Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SamBeliar

SamBeliar

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12729
  • Znaleziska 389
  • Mikroblog 12340
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 3
supra107
supra107
27.11.2025, 15:03:52
  • 6
W lutym dałem za nie 305zł.
Teraz już tysiak.
Za ile dadzą więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #pcmasterrace
supra107 - W lutym dałem za nie 305zł.
Teraz już tysiak.
Za ile dadzą więcej? ( ͡° ͜ʖ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 27.11.2025, 15:10:41 via Wykop
  • 3
@godzina12_00: xD
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 27.11.2025, 15:10:04
  • 2
Portal dla wykolejeńców życiowych
#wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kq2w6
kq2w6
kq2w6
27.11.2025, 15:49:21 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jookav
Jookav
27.11.2025, 08:40:42
  • 23
Kręcę już 20 kółko po korytarzu gotowy w butach i kurtce bo za dwie godziny muszę wyjść do lekarza
#humor #humorobrazkowy
Jookav - Kręcę już 20 kółko po korytarzu gotowy w butach i kurtce bo za dwie godziny ...

źródło: scaled_1000039387

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 27.11.2025, 10:01:21 via Wykop
  • 5
@Jookav: Ja nie mam ADHD a mam tak samo
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 27.11.2025, 10:46:15 via Wykop
  • 4
Wam się wszystko pod kopułką układa ?


@EnderWiggin: Gdyby mi się układało to nie siedziałbym na wykopie
  • Odpowiedz
DrBarrel
DrBarrel
27.11.2025, 09:51:57
  • 3
CHCIAŁBYM ABY MIRKI PRZYJRZELI SIĘ TEMU CZŁOWIEKOWI!

#f1
DrBarrel - CHCIAŁBYM ABY MIRKI PRZYJRZELI SIĘ TEMU CZŁOWIEKOWI!





#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 27.11.2025, 10:31:22 via Wykop
  • 1
@DrBarrel: Ale mindfuck
  • Odpowiedz
OMGznowuTU
OMGznowuTU
27.11.2025, 08:26:51
  • 11
A co to się pojawiło w x-kom? The future is now, old man ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ai #technologia
OMGznowuTU - A co to się pojawiło w x-kom? The future is now, old man ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ai...

źródło: Screenshot_17

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 27.11.2025, 10:02:03 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
l.....a
konto usunięte 27.11.2025, 09:41:49
  • 53
-Fajnie że jesteś blondynką, myślisz że dałabyś radę przebrać się wieczorem za Bottasa?
#f1
l.....a - -Fajnie że jesteś blondynką, myślisz że dałabyś radę przebrać się wieczorem...

źródło: skysports-f1-lewis-the-gent_3830844

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 27.11.2025, 09:49:05 via Wykop
  • 3
@logika_logistyka: ubiera ladacznicę
  • Odpowiedz
KaerTrolle
KaerTrolle
26.11.2025, 18:57:29
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 19:05:31 via Wykop
  • 2
@KaerTrolle: Jeszcze tylko nasrać na środku
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
26.11.2025, 17:25:22
  • 72
#f1
Helena....
UsmiechnietyAnon - #f1
Helena....

źródło: 1000012569

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 17:29:22 via Wykop
  • 16
@UsmiechnietyAnon: W tym padoku nie ma radosnych tematów
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
26.11.2025, 17:22:15
  • 194
#f1
Panie Ferdku ja chciałem tylko formalnie zawiadomić... że wstąpiłem na stanowisko team principala z mianowania Papy Strolla a pan jest przygłup i debil
UsmiechnietyAnon - #f1
Panie Ferdku ja chciałem tylko formalnie zawiadomić... że wstą...

źródło: 1000012567

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 17:26:33 via Wykop
  • 85
@UsmiechnietyAnon: Marian łysa pało przestań pajacować
  • Odpowiedz
Nie_masz_racj_idioto
Nie_masz_racj_idioto
26.11.2025, 16:08:24
  • 52
#f1 #pdk
Niemaszracj_idioto - #f1 #pdk

źródło: siur

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 16:40:47 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 15:58:56
  • 5
Niszowy sport #siatkowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamps1906
Lamps1906
26.11.2025, 16:03:11 via Wykop
  • 3
@SamBeliar: brawo, dzisiaj zdążyłeś na czas.
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
26.11.2025, 15:54:47
  • 1
#ubuntu and #kubuntu contra #debian
Wiem że Ubuntu i Kubuntu są zrobione przez Cannonical na bazie Debiana, ale ciekaw jestem zdania w czym Debian jest lepszy od Kubuntu. Bo na nim akurat siedzę. Zastosowanie typowo domowe. Przeglądanie internetu, vikop, lekka obróbka zdjęć, jakieś pisemko w e Writerze.
Pytanie wzięło się z ostatnio przeczytanych kilku artykułów na temat Debiana.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 15:55:52 via Wykop
  • 0
@Wiskoler_double: Embrace Windows again
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 15:50:40
  • 7
A może tak 2nd International Koteriada? Trzeba ucywilizować trochę chamów z Reddita, pokazać im kulturę wyższą
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EndymionPP
EndymionPP
26.11.2025, 13:38:33
  • 20
"Nawet w mgle wojny, czołg jest ciągle widoczny" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #tinder #badoo #randkujzwykopem #rozowepaski
EndymionPP - "Nawet w mgle wojny, czołg jest ciągle widoczny" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #...

źródło: images (1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 13:45:06 via Wykop
  • 3
@EndymionPP: Maybe never
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
26.11.2025, 12:24:28
  • 12
Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że Carlos Sainz jeździł dla zespołu Renault w F1?

Zdjęcie niepowiązane

#f1
winsxspl - Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że Carlos Sainz jeździł dla zespołu Renault w...

źródło: carlos-sainz-jr-and-sr-both-driving-the-f1-75-at-fiorano-as-v0-3ov4fm1w6f7e1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 12:27:03 via Wykop
  • 2
@winsxspl: To ta sama rajduwka którą Robercik testował?
  • Odpowiedz
l.....a
konto usunięte 26.11.2025, 11:23:55
  • 24
To są te detale, Polska vs UK, wiadomo że Polska Gurom a brytole to aż szkoda patrzeć...
#f1 #codziennyromanbilinski
l.....a - To są te detale, Polska vs UK, wiadomo że Polska Gurom a brytole to aż szko...

źródło: romanroman

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 11:52:02 via Wykop
  • 4
@logika_logistyka: Wszystkie kuchnie są smaczne ale my Brytole to przesadziliśmy
  • Odpowiedz
l.....a
konto usunięte 26.11.2025, 08:38:01
  • 23
Ale docięty... Nie to co ten patyk parówa Ollie Bearman.
#f1 #codziennyromanbilinski
l.....a - Ale docięty... Nie to co ten patyk parówa Ollie Bearman.
#f1 #codziennyroma...

źródło: gf-icBK-hLnz-5bpD_niesamowita-sylwetka-romana-bilinskiego-polskiego-kierowcy-f3-994x828

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 26.11.2025, 08:51:10 via Wykop
  • 5
@logika_logistyka:
SamBeliar - @logika_logistyka:

źródło: comment_1663877672CarkwiDfBgzuS3U9VyzkHN

Pobierz
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
25.11.2025, 23:11:19
  • 0
#gielda natknąłem się na tą spółkę, bo akurat trenduje na post markecie, fajne mają logo
Ninja_xtb5 - #gielda natknąłem się na tą spółkę, bo akurat trenduje na post markecie,...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 25.11.2025, 23:28:19 via Wykop
  • 9
@Ninja_xtb5: I teraz nie wiem czy to zdjęcie z 2025 czy z 1996
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 25.11.2025, 20:57:41
  • 6
Rom Rom Rom Super Rom Rom Super Super Rom Rom Rom Super Rom Rom Super Super
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnkashtan
johnkashtan
25.11.2025, 21:02:23 via Wykop
  • 6
@SamBeliar: eeee swamp
johnkashtan - @SamBeliar: eeee swamp

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 30
  • Strona 13 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking