Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Torian

Torian

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8029
  • Znaleziska 1446
  • Mikroblog 6583
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 105
niedasieukryc
niedasieukryc
niedasieukryc
13.02.2022, 13:03:59
  • 0
Mirki, czy cokolwiek warto wysłać w celu uznania dyplomu inżyniera elektryka do Norweskiego Nokut? Raczej nie znajdę tam pracy biurowej z samym angielskim, dyplomy też nie wymagają podobno uznawania w Nokut a jedynie tłumaczenia przysięgłego. Może macie jak wygląda podejście ewentualnych pracodawców w tej kwestii?

#emigracja
#norwegia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 15.02.2022, 16:11:42 via iOS
  • 1
@niedasieukryc: Możesz próbować ale nokut uznaje wyksztalcenie wyższe(głównie)ale istnieje jeszcze coś takiego jak fagbrev. Ktory daje Ci prawo wykonywania zawodu. Ale to o ile dobrze pamietam ogarnia utdanningsdirektoratet.
  • Odpowiedz

548

Norwegia: prawo do zwalniania nieszczepionych i zmuszania do szczepień

Norwegia: prawo do zwalniania nieszczepionych i zmuszania do szczepień

Podczas gdy na wykopie podaje się Norwegię jako jeden z krajów, w których restrykcje są znoszone, rząd norweski pracuje nad paszportem szczepionkowym. 11 lutego 2022 na stronie rządowej regjeringen.no opublikowano niepokojącą propozycję rozszerzenia przepisów. W dokumencie czytamy między innymi:...

ukjent
z
wykop.pl
dodany: 14.02.2022, 12:22:00
  • 82
  • #
    norwegia
  • #
    pandemia
  • #
    szczepienia
  • #
    koronawirus
Torian
Torian 15.02.2022, 12:01:38 via iOS
  • 0
@ukjent weź ty mi wyślij te fragmenty bo coś mi tu śmierdzi mistyfikacją.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Torian
Torian 15.02.2022, 14:11:55 via iOS
  • 0
@ukjent: Raczej też nie spodziewam się wiekszego odzewu ze strony spoleczenstwa bo jednak wyszczepienie jest dosc spore. Do tego koronacertifikat obowiazuje jak jest sie ozdrowiencem. I jakoś średnio widze jak Mirka i Mietka niewpuszczają na budowe bo niebmaja szczepienia a nie beda sie szczepic.
Zgredzimierz
Zgredzimierz
08.02.2022, 14:45:06 via Android
  • 0
Mirasy co sądzicie o firmie #rossignol albo ogólnie o zakupie sprzętu do #snowboard #decathlon ? Dopiero zaczynam przygodę z tym sportem a po podwyżkach cen w wypożyczalniach to zaraz bym odrobił taki sprzęt :D #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 09.02.2022, 11:35:24 via iOS
  • 1
Jeśli zaczynasz nie potrzebujesz bóg wie jakiej deski bo i tak nie poczujesz roznicy. Ja uczyłem sie na jakims starym head i było całkiem spoko. A z czasem zobaczysz co chcesz w snb robić. Lepiej zainwestuj w dobre wygodne buty i wiazania.
  • Odpowiedz
Torian
Torian 09.02.2022, 21:52:59 via iOS
  • 1
@Zgredzimierz: Idź do sklepu snowbordowego i tam przymierzaj narzekaj itp. Ja mam kilkuletnie rome stomp.
  • Odpowiedz
TereFereRikiTiki
TereFereRikiTiki
06.02.2022, 23:36:14
  • 260
Ulica w centrum #poznan wygląda jak po wojnie
TereFereRikiTiki - Ulica w centrum #poznan wygląda jak po wojnie

źródło: comment_16441905434TrOqNCYOhFN0c1l50UUOg.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 07.02.2022, 09:52:27 via iOS
  • 1
Ostatni raz w poznaniu byłem 10 lat temu i widze nic się nie zmieniło. Wokół starego stadionu warty dalej też nasrane?
  • Odpowiedz
le_banana
le_banana
27.10.2021, 16:29:33
  • 39
to naprawde dziwacznie wygląda

#kryptowaluty #shiba
le_banana - to naprawde dziwacznie wygląda

#kryptowaluty #shiba

źródło: comment_1635352166yok1hgOaKlNmFfsDKzjjhL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 27.10.2021, 18:38:46 via Zakop
  • 0
@le_banana: ja już shorta pod to szykuje pytanie kiedy jebnie
  • Odpowiedz
Recydywa
Recydywa
19.10.2021, 04:40:52 via Android
  • 44
No co jest do jasnej anielki! Za wcześnie!
#zima #oslo
Recydywa - No co jest do jasnej anielki! Za wcześnie!
#zima #Oslo

źródło: comment_1634618451IyA49EkSa54VgQ4FgZKLlR.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 19.10.2021, 06:55:01 via Zakop
  • 6
@Recydywa: W Lørenskog 3x więcej! Pozdrawiam cieplutko( ͡° ͜ʖ ͡°)
Torian - @Recydywa: W Lørenskog 3x więcej! Pozdrawiam cieplutko( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_16346265017LMdN2TJw9BGSYbDoeHvBd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Torian
Torian 03.10.2021, 15:33:52 via Zakop
  • 1
hej #bojowkapiekarska macie jakiś sprawdzony przepis na chleb na zakwasie żytnim. Druga sprawa jeśli korzystacie z przepisu gdzie podane są drożdże(jeśli korzystacie z takich przepisów) jaki macie przelicznik 1g drożdży/1g zakwasu. #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patatier
patatier
03.10.2021, 20:40:03 via Android
  • 0
@Torian taki?
patatier - @Torian taki?

źródło: comment_1633293603TIIrOnQ9JVTpZX6lsYzjvt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
patatier
patatier
03.10.2021, 20:40:21 via Android
  • 0
@Torian dd
patatier - @Torian dd

źródło: comment_1633293621cs2JbXD2Zba9Yntbmk6JtW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Torian
Torian 30.09.2021, 07:43:17 via Zakop
  • 2
#neuralblender
Torian - #neuralblender

źródło: comment_1632987797JDhZLX3jnhwc32273gUAUe.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....s
P.....s
konto usunięte 30.09.2021, 07:52:17
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

L.....t
L.....t
konto usunięte 30.09.2021, 02:06:03
  • 39
nawet podobny #neuralblender
L.....t - nawet podobny #neuralblender

źródło: comment_1632967562VJqxLH3DF7hzKLY3RF5Sn9.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 30.09.2021, 07:35:09 via Zakop
  • 1
@pharmaki: musisz przełączyć zakładkę na your art po kilku sek/min.
  • Odpowiedz
Torian
Torian 29.09.2021, 08:44:39 via Zakop
  • 0
Hej moto mirki. Jaka rodzinna hybryda wśród obecnych modeli Wypada najlepiej? Obecnie ma Auris ale niestety robi się za małe. Myślałem nad corolla/avensis ale może macie inne propozycje?
#motoryzacja #pytaniedoeksperta #hybryda #samochody #pytanie #jakieauto
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian
Autor
29.09.2021, 09:30:03 via Zakop
  • 0
@jaceks653: właśnie sprawdzałem camry ale w Norwegii tylko w sedan.
  • Odpowiedz
Torian
Torian
Autor
29.09.2021, 09:47:57 via Zakop
  • 0
@jaceks653: to by wiele wyjaśniło(☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞
  • Odpowiedz
Torian
Torian 03.08.2021, 19:44:54 via Zakop
  • 0
Ktoś coś? ID 0191 9130 7481
#monsterslayer
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 20.06.2021, 13:34:00 via Zakop
  • 0
Mireczki korzystał ktoś z wypożyczalni samochodów discovercars? Ceny wydają się być ok ale jak z reszta? Ew jakaś godna polecenia wypożyczalnia samochodów w Krakowie-lotnisko.
#wypozyczalniasamochodow #krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 12.06.2021, 09:17:54 via Zakop
  • 2
Kurna mirki miałem taki sen… Jak odkręciłem kran to z niego barszcz leciał. A w moim mieszkaniu kręcono jakiś program rozrywkowy o zdradach. Nie mogłem na to patrzeć więc wyszedłem z domu i założyłem na głowe taką rękawiczkę żółtą co tylko kciuk wchodził i można było ją założyć na głowę. I idę tak przez miasto w tym śnie z tą rękawiczką na głowie. I podchodzi do mnie jakaś dziewczyna i mówi że
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 11.05.2021, 14:24:11 via Zakop
  • 8
Dziękuje Ci #dogecoin pora to przerzucić na coś bezpieczniejszego (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ #kryptowaluty
Torian - Dziękuje Ci #dogecoin pora to przerzucić na coś bezpieczniejszego (╭☞σ ͜ʖσ)╭...

źródło: comment_1620743051XDdLi0r1mzEP6YPTGr2siB.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian
Autor
11.05.2021, 14:57:38 via Zakop
  • 1
@theromanpolan: @Wielki_Atraktor: tak było¯\(ツ)/¯
Torian - @theromanpolan: @WielkiAtraktor: tak było¯\\(ツ)_/¯

źródło: comment_1620745057KDI1qvIPpqhFCYKbAXyxd1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Torian
Torian
Autor
11.05.2021, 15:01:06 via Zakop
  • 2
@theromanpolan: mieszkanie sobie kupie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Torian
Torian 03.05.2021, 17:10:27 via Zakop
  • 0
Macie jakieś modele myjek ciśnieniowych co warto kupić cena powiedzmy do 1000zł? Do mycia auta/motocykl do tego od czasu do czasu balkon.
#myjkacisnieniowa #myjka #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Attack
Attack
Attack
03.05.2021, 17:18:42 via iOS
  • 1
Wiem czego ‚nie’: Karcher K3/K4 ;)
  • Odpowiedz
w.....a
w.....a
konto usunięte 27.05.2021, 21:42:09
  • 0
@roberto998: a skąd to 2000 czarodzieju wziąłeś?
  • Odpowiedz
Torian
Torian 28.04.2021, 11:41:05 via Zakop
  • 23
Pora zacząć sezon! #motocykle #pokazmotor #norwegia #ktm
Torian - Pora zacząć sezon! #motocykle #pokazmotor #norwegia #ktm

źródło: comment_1619610065pB2BYIPBrAt4PJFD5puGff.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian
Autor
28.04.2021, 11:45:51 via Zakop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: w nocami jeszcze po -1. Po za tym kill swich się zepsuł i musiałem 3 tyg czekać( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Torian
Torian
Autor
28.04.2021, 11:53:35 via Zakop
  • 0
@BratProgramisty: coś ze stykami było nie tak bo przy skręcie w lewo kill swich wyłączał mi silnik. Niestety motocykl montowany w indiach więc pewnie jeszcze kilka wizyt w serwisie mnie czeka.
  • Odpowiedz
Torian
Torian
Autor
28.04.2021, 13:31:24 via Zakop
  • 0
@wersalski_kasztan: ja tam spokojny motocyklista jestem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Torian
Torian
Autor
28.04.2021, 15:40:11 via Zakop
  • 1
@ToraniXo: KTM 390 Adventure
  • Odpowiedz
Qbanek1
Qbanek1
25.04.2021, 07:08:32 via Android
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 25.04.2021, 11:26:58 via Zakop
  • 0
@Qbanek1: do szycia. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Kotznapedemjonowym
Kotznapedemjonowym
20.04.2021, 11:20:16
  • 37
Opowiem Wam piękną historię, zawartą w jednym obrazku, o mojej przygodzie z Dogecoinem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
347 000 DOGE to dziś ok. 460 000 złotych. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wtedy sprzedałem za ~1500 złotych i czułem się przeszczęśliwy.
#kryptowaluty #dogecoin #doge
Kotznapedemjonowym - Opowiem Wam piękną historię, zawartą w jednym obrazku, o mojej p...

źródło: comment_16189175818pubzMCNNxZXUZcgpbjypl.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian 20.04.2021, 14:47:10 via Zakop
  • 0
@Kotznapedemjonowym: ja sprawdziłem ostatnio mój portfel i 50k przewalone na cryptsy ale 47kzostało
  • Odpowiedz
Torian
Torian 16.04.2021, 18:05:06 via Zakop
  • 22
Mireczki co to się odjaniepawla... czekam na 1$
#dogecoin #kryptowaluty
Torian - Mireczki co to się odjaniepawla... czekam na 1$
#dogecoin #kryptowaluty

źródło: comment_161859630625HAcAivfASMjhj1V8QRUi.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Torian
Torian
Autor
16.04.2021, 18:15:13 via Zakop
  • 10
@pussi_magnet: słyszałem to przy 5centach☹️
  • Odpowiedz
Torian
Torian
Autor
16.04.2021, 19:26:53 via Zakop
  • 1
@Bitacion: będzie też dobrze, bo wyłożyłem na to 50zł(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Torian
Torian
Autor
17.04.2021, 07:34:04 via Zakop
  • 0
@cichywykopek123: ale ja część sam wykopałem a część od mirków na allegro kupiłem( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
  • Strona 5 z 15
  • >
  • Oslo

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.12.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.10.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking