Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tom-Pol87
Tom-Pol87

Tom-Pol87

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 140
  • Znaleziska 34
  • Mikroblog 106
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 19.06.2018, 17:15:25
  • 8
Doszly mnie sluchy ,ze FIFA cofnie bramke Senegalowi na 2:0.
#mecz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Autor
19.06.2018, 17:18:58
  • 0
@murarz_tynkarz_akrobata: @Kalafijor: @xedarr: Jak sie zachowacie jesli okaze sie prawda?FIFA juz analizuje Var.
  • Odpowiedz
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Autor
19.06.2018, 17:34:14
  • 0
@Pepe_Roni: @murarz_tynkarz_akrobata: Tez tak moze byc ,ale im wiecej pomylek z var moze skompromitowac ten caly system.Ja tam czekam na dobre wiesci.
  • Odpowiedz
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Autor
19.06.2018, 17:47:01
  • 0
@murarz_tynkarz_akrobata: Polska sie nie bedzie odwolywala to fakt.Grali pierwsza polowe mega slabo jakby chcieli te 45min przechodzic bo nie sa gotowi na 90 min.Zmeczeni.Chcieli uderzyc w 2 polowie.Przeliczyli sie i czuje ze z Kolumbia tez nie wytrwaja.
  • Odpowiedz
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Autor
19.06.2018, 17:47:24
  • 0
@Jariii: W bajki nie wierze.
  • Odpowiedz
AntyNormickiPolaczekCwaniaczek
AntyNormickiPolaczekCwaniaczek
19.06.2018, 17:34:22
  • 2
Egipt-Rosja kogo obstawić?
#mecz #mundial #bukmacherka #sts
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 19.06.2018, 17:36:20
  • 2
@AntyNormickiPolaczekCwaniaczek: rosja min. 2:1 lub egipt do przerwy pozniej rosja.
  • Odpowiedz
rafgg
rafgg
rafgg
15.06.2018, 06:09:24 via iOS
  • 2
Mireczki w Londynie slyszalem, ze korzystajac z komunikacji miejskiej mozna uzywac zwyklej debetowej zblizeniowki a ceny wtedy sa takie same jak uzywajac oyster card - prawda to?
Druga rzecz to przy korzystaniu z metra karte zblizamy na wejsciu i wyjsciu ze stacji aby system obliczyl ile przystankow/stref przejechalismy, ale jadac autobusem zblizamy karte tylko przy wsiadaniu.Skoro tylko raz przy wejsciu to skad system ma wiedziec ile przejechalem?
#londyn #podroze
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 15.06.2018, 06:14:38
  • 1
@rafgg: Prawda.
  • Odpowiedz
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 15.06.2018, 09:48:32
  • 1
@wu_tang_LAN: 8f?To chyba metro.
  • Odpowiedz
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 15.06.2018, 09:18:17
  • 1
Jestem u kolejnego klienta hindusa.Bogaty koles z kilkunastoma autami w garazu.W domu syf kila i mogila.Gorzej jak u Magicala po ostrych dymach.Polacy to przy hindusach nadludzie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

laVey
laVey
09.06.2018, 10:07:55
  • 441
no ale taka prawda,nie oszukujmy się
laVey - no ale taka prawda,nie oszukujmy się

źródło: comment_pkmTgkPz1yIrVbezUUeHapHTbOfnwPbM.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 09.06.2018, 10:12:39
  • 1
@laVey: ale sobie cukrujecie.Podziwiam. :)
  • Odpowiedz

614

Ale numer! Niemcy wolą Polaków od swoich. Arabowie i Murzyni na szarym...

Ale numer! Niemcy wolą Polaków od swoich. Arabowie i Murzyni na szarym...

Niemieccy naukowcy postanowili sprawdzić, kogo najchętniej widzieliby u siebie pracodawcy z ich kraju. W tym celu rozesłano 6000 fikcyjnych podań o pracę.

konto usunięte
z
nczas.com
dodany: 08.06.2018, 20:41:02
  • 123
  • #
    polityka
  • #
    swiat
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 09.06.2018, 10:01:21
  • 4
@LawrenceBDSM: Haha ladnie pojechales.Jestem w UK.Tutaj konkretne firmy szukaja Polakow do pracy.Nie dlatego ,ze za nizsza stawke ,ale dlatego ze sa solidni.Nie jeden anglik chcialby miec takie tygodniowki co Polacy.Spotkalem sie z coraz wieksza iloscia anglikow pracujacych pod agencjami.
czerel
czerel
czerel
07.06.2018, 17:31:57
  • 6
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 07.06.2018, 17:37:53
  • 8
@czerel: Bialo czerwone karyny pierdo*lone.
  • Odpowiedz
Upadek
Upadek
07.06.2018, 17:10:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 07.06.2018, 17:28:51
  • 2
@Upadek: 3800zl?Znajomy pojechal do Polski na komunie to stwierdzil ze ceny takie same jak w UK tylko pensje inne.W swieta bylem i wzialem 6 piw i fajki a gosciowa mi z 50zl jakies grosze wydala.Troche sie zdziwilem jak te ceny urosly przez te kilka lat.
  • Odpowiedz
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 07.06.2018, 17:33:22
  • 0
@Upadek: To nie wina dobrej zmiany ,a podatkow.Jak mi bylo zal ze w Polsce maslo ponad 10zl kosztowalo.Mamy politykow ktorzy korzystaja na tym wiec szybko to sie nie zmieni.
  • Odpowiedz
s.....u
s.....u
konto usunięte 07.06.2018, 16:03:58
  • 64
A u Was jak się mówi: szarlotka czy jabłecznik?
s.....u - A u Was jak się mówi: szarlotka czy jabłecznik?

źródło: comment_1AbRekhugVb7A05TD9njUvGssx6DMSlS.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 07.06.2018, 16:58:43
  • 0
@sTreeTu: Szarlotke to sie w barze zamawia.To jablecznik.
  • Odpowiedz
k.....1
k.....1
konto usunięte 07.06.2018, 16:45:13
  • 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 07.06.2018, 16:56:35
  • 1
@kameleon321: To nie regula.Jakos nie zauwazam aby za mna krecily sie normalne dziewczyny ,tylko same lecace na kase karyny.Spycham je noga z lozka czasami.
Trafisz kiedys na normalna i jeszcze bedziesz sie smial z tych wpisow.
  • Odpowiedz

298

Jak wygląda sytuacja "Polskich sklepów" w UK

Jak wygląda sytuacja "Polskich sklepów" w UK

Postanowiłem przyjrzeć się tematowi, po tym jak jedyny prawidziwie Polski sklep w Barnsley ogłosił po paru miesiącach upadłość. Mowa oczywiście o sklepie ALA zlokalizowanym tuż obok Bistro Romanos na przeciwko fontann w samym centrum Barnsley. Jakie były przyczyny upadłości?

sorek
z
pokazywarka.pl
dodany: 06.06.2018, 12:19:35
  • 189
  • #
    kultura
  • #
    europa
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    barnsley
  • #
    anglia
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 17:43:32
  • 0
@Bartekkdd: Ciapate maja swoje hurtownie do ktorych cisna TIRy z Polski.Swoim sklepom sprzedaja taniej niz Polskim.Sklepy prowadzone przez Polakow ,albo sami sie zatowarowuja jezdzac busami do Polski ,albo zostaje im od ciapaka dlatego drogo.Z Polskich rzeczy to chyba tylko p--o najlepiej schodzi.
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 21:49:38
  • 0
@InsuowanaInsynuacja: Jak widze sklep z produktami z europy wschodniej to nigdy nie wchodze bo z zasady prowadzi to jakis ciapak ,gdzie po wejsciu smierdzi.
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 21:53:13
  • 0
@BEJSBOL: Wszystko racja.Czy slyszales o polskich niewolnikach?Ja wiem ze ty jestes madry i bys nie dal sie w ciula robic ,ale zdazaja sie ludzie ktorzy nie znaja swojego prawa.

604

O Tym jakie straszne koszty związane z RODO ponosi Nazwa.pl i kto za to płaci

O Tym jakie straszne koszty związane z RODO ponosi Nazwa.pl i kto za to płaci

2 000 jednorazowo i 500 co miesiąc

jusstt
z
wykop.pl
dodany: 06.06.2018, 10:29:00
  • 141
  • #
    rodo
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 21:42:15
  • -5
@trox: Dzieki chlopie.Znajomy robi mi strone.Logo robi angielska firma.Znajomy proponuje nazwa.pl ,angielska nawet nie wiem jaka.Chyba sam wykupie serwer i domene.

525

Co zabójcy Ziętary mają wspólnego z Biedronką?

Pokaż treści 18+

Co zabójcy Ziętary mają wspólnego z Biedronką?

Dziś nie każdy to pamięta. Najsłynniejszą sieć handlową w Polsce zakładał znany, kontrowersyjny biznesmen Mariusz Świtalski. Karierę rozpoczynał od kradzieży i włamań do sklepów. Po wyjściu z więzienia założył swoje.

konto usunięte
z
magdalenakrukowska.pl
dodany: 06.06.2018, 07:17:15
  • 65
  • #
    polska
  • #
    biedronka
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
  • #
    kryminalistyka
  • #
    kryminalne
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 15:32:51
  • 1
@RandomowyJanusz: Nie zapomnial.6 lat temu placili znajomemu 10k miesiecznie za wynajem.Po przebudowie 15k.Ile teraz nie wiem.
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 18:11:07
  • 2
@SzitpostForReal: To nie bylo tak ze Alma i Bomi placila wlascicielowi kolo 5tys za przeksztalcenie sklepu i zatowarowania tylko u nich?
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 16:36:27
  • 2
Hotel na Knightsbridge w Londynie podobno sie pali.Ktos cos?

#uk #londyn
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Autor
06.06.2018, 16:40:13
  • 0
@Tom-Pol87: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5812963/15-fire-engines-97-firefighters-called-fire-Londons-Knightsbridge.html
  • Odpowiedz

46

Terroryzowana polska rodzina w hrabstwie Kent.

Terroryzowana polska rodzina w hrabstwie Kent.

Angielskie dzieci i dorośli terroryzują sklep prowadzony przez Polaka. Nasz rodak regularnie musi znosić ataki i obelgi - wszystkie o podłożu rasistowskim. Jest jednak nadzieja, że gehenna Andrzeja Rygielskiego skończy się, bo brytyjskie służby w końcu zareagowały.

darosoldier
z
londynek.net
dodany: 05.06.2018, 13:08:44
  • 14
  • #
    polska
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    bezpieczenstwo
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 12:23:28
  • 0
@betonowybetonzbetonu: Jak sie taki maly gangus zapyta czy palisz ziolo to wystarczy odpowiedziec sorry nie pale.Sam mialem kilka takich sytuacji sporo.O kazdej porze dnia.Zadnego problemu nie mialem.
Tom-Pol87
Tom-Pol87
Tom-Pol87 06.06.2018, 12:51:02
  • 0
@betonowybetonzbetonu: Nie maja szacunku bo ich tak wychowano.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.05.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking