Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Turin89

Turin89

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20859
  • Znaleziska 790
  • Mikroblog 20069
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 17
greedy_critic
greedy_critic
20.05.2026, 08:56:53
  • 12
Tak by to wyglądało, gdyby lewactwo wprowadziło swoją redditową cenzurę w polsce ¯\(ツ)/¯

#bekazlewactwa #polityka #takaprawda #cenzura
greedy_critic - Tak by to wyglądało, gdyby lewactwo wprowadziło swoją redditową cenzu...

źródło: image_picker_AA0AC43A-6997-489B-AB67-86DBC50A07B5-1126-00000033E1050186

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 20.05.2026, 08:58:08 via Android
  • 18
@greedy_critic: na chwilę obecną w Polsce mamy tylko prawicową cenzurę w postaci paragrafu o obrazie uczuć religijnych.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 20.05.2026, 08:57:11
  • 328
Ja tych pisowców nie rozumiem.

Niemcy chwalą Tuska - źle
Niemcy krytykują Tuska - źle

Oni mają w ogóle jakikolwiek pogląd, który im się nie zmienia co pieć minut?
Turin89 - Ja tych pisowców nie rozumiem.

Niemcy chwalą Tuska - źle
Niemcy krytykują ...

źródło: 1000004412

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greedy_critic
greedy_critic
20.05.2026, 08:59:07 via Wypiek
  • 377
@Turin89 ich poglądem jest nienawiść do tuska. Reszta jest dynamiczna i zagina się pod to
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71
20.05.2026, 09:28:32 via Wykop
  • 121
@KOLEGAMAMY: Niby to ty jesteś z tym wykształceniem ? xD Nawet nie wiesz jak rudy wygląda.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 20.05.2026, 08:54:39
  • 53
Oho Bączek wystawił swoją córkę jako lep na spermiarzy.
Niby nie za piękną, ale niestety obecny rynek matrymonialny jest jaki jest.

Swoją drogą czekam, aż prawaki zaczną pisać o ataku na niewinna córkę polskiego patrioty.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Oho Bączek wystawił swoją córkę jako lep na spermiarzy. 
Niby nie za piękną...

źródło: 1000004395

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alylayl23
alylayl23
alylayl23
20.05.2026, 08:58:37 via iOS
  • 40
@Turin89: badania genetyczne niepotrzebne, 1:1 ojciec xD
  • Odpowiedz
Kermit11
Kermit11
Kermit11
20.05.2026, 09:00:50 via Wykop
  • 19
@Turin89: ona jest szersza w barach od ojca i on chce bronić granic
  • Odpowiedz

3

Magyar przekazał informacje ws. Romanowskiego. Wskazał, jak opuścił Węgry

Magyar przekazał informacje ws. Romanowskiego. Wskazał, jak opuścił Węgry

- Są znaki, że pan Romanowski opuścił Węgry przez Serbię. Ale to jeszcze nie jest potwierdzona informacja

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 06:33:10
  • 4
  • #
    polityka
  • #
    wegry
  • #
    polska
Turin89
Turin89 20.05.2026, 06:34:03 via Android
  • -1
Miał nam go dać na tacy, a nie relacjonować jak uciekł.
Podpadł mi chłop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
19.05.2026, 17:53:58
  • 0
#polityka Debata Gozdyry i wypoku
tomasz-kalucki - #polityka Debata Gozdyry i wypoku

źródło: screen-2026-05-19-19-51

Pobierz

Czy powinniśmy szukać sojuszy poza USA?

  • Nie 19.4% (14)
  • Tak 80.6% (58)

Oddanych głosów: 72

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:55:34 via Android
  • 0
@tomasz-kalucki: powinniśmy szukać innych sojuszy. Zwłaszcza takich opartych o wymianę technologi.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
19.05.2026, 17:14:16
  • 110
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #narodowcy
Bąkiewicz insynuuje jakby co najmniej jakąś drugą Polskę Podziemną tworzył xD a postawili 5 budek jak na festynie i już im harnasia i papieru toaletowego brakuje i klasyka. Bóg, Honor, Ojczyzna, Zbiórka, Rozwód, Oszustwo.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #narodowcy
Bąkiewicz insynuuje...

źródło: obraz_2026-05-19_190755043

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:20:22 via Android
  • 2
@Krs90: oho widzę, że córeczka podała się do ojca.
Ciekawe kiedy prawaki zaczną płakać z że ja lewaki szkalują za niewinność.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:29:18 via Android
  • 59
@tomasz-kalucki: oczywiście, że córka. Tutaj nawet nie ma co smieszkowac o listonoszach, bo podobna, że testy genetyczne nie potrzebne.
Turin89 - @tomasz-kalucki: oczywiście, że córka. Tutaj nawet nie ma co smieszkowac o ...

źródło: 1000004395

Pobierz
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:53:46 via Android
  • 0
@tomasz-kalucki: tego nie wiem. Pewnie jakiś przypadkowy znudzony emeryt.
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
19.05.2026, 17:43:26
  • 0
Uważam że powinniśmy mieć prawo żeby był obowiązek likwidacji samochodów starszych niż 20 lat. Nie mielibyśmy tych smrodzacych niezadbanych gowien na ulicy. Zadbane auta po 20 latach przechodziłyby na żółte tablice, tych by nie likwidowano.i. Co sadzicie?

#motoryzacja #polskiedrogi #samochody #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:50:09 via Android
  • 1
@pearl_jamik: zbyd radykalne. Zadbane auto wyprodukowane w okolicach 2000 roku, zwłaszcza benzyniak, nie jest wielkim zagrożeniem dla środowiska.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 17:09:26
  • 82
boję się, że pewnego dnia kliknę zero na ekranie telefonu i włączy mi się kanał zero ¯\(ツ)/¯
#polityka #bekazprawakow #kanalzero
splinter96 - boję się, że pewnego dnia kliknę zero na ekranie telefonu i włączy mi si...

źródło: 1000028031

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:23:45 via Android
  • 158
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:48:35 via Android
  • 0
@Wykopek_Jeden: ja też nie nie.
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
19.05.2026, 17:22:54
  • 262
No i tak to się kręci. Adrian wierzy bardziej politykowi bo tak i ch*j.

Mentzen powie to samo u siebie na kanale gadając samemu do kamery, zdobędzie 1mln wyświetleń a mariusze bedo klaskać i krzyczeć 'precz z lewactwem', nie wiedząc nawet co to lewactwo oznacza.

#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji
robert_blaszczykowski - No i tak to się kręci. Adrian wierzy bardziej politykowi bo t...

źródło: dhei8f

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:28:09 via Android
  • 213
@robert_blaszczykowski: sekta. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.
Dlatego prawaki mogą kłamać mimo informacji kontekstowych na X, mogą powielać kłamstwo obalone sto razy. Bo ludzie tego oczekują. Nie oczekują twardych dowodów. Potrzebują narracji.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:46:46 via Android
  • 3
@Jarusek: podobnie jak się pomylili z pomocą dla Ukrainy. Przypadkowo im się miliony z miliardami zamieniły.
  • Odpowiedz

1

Prezydent Karol Nawrocki oddał hołd św. Janowi Pawłowi II

Prezydent Karol Nawrocki oddał hołd św. Janowi Pawłowi II

12 maja 2026 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Karol Nawrocki przebywał z wizytą w Watykanie, gdzie w Bazylice św. Piotra oddał hołd świętemu Janowi Pawłowi II. W dniu, w którym Kościół wspomina 106. rocznicę urodzin Karola Wojtyły (urodzonego 18 maja 1920 roku), prezydent Polski modlił się

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 19.05.2026, 17:09:00
  • 2
  • #
    janpawel2
  • #
    jp2
  • #
    papiez
  • #
    2137
  • #
    karolnawrocki
  • #
    polityka
Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:24:23 via Android
  • -1
Jak to było w bibli? Nie bądźcie jak obłudnicy....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luke-mat
luke-mat
luke-mat
19.05.2026, 11:43:58
  • 737
W pewnym Pisowskim mieszkaniu
#polityka #bekazpisu
luke-mat - W pewnym Pisowskim mieszkaniu
#polityka #bekazpisu

źródło: star-wars-jabba-hutt-leia-carrie-fisher

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 12:10:28 via Android
  • 182
@pelart: to nie wyspa Epsteina, gdzie tak zabawiali się ildole polskiej prawicy.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 19.05.2026, 14:35:14 via Android
  • 0
@Latarenko: tak, tak. A prawda jest taka, że finansował to prawicowy Natenjahu, bywał tam prawicowy Trump, a czczą ich prawicowi pisowcy.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 19.05.2026, 17:16:35 via Android
  • 0
@robert-kuzba: ten asystent Horaly był z Kłodzka i był kobietą?

Jak widzisz można tak się obrzucać.
  • Odpowiedz
Morsetoon
Morsetoon
Morsetoon
19.05.2026, 14:38:07
  • 0
#polityka
Morsetoon - #polityka

źródło: 1000001199

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 14:40:23 via Android
  • 5
@Morsetoon: reset? Windows im się zawiesił?
Czy chodzi o guano wydalone przez centkiewicza, potomka komuchów, który w swojej książce pomijał postacie komuchów w PiSie?
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
19.05.2026, 14:27:47
  • 101
#polityka #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy #heheszki

Krużganek Zadymy ze swoimi bojówkami jest na rozwiązanym przez prezydenta miasta spędzie i nie chce opuścić zajętego terenu... wygląda na to, że w ich wypadku powiedzenie "srać po krzakach" nabierze realnego kształtu XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy #heheszki 

Kruż...

źródło: 1000078174

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 14:38:30 via Android
  • 46
@Kempes: a on nie mógł kanapek zabrać?
W ogóle jacy to hipokryci to głowa mała. Rosja, gdzie strzela się do protestujących, to ostoja wartości. A od złej, lewackiej, antyludzkiej władzy domaga się paszy.
Zawsze tym pato-patriotom życze, tego, by władze UE zaczęły traktować ich tak, jak ma to miejsce w ich urojeniach.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
19.05.2026, 12:44:16
  • 83
#polityka #polska #bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki #4konserwy

Zaściankowość i ciemnogród w swojej najwyższej formie XD
Kempes - #polityka #polska #bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki #4konserwy

Zaściank...

źródło: 1000078171

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 12:48:41 via Android
  • 18
@Kempes: od razu widać, że uzylaby tego różańca jak nuczaku, na każdym kto nie wyraził chęci klęczenia przed kaczorem.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89 19.05.2026, 12:46:42
  • 228
A co oni? Protestowali na pustyni, gdzie karawana docierała raz na kwartał, a Tusk wystrzelał wszystkie wielbłądy?
Chłop co przytulił tyle kasy od PiSu, w okolicy gdzie urządził swój chlew ma ze sto sklepów, krzyczy coś o głodowanii?
I taki miękkiszon coś gada o gotowości o walkę za Polskę.
Przecież on poddałby się zanim by ruscy Bug przekroczyli, bo nie jadł od dwóch godzin.

Mógł chłop pilnować prowiant, a nie zostawiać go w zasięgu łap
Turin89 - A co oni? Protestowali na pustyni, gdzie karawana docierała raz na kwartał,...

źródło: 1000004394

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PietrekSpodKrakowa
PietrekSpodKrakowa
19.05.2026, 13:35:07 via Wykop
  • 134
@Turin89: Po historii o tym że ten "ktoś" zrobił dramę i dobijał się do nie tych drzwi wejściowych do sądu (drzwi dla interesantów były obok), bardzo prawdopodobne jest to że prowiant i woda na okoliczność "protestów" jest w lodówce turystycznej a głąb nie potrafi jej otworzyć.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
19.05.2026, 14:26:27 via Wykop
  • 27
@Turin89: co oni, w getcie jakiś są czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
19.05.2026, 12:15:34
  • 424
Elegancko. Przydałoby się jeszcze by pogonili antyaborcyjne oszolomstwo spod szpitali.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
TenXen47 - Elegancko. Przydałoby się jeszcze by pogonili antyaborcyjne oszolomstwo sp...

źródło: HIrXvKIWMAAm8pz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 12:18:19 via Android
  • 207
@TenXen47: ruch obrony granic, jak nazwa wskazuje powstał, by bronić pisowskich przekreciazy.
Coś jak z Prawem i Sprawiedliwością, gdzie partia ta nie ma nic wspólnego, ani z jednym, ani z drugim.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 12:14:27
  • 34
ciekawe czy telewizja zero bedzie równie wielkim sukcesem co portal zero
#polityka #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - ciekawe czy telewizja zero bedzie równie wielkim sukcesem co portal zero...

źródło: 1000028008

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 12:16:51 via Android
  • 1
@splinter96: ja osobiście chciałbym aby prawicowe media mnożyły się jak grzyby po deszczu. TVN zgodnie z marzeniami prawaków też niech przejmie ten kumpel Trumpa.
Po w końcu prędzej czy później te prawicowe gadzinówki zaczną się żrec o widza między sobą.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
19.05.2026, 11:37:48
  • 415
#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #telewizja
Populacja BRIGHTON & CHŁOPSKI ROZUM ACADEMY zwiększa się.
Mariuszariat będzie mógł słyszeć co ma myśleć w 60 calach i 4k, future is here old man.
Ależ będzie walka o widza między TVRepublika, Kanał Zero a Polska24, fiu fiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #telewizja
Populacj...

źródło: obraz_2026-05-19_133502783

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 12:11:15 via Android
  • 26
@trach: jakie przełamanie? Kolejna prawicowa gadzinówka, niczym się nie różniącą od Republiki.
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
19.05.2026, 11:57:58
  • 4
#polityka
Jadlem wołowinę z argnetyny dzieki MERCOSUR jest tańsza i polecam

Nie to gowno z Polski walone hormonami i antybiotykami

Zdrowa i smaczna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89 19.05.2026, 12:09:42 via Android
  • 0
@pelart: ty widzę masz doświadczenie z suszonym guanem. Jak smakuje? Doprawiasz?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 27
  • Strona 7 z 27
  • >

Turin Turambar

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 08.10.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 10.02.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 05.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking