i będą ich wielbić to Amerykanie będą robili dokładnie to samo wobec nas. Prawda jest taka, że Amerykanie dzięki temu mogą nas uważać jedynie za jakieś śmieszne małpki w cyrku i PiS stawia Polskę w takiej sytuacji, że robi z nas łatwy cel do wykorzystywania dla
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros
08.04.2026, 14:49:22 via Wykop
  • 235
PiS wychodzi przede wszystkim z jakiegoś takiego bardzo dziwnego założenia, że jeśli oni będą dobrzy dla Amerykanów i będą ich wielbić to Amerykanie będą robili dokładnie to samo wobec nas.


@Cztero0404: To dosyć optymistyczna teza. Myślę, że chodzi tylko o to, by USA pomogło im wygrać wybory, a jak będzie USA traktowało Polskę, to im wszystko jedno, ważne żeby dorwać się do koryta.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 08.04.2026, 11:27:09
  • 1
Kiedyś było Precelkowo.pl ale się zawinęli, idzie jakoś zamówić gdzieś, lub kupić naprawdę zajebiste obwarzanki? Te z Precelkowo niszczyły smakiem, chrupkością, zamawiałeś większą ilość i dostarczał kurier. Stacjonarnie idzie gdzieś kupić? Te z gorący precel to lipa, chodzi mi o klasycznego grubego s-------a. #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
08.04.2026, 11:40:20 via iOS
  • 0
@goferek: obwarzanek
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
08.04.2026, 11:41:03 via iOS
  • 0
@pepedros: dzięki, widziałem ale to jakieś Ala kanapka.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
Autor
08.04.2026, 11:44:14 via iOS
  • 0
@pepedros: a to sprawdzę :)
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
08.04.2026, 04:50:45
  • 535
Najbardziej kompetentna osoba w sprawie ładunków jądrowych Donalda J. Trumpa

#melania #trump #usa #iran #wojna
MatyasHunyadi - Najbardziej kompetentna osoba w sprawie ładunków jądrowych Donalda J....

źródło: 1000028183

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 08.04.2026, 06:55:43 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi: Lecimy w gorące.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 07.04.2026, 11:07:33
  • 0
Ciekawe czy Łukasz Gibol już k był męczony, gość co już się aktywował na FB, nadzieje odżyły, gość ma nadzieję, że tym razem w końcu się uda. #krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
07.04.2026, 11:11:55 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: mam nadzieję, że gibol się dostanie
  • Odpowiedz
Jerzy_Kileerr
Jerzy_Kileerr
Jerzy_Kileerr
07.04.2026, 17:28:16 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: i ile baniek z konta ojca znowu p-------ł 😂 a tu kolejna porażka na horyzoncie, chory człowiek.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
04.04.2026, 06:12:36
  • 31
Plan na dzis.
1. umyc zeby
2. odebrac paczkie
3. spakować rower i inne potrzebne rzeczy do auta
4. Jechac z girl jako wsparcie duchowe (bo ona prowadzi) do jej rodzicow
5. Czesc czes do tesciów glasku glasku piesia i wypad ewakuacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 04.04.2026, 08:34:30 via iOS
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: pedalarz, najgorzej, siedzisz u kogoś i myślisz tylko kiedy znów wskoczysz w obcisłe slipy i przekręcisz kolejne 60 km, odpalając 5 aplikacji i licząc kadencję.
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 04.04.2026, 08:31:31
  • 1
Wspaniała aplikacja wykopu po aktualizacja nie ma przycisku wstecz i tak już od kilku miesięcy. #moderacja #wykop #gownowpis #gorzkiezale #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

denazyfikacja
denazyfikacja
04.04.2026, 17:31:04 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: a to nie lepiej po prostu używać wersji przeglądarkowej? ona przynajmniej działa xD
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 01.04.2026, 15:56:40
  • 127
Wyborcy PiS mają prima aprilis cały rok! #polityka #wiadomosci #bekazpisu #pis #kaczynski #humorobrazkowy
Vanderwill - Wyborcy PiS mają prima aprilis cały rok! #polityka #wiadomosci #bekazpis...

źródło: IMG_2215

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
01.04.2026, 16:27:29 via Wykop
  • 52
@Vanderwill: Dzisiaj ceny wzrosły. Też efekt czarnka? :)
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
01.04.2026, 17:13:56 via Wykop
  • 45
@Vanderwill:
efekt czarnka-schrodingera
jak pozytywne to czarnek jak negatywne to tusk xD

bo ja się pytam jesli czarnek potrafił obniżyć ceny paliwa to czy czarnek obnizy ceny prądu jak obiecał pan prezydent, bo widoczeni pan prezydent nie potrafi
a jeszcze skoro już pan czarnek ma taką władze ze nawet tusk robi to co chce pan czarnek to może czarnek nam załatwi umorzenie kary za szczepionki (w sumie to pisowskie)
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 01.04.2026, 09:24:35
  • 1
Najbardziej zje8@€: dzień w roku. Ilość cringowych i żałosnych postów na Fb i innych przyprawia o mdłości. Kto to g---o wymyślił. #gorzkiezale #gownowpis #primaaprilis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 31.03.2026, 13:09:49
  • 418
Myślę, że właśnie następuje totalna odklejka, szympansa. PiS dalej w czerwonych czapkach?

#trump #usa #bekazpisu #wojna #izrael #irak #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
31.03.2026, 13:57:38 via iOS
  • 0
@matthewonthego: balonowy byłby lepszy
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill 31.03.2026, 11:00:03
  • 66
Czy malarz z Austrii był wizjonerem?
Izrael wprowadził właśnie możliwość kary śmierci dla Palestyńczyków.

#wojna #usa #trump #izrael #iran
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
Autor
31.03.2026, 13:08:05 via iOS
  • 0
@przeciwko78: kto wie, może.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
31.03.2026, 11:31:46
  • 288
XDDD

#gielda #polityka
vladi_putin - XDDD

#gielda #polityka

źródło: IMG_4143

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill 31.03.2026, 13:06:14 via iOS
  • 0
@mike-mo: Dobre, przeczytałem głosem
Maxa, czemu on tak odpłynął, dziś byłby na wagę złota.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking