Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sather
Sather

Sather

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43701
  • Znaleziska 32878
  • Mikroblog 10823
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 20
Kukeiro
Kukeiro
Kukeiro
26.08.2019, 08:16:56
  • 3
Nie sądziłem, że kupno laptopa / ultrabooka w budżecie do 3500zł w dziesiejszych czasach to taki problem. Wygląda na to, że w tej dziedzinie także sprawdza się reguła, że trzeba się najpierw doktoryzować nad tematem zanim podejdzie się do kupna / skorzystania z usługi żeby nie zostać z bublem w rękach - CHANGE MY MIND ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wymagania co do sprzętu to:

I5 - 8250U
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 26.08.2019, 08:35:32 via Android
  • 0
@Kukeiro Podbijam do pytania bo też mam podobny problem z kupnem laptopa
  • Odpowiedz
klapaucius123
klapaucius123
klapaucius123
13.05.2019, 00:48:20 via iOS
  • 0
Mirki do to za samochód? #kiciochpyta #cotozasamochod #motoryzacja #pytanie
klapaucius123 - Mirki do to za samochód? #kiciochpyta #cotozasamochod #motoryzacja #p...

źródło: comment_k1VLFFGIJJzfHZfM9R3Os2sN6ORGVOqJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 13.05.2019, 00:51:31
  • 1
@klapaucius123: Fisker Karma
  • Odpowiedz
Sather
Sather
Sather 20.12.2018, 16:52:15 via Android
  • 0
Mirki macie internet w Krakowie na Prądniku z Netii? Czy może słyszeliście coś o awarii? #krakow #netia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather
Autor
20.12.2018, 18:11:52
  • 0
Ok, dzięki. Właśnie zaczął działać więc na szczęście nie było to nic poważnego.
  • Odpowiedz
Jotu
Jotu
19.06.2018, 14:58:02
  • 4
Mirki, co robić, nie mam żadnego adblocka na PC w pracy, a nie mogę meczu oglądać, bo mi wyskakuje info, że coś mam... Japonię z Kolumbią normalnie oglądałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 19.06.2018, 15:00:46
  • 0
@Jotu: odświeżałem stronę kilka razy i mnie puściło. wszyscy tak mają
  • Odpowiedz
u.....8
u.....8
konto usunięte 03.12.2017, 22:12:30
  • 1
#kubica adres streama?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 03.12.2017, 22:12:57
  • 0
@uhu8: https://www.autosport.com/awards/live/2705769/autosport-awards-2017
  • Odpowiedz
rozowatoxa
rozowatoxa
11.11.2017, 21:48:19
  • 2
Mirki, orientujecie się w temacie wycinania dpf-a? Czy wchodzą jakieś nowe przepisy, czy auto przejdzie przegląd jeżeli zostanie wycięty? Za odpowiedzi "wycinaj, nie p-----l" dziękuję. #motoryzacja #diesel #dpf #przepisy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 12.11.2017, 01:58:14
  • 0
@ScaRRyMaN: Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przecież analizatory spalin i dymomierze to podstawowe wyposażenie każdej SKP od około 12 lat.
  • Odpowiedz
Sather
Sather
Sather 12.11.2017, 02:18:19
  • 0
W takim razie co według Ciebie mierzy dymomierz jeśli nie ''zadymienie''. Cząstki stałe (PM) – (ang. Particulate Matter). Zaliczamy do nich wszystkie substancje, które opuszczają rurę wydechową w stanie innym niż gazowym, czyli w stanie ciekłym lub stałym. Mogą to być cząstki nie spalonego węgla (sadza) oraz związki azotu i siarki oraz różnego rodzaju węglowodory ciężkie. Sadza powstaje w procesie spalania w wyniku rozpadu cząstek paliwa w wysokich temperaturach co skutkuje tworzeniem
  • Odpowiedz

1302

Polacy płacą więcej. Jak zagraniczne sieci handlowe robią nas w konia

Polacy płacą więcej. Jak zagraniczne sieci handlowe robią nas w konia

Polędwica sopocka z Morlin jest tańsza w Wielkiej Brytanii niż w Polsce. Nieważne, że zarabiamy od nich kilkakrotnie mniej. Nieważne, że prowadząc u nas biznes, korzystają z tańszej siły roboczej. Niektóre produkty sprzedają nam nawet dwa razy drożej niż w Europie Zachodniej.

ssakul
z
wprost.pl
dodany: 10.10.2017, 17:22:10
  • 303
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    handel
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
Sather
Sather
Sather 10.10.2017, 21:42:17
  • -40
@ConorMG: Wszystko się zgadza jeśli zrównasz wszystkie ceny do jednej waluty np. euro. Tylko sprawdź ile takiej polędwicy kupią ludzie w poszczególnych krajach za ich przeciętne wynagrodzenie.
Sather
Sather
Sather 10.10.2017, 22:28:30
  • 3
@KociaLapa: Serio, jak grochem o ścianę...
Sather
Sather
Sather 10.10.2017, 22:31:22
  • -5
@FireDash: A czy Ty nie rozumiesz, że te dwie rzeczy współgrają ze sobą i decydują o tym czy Cię na coś stać czy nie?
Sather
Sather
Sather 10.10.2017, 22:35:28
  • -14
@FireDash: Jedno i drugie. W Polsce mamy absurdalnie wysokie ceny w stosunku do wynagrodzeń.

2146

Nie kupujcie butów z city sport jeśli macie palce u stóp.

Nie kupujcie butów z city sport jeśli macie palce u stóp.

Nie kupujcie butów PUMA z city sport jeśli macie palce u stóp.Ja popełniłem ten błąd.Po trzech miesiacach chodzenia z domu do pracy i z powrotem siatka na butach zaczeła pękać i powstały dziury.Naturalnie złożyłem reklamacje po czym dzisiaj dostałem odpowiedź że to moja wina że buty się...

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 12.09.2017, 13:28:40
  • 278
  • #
    buty
  • #
    reklamacja
  • #
    afera
Sather
Sather
Sather 12.09.2017, 14:57:42
  • 0
@Nemezis_: @Life_will_kill_ya Kupiłem 3 miesiące temu Vansy w CitySport i też zrobiła mi się dziura w materiale w okolicy dużego palca. Miałem iść z reklamacją ale chyba sobie daruję :(
Sather
Sather
Sather 12.09.2017, 16:31:01
  • 0
@hurdlejade: Kurczę kolejny matematyk-wróżbita. Przez okres używania Vansów chodziłem również naprzemiennie w innych butach (tak, niektórzy ludzie używają więcej niż jednej pary butów) i w nich taki problem nie wystąpił choć są starsze. Więc chyba trafiłem w Twoją magiczną 0,01%.
Sather
Sather
Sather 01.09.2017, 20:36:13
  • 3
Stara dobra reprezentacja :(
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....o
konto usunięte 30.08.2017, 21:49:27
  • 3
Mirki z #motoryzacja #samochody

Mam auto pic rel, w którym mimo opróżnienia bagażnika, wszystkich schodów i zakamarków na drobnych dziurach słychać rzegotanie jakby jakiś plastikowy element był luźny albo coś latało po bagażniku/schowku. Byłem na szarpakach i zawieszenie 100% sprawne. Co to do cholery może być? Wymacałem wszystkie elementy z tyłu i wszystko sztywne i bezdźwięczne.

Sprawdzone: zawieszenie, bak, wlew baku, plastiki w srodku, szyba, klapa, koło zapasowe, schowki w
D.....o - Mirki z #motoryzacja #samochody

Mam auto pic rel, w którym mimo opróżnie...

źródło: comment_xCTIa3DVxwUpaBoshtwukfz2qzm7cnXh.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 31.08.2017, 00:10:08
  • 0
@Diplo: A może tablica rejestracyjna lub ramka na tablicę. Dokręć lub wymień i sprawdź w czasie jazdy. Ogólnie szarpanie za różne rzeczy w aucie na postoju nie zawsze daje o sobie znać, a podczas jazdy hałasuje. Inne obciążenia i wibracje. Niech ktoś Cię przewiezie, a Ty z tylnej kanapy przykładaj ucho i szukaj :)
  • Odpowiedz
bianco86
bianco86
19.06.2017, 18:21:29
  • 1
Mirki taka sytuacja:
1. Volkswagen Golf 5
2. Skrzynia po regeneracji
3. Przy ciągłej jeździe ze stałą prędkością po około 40 min zaczyna wyrzucać z biegu (piątki)
4. Jak już zacznie to wyrzuca co chwilę, szczególnie jak ma ciężej np. pod górę
5. Skrzynia nie hałasuje, dźwignia zmiany jest stabilna, nie drży
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 20.06.2017, 00:03:01
  • 0
Parę lat temu miałem podobnie w Renault 19. Od wystąpienia objawów jakie podałeś przejechałem może z 50 km i wysypało mi całą skrzynię. Także mechanik i poważna naprawa albo wymiana skrzyni. Na dalsze trasy to bym się nie wybierał :)
  • Odpowiedz
errorek95
errorek95
09.05.2017, 20:28:14
  • 8
co to za samochód?
#motoryzacja #czarneblachy #samochody
errorek95 - co to za samochód?
#motoryzacja #czarneblachy #samochody

źródło: comment_x2wJiHzthlwWhyunhg6B2RkMxGhoQyl0.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 09.05.2017, 20:42:29
  • 0
Dodaj #samochodowykonkurs Zaraz Ci powiedzą co to jest :)
  • Odpowiedz
brylek
brylek
05.05.2017, 14:15:26 via Android
  • 1
Mirki z #krakow oraz #warszawa, którędy najlepiej jechać w okolice Stolicy w weekend? Nie jechałem nigdy w tamtą stronę, stąd pytanie :-)
#mirkocb
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 06.05.2017, 01:43:11
  • 1
@brylek: Jedź pociągiem. Zaoszczędzisz czas, pieniądze i pewnie trochę nerwów. Chyba że musisz autem to wtedy tak jak Cię wujek poprowadzi.
  • Odpowiedz
Yssuna
Yssuna
16.03.2017, 16:00:18
  • 2
Mireczki z #motoryzacja korzysta lub korzystał ktoś z Was kiedyś z transmitera FM? Warto coś takiego kupić czy jednak te z troszeczkę niżej półki cenowej zawsze będą szumieć lub trzeszczeć?
A może macie jakiś warty polecenia, w miarę niedrogi i żeby chociaż jakość dźwięku była znośna?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 16.03.2017, 18:17:15
  • 1
@Yssuna:Ja mam coś takiego. https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/transmiter-fm-manta-ma415 Kosztowało parę złotych a jakość dźwięku jest zaskakująco dobra. Nie jest to co prawda CD ale naprawdę daje radę. Tylko trzeba się trochę pobawić w znalezienie wolnej częstotliwości (w dużym mieście może być trochę ciężko) i nie ma żadnych trzasków, zakłóceń czy szumów.
  • Odpowiedz
Ciuliczek
Ciuliczek
27.11.2016, 21:37:43
  • 1
Czy w obecnej chwili opłaca się jeszcze kupować benzyniaka i przerabiać na LPG albo kupić i utrzymywać auto z zamontowanym LPG i go serwisować czy kupić niskopaliwożrącego dieselka 105-115 koni? Mowa o używanych. Przebieg ok. 20k rocznie, 75% trasa, w tym większość autostrady gdzie lubię przycisnąć 150-160. Budżet 40k, ani grosza więcej.

#motoryzacja

No i co zrobic?

  • Kupić benzyniaka i na LPG 38.5% (25)
  • Kupić od razu w LPG 18.5% (12)
  • Kup diesla w dobrym stanie 20.0% (13)
  • Kup benzynę i nie przerabiaj 23.1% (15)

Oddanych głosów: 65

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 27.11.2016, 23:07:49
  • 0
@YouHadControlOfThisShipTheWHOLEtime: Przy wtrysku bezpośrednim typu np. FSI podawany jest jednocześnie gaz i benzyna w proporcji ok. 1/4 benzyny tak jak napisał @Ciuliczek. A wszystko dlatego że benzyna chłodzi wtryskiwacze i ich końcówki. Przy jeździe na samym gazie dochodziłoby do wypalania końcówek wtryskiwaczy (w praktyce nawet z tą dodatkową benzyną potrafią się wypalać). Tak więc teoretycznie są instalacje do silników z wtryskiem bezpośrednim ale w praktyce są kłopotliwe i
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11
27.06.2016, 16:58:56
  • 83
Absolutnie przegenialna galeria zdjęć z tegorocznego Le Mans. Większość wygląda jakby to były ustwiane fotografie do katalogu a to samo życie :).
http://www.camden-thrasher.com/blog/
#lemans #wyscigi #motoryzacja #samochody #motorsport #carboners #fotografia
plastic11 - Absolutnie przegenialna galeria zdjęć z tegorocznego Le Mans. Większość w...

źródło: comment_u1huuThL4puyCyodrPFVMdxE2NzHMi1Y.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sather
Sather
Sather 27.06.2016, 17:06:07
  • 0
@plastic11: Te zdjęcia to po prostu miód :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.07.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking